Jump to content
scorpione

Αεραγωγοι και πλαφονιερα Passat W8

Recommended Posts

Ποιος μπορει να μας ενημερωσει για τοποθετηση σε golf 4? οι πρωτοι κλεινουν τελειως και ειναι φωτιζομενοι η δευτερη ειναι το κατι αλλο

Θα τσεκαρω και εγω σε αντιπροσωπεια

http://www.linuxbrit.co.uk/pics/20050203_w8/

Edited by scorpione
Link to comment
Share on other sites

Guest arci_20VT4

Την πλαφονιέρα την έχω δεί σε διάφορα LEon ibiza κλπ. είναι η ίδια σε μέγεθος απλά θέλει ένα καλώδιο ακόμα για να δουλεύουν κ τα λαμπάκια απότι λένε τα παιδιά που τη βάλανε. επειδή απότι θυμάμαι έχεις οροφή εμένα με την οροφή διαφέρει η πλαφονιέρα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βάλει την πλαφονιέρα και είναι απλά τέλεια!Έχει λίγη δουλίτσα , και θέλει κάποια πράγματα να προσέξεις ,αλλά αξίζει τον κόπο της.

ΚΩΔΙΚΟΙ: πλαφονιέρα(χωρίς ηλιοροφή) 3Β7947105F2EN

φισσάκι: 3Β0972706

καλώδιο(2τεμαχια) 000979131Α

Σύνολο γύρω στα 50Ε από αντιπροσωπεία.

ΟΙ φωτιζόμενοι αεραγωγοί όμως πού είναι και δεν τουσςβρίσκω??

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Ποιος μπορει να μας ενημερωσει για τοποθετηση σε golf 4? οι πρωτοι κλεινουν τελειως και ειναι φωτιζομενοι η δευτερη ειναι το κατι αλλο

Θα τσεκαρω και εγω σε αντιπροσωπεια

http://www.linuxbrit.co.uk/pics/20050203_w8/

Φίλε Scorpione,

Δες και ΕΔΩ. Το έχουμε ψάξει με τα παιδιά αρκετά το θέμα :) έχει και οδηγίες εγκατάστασης και ότι θες :D . Εγώ σίγουρα θα την βάλω :thumbsup: (αν και έχω αναστείλει όλα τα σχέδιά μου για να ξεχρεώσω asap το car μου :D )

Ότι άλλο θες ρώτα :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

KAΛΗΜΕΡΑ,

ΤΗΝ ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟ ΣΥΝΟΛΟ 42Ε.ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΗ ΚΑΙ ΑΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 45ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

ΓΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑΓΩΓΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟΥ BORA AΛΛΑ ΜΕ ΑΝΥΣΗΧΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΠΩΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΩΡΑ.

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Φοβάμαι ότι για να βγούν οι υπάρχοντες και να μπουν οι άλλοι, θα πρέπει να ξηλωθεί όλο το ταμπλό...

Αν είναι έτσι εγώ δεν πειράζω τίποτα γιατί δεν αξίζει!

Αν και είναι ωραίοι γμτ! :blush:

Link to comment
Share on other sites

Σωστα τα λες. Αν ειναι κουμπωτοι χωρις να ξηλωνεις ταμπλο ναι. Αν ειναι να ξεβιδωνεις ταμπλο ουτε για αστειο.

Link to comment
Share on other sites

Σωστα τα λες. Αν ειναι κουμπωτοι χωρις να ξηλωνεις ταμπλο ναι. Αν ειναι να ξεβιδωνεις ταμπλο ουτε για αστειο.

Τι λέτε ρε παιδιά???Μια χαρά βγαίνουν οι αεραγωγοί μας σε 5 λεπτά όλοι??Βγαίνουν στην αρχή οι σίτες των αεραγωγών με ένα κατσαβιδάκι και μετα αποκαλύπτονται δύο βίδες!Τις ξεβιδώνεις και τους τραβάς.Αυτό είναι όλο!Ομοια βγαίνουν και μικροί (οδηγού συνοδηγού).Του BORA είναι σίγουρα φωτιζόμενοι?

Link to comment
Share on other sites

Paidia an den kano lathos kai thimame sosta prepei na einai koumpota apla thelei na mathete kai pos tha ginei sindesei reumatos gia na fotizoun! Apo oso ksero o tripitseris Team (H' TT) to kanei sto magazi tou!

Link to comment
Share on other sites

κουμποτα ειναι δεν ξυλωνεις τιποτα βγαζεις βαζεις και εδω το νεο Link για την πλαφονιερα απο το passat w8 http://www.billswebspace.com/ECSTuningW8OverheadLightInstallation.pdf

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι φοβερη η μπλαφονιερα,την εχω καναδυο χρονια και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.ακομα εχω βαλει φωτιζομενο λεβιε ταχυτητων μαυρο δερματινο με κοκκινο φωτισμο. σαν εργοστασιακος. φωτιζωμενους αεραγωγους απο bora και led ψιρες στις χουφτες που ανοιγουν οι πορτες απο μεσα, κρυφος φοτισμος (αν εχετε δει στο ebay υπαρχουν)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.