Jump to content
dhmhtrhsel_diablo

Leaving Home

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...

ΣΕ GOLF V TSI GT SPORT ΕΧΩ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟ COMING HOME, ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΑΛΛΞΩ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟΥΣ. ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΑ 10 SEC.. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ LEAVING HOME. ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ? ΕΧΩ ΗΔΗ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΕΝΤΟΛΗ STO VAG COM....

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...

ΣΕ GOLF V TSI GT SPORT ΕΧΩ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟ COMING HOME, ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΑΛΛΞΩ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟΥΣ. ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΑ 10 SEC.. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ LEAVING HOME. ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ? ΕΧΩ ΗΔΗ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΕΝΤΟΛΗ STO VAG COM....

Για να λειτουργήσει πρέπει ο διακόπτης των φώτων να παραμένει ανοικτός στη μεσαία σκάλα των φώτων και μετά να βγάλεις το κλειδί από την μίζα.

Link to comment
Share on other sites

ακριβωσ. αφηνω τα φωτα ανοιχτα στη μεσαια σκαλα , βγαζω το κλειδι απο τη μιζα κλειδωνω και φευγω. μετα απο 10 δευτερα σβηνουν τα φωτα. οταν παταω το τηλεχειριστηριο να ξεκλειδωσει το αμαξι δεν θα επρεπε να αναβουν και τα φωτα? σε εμενα δεν το κανει....

Link to comment
Share on other sites

ακριβωσ. αφηνω τα φωτα ανοιχτα στη μεσαια σκαλα , βγαζω το κλειδι απο τη μιζα κλειδωνω και φευγω. μετα απο 10 δευτερα σβηνουν τα φωτα. οταν παταω το τηλεχειριστηριο να ξεκλειδωσει το αμαξι δεν θα επρεπε να αναβουν και τα φωτα? σε εμενα δεν το κανει....

Έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα και δεν έχω βρεί λύση εδώ και 6 μήνες. Βέβαια στο δικό μου αυτοκίνητο μπορεί να φταίει το οτι άλλαξα τα φανάρια με ΟΕΜ bi-xenon και πιθανόν στην αντιπροσωπεία τραβήξανε απο λάθος σημείο ρεύμα για να συνδέσουνε το bi-xenon.

Link to comment
Share on other sites

στο δικο σου το coming home τι χρονοκαθυστερηση εχει? σε αφηνει να αλλαξεισ τα 10"? (μεσω vag com παντα)

Στο δικό μου μπωρώ και αλλάζω τη χρονοκαθυστέρηση κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου μπωρώ και αλλάζω τη χρονοκαθυστέρηση κανονικά

Ρε παιδιά έχω μια άπορα έχετε βέλη το πακέτο με τα αυτόματα φώτα ?? Γιατί εγώ δεν το έχω βάλει και πήγα στην αντιπροσωπεία να μου βάλουν το leaving home – Coming home και το αυτόματο κλείδωμα με τα 20χιλ και έδηξε το vag com ότι το leaving home και το coming home λένε ότι δεν γίνεται. Ενώ το αυτόματο κλείδωμα έδηξε το vag com ότι μπήκε κανονικά αλλά δεν δουλεύει…

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.