Jump to content
doggy

Απορίες για το φόρουμ

Recommended Posts

Guest Thundercat
καλα συγνωμη εγω δεν εδωσα την ιδεα?? :angry2:  :angry2: γιατι παιρνει τα ευσημα???

Καλά.

Ευχαριστώ και τον Χρήστο που έδωσε την ιδέα! :angry:

Λοιπόν, ξέχασα να διευκρινίσω ότι αυτές οι οδηγίες που έδωσα ήταν για Linux.

Για όσους βαριούνται να ψάχνουν (ε Σπύρο?) το αντίστοιχο στο Firefox των Windows, να πάνε:

Tools > Options > Privacy και κει θα βρούνε τα αντίστοιχα μενού για τα cookies kai ta password..

Ελπίζω να είμαι κατανοητή... :rolleyes::unsure:

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά μου θυμίζουν προβλήματα με τα cookies όπως πολύ σωστά είπε η Thundercat. Θα κάνω έναν έλεγχο να δω... τι μπορεί να είναι.

Επιτέλους το πρόβλημα λύθηκε :angry: Ευχαριστώ όλους για την ιδέα τους. Βασικά ο kouliss το είχε πει 1ος αλλά τέλος πάντων. Αγαπητή Thundercat δεν είναι υποχρεωμένοι όλοι να δουλεύουν με linuxάκι tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

μηπως στην αρχικη σελιδα(πριν κανουμε log in) κατω δεξια που λεει για τα συμβαντα θα πρεπε να το αλλαξουμε εκεινο το κειμενακι?γιατι αναφερει οτι ακομα δεν υπαρχουν meeting κλπ λογω καλοκαιριου.οποτε μηπως πρεπει να γινει ενα refresh? :):D:D

Link to comment
Share on other sites

Mια ιδεα που μου ηρθε αλλα ειναι λιγο ψιλοασχετη με το συγκεκριμενο τοπικ ειναι οσοι διαθετουν κινητα με Bluetooth να γραψουν μπροστα απο το ονομα τους τα αρχικα π.χ. vwclub ωστε στο δρομο ή σε ΜΜΜ και εφοσον εχουμε ανοιχτο το μπλε δοντι ( :) ) να βλεπουμε αν καποιο μελος ειναι κοντα. Τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα να σου πω την αλήθεια δεν με ενθουσιάζει η ιδέα. Εδω βλέπουμε τα αυτοκόλητα και δεν χαιρετάνε θα μιλάνε με bluetooth??? Παρόλα αυτά επειδή σε καποιούς μπορεί να αρέσει γράψτο εδώ που είναι πιο αρμόδιο το θέμα. Καλή κίνηση :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έχω το εξής πρόβλημα, και δεν ξέρω αν είναι του φόρουμ, ή σε συνάρτηση με τον υπολογιστή μου. Το πρόβλημά μου είναι οτι μου βγάζει΄ αρκετές φορές ανα σελίδα, για την ακρίβεια μιά φορά για το κάθε post σε μιά σελίδα ή άν πατήσω κάποιο κουμπί, το μήνυμα "α runtime error has occured, και 2 διαφορετικά μηνύματα.

Το πρώτο είναι ' "Object Expected" '

Το δεύτερο είναι ' "ajax_loaded" is undefined '

Καμμιά ιδέα? Δεν μπορώ καλά καλά να παρακολουθήσω το forum!

Λοιπόν, έχω το εξής πρόβλημα, και δεν ξέρω αν είναι του φόρουμ, ή σε συνάρτηση με τον υπολογιστή μου. Το πρόβλημά μου είναι οτι μου βγάζει΄ αρκετές φορές ανα σελίδα, για την ακρίβεια μιά φορά για το κάθε post σε μιά σελίδα ή άν πατήσω κάποιο κουμπί, το μήνυμα "α runtime error has occured, και 2 διαφορετικά μηνύματα.

Το πρώτο είναι ' "Object Expected" '

Το δεύτερο είναι ' "ajax_loaded" is undefined '

Καμμιά ιδέα? Δεν μπορώ καλά καλά να παρακολουθήσω το forum!

Link to comment
Share on other sites

Διέγραψε τα coockies από το φόρουμ μας, καθώς ίσως αποθηκεύει διαφορετικές πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει πως αυξάνονται οι παύλες δίπλα από το warn-lelel με αποτέλεσμα να δείχνει Warn: (0%) warn0.gif ενώ μόλις γράφτηκα είχα νομίζω μόλις 1 παύλα, τι σημαίνει αυτό; Κερδίζω ζωές; :heart:

Link to comment
Share on other sites

Hello Jeronimo,

:D:D:D

Thanks για τις συμβουλές, το πρόβλημα λύθηκε νωρίτερα (disable script debugging :D )!!!

Link to comment
Share on other sites

παρακαλω πως μπορω να υπογραψω to guestbook καποιον αυτοκινητων? ευχαριστω

παρακαλω πως μπορω να υπογραψω to guestbook καποιον αυτοκινητων? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ενώ είσαι στην κεντρική σελίδα του garage ενός user, πατάς εκεί που λέει "view/sign my guestbook"

I can't, μου βγάζει αυτό το μήνυμα....There are currently no comments in this guestbook, be the first to leave a message below!...

Μετά τι?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.