Jump to content
drftoulis

Τιμονάκι τσίλικο για 9Ν

Recommended Posts

Σήμερα ξύπνισα λίγο περίεργα και μετά από ένα όνειρο και καλά ότι οδηγούσα ένα 9Ν3 GTI, μου κόλλισε άγρια αυτό το μεταλάκι στο τιμόνι του και είπα ότι και το δικό μου τιμόνι μπορεί να γίνει ακόμα πιο όμορφο.Και ιδού τι μπορεί να κάνει λίγη αλουμινοταινία και λίγη υπομονη

+ =

νομίζω ότι άξιζε τα 1,2€ που έδωσα για την αλουμινοταινία :thumbsup:B):D

Edited by drspeed
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ξύπνισα λίγο περίεργα και μετά από ένα όνειρο και καλά ότι οδηγούσα ένα 9Ν3 GTI, μου κόλλισε άγρια αυτό το μεταλάκι στο τιμόνι του και είπα ότι και το δικό μου τιμόνι μπορεί να γίνει ακόμα πιο όμορφο.Και ιδού τι μπορεί να κάνει λίγη αλουμινοταινία και λίγη υπομονη

+ =

νομίζω ότι άξιζε τα 1,2¤ που έδωσα για την αλουμινοταινία :thumbsup:B):D

thumbsdown.gifthumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

To εχεις ντυσει και στο πισω μερος ή μονο μπροστα? Για τη διαδικασια δεν ρωταω, ειναι αυτονοητη.

Είναι ντυμένο και πίσω!

Η διαδικασία είναι

1 αγοράζεις την αλουμινοταινία

2 την κολλάς

3 χαίρεσαι!

thumbsdown.gifthumbsdown.gif

Γούστα είναι αυτά.!

Σε μερικούς μπορεί να μην αρέσει και η Belucci αλλα......!

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εμενα με ενθουσιαζει σαν υλοποιηση, αλλα οπως ειπε και ο αγαπητος drspeed, γουστα ειναι αυτα.

Και αν και οταν το βαρεθει σιγουρα δεν θα το κλαιει μιας και δεν κοστισε σχεδον τιποτα :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Δε θα αντέξει και για πολύ η ταινία εκεί! Άμα σου αρέσει το τιμόνι έτσι, μπορείς να παραγγείλεις από το Polo GT:

577ek6.th.jpg

Edited by Polakias
Link to comment
Share on other sites

Δε θα αντέξει και για πολύ η ταινία εκεί! ¶μα σου αρέσει το τιμόνι έτσι, μπορείς να παραγγείλεις από το Polo GT:

577ek6.th.jpg

Αυτά είναι αυτοκόλλητα ή είναι όλλο το τιμόνι πακέτο? που μπορώ να το βρώ?υπάρχει κάποιος κωδικός για παραγγελία από τη μαμά VW

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει και η μεγαλη διαφορα κοστους των δυο φυσικα ε.. :D

Όταν το δείτε απο κοντά θα δείτε ότι φαίνεται πολύ καλύτερα απο ότι στην φωτογραγία γιατί δεν γυαλίζει τόσο όσο φαίνεται και έκανε 1.2€ και όχι γύρο στα 200+ που φαντάζομαι ότι θα πάει το άλλο χωρίς τον αερόσακο

Link to comment
Share on other sites

Αλλο Monica Belucci και αλλο αλουμινοχαρτο πανω στο τιμονι...

Σιγουρα θα υπαρχει και αλλος τροπος να το φτιαξεις φθηνα και ομορφα οπως πχ αν ρωτησεις σε χρωματα αυτοκινητου και να το βαψεις ενα ματ νικελ η ασημι...

Αυτο μπορει να ειναι φτηνο αλλα ειναι ελεινο...

Link to comment
Share on other sites

Αλλο Monica Belucci και αλλο αλουμινοχαρτο πανω στο τιμονι...

Σιγουρα θα υπαρχει και αλλος τροπος να το φτιαξεις φθηνα και ομορφα οπως πχ αν ρωτησεις σε χρωματα αυτοκινητου και να το βαψεις ενα ματ νικελ η ασημι...

Αυτο μπορει να ειναι φτηνο αλλα ειναι ελεινο...

οντως dead.gif

Link to comment
Share on other sites

Αλλο Monica Belucci και αλλο αλουμινοχαρτο πανω στο τιμονι...

δεν είπε αλουμινόχαρτο το παιδί, εγώ το είπα (με μπόλικη δόση - καλής- ειρωνίας)

Αλλά όπως και να το κάνουμε βγάλτο ρε συ να τελειώνει η υπόθεση ;)

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί πρέπει να του πούμε εμείς τι να κάνει?? Αν του αρέσει του παιδιού, εμάς μας περισσεύει! Γούστα είναι αυτά! Οπότε τα παραπάνω λόγια τα θεωρώ περιττά!

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί πρέπει να του πούμε εμείς τι να κάνει?? Αν του αρέσει του παιδιού, εμάς μας περισσεύει! Γούστα είναι αυτά! Οπότε τα παραπάνω λόγια τα θεωρώ περιττά!

Οι γνώμες μπορεί να είναι σύμφωνες, πολύ σύμφωνες, αντίθετες και πολύ αντίθετες.

Δεν πρέπει καμία από τις παραπάνω να απορρίπτεται, εκτός αν θέλουμε να αλληλοχαιδευόμαστε...

Link to comment
Share on other sites

Οι γνώμες μπορεί να είναι σύμφωνες, πολύ σύμφωνες, αντίθετες και πολύ αντίθετες.

Δεν πρέπει καμία από τις παραπάνω να απορρίπτεται, εκτός αν θέλουμε να αλληλοχαιδευόμαστε...

¶λλο να πεις την γνώμη σου για να το αν σου αρέσει η όχι, και άλλο να λες διάφορα άλλα του στυλ: χυδαίο, και να γελάς! Σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Ρε γιατί τρώγεστε μόνοι σας εγώ το έκανα για να δώ πώς θα γίνει.Αν τελικά δώ ότι δεν μου αρέσει μπορώ να το βγάλω σε 5 λεπτά.Οσον αφορά το αν είναι όμορφο ή όχι ένα θα σας πω:

Δεν θα έβαζα ποτέ λάμπες κάτω απο το αμάξι ή στα πόδια του οδηγού και συνοδηγού.

Εγώ αυτό βλέπω σαν καγκουριά και όχι λίγη αλουμινοταινία στο τιμόνι ή όπου αλλού π.χ. στα χερούλια των αεραγωγών(ονόματα δεν λέω αλλά δεν το έχω κάνει μόνο εγώ χι χι).

Στο κάτω κάτω το πρώτεινα στο forum γιατί τελικά με τον καιρό μπορεί να μην φαίνεται και τόσο καλό αλλά τουλάχειστον δεν είναι κάτι που δεν διορθώνεται αν το μετανιώσεις!!!!

POLAKIA ευχαριστώ αλλά δεν με συγκινούν και πολύ όσα λένε γιατί τα αυτοκίνητα μερικών είναι πιο μούφες και κυρίως πιο αργά από όσο ίσως θα έπρεπε!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.