Jump to content
yarisclub

Δείτε ένα υπέροχο Body Kit για το 5αρι

Recommended Posts

Φιλε lefteris ειναι οντως πανεμορφο !!!

Αλλα μαλλον για μια αλλη χωρα, με καλυτερη ποιοτητα οδοστρωματος, λιγοτερα σαμαρακια, λιγοτερες λακουβες - αρκουδοπαγιδες κλπ κλπ :D

Αλλα ειναι κουκλι !!! Να το δεις αυτο στον καθρεφτη σου να σου παιζει φωτα,ε?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει τις ιδιες διαστασεις το jetta με το 5αρι (παντα στην μουρη) για να τον φορεσω εγω... Εχω παθει πλακα... (admin αν θελετε συνεργασια με το καταστημα celestial πειτε μου να το κανονισω)

Link to comment
Share on other sites

Τι καγκουάρ είναι αυτό Θεέ μου???? Για Μπουρνάζι έτοιμο!

+1 Αλλα κατσε ρε φιλε .......... τι υποννοαςςςςςςςς για το μπουρναζι εεεεεεεεεεεεεεεε ????? new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif:oB):lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
+1 Αλλα κατσε ρε φιλε .......... τι υποννοαςςςςςςςς για το μπουρναζι εεεεεεεεεεεεεεεε ????? new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif:oB):lol::lol::lol:

Λεω αυτό που είναι αλήθεια, εκελι θα βρεις πολλά αυτοκλινητα, διαφόρων κατασκευαστών που λίγο πολύ όλοι φοράνε το ίδιο βόδι-κιτ!

ακριβως!για κανα punto 1 καλο ειναι... οχι για golf V

και οχι μονο για μπορναζι!υπαρχει και η καγκουρομανα σαλονικη :lol:

Α ναι, sorry, ξέχασα την Κρήνη που συχνάζει ο Ounkas, γαμώτο, άλλαξα δουλειά κι έχω καιρό να ανέβω να σαπίσουμε...

Link to comment
Share on other sites

Α ναι, sorry, ξέχασα την Κρήνη που συχνάζει ο Ounkas, γαμώτο, άλλαξα δουλειά κι έχω καιρό να ανέβω να σαπίσουμε...

χααχαχχα τι μαλενκς εισαι..ουτε ενας δε μ πε οτι ειναι καγκουρικο το κουβαδακι μ tongue.gif

αμα σου πω οτι εχω να παω κρηνη απο τοτε που ειμασταν μαζι πανω :huh: κρακ κρακ..

@κ στο θεμα μας τωρα..οντως ειναι υπερβολικο το kit..ασε που ετσι οπως ειναι απειραχτο το μασκακι με το σημα δε δενει με τον προφυλακτηρα κατω..

ας ειχε κ μια διαφοροποιηση χωρις το σημα τουλαχιστον,κανουν που κανουν υπερβολη ας την τελειοποιουν εστω :lol:

Link to comment
Share on other sites

:huh::lol::huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:

Ντάξ τα χω δει όλα πλέον... Σαν να το βλέπω μπροστά μου.. Σάββατο βράδυ, πλατεία Μπουρναζίου και παίζει στο τέρμα GASOLINA και να τρίζουν οι υαλοκαθαριστήρες από τα μπάσα...

Ρε σοβαρευτείτε... Όλο το target group των Saxorallwn και του Punto GT στα γκολφάκια έπεσε????!!!???

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
... Όλο το target group των Saxorallwn και του Punto GT στα γκολφάκια έπεσε????!!!???

Ναι, μετά και το GT...

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
ρατσιστικες αντιληψεις ενος που καλα καλα δεν εχει αυτοκινητο..που θα σκοτωνε για ενα εστω GT

Δεν θα σκότωνα, θα ήθελα πολύ όμως να το έχω.

Παρεπιπτόντως, το να θεωρώ ότι είναι καγκούρικο το παραπάνω bodykit είναι προσωπική άποψη. Ποιό είναι πιο ρατσιστικό, αυτό που λέω εγώ ή το ότι εσύ κρίνεις την άποψή μου?

Το ότι λέω ότι πολλοί κάγκουρες (στα μάτια μου) μαζεύονται μπουρνάζι τί είναι? Κι αυτό ρατσιστικό?

Επίσης εσύ γιατί θίχτηκες, ανήκεις στην παραπάνω κατηγορία?

Link to comment
Share on other sites

Για την ιστορια ο Στοιλας εχει 3 αυτοκινητα

1. ενα Lancia με moter ανακατασκευη απο Deltona

2. ενα επαγγελματικο φορτηγο φορτωμενο, μεχρι με hifi pioneer

3. ενα μπλε polo με καγκουρικο body kit

Kυκλοφορει στα Β.Π. (Κεφαλαρι κτλ) , δεν παρκαρει μπροστα στο cinema στο Μπουρναζι για να αραξει στα Goodies.

Edited by mayh3m
Link to comment
Share on other sites

Για την ιστορια ο Στοιλας εχει 3 αυτοκινητα

1. ενα Lancia με moter ανακατασκευη απο Deltona

2. ενα επαγγελματικο φορτηγο φορτωμενο, μεχρι με hifi pioneer

3. ενα μπλε polo με καγκουρικο body kit

Kυκλοφορει στα Β.Π. (Κεφαλαρι κτλ) , δεν παρκαρει μπροστα στο cinema στο Μπουρναζι για να αραξει στα Goodies.

1) Δεν εχω με τον Stoila τιποτα, ισα ισα που παρακολουθω το site εδω και καιρο και μου αρεσαν οι θεσεις του.

2) Και τι πάει να πει αν καποιος έχει 3, 4, 5 ,6 αυτοκίνητα, όλοι ισοι είμαστε

3) Και λοιπόν τι που κυκλοφορεί Κεφαλάρι, το Κεφαλάρι σου δίνει άλλα προνόμια? Τι αντιλήψεις είναι αυτές? Έχω διαβάσει εδω μέσα τα πιο σνόμπ πράγματα (ευτυχώς απο λίγους).

4) Δεν κυκλοφορώ Μπουρνάζι ούτε το έχω πειραγμένο.. Μαμα το αμαξι.

5) Μην το πάμε ρατσιστικά για Μπουρνάζι και Β.Π. γιατι μπορώ να σου πώ τόσα για τους μεν και τους δε, αλλά χαλαρώστε.. Εγω απαντησα έτσι γιατι ο Στοιλας μίλησε με ενα στυλ σαν να

έχει το Υπερ-αυτοκίνητο και δεν ξέρω και εγώ τι.. απορώ τι θα έλεγαν και αυτοι που έχουν Ferrari και καποια ευρα με μηδενικά (που και αυτοι δεν έχουν δίκιο αλλα τι να τους πεις γιατι οδηγάς εσυ καγκουρ οχημα και

o άλλος Ferrari??)για όλους τους σνομπ απο ΒΠ , ΔΠ και όπου αλλού ειναι οι δήθεν. Με το στοιλα δεν εχω τιποτα, αλλα είπαμε... ας κλείσουμε τα turbo και ας κουλάρουμε λίγο. Αυτά..

Link to comment
Share on other sites

Είστε υπερβλολική δεν είναι κ τοοοοσο καγκουρικο + οτι όλοι έχουμε διαφορετικά γούστα αλλιως θα είχαμε όλοι τα ιδια!

ΥΓ: κ μην ακούω τπτ για το POLO του Stoila γιατι απλα μ@μει!, αααντε το γ@μήσαμε κ αυτό το θέμα!

Link to comment
Share on other sites

http://celestial-accessories.com/catalog/p...roducts_id=1974

Απλα υπεροχο. Ετσι θα το επερνα το V παροτι δεν μου αρεσει το V (υποκειμενικη αποψη)

Edited by Golf_Rider
Link to comment
Share on other sites

Λέω ότι θα έπρεπε να απαγορεύουν σε ορισμένους να πιάνουν χαρτί και μολύβι.

Δεν έχω δει πιο άσχημα eyelids.

Αυτό δεν σημαίνει ότι το bodykit βλέπεται.

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο αλλα δεν δενει με καποιο style που εχουν ολα τα vw. Για μενα το καλυτερο θα ηταν ενα thunder bunny ή για να λεμε και του στραβου το δικιο πιστευετε οτι το Euro look θα εδενε με το ΜΚ5? Πιστευω οτι το MK5 εχει ταυτιστει περισσοτερο με το ΟΕΜ plus και ΟΕΜ look παρα με το retro και το Euro οπως τα ΜΚ Ι και ΜΚ II

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.