Jump to content
svouras

Ενα χερι βοηθειας!

Recommended Posts

Ηρθε η ωρα να αντικαταστησω την παντοφλα... συγνωμη rcd του αυτοκινητου μου [ tsi ]. Μου ειπαν οτι αν μιλαμε για 1 din θα χρειαστω [ κατανοητο ] την θηκη και αν μιλαμε για 2 din οχι. Επισης θα χρειαστω και τη φισα :):D:D . Ξερετε μηπως απο τιμες τι παιζουν και για τα δυο και αν τη φισα μπορω να τη βρω π.χ. στα media markt? Και φυσικα πώς θα την ζητησω?

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα

Η θηκη και η φισα υπολογισε κανα 40-50 ευρω αλλα σκεψου το πολλή τι θα βαλεις γιατι εγω ειχα 1din και το αλλαξα αμεσως μολις το εβαλα διοτι δεν μου καθοταν η θηκη με τιποτα στο ματι.Για εμενα μονοδρομος 2din.Τη θηκη και τη φισα θα τη βρεις σε ολα τα καταστηματα ηχου στα λεφτα που προανεφερα

Καλη επιτυχια

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα

Η θηκη και η φισα υπολογισε κανα 40-50 ευρω αλλα σκεψου το πολλή τι θα βαλεις γιατι εγω ειχα 1din και το αλλαξα αμεσως μολις το εβαλα διοτι δεν μου καθοταν η θηκη με τιποτα στο ματι.Για εμενα μονοδρομος 2din.Τη θηκη και τη φισα θα τη βρεις σε ολα τα καταστηματα ηχου στα λεφτα που προανεφερα

Καλη επιτυχια

Ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωω με καλυψες 10000000000000000000000000000000000000000000000000% :):D:D

Link to comment
Share on other sites

Θήκη άμα θές έχω μία που μου περισσεύει ( δωρεάν ).

Γιώργο η δικιά μας η θύκη δεν μπαίνει στο golf5 σε αυτούς είναι ένα μεγάλο κομάτι που έχει μαζί και το γύρο γύρο για το 1din

Ηρθε η ωρα να αντικαταστησω την παντοφλα... συγνωμη rcd του αυτοκινητου μου [ tsi ]. Μου ειπαν οτι αν μιλαμε για 1 din θα χρειαστω [ κατανοητο ] την θηκη και αν μιλαμε για 2 din οχι. Επισης θα χρειαστω και τη φισα . Ξερετε μηπως απο τιμες τι παιζουν και για τα δυο και αν τη φισα μπορω να τη βρω π.χ. στα media markt? Και φυσικα πώς θα την ζητησω?

H φίσα που έχει πάνω το αμάξι σου είναι universal και κουμπώνει κανονικά στην φίσα του ηχοσυστήματος που θα πάρεις(Συνήθως έχουν όλα μέσα φίσα)

Edited by drspeed
Link to comment
Share on other sites

Κάνει - δέν κάνει, δέν ξέρω..... Στο πόρτ μπαγκάζ την έχω, όποτε με δεί ας μου πεί να τη δοκιμάσουμε άν κάνει. Δέ νομίζω ότι έχει να χάσει κάτι, τσάμπα θα την πάρει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.