Jump to content
doggy

Πορταριά 3 - 4 Μαρτίου 2007 - Πανελλήνια Συνάντηση

Recommended Posts

kalispera!!dialeksate to kalitero club sto volo auti ti stigmi...tha perasoume kala sto kristal...oti voitheia thelete apo volo k diafora meri rwtiste me...volara gia panta...!!!

Link to comment
Share on other sites

Συμμετοχες απο Αθηνα για την Κυριακη δεν εχετε?

Ολοι απο Σαββατο θα πατε?

Γιατι δεν βλεπω πολλη κινηση ;) ?

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη (PAGOURISTAS) φεύγοντας την κυριακή από τα ΓΙΑΝΝΕΝΑ στείλε μου ένα sms με τα πόσα αυτοκίνητα και πόσα άτομα έρχεστε τελικά για να ξέρω....

Μην πάρεις τηλ. γιατί θα κοιμάμαι....χχιχιιχιι....θα μαι από το ποτό και το ξενύχτι με τον supersayian παρέα....

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα μαζί με οδηγίες αλλά και τους κανόνες της εκδρομής θα τα βρείτε στο συλλεκτικό αρχείο που μπορείτε να το κατεβάσετε από την πρώτη δημοσίευση αυτού του θέματος!

Link to comment
Share on other sites

Γιαννενα

Stavb + 1 (Κυριακη)

Εγω θα ερθω απο το Σαββατο με τον Hi-Speed.

Εχουμε κατι φιλους και θα μεινουμε εκει.

Link to comment
Share on other sites

οποιος απο θεσσαλονικη ενδιαφερεται για ημερησια στη Πορταρια την Κυριακη ας αναφερει συντομα για να ειδοποιησουμε και τα παιδια για την Ταβερνα και γενικα να μας περιμενουν...

Link to comment
Share on other sites

όποια άτομα διαλέξουν την κυριακή να ρθουνε στην ΠΟΡΤΑΡΙΑ στην 1 το μεσημέρι για να ενσωματωθούν με την υπόλοιπη παρέα θα παρακαλούσα να πάρουν είτε εμένα τηλέφωνο είτε να πάρουν στο τηλ. του VWCLUB για την πιο σωστή και καλύτερη οργάνωση της ταβέρνας....

Βοηθήστε μας για να περάσουμε καλά και κανείς δεν θα χάσει...Είναι σχεδόν όλα έτοιμα.....

ΕΣΕΙΣ ΒΑΛΤΕ ΤΗΝ ΘΕΛΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ......

ΕΜΕΙΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ.....

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ.....

Dress code: ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΤΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΤΟΥ HELLENIC VWCLUB

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ.....

Dress code: ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΤΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΤΟΥ HELLENIC VWCLUB

!!!!!!!! ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ;;;;;;;;;

:blink::(:):angry2:rocket.gifknife.gifprotest.giffire.gifnew_killpc.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Αν έχεις και έχει πληρώσει θα το πάρεις αυτό το Σ/Κ, αν πάλι δεν έχεις κάνει κάτι από τα 2 τότε λογικό είναι να μην έχεις...

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

τσογλανια ετοιμαστειτε!θα σας κανω ολους κυριες!με το ενα ματι ανοιχτο θα κοιμαστε

Link to comment
Share on other sites

Eσυ?Κοιτα να μην βρεθεις σε κανενα χιονοδρομικο γυμνος ρεμαλε και τοτε κρυψου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Θα ξεκινησω την Κυριακη +1 ατομο.

Μαζι μου θα ειναι ο Seraios+1 και ο mk2sp+2.

Οποιος απο Θεσσαλονικη θελει να ερθει κυριακη, θα βρεθουμε στα διοδια Μαλγαρων, με τα παιδια, στις 8:00 και θα ξεκινησουμε στις 8:20.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστευω να κλεισουν τιποτα τους δρομους οι αγροτες και φαμε καμια ηττα???????

Κατι τετοιο ακουγα στις ειδησεις χθες.

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν νομίζω......το κομβόι με τα VW θα περάσει όσα εμπόδια και αν βρεθούν πάνω του.....

@Latousakis: αφού δεν είχες φροντίσει να κάνεις παραγγελία θα δούμε από αυτά που έχουν περισσεύσει αν υπάρχει κάποιο που σου κάνει αι θα γίνει δικό σου....Θα με βρεις εκεί....ΠΟΡΤΑΡΙΑ RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ................

Οποιοσδήποτε άλλος έρθει την κυριακή μεμονωμένα ή είναι εκεί και απλά μας ακολουθήσει από το ξενοδοχείο στην ταβέρνα, ξανατονίζω ( αν και έχω γίνει κουραστικός...χιχιχιχι) να ειδοποιήσει για το πόσα άτομα έρχονται στο κινητό του club για τα μέλη της ΑΘΗΝΑΣ και πιο συγκεκριμένα στο:6999892582.

Θέλουμε να ξέρουμε όσο το δυνατόν πιο ακριβή αριθμό για να μην μείνει κανείς παραπονεμένος...Βοηθήστε μας σε αυτό το δύσκολο έργο.....

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΙΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ.....

βαλε μου τα λεφτα για τις βενζινες και ολα τα αλλα βρισκονται.....χαχαχαχαχαχα B)

Link to comment
Share on other sites

Eιμαι ο πρωτος που ξεκιναω σε μιση ωριτσα αντε καλο μου ταξιδι!!! tongue.gif:D

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

Αύριο υπάρχει η πιθανότητα να κλείσουν τα διόδια οι φοιτητές. Είπαν στις ειδήσεις ότι αυτό θα γίνει στις 9. Οπότε όσο το δυνατόν στην ώρα μας γιατί αν τα κλείσουν, ζήτω που καήκαμε. Δείτε και ειδήσεις για να είμαστε σίγουροι.

¶ντε και καλά να περάσουμε λέμε...

Link to comment
Share on other sites

σήμερα που πάλι το ίδιο είχανε πει απλά πήγανε μοιράσανε φυλλάδια και φύγανε....Δεν τα κλείσανε οπότε δεν νομίζω ναπάνε και αύριο....Αν όλοι είμαστε στην ώρα μας θα ναι μια πάρα πολύ καλή αρχή της εκδρομής....

8:30 λοιπόν όλοι στα διόδια.....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Λιγες ωρες εμειναν παιδια. Φροντιστε να εχετε σε αριστη κατασταση τα αυτοκινητα σας και να ειναι ολα ετοιμα για αυριο το πρωι. Απο οτι φαινεται ο καιρος θα μας κανει το χατηρι, αρα ειναι στο χερι μας να περασουμε οσο καλυτερα γινεται.

ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.