Jump to content
doggy

προτάσεις βελτίωσης της σελίδας/φόρουμ

Recommended Posts

Guest super sayian

ωπα κ χριστουγεννιατικο logo!!!μια χαρα μας βρισκω!!αντε κ το πασχα να μπει μια μικρη σουβλα σαν logo!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
logo4.gif

Πολυ ομορφο! Μπραβο ρε doggy ;)

ωπα κ χριστουγεννιατικο logo!!!μια χαρα μας βρισκω!!αντε κ το πασχα να μπει μια μικρη σουβλα σαν logo!

Εγώ το έφτιαξα, thanx guyz :);):)

Link to comment
Share on other sites

και εγω μαζι σου ειμαι, αλλα πρεπει να τους σκεφτομαστε ολους

Ναι παιδια γιατι κ εγω στη δουλεια έχω 800Χ600

Αλλα κ πριν είχα κάνει κόλπο κ έμπαινα..

Έκανα save στα Favourites την σελίδα που έκανα log in για να πάρω τα προσωπικά

μηνύματά μου κ έμπαινα με 800Χ600

:) θα το τσεκάρω κ άυριο!

Link to comment
Share on other sites

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?act=home

κάντε αυτό add στα favorites σας και είστε οκ, αν και με την νέα έκδοση του site που ανεβαίνει 1/1/2005 θα παίζει με όλες τις αναλύσεις και θα πάθετε πλάκα :)

Link to comment
Share on other sites

μπραβο κωστη!

εξαιρετικη δουλεια και καλη επιλογη engine

κι εγω αναμεσα στα vbulletin και invision θα επελεγα :)

χρονια πολλα και keep up the good work :thumbsup:

παιδες μολις συνηθισετε το νεο περιβαλλον θα διαπιστωσετε ποσο καλυτερο ειναι..

Link to comment
Share on other sites

Meltemie αυτο που ειπες ακουγεται καλο.

Κυριε Admin μηπως γινεται να μην ερχεται ξεχωριστη ειδοποιηση για απαντηση που δοθηκε στο ιδιο topic? επηξα στα mail. και το ιδιο στο view new posts

Link to comment
Share on other sites

Guest golfmania

Υπόψιν ότι στη δουλειά έχουμε ένα caddy (turbo diesel) και έχω σκίσει πολλά κουρσάκια που μου το έπαιζαν ιστορία. Όταν έβλεπαν ένα επαγγελματικό φορτηγάκι να τα σκίζει....... φρίκαραν!!!!! Οπότε κάτι πρέπει να λέμε και γι'αυτά!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ego ithela na zitiso apo ton proedro mas an mporei sta e-mail pou mas erxontai gia tin enimerosi apantisis enos post na grafei to thema tou post kai sto thema tou e-mail kai oxi mono sto keimeno.

Merikoi exoume idopoisi sto kinito kai boithaei poli!

Link to comment
Share on other sites

Πρόταση μου είναι να φύγει αυτός ο περιορισμός με το κατώτατο resolution οθόνης από την κεντρική σελίδα. Εγώ που είμαι με 800*600 δεν μπορώ να μπω στη σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

"Πρόταση μου είναι να φύγει αυτός ο περιορισμός με το κατώτατο resolution οθόνης από την κεντρική σελίδα. Εγώ που είμαι με 800*600 δεν μπορώ να μπω στη σελίδα. "

WassUp πολύ σύντομα θα αλλάξει η κεντρική σελίδα η οποία δεν φέρει περιορισμό! όμως προτείνεται να την προβάλεται σε υπολογιστές με ανάλυση 1024*768 καθώς η πλειοψηφία των χρηστών έχει πλέον τέτοια ανάλυση. Όμως στην νέα έκδοση δεν υφίσταται ο περιορισμός και η σελίδα θα προβάλεται όσο το δυνατόν καλύτερα γίνεται με την χρήση scroll. Δυστυχώς δεν έχουμε την δυνατότητα να δημιουργηθεί μια σελίδα που θα υποστηριζεί όλες τις αναλύσεις. Ίσως μελοντικά ...

Οτιδήποτε άλλο πρόβλημα έχεις σχετικά με την κεντρική σελίδα ενημέρωσε ώστε να το ελέγξουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση Κούλη. Δυστυχώς η οθόνη μου είναι 14" και μου είναι δύσκολο να χρησιμοποιώ κάποιο resolution μεγαλύτερο από 800*600. Δεν θα με πείραζε να κάνω scroll για να δω την σελίδα. Αρκεί να μπορώ να την βλέπω tongue.gif

Edited by WassUp
Link to comment
Share on other sites

Ama exei arithmo kinitou apo tin Cosmote kai anoixeis e-mail se autous, tote otan erthei ena neo e-mail se idopoei tsampa kai sou leei, apo pion einai, ti thema exei, an exei sinimena kai poso megethos exei!

Ναι. Πολύ σωστό και ανεξοδο. Εχω email και θα το γραψω στο profile μου.

Link to comment
Share on other sites

Egw tha ithela ena forum gia na grafoume pos kaname tis metatropes, bima bima,me photos kai leptomeries...HOW TO.... gia na boroun ola ta meloi na diavazoun kai na xeroun ti prepei na kanoun otan xreiastoun voithia

Meltemie αυτο που ειπες ακουγεται καλο.

Κυριε Admin μηπως γινεται να μην ερχεται ξεχωριστη ειδοποιηση για απαντηση που δοθηκε στο ιδιο topic? επηξα στα mail. και το ιδιο στο view new posts

θα το κοιτάξω αυτό παίδες :)

Υπόψιν ότι στη δουλειά έχουμε ένα caddy (turbo diesel) και έχω σκίσει πολλά κουρσάκια που μου το έπαιζαν ιστορία. Όταν έβλεπαν ένα επαγγελματικό φορτηγάκι να τα σκίζει....... φρίκαραν!!!!! Οπότε κάτι πρέπει να λέμε και γι'αυτά!!!!!!!!!

η κατηγορία other vw cars πιστεύω πως μας καλύπτει για την ώρα.

Ego ithela na zitiso apo ton proedro mas an mporei sta e-mail pou mas erxontai gia tin enimerosi apantisis enos post na grafei to thema tou post kai sto thema tou e-mail kai oxi mono sto keimeno.

Merikoi exoume idopoisi sto kinito kai boithaei poli!

χμ, δε ξέρω αν μπορεί να το κάνει θα το κοιτάξω αυτό.

---------

Τέλος , για τις ενημερώσεις που σας έρχονται με email, πηγαίνετε στο My Controls -->

και στα αριστερά στο View Topics & View Forums (κάτω από το menu Subscriptions) μπορείτε να απενεργοποιήσετε τις ειδοποιήσεις μέσω email για νέες απαντήσεις στα topic που έχετε κάνει subscribe.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το νεο μας φορουμ παιδες, να το προσεχουμε και να το φροντιζουμε :D

Συγχαρητηρια και σε ολα τα παιδια που δουλεψαν για αυτο.

Η μονη παρατηρηση που εχω να κανω ειναι σχετικα με τις υπογραφες. Ναι μεν το φορουμ ειναι πολυ γρηγορο κι ελαφρυ, αλλα οι υπογραφες που εχουν 4-5 εικονες ή μια εικονα που πιανει ολη την οθονη δημιουργουν μεγαλο προβλημα. ισως οι περισσοτεροι εχετε DSL αλλα μερικοι ρε παιδια μπαινουμε με 31200 ακομα tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Οποτε καντε λιγο κρατει με τις υπογραφες γιατι μερικα τοπικ βαραινουν πολυ ετσι. Θα ειναι καλυτερο πιστευω να υπαρχει και καποιο οριο στο μεγεθος των υπογραφων. Απλα καντε λιγο κρατει tongue.gif

Αυτα τα ολιγα, και καλη πρωτοχρονια σε ολους :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Καλορίζικο το νεο μας φορουμ παιδες, να το προσεχουμε και να το φροντιζουμε  :D

Συγχαρητηρια και σε ολα τα παιδια που δουλεψαν για αυτο.

Η μονη παρατηρηση που εχω να κανω ειναι σχετικα με τις υπογραφες. Ναι μεν το φορουμ ειναι πολυ γρηγορο κι ελαφρυ, αλλα οι υπογραφες που εχουν 4-5 εικονες ή μια εικονα που πιανει ολη την οθονη δημιουργουν μεγαλο προβλημα. ισως οι περισσοτεροι εχετε DSL αλλα μερικοι ρε παιδια μπαινουμε με 31200 ακομα  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

Οποτε καντε λιγο κρατει με τις υπογραφες γιατι μερικα τοπικ βαραινουν πολυ ετσι. Θα ειναι καλυτερο πιστευω να υπαρχει και καποιο οριο στο μεγεθος των υπογραφων. Απλα καντε λιγο κρατει  tongue.gif

Αυτα τα ολιγα, και καλη πρωτοχρονια σε ολους  :D

Έχεις δίκιο, νομίζω πως το μ'εγεθος εδώ, παίζει μεγάαααααλο ρόλο!

Link to comment
Share on other sites

nikkosnet σχετικά με το shoutbox... πλέον με την νέα κεντρική σελίδα έχετε και μια πιο εύκολη - πραγματικού χρόνου - επικοινωνία. Δεξιά γωνία πάνω υπάρχει ένα εικονίδιο που σε βάζει στις συνομιλίες του VWClub. Μπορείτε να το χρησιμοποιείτε και αυτό μέχρι να προστεθεί στο forum shoutbox.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Πρόεδρε νομίζω πως πρέπει να βάλουμε τις φωτογραφίες από τα προηγούμενα meeting. Δεν μπορεί τόσες φωτογραφίες να πήγανε στον βρόντο. Ο καθένας μας έχει φωτογραφίες από το κάθε meeting στο οποίο παρεβρέθει...

Link to comment
Share on other sites

nikkosnet σχετικά με το shoutbox... πλέον με την νέα κεντρική σελίδα έχετε και μια πιο εύκολη - πραγματικού χρόνου - επικοινωνία. Δεξιά γωνία πάνω υπάρχει ένα εικονίδιο που σε βάζει στις συνομιλίες του VWClub. Μπορείτε να το χρησιμοποιείτε και αυτό μέχρι να προστεθεί στο forum shoutbox.

Live Chat ε? Much better!!!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

μήπως θα ήταν εύκολο να προστεθεί μια κατηγορία στον τομέα "Συνεργεία - Καταστήματα" με τίτλο "ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ VAG";

δεν ξέρω πώς σας φαίνεται, αλλά καλό θα ήταν νομίζω να είναι κάπου μαζεμένα τέτοιου είδους μαγαζιά..

think about it..

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

λογικα σιγουρα θα μπορεσουμε να ανακτησουμε αρκετες απο τις φωτο στις συναντισεις,εγω εχω καμια 20 αρια απο διαφορα

ειναι για εξυπνους!χα ρε δεν ξερω πως το κανουν ακριβως για καποια απαντηση πιο παλια

βασικα κ κατι αλλο που παρατηρησα τωρα κ δε ξερω αν το κανει κ εσας,μολις γραφω το κειμενο που θελω στο quickanswer κ παταω για να το ποσταρει κανει απιστευτη ωρα να φορτωσει,ουσιαστικο το φορτωμα ξεκινα μετα απο κανα 2 λεπτο

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
ειναι για εξυπνους!χα ρε δεν ξερω πως το κανουν ακριβως για καποια απαντηση πιο παλια

βασικα κ κατι αλλο που παρατηρησα τωρα κ δε ξερω αν το κανει κ εσας,μολις γραφω το κειμενο που θελω στο quickanswer κ παταω για να το ποσταρει κανει απιστευτη ωρα να φορτωσει,ουσιαστικο το φορτωμα ξεκινα μετα απο κανα 2 λεπτο

Πατάς το reply που βρίσκεται δίπλα στο quote ακριβώς κάτω από το post στο οποίο θες να απαντήσεις. Όσο για την καθυστέρησησ... βάλε DSL!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.