Jump to content
doggy

προτάσεις βελτίωσης της σελίδας/φόρουμ

Recommended Posts

αυτο εχω κανει εγω!!!χεχε

κατι αλλο σημερα που ειδα,ρε παιδια πανω πανω εχουμε μαζεψει ενα σωρο εξτρα πραγματα κ εχουν μπει ετσι συνεχομενα που δε χτυπαει καλα στο ματι(αναφερομαι στα my controls,view new posts,my assistant)ενταξει καποια τα χρησιμοποιουμε αλλα τα αλλα αμφιβαλω αν τα εχουμε πατησει κ ποτε

δε μπορουμε να βγαλουμε μερικα η να μπουν με καποια αλλη διαταξη?

Αγαπητό μέλος,

οι συντομέυσεις που έχουν προστεθεί έχουν σκοπό στην γρήγορη μετάβαση των μελών στις διάφορες και πιο συνηθισμένες λειτουργίες που εκτελούν κατά την σύνδεση τους στο φόρουμ.

Ωστόσο κάθε σχόλιο είναι αποδεκτό και θα εξεταστεί το ενδεχόμενο κάποιας τροποποίησης.

Με εκτίμηση,

Λ. Κοσμάς.

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς ζήτησες tribal? Ενημέρωσεμε είτε εδώ είτε με π.μ.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
ΟΧΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ GTI ΑΝ ΤΟ ΠΑΜΕ ΕΤΣΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ 1400 ΓΙΑ ΤΟ 1600 ΓΙΑ ΤΟ 1800 ΜΕ ΤΑ 150 ΓΙΑ ΤΟ 1800 ΜΕ ΤΑ 180 ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ...

ΕΠΙΣΗΣ ΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΤΙΣ ΕΙΚΟΝΙΤΣΕΣ GTI GTI GTI...

ΑΙΣΧΟΣ...

ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ GTI H TURBO ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΜΑΞΙ???

To GTi είναι χαρακτηρηστικό της VW και μόνο και γι' αυτό μπήκε. Τί ήθελες να βάλουμε, 1.4 ή 1.6? Θα αλλάξει πάντως έτσι κι αλλιώς.

Α και έχουμε:

1ον: Δεν γράφουμε κανέναν, ακούμε, ή μάλλον καλύτερα διαβάζουμε όλα τα post.

2ον: Το ότι προτείνει κάποιος κάτι δεν σημαίνει ότι θα γίνει κιόλας. Το βλέπουμε όμως και το συζητάμε.

Το συγκεκριμένο πάντως θα αλλαχτεί σε κάνα δυο μέρες

Link to comment
Share on other sites

θα δώσω πάλι την ιδέα μου στον stoila και θα την υλοποιήσει.....ιχιχιιχιχιιχ

θα αλλαχτεί πάντως μιας και από την πρώτη στιγμή εμένα δεν μου άρεσε.....

Link to comment
Share on other sites

Guest Thundercat

Μπορούμε να μεγαλώσουμε άμα γίνεται το buffer του shoutbox όπως είπε και ο στοιλας??? Μόνο 7 γραμμές έχει! Καμιά 15αριά ...

Link to comment
Share on other sites

Ο αριθμός μηνυμάτων που θα εμφανίζονται στο Shoutbox στην πρώτη σελίδα του φόρουμ αυξήθηκε σε 15.

Να θυμάστε ότι θα πρέπει και στο Shoutbox να χρησιμοποιείτε ΜΟΝΟ ελληνικούς χαρακτήρες και να προσέχετε τα μηνύματα σας να μην εμπεριέχουν υβριστικά σχόλια, λέξεις ή εκφράσεις.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

μηπως θα ηταν εφικτο σε θεματα που αποτελουνται απο πολλες σελιδες αντι να εμφανιζεται η σελιδα 1,2,3 και η τελευταια σελιδα με ποστ να εμφανιζεται η πρωτη και οι δυο η τρεις τελευταιες?νομιζω θα ηταν πολυ πιο λειτουργικο για καποιον ας πουμε που ειχε 2-3 μερες να μπει και δεν εχει διαβασει τις δυο τρεις τελευταιες σελιδες.σε αντιθεση με τις πρωτες ας πουμε που αν εχουμε φτασει 10 σελιδες ποστ νομιζω κανενας δε θα ξεκινησει να διαβαζει τι γραψαμε απο γεναρη η φλεβαρη.. ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά νομίζω ότι στην σελίδα σύνδεσης στο φόρουμ έχει γίνει ένα λάθος κατα την διάρκεια της μετάφρασης!

ζητάει username και απο κάτω ζητάει το όνομά μας! αντί τον κωδικό μας...

είναι σωστό αυτό? ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά νομίζω ότι στην σελίδα σύνδεσης στο φόρουμ έχει γίνει ένα λάθος κατα την διάρκεια της μετάφρασης!

ζητάει username και απο κάτω ζητάει το όνομά μας! αντί τον κωδικό μας...

είναι σωστό αυτό? ;)

γραφει username γραφεις απο κατω το nick σου και μετα password και απο κατω τον κωδικο σου..ετσι δεν ηταν παντα?γιατι ειναι λαθος...? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δέν ξέρω άν εδώ είναι το σωστό μέρος, και είπα να μήν κάνω αλλο τόπικ, αλλά μήπως είναι δυνατό να ανανεωθούν-εμπλουτιστούν τα SMILIES ;;;

Δέν λέω καλά είναι αλλά μου λείπουν ορισμένα που βρίσκω σε άλλα φόρουμ (όπως το shocked ).

Δέν γνωρίζω άν το format του φόρουμ επιτρέπει την προσθήκη ή είναι fixed τα smiles, για αυτό ρωτάω....

Αυτάάά....

Link to comment
Share on other sites

Δέν ξέρω άν εδώ είναι το σωστό μέρος, και είπα να μήν κάνω αλλο τόπικ, αλλά μήπως είναι δυνατό να ανανεωθούν-εμπλουτιστούν τα SMILIES ;;;

Δέν λέω καλά είναι αλλά μου λείπουν ορισμένα που βρίσκω σε άλλα φόρουμ (όπως το shocked ).

Δέν γνωρίζω άν το format του  φόρουμ επιτρέπει την προσθήκη ή είναι fixed τα smiles, για αυτό ρωτάω....

Αυτάάά....

Είναι στο πρόγραμμα μας να προστεθούν μερικά επιπλέον Emoticons. Θα γίνει κάποια στιγμή ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
μηπως θα ηταν εφικτο σε θεματα που αποτελουνται απο πολλες σελιδες αντι να εμφανιζεται η σελιδα 1,2,3 και η τελευταια σελιδα με ποστ να εμφανιζεται η πρωτη και οι δυο η τρεις τελευταιες?νομιζω θα ηταν πολυ πιο λειτουργικο για καποιον ας πουμε που ειχε 2-3 μερες να μπει και δεν εχει διαβασει τις δυο τρεις τελευταιες σελιδες.σε αντιθεση με τις πρωτες ας πουμε που αν εχουμε φτασει 10 σελιδες ποστ νομιζω κανενας δε θα ξεκινησει να διαβαζει τι γραψαμε απο γεναρη η φλεβαρη.. :)

Πάνω πάνω στο θέμα που διαβάζεις και δεξιά επέλεξε ΓΡΑΜΜΙΚΟ. Έτσι θα σου εμφανλιζεται το πρώτο ποστ και από κάτω όλη η τελευταία σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Πάνω πάνω στο θέμα που διαβάζεις και δεξιά επέλεξε ΓΡΑΜΜΙΚΟ. Έτσι θα σου εμφανλιζεται το πρώτο ποστ και από κάτω όλη η τελευταία σελίδα.

χρησιμο και αυτο που μου ειπες αλλα εννουσα κατι αλλο.αν γινεται πριν μπουμε σε ενα θεμα..εκει που λεει ας πουμε οδηγιες αποριες και απο κατω εμφανιζει την 1,2,3 σελιδα και τη τελευταια να εμφανιζει τη πρωτη και τις δυο τελευταιες..η τις τρεις τελευταιες!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ζητάς έχει άμεση σχέση με τον κώδικα του φόρουμ. Θα γίνει έλεγχος και αν είναι εφικτό θα πραγματοποιηθεί. Γιατί κάθε αλλαγή στον κώδικα του φόρουμ σημαίνει δυσκολία στις αναβαθμίσεις. :D

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ζητάς έχει άμεση σχέση με τον κώδικα του φόρουμ. Θα γίνει έλεγχος και αν είναι εφικτό θα πραγματοποιηθεί. Γιατί κάθε αλλαγή στον κώδικα του φόρουμ σημαίνει δυσκολία στις αναβαθμίσεις. :D

ναι αλιμονο ειπα αν γινεται και ειναι κατι χωρις πολυ φασαρια..απλα το θεωρω πιο λειτουργικο.ευχαριστω για την ανταποκριση παντως :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Drago
παιδιά νομίζω ότι στην σελίδα σύνδεσης στο φόρουμ έχει γίνει ένα λάθος κατα την διάρκεια της μετάφρασης!

ζητάει username και απο κάτω ζητάει το όνομά μας! αντί τον κωδικό μας...

είναι σωστό αυτό? :D

Οντως εχει γινει λαθος οπως λεει ο φιλος lefos. Κυριε Co-Admin διορθωστε το λαθακι.

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμο.

Ευχαριστώ πολύ για την υπόδειξη σας :)

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει μήπως και σε εσάς??? Ενώ από internet πάω πολύ καλά από σύνδεση κάτι δεν πάει καλα...

Ας κάνει κάποιος κάτι με το forum γιατί σήμερα μετά από τις επισκευές σας έχω σοβαρό πρόβλημα στο να καταχωρήσω post...

ΤΥ

new_killpc.gifnew_killpc.gif

Το πολύ πολύ να αυτοκτονήσω!!! shockgun.gifshockgun.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε παρακαλώ πολύ γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος σχετικά με τις δυσκολίες που έχεις, ώστε να κάνουμε τους απαραίτητους ελέγχους.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.