Jump to content
Polakias

3o Πρωτάθλημα Λεσχών Αυτοκινήτων!

Recommended Posts

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

  • 1η Αγωνιστική, 18/11, ώρα: 17:00
    SEAT CLUB - VWCLUB: 5 - 2
  • 2η Αγωνιστική
    ΡΕΠΟ
  • 3η Αγωνιστική, 1/12, ώρα 18:00
    SMARTMANIA - VWCLUB: 1 - 11
  • 4η Αγωνιστική, 10/12, ώρα 19:00
    VWCLUB - RENAULT CLUB: 11 - 8
  • 5η Αγωνιστική, 16/12, ώρα 19:00
    VWCLUB - SUBAMANIACS: 9 - 4
  • 6η Αγωνιστική, 20/01, ώρα 17:00
    VWCLUB - IBIZA CLUB: 5 - 5 (Επανάληψη αγώνα)
  • 7η Αγωνιστική, 27/01, ώρα 18:00
    AUDI CLUB - VWCLUB: 3 - 2
  • 8η Αγωνιστική, 10/02, ώρα 19:00
    VWCLUB - NISSAN CLUB: 7 - 6
  • 9η Αγωνιστική, 25/04, ώρα 21:00
    VWCLUB - COROLLA CLUB: 1 - 7
  • 10η Αγωνιστική, 11/03, ώρα 18:00
    VWCLUB - BMW CLUB:12 - 4
  • 11η Αγωνιστική 18/03, ώρα 18:00
    CUPRA CLUB - VWCLUB:2 - 8
  • 12η Αγωνιστική --/--, ώρα --:--
    VWCLUB - JAP: Ακύρωση, σκορ: 5 - 0
  • 13η Αγωνιστική 14/04, ώρα 17:00
    PEUGEOT CLUB - VWCLUB: Ακύρωση, σκορ: 5 - 0
  • 14η Αγωνιστική 21/04, ώρα 20:00
    VWCLUB - I2D: 7 - 7
  • 15η Αγωνιστική 22/04, ώρα 21:00
    IGNIS SPORTS CLUB - VWCLUB: 7 - 0

Οι παίκτες και τα στατιστικά τους.

  • ΑΛΕΚΟΣ = Γκολ: 15, Συμμετοχές: 9, Κάρτες: 0
  • Blackadder = Γκολ: 0, Συμμετοχές: 4, Κάρτες: 0
  • ΓΙΑΝΝΗΣ = Γκολ: 2, Συμμετοχές: 8, Κάρτες: 0
  • CoastalBlue = Γκολ: 0, Συμμετοχές: 7, Κάρτες: 0
  • doumasj = Γκολ: 13, Συμμετοχές: 7, Κάρτες: 0
  • george5152 = Γκολ: 9, Συμμετοχές: 6, Κάρτες: 0
  • goldengolf = Γκολ: 9, Συμμετοχές: 7, Κάρτες: 0
  • GolfIIIGt = Γκολ: 0, Συμμετοχές: 6, Κάρτες: 0
  • golfinos = Γκολ: 11, Συμμετοχές: 8, Κάρτες: 1
  • Polakias = Γκολ: 1, Συμμετοχές: 4, Κάρτες: 0
  • VIDEOMIX = Γκολ: 0, Συμμετοχές: 6, Κάρτες: 0
  • super sayian = Γκολ: 0, Συμμετοχές: 0, Κάρτες: 0
  • The Great = Γκολ: 13, Συμμετοχές: 8, Κάρτες: 0
  • totos20vt = Γκολ: 1, Συμμετοχές: 5, Κάρτες: 0

Στατιστικά ομάδας.

  • Βαθμοί: 22. Νίκες: 7, Ισοπαλίες: 1, Ήττες: 5
  • Γκολ (που έχουμε βάλει): 54
  • Γκολ (που έχουμε δεχτεί): 57
  • Συνολικά παιχνίδια: 13
  • Συνολικές κάρτες: Κίτρινες: 1, Κόκκινες: 0

ΥΓ: Τα σχόλια για κάθε αγώνα θα διαγράφονται μετά το τέλος της επόμενης αγωνιστικής.

Το γήπεδο στο οποίο παίζουμε είναι στην Πάροδο της Αγίας ¶ννης 46, Αγ. Ι. Ρέντης, 182 33.

Ορίστε και ο χάρτης, (ευχαριστώ τον The Great, που σκάναρε τον χάρτη):

post-11-1163432008_thumb.jpg

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα μας μετά την τελική κατάταξη κατετάγει στην......8η θέση.....οπότε συνεχίζει στα play off......

Ας σώσουμε την φετινή παρτίδα με μια καλή πορεία στα play off και ας κερδίσουμε το σάββατο στις 18:00 με αντίπαλο το PEUGEOT SPORTS CLUB....

Παρακαλώ ενημερώστε ποιοι μπορείτε να ρθείτε είτε εδώ είτε στο κινητό μου για να ξέρω....

Ελπίζω να μαζευτούμε και να αποδείξουμε ότι δεν μας άξιζε αυτή η θέση...

Παίζουμε με τους πρώτους.....Ας κάνουμε την ΕΚΠΛΗΞΗ...!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι καλε Σαββα Gay μας λενε α να χαθεις!!! tongue.gif:D Χωρια την πλακα 6 το Σαββατο λιγο δυσκολο να ειμαι εκει καθως 6 φευγω απο το μαγαζι οποτε μαλλον χλωμο!Παντως αν αλλαξει κατι θα προσπαθησω να ειμαι εκει εννοειται!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι μεσα 1000%....παιδια παρακαλω και νομιζω οτι δεν το λεω μονο εγω αλλα και τα υπολοιπα ατομα οσοι δηλωσουν συμμετοχη να ερθουν και τουλαχιστον οσοι δεν μπορεσουν αλλα εχουν δηλωσει συμμετοχη να ειδοποιησουν....μην γινει οτι εγινε με το corolla που ξεκινησαμε μονο 3 ατομα απο τους 10

Link to comment
Share on other sites

doumasj

coastalblue

the great

ΑΛΕΚΟΣ

blackadder

PetrosEMelissia (ο νέος μας τερματοφύλακας λόγω τραυματισμού)

golfinos,george5152???

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

μεχρι τωρα ειμαστε 6..μιας και ειμαστε ακριβως ας ερθουμε οσοι δηλωσαμε...καλως ηρθες ΠΕΤΡΟ...γιαννη θα σε παρω τηλ αμα ειναι να συνεννοηθουμε να με παρεις εσυ.οκ?

Link to comment
Share on other sites

PetrosEMelissia (ο νέος μας τερματοφύλακας λόγω τραυματισμού)

ΧΑΧΑΧΑΧΑ Ο ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ!!!!

ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ...

ΓΙΑΝΝΗ ΝΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΣΙΜΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΛΥΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟΥ ΕΡΘΕΙ... :wacko::blink::lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη το ειχα πει απο το Σαββατο οτι δεν μπορώ να έρθω Τετάρτη γιατί δουλεύω,ασε που αφήνω εγκυος κοριτσι μονη στο σπίτι,καταλαβαίνω το ύφος σου,ακριβώς έτσι ήμουν κι εγώ την Κύριακή που ήμασταν πάλι ίσα ίσα τα άτομα και γιναμε και ρόμπα με την 7αρα(και ξέρετε μου την δινει να χάνω)κι ας μην παρεξηγιούνται μερικοί μερικοί.Για σήμερα σας εύχομαι καλή επιτυχία,το ξέρετε ότι θα ήθελα να ήμουν αλλά έχω αγώνα στις 5.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τέρμα η μπάλα σε αυτό το πρωτάθλημα, η κακή απόδοση μου στο τελευταίο παιχνίδι εξελίχθηκε σε "χαντάκώμα" τελείως όταν χάρισα την ισοπαλία στους αντιπάλους μας με αυτογκόλ στο σημερινό παιχνίδι. Έτσι λοιπόν έληξε 4-4 προχωρήσαμε στα πέναλτι όπου ο τερματοφύλακας τους στάθηκε πιο τυχερός και έπιασε 2 πέναλτι.

Συγγνώμη για τη μλκια παίδες.

Αξίζει έπαινος στον Πέτρο τον τερματοφύλακα μας ο οποίος το πάλεψε κανονικά και εντάσεται πλέον στο "δυναμικό" της ομάδας.

Link to comment
Share on other sites

Σαββα..τα ειπαμε και απο κοντα....

μην τρελενεσαι,δεν εγινε και τιποτα

ετσι κ αλλιως για την πλακα μας παιζουμε.

Μπραβο και σε ολη την ομαδα,και ας μην πηγαμε καλα φετος,

του χρονου δριμυτεροι!!!! :cry:

PS-->Μεγαλος παιχτης ο Ηλιας.. 2 γκολ καρφωσε σημερα.. (και βασικα σε ολο το πρωταθλημα..) tongue.giftongue.giftongue.gif;):cry: :cry:

Γιαννη(douma) παρακαλω να του αποδωθει το χρυσο παπουτσι!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

όπως τα πε και ο σάββας για φέτος το πρωτάθλημα τελείωσε για την ομάδα μας αλλά με το κεφάλι ψηλά....

Να δώσω ένα μεγάλο ΕΠΑΙΝΟ στα παιδιά που αγωνίστηκαν σήμερα για την προσπάθεια η οποία ήταν συνεχής απλά με μία άτυχη (και μόνο άτυχη) στιγμή του σάββα έγινε η ισοπαλία λίγα λεπτά,όλις απότ ο όνειρο....Σάββα όπως τα παμε όλοι μαζί μην στεναχωριέσαι απλά να πεισμώσεις για το επόμενο πρωτάθλημα που θα ξεκινήσει....Εκεί η ομάδα μας θα κατέβει με πολλές αλλαγές μιας και η φετινή παρουσία μας δεν μας τίμησε ως το όνομα που έχουμε σαν ΛΕΣΧΗ.....

Τέρμα τα λάθη και οι παραλείψεις του παρελθόντος και πάμε γερά για μια νέα αρχή...Πολλά θα αλλάξουν για μια ομάδα που θα ξέρει γιατί βρίσκεται στο γήπεδο και όχι για χαβαλέ (που λέει ο αλέξανδρος....χιχιχιχιχ!!!!)

Ήταν εκεί για την ιστορία οι:

the great

golfinos

petrosemelisia

coastalblue

blackadder

ΑΛΕΚΟΣ

και φυσικά εγώ.....

worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Ένα μεγάλο ευχαριστώ επίσης στον Πέτρο που για την πρώτη του εμφάνιση ήταν πάρα πολύ καλός και θα συνεχίσουμε μαζί και στο νέο πρωτάθλημα....

Επίσης ένα ΜΠΡΑΒΟ και ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ στα παιδιά του PEUGEOT SPORTS CLUB που στο τέλος του αγώνα παραδέχτηκαν την αγωνιστηκότητα μας και μπορώ να πω ότι το απόγευμα τους δεν ήταν και ευχάριστο ή όπως το περιμένανε.....

Σύντομα με νέα της ΝΕΑΣ ΟΜΑΔΑΣ του HELLENIC VWCLUB που θα πάει για την κορυφή στο καλοκαιρινό πρωτάθλημα των ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΙΚΩΝ clubs

Σύμφωνα με τα στατιστικά πρώτος σκόρερ της ομάδας αναδεικνύεται το μέλος ΑΛΕΚΟΣ όπου με 15 γκολ στο ενεργητικό του, κατακτάει επάξια την πρώτη θέση....Πάντα άξιος ΑΛΕΚΟ και κοντά στην ομάδα μας και την νέα αγωνιστική περίοδο......

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX

Συγχαρητήρια παιδιά, η ομάδα αξίζει πολλά διοτι πάνω απ'όλα έχει πολύ καλά παιδιά.

Εγώ μόλις γύρισα απο την εορτή στα διδυμάκια μας του αδελφού μου και είχα να καλύψω βίντεο και φωτογραφίες.

Απο τις 5 το απόγευμα.

Καλωσορίζω και εγώ τον Πέτρο. ;)

Link to comment
Share on other sites

thanks you thank you thank you....

εννοειται πως και στη συνεχεια θα ειμαι...στο καινουριο πρωταθλημα..

και θελω ΠΕΤΡΟ στην ομαδα....απιστευτος ο πετρος επιασε παααααρα πολλα σημερα....μπραβο ρε ΠΕΤΡΟ.

σαββα μην κολλας σε αυτο ρε συ..ηρεμησε...η κακια η στιγμη φταιει..

γεια σου ρε ηλια παιχτουρα μου....

και παλι ΜΠΡΑΒΟ σε οσους ηταν εκει σημερα

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο παικταραδες μου με αυτο αποδειξατε οτι ειμαστε πολυ καλη ομαδα γιατι αν παιζαμε και πληρεις τωρα θα ειχαμε προκριθει δεν πειραζει παμε γερα για το καλοκαιρινο τουρνουα!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν πειραζει παιδες του χρονου... worthy.gif μπραβο σε ολους κ στον ΧΟΥΖΟΥΡΗ που χωρις πλακα ειναι πολυ καλος τερματοφυλακας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX

Ξεκινάει σύντομα. Κάντε καλή ζωή παίδες. Να πάρουμε το καλοκαιρινό έπαθλο!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hδη καθε μερα τρεχω πολλα χιλιομετρα και κανω ποδηλατο συντομα θα με δειτε μεταμορφωμενο μεσα στο γηπεδο οπως πριν!

Link to comment
Share on other sites

Αύριο θα ανοιχτεί νέο topic με πληροφορίες για τον πρώτο αγώνα που είναι το σ'αββατο 2/6/2007...

Μείνετε συντονισμένοι οι παίκτες......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.