Jump to content
Afterdark

ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ Moustakeas Bros Team..

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το πριν...... tongue.giftongue.gif

DSC00491.jpg

DSC00488.jpg

και Το μετα..... ;);)

DSC00492.jpg

DSC00490.jpg

ΚΑΙ Ο ΕΠΙΒΛΕΠΩΝ..... :lol::lol::lol:

DSC00494.jpg

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εχτές πήγα στο φοβερό μαγαζί του Afterdark και μου έκανε το κουκλί μου φοβερό. Είχε να πλυθεί το καημένο 2 εβδομάδες+. Είδα τον Μπασάκο και τον Lupako. Τα είπαμε γελάσαμε και είδα το μωρό μου ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΘΑΡΟ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχτές πήγα στο φοβερό μαγαζί του Afterdark και μου έκανε το κουκλί μου φοβερό. Είχε να πλυθεί το καημένο 2 εβδομάδες+. Είδα τον Μπασάκο και τον Lupako. Τα είπαμε γελάσαμε και είδα το μωρό μου ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΘΑΡΟ!!!

ειπαμε αυτος ειναι ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ φιλος γιαννης ;)

Link to comment
Share on other sites

ειπαμε αυτος ειναι ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ φιλος γιαννης :D

πατερα σε περιμενω............. tongue.giftongue.giftongue.gif ............σειρα σου....... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μια ολόκληρη εβδομάδα που είχα το καμάρι μου βρόμικο επιτέλους εχτές το είδα πάλι το χρώμα του. Να είσαι καλά Γιάννη με το σου πλύσιμο.

:lol::lol::thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Νομίζω είναι καιρός να περάσω κι εγώ μια βόλτα από το μαγαζί, θα χρειαστώ ένα πλήρες καθάρισμα και από ό,τι φαίνεται γίνεται καταπληκτική δουλειά. Ευκαιρία να λύσουμε και μια χαζοπαρεξήγηση του παρελθόντος :lol:

Edited by dubbeR_Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Ευκαιρία να λύσουμε και μια χαζοπαρεξήγηση του παρελθόντος :blush:

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Αύριο μάλλον Γιάννη το μεσημεράκι θα περάσω με τον γιατρό,ετοιμάσου B) !

οκ.... :o

Link to comment
Share on other sites

Πηγα και εγω σημερα και επλυνα το GOLFακι μου....

Απο καφε που ειχε γινει λογω της σκονης....ξαναγυρισε επιτελους στο κανονικο του χρωμα :D

Εγω και το GOLFακι μου σε worthy.gifworthy.gifworthy.gif ευχαριστουμε παρα πολυυυυυυυυυυυυυ για το τελειοοοοοοο πλυσιμο

NVB

Link to comment
Share on other sites

GIANNH γραψε σε παρακαλω το λαδακι που επαιρνα απο σενα γιατι δεν μπορω νατο βρω..γολντ της καστρολ αλλα θελω ακριβη ονομασια γιατι δεν μου το φερνουν με αυτη ονομασια το10/60

Link to comment
Share on other sites

Ξαναπέρασα, σημερα (κατοπιν ραντεβου) εγω και το τουτουνι μου, οχι μονο για πλυσιμο...αλλα και για ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ....

Ο ουρανος ασπρισε παλι (καπνιστης) και απο το πορτπαγκαζ απομακρυνθηκαν ολα τα υπολλειματα των σιλφοειδοκτονων (ειχαμε μια μικρη ενταση εκει :wacko: , αλλα ηταν επειδη και οι δυο θελαμε να γινει η καλυτερη δουλεια.... :huh: )...και ετσι το GOLFακι εγινε οπως την πρωτη μερα που το παρελαβα....

Σε ευχαριστω πολυυυυυυυυ worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

ελα βρε γιαννη ξαναφτιαξες το μηχανημα........και ξεκινησες..μπραβο αντε...καλες δουλειες..

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους....η καλη δουλεια συνεχιζεται οπως και πρωτα......οτι με χρειαστειτε στην διαθεση σας.....

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα...Κυριακη ειστε ανοιχτα ρε παιδια να περασω να πλυνω το Golfακι???Με εχουν βαλει στοχο τα περιστερια...με εχουν χε@!@!@!@νο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.