Jump to content
doggy

προτάσεις βελτίωσης της σελίδας/φόρουμ

Recommended Posts

Guest Stoilas

Λοιπόν, όσοι είπαν ότι είναι καλό και ότι γίνεται, ας το φτιάξουν και μετά να το ανεβάσουν να το δούμε και όλοι εμείς.

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Στα PMs στα εισερχομενα γραφει τον αποστολεα του μηνυματος και διπλα

[ Προσθήκη στους Φίλους ].

Εαν ενα ατομο τον εχω ηδη στην buddy list, γινεται να μην βγαζει διπλα το

[ Προσθήκη στους Φίλους ] ????

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ CHAT ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΤΟΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ... (ΕΓΡΑΦΕ ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ)

ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ...

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ CHAT ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΤΟΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ... (ΕΓΡΑΦΕ ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ)

ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ...

Πηγαινε στην frontpage και κανε κλικ στα 2 ανθρωπακια πανω πανω δεξια και θα μπεις στο chat ειναι μεσω java. Αλλα δεν μπαινει κανεις, μονο τον doggy βλεπω, αντε και τον Kouliss καμμια φορα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Στα PMs στα εισερχομενα γραφει τον αποστολεα του μηνυματος και διπλα

[ Προσθήκη στους Φίλους ].

Εαν ενα ατομο τον εχω ηδη στην buddy list, γινεται να μην βγαζει διπλα το

[ Προσθήκη στους Φίλους ] ????

θα ρίξω ένα βλέφαρο

Link to comment
Share on other sites

μια καλη ιδεα θα ηταν να υπηρχε ενα προγραμμα στην σελιδα στο οποιο να διαλεγες μοντελο,χρωμα μοντελου, να το εβγαζε με προφιλ ( πλαγια), και να μπορουσες να επιλεξεις διαφορα αξεσουαρ πανω στο car οπως π.χ ζαντες,αναρτησεις, και γενικα look εξωτερικο  για να βλεπει ο καθενας τι ταιριαζει στο car του.

http://www.wheelmachine.de/

γιατι κλειδωθηκε το forum gia no register atoma?αμα μπαινεις απο αλλο pc κ δεν θυμασαι pass πρεπει να φτιαχνεις νεο account+oti δεν μπορουν να βλεπουν ουτε σαν guest ti παιζει μεσα...αλλα να υποθεσω οτι ετσι αποφασιστηκε κ δεν αλλαζει?

στο VWclub.GR Forum latest news να εχει εστω κ λιγες μερες πριν τα events-meetings

Edited by kage
Link to comment
Share on other sites

μια καλη ιδεα θα ηταν να υπηρχε ενα προγραμμα στην σελιδα στο οποιο να διαλεγες μοντελο,χρωμα μοντελου, να το εβγαζε με προφιλ ( πλαγια), και να μπορουσες να επιλεξεις διαφορα αξεσουαρ πανω στο car οπως π.χ ζαντες,αναρτησεις, και γενικα look εξωτερικο  για να βλεπει ο καθενας τι ταιριαζει στο car του.

με παρομοιο προγραμματακι μου ειχε δειξει ενας φιλος πως να κανω το golfaki μου.

αν θυμαμαι καλα(λεπτομερειες δεν γνωριζω πολλες)το εφτιαξε μεσα στο PS2

δεν νομιζω να ειναι δυσκολο για ενα τσακαλι !!! σαν τον doggy να κανει κατι! :o

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
με παρομοιο προγραμματακι μου ειχε δειξει ενας φιλος πως να κανω το golfaki μου.

αν θυμαμαι καλα(λεπτομερειες δεν γνωριζω πολλες)το εφτιαξε μεσα στο PS2

δεν νομιζω να ειναι δυσκολο για ενα τσακαλι !!! σαν τον doggy να κανει κατι! :o

Not doable

Link to comment
Share on other sites

(επειδή είμαι περίεργος γιατί υπάρχουν μέλη με Νο. 1100+)

αυτό το Member No. πως προκύπτει?

ή κάποιος πειράζει τον πίνακα και υπάρχουν gaps?

Διαβασε εδω mayh3m :o

Link to comment
Share on other sites

Guest Thundercat

εε......... να γίνει η αλλαγή ώρας στο forum (δείχνει μία ώρα πίσω).... Τέλος πάντων τι κάνουν όλη μέρα οι webmaster??? protest.gif πΙνουν καφέ στη Βάρκιζα??? :wub::thumbsup:thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest pappoulis
εε......... να γίνει η αλλαγή ώρας στο forum (δείχνει μία ώρα πίσω).... Τέλος πάντων τι κάνουν όλη μέρα οι webmaster??? protest.gif  πΙνουν καφέ στη Βάρκιζα??? :wub:  :thumbsup:  thumbsdown.gif

Βάλε στις ρυθμίσεις σου GMT+3 (λόγω θερινής ώρας) και θα είσαι εντάξει.

Link to comment
Share on other sites

Βάλε στις ρυθμίσεις σου GMT+3 (λόγω θερινής ώρας) και θα είσαι εντάξει.

Συμφωνώ φίλε Αντρέα αλλά για το τυπικό της υπόθεσης δεν πρέπει να αλλάξει?? Είναι πιο λογικό να αλλάζουν 700 άτομα τις ρυθμίσεις GMT??? Και να μην αλλάξει δεν τρέχει τίποτα απλά μια πολύ σωστή παρατήρηση έκανε η κοπέλα. tongue.gif

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Guest Thundercat
Συμφωνώ φίλε Αντρέα αλλά για το τυπικό της υπόθεσης δεν πρέπει να αλλάξει?? Είναι πιο λογικό να αλλάζουν 700 άτομα τις ρυθμίσεις GMT??? Και να μην αλλάξει δεν τρέχει τίποτα απλά μια πολύ σωστή παρατήρηση έκανε η κοπέλα.  tongue.gif

Παιδιά το σωστό είναι να γίνει μία φορά και μόνο όπως λέει και ο Σπύρος... Αλλωστε η σωστή ώρα είναι GMT+2 (Αθήνα). Εμένα δεν με νοιάζει και τόσο να έχω την σωστή ώρα στο forum, άμα θέλω την αλλάζω, απλά το λέω για όλους tongue.gif ... :wub:

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει πρόβλημα στην ώρα του forum, αρκεί στο "My Controls" --> "Board Controls" ----> να έχετε ενεργοποιημένο το:

"Is daylight saving time in effect?"

και την ώρα σαν GMT +02:00

και είστε οκ!

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει πρόβλημα στην ώρα του forum, αρκεί στο "My Controls" --> "Board Controls" ----> να έχετε ενεργοποιημένο το:

"Is daylight saving time in effect?"

και την ώρα σαν GMT +02:00

και είστε οκ!

Ευχαριστούμε για την διευκρίνηση Πρόεδρε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έπρεπε να φτιάξω νέο topic αλλά νομίζω πως η πρότασή μου "κολλάει" εδώ μέσα: Επειδή δεν έχουμε ασυρματους στα αυτοκίνητά μας προτείνω να ερευνήσουμε τρόπους ΦΤΗΝΟΤΕΡΗΣ επικοινωνίας μέσω κινητών τηλεφώνων. Νομίζω θα είναι και πολύ χρήσιμο στην περίπτωση που πηγαίνουμε κομβόι σε κάποιο event. Για το λόγο αυτό έφιαξα και ένα Poll στην κατηγορία της κινητής τηλεφωνίας αλλά δεν μπορούμε να τους ειδοποιήσουμε όλους αλλά ούτε να τους αναγκάσουμε να ψηφίσουν. Αν είχαμε όλοι CU (για παράδειγμα) θα μιλάγαμε μεταξύ μας δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε GraveDigger νομίζω βιάστηκες λίγο για το Poll tongue.gif . Στα κονβόι και γενικά τις εκδρομές χρησιμοποιούμε PMR (ασύρματους χειρός :lol: ), δεν είμαι σίγουρος για το κόστος τους (εγώ, δεν έχω πάρει ακόμα) αλλά δεν είναι μεγάλο.

Link to comment
Share on other sites

Ρίχτε μια ματιά στο Group Buys και θα δείτε κόστη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Στο meeting στο Do it στη Βάρκιζα μου είπαν πως ετοιμαζόταν να αγοράσουν PMR. Δυστυχώς δεν διάβασα έγκαιρα το αντίστοιχο topic διότι ψήνομαι και εγώ. Η ομαδική αγορά πραγματοποιήθηκε πριν 2 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.