Jump to content
Guest CLakis

Νέο Seat Ibiza το 2008

Recommended Posts

Guest CLakis

"Η Seat ετοιμάζει την 4η γενιά του Ibiza. Ωριμότερο, αλλά, την ίδια στιγμή, πιο δυναμικό από τις προηγούμενες γενιές, το δημοφιλέστερο μοντέλο της Seat, που φέρει το όνομα του πιο μπιτάτου, ίσως, τουριστικού προορισμού της Μεσογείου, αναμένεται να…ακούγεται πιο δυνατά από ποτέ."

Auto Τρίτη -> Seat Ibiza 2008

Καλούτσικο :D

Edited by CLakis
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε παιδιά!!!Το χάλι το ίδιο!!!Όσο πάει αυτή η SEAT τα κάνει και πιο άσχημα τα αυτοκίνητά της.Το LEON το έκαψε τώρα καίει και το IBIZA.Μα καλά μάτια δεν έχουν???Το κάνανε και αυτό γκομενοαυτοκίνητο.Θα τρίζουν τα κόκαλα του Δαρβίνου!!!Πάνε προς τα πίσω με τεράστια άλματα.Τί μανία είναι αυτή να κάνουν όλα τα μοντέλα ίδια???Τώρα τελευταία και η VW πάει προς τα εκεί αλλά ευτυχώς δεν τα έχει ισοπεδώσει όλα.Τελικά από τα μικρά μόνο το POLO εξακολουθεί να βγάζει μια αγριάδα πρως τα έξω.

Τί να πώ γι' αυτούς τους Ισπανούς...χειρότεροι και από τους Ρωμαίους του Οβελίξ έχουν καταντίσει.

Δεν το πουλάω το στρογγυλοφάναρο POLάκι μου με τίποτα μετά από αυτά που βλέπω.Μπορεί να μην έχει την τελευταία λέξη της τεχνολογίας αλλά όταν το αφήνω στο The Mall δεν το μπερδεύω ούτε με GOLF ούτε με PASSAT,κάτι που θα παθένουν πολύ συχνά οι ιδιοκτήτες του νέου IBIZA αφού είναι ίδιο με το κακάσχημο LEON και το ακόμα πιο άσχημο και ατσούμπαλο ALTEA!!!

Link to comment
Share on other sites

O Pinafarina δεν τα σχεδιάζει αυτά????

Γι αυτό τον έστειλε η Alfa!!! Του είπαν να σχεδιάσει την 147 και όταν είδαν σχεδιαστικά το καινούριο leon του είπαν καληνύχτα...οπότε μάζεψε τα σκίτσα του και τα έδωσε στην seat!!!!

Link to comment
Share on other sites

αχουτο μωρέ, πολύ γλυκούλι.

Εμένα μ' αρέσει, όπως μου αρέσουν και τα Altea-Leon.

Περί ορέξεως........

Την κάνω τώρα γιατί βλέπω να έρχονται γιαούρτια tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

οι πληροφοριες που εχουμε εμεις παντως απο "εσωθεν" πηγες (τι διαολο ibizaclub ειμαστε :D ) αναφερουν οτι η φωτο δεν εχει απολυτως καμια σχεση με το νεο μοντελο.απλα ειναι photoshop απο μια παλια φωτο ενος altea (γιαυτο και οι τοσες ομοιοτητες).δεδομενου του οτι η "πηγη" πηγε ισπανια και ειδε το νεο ibiza απο κοντα (ειναι αντιπροσωπος)δεν εχω λογο να μην τον πιστεψω.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε εν αναμονή για το τελικό αποτέλεσμα που σίγουρα όμως δεν θα απέχει και πολύ σχεδιαστικά από τα τωρινά. Εκτός κι αν η seat θέλήσει με το νέο ibiza να μας δείξει τίποτα νέες σχεδιαστικές τάσεις που θα ακολουθήσει στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

αν και εμενα με μια πρωτη ματια μου θημησε κατι απο κολτ πιστευω πως το αδικει πολυ η φωτογραφια :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ελπίζω το τελικό σχέδιο να μην είναι αυτό γιατί αν είναι,τότε θα είναι κ ΠOΛY AΣXHMO!

@

τι ασχημο ρε φιλε...???πλακα κανεις???η Μαρια η ασχημη,πιο ομοεφη ειναι απο τουτο το πραμα εδω!!! πο πο ...πως το εκαναν ετσι αυτο το αμαξακι.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.