Jump to content
Guest Stoilas

Μάσκα

Recommended Posts

χεχε

Πρέπει να προσέξετε όμως στην αριστερή μεριά υπάρχει ένα εξόγκωμα εξαιτίας μιας κολώνας πάνω από το ψυγείο. Πρέπει να φτιάξετε την μάσκα ώστε η σίτα να μην βρίσκει στην κολώνα. Επίσης μην βάλετε πολύ 'πυκνή' σίτα γιατί δεν θα περνάει πολύς εισερχόμενος αέρας και το μοτόρι θα πνίγεται...

Περιμένουμε φωτος

Link to comment
Share on other sites

Σαν την δική μου είναι μόνο που έχει μαύρη σίτα. Very nice work my friend.

Τεχνική ερώτηση: Πως κόλησες την σίτα πίσω από την μάσκα? Χρειάστηκε να κόψεις το πλαστικό της μάσκας ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Σαν την δική μου είναι μόνο που έχει μαύρη σίτα. Very nice work my friend.

Τεχνική ερώτηση: Πως κόλησες την σίτα πίσω από την μάσκα? Χρειάστηκε να κόψεις το πλαστικό της μάσκας ?

Τα έκανε όλα ο Δήμος, Autopainter. Ας μας πει καλύτερα εκείνος τί έκανε. Νομίζω πως έχει τραβήξει και φωτογραφίες κατά την εργασία για να τις βάλει στο site του μαγαζιού του

Link to comment
Share on other sites

Hi:

Μπορείτε να δείτε την μάσκα του Stoilas στο site μου!

Η σίτα κωλύθηκε με μπαμπριζόκωλα!

http://www.autopaint.gr/GREE/bafi/maskavwpolo/index.html

Τα έκανε όλα ο Δήμος, Autopainter. Ας μας πει καλύτερα εκείνος τί έκανε. Νομίζω πως έχει τραβήξει και φωτογραφίες κατά την εργασία για να τις βάλει στο site του μαγαζιού του

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Γεια σου ρε Δήμο μάστορα!!!

Τρελή δουλειά!

Τώρα είναι μέσα για εγχείριση η μάσκα του Mayh3m!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα μαρέσει η μάσκα της kamei...Ξέρετε που μπορώ να την αγοράσω και ποιος την βάζει?Καθώς επίσης και πόσο κοστίζει η όλη διαδικασία?Την έχει βάλει κανείς από εδώ μέσα?

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

αν κανω λαθος πρεπει να πηγαινει αρκετα λεφτα

κατα τη γνωμη μου δεν αξιζει για τοσα λεφτα

Link to comment
Share on other sites

αν κανω λαθος πρεπει να πηγαινει αρκετα λεφτα

κατα τη γνωμη μου δεν αξιζει για τοσα λεφτα

150 κοστίζει...Στην ουσία πληρώνεις το όνομα..Εμένα μαρέσει πολύ..είναι λίγο ακριβή αλλά αξίζει..

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφη η πρωτη μασκα.

Αν κρινω απο το στυλ του προφυλακτηρα,μαλλον Rieger πρεπει να ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει μήπως κανείς να μου πει πόσο θα μου πάει να μου κώψουν την γρίλια να στοκαριστεί και να βαφτεί? θελω να φήγει και το σήμα! για 9ν μηλάμε!

Πανε στον Autopaint θα στο κανει το μασκακι αγνωριστο..Ενα 100αρι περιπου και το πηρες ριζικα αλλαγμενο και ομορφο..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.