Jump to content
Guest super sayian

Meeting @ Παραλία Καλάμου Αττικής

Recommended Posts

Guest super sayian

λογω αφορητης ζεστης ειπαμε αυτη τη κυριακη αντι για τη συναντηση που ειχαμε στο Ιλιον να παμε θαλασσα μερια κ να παιξουμε λιγο μπουγελο με τον προεδρο.

Η συναντηση λοιπον μετατιθεται στον καλαμο στο μαγαζι που παιζει μουσικη ο προεδρος απο το μεσημερακι κ μετα μεχρι το βραδυ

οσοι πιστοι προσελθετε

σε λιγο θα γραψει λεπτομερειες για το πως θα ερθετε ο προεδρος

Συμμετοχές:

  1. BAD BOY
  2. doggy
  3. BassakosVR6
  4. Latousakis + 1 (?)
  5. phantom (?)
  6. passatoumpas + 1
  7. blackadder + ?
  8. petrose Melissia + 1

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν... προτείνω να βρεθούμε όλοι στα διόδια στις Αφίδνες και από εκεί κονβόι για κάτω.

Για όσους δεν έρθουν με το κονβόι... βγαίνετε στην πρώτη έξοδο μετά τα διόδια (προς Καπανδρίτι) και απλά ακολουθείτε όλες τις ταμπέλες προς Καπανδρίτι & Κάλαμο. Αφού περάσετε από το Καπανδρίτι και μπείτε στο Κάλαμο θα δείτε μια μεγάλη πλατεία στο δεξί σας χέρι (σαν παιδική χαρά κλπ) αμέσως μετά κάνετε δεξιά (έχει και ταμπέλα που λέει Αγ.Απόστολοι) και ξεκινάτε τον κατήφορο tongue.gif

Αφού φτάσετε Αγίους Αποστόλους και έχετε μπροστά σας το Λιμάνι, θα κάνετε δεξιά και στα 50 μέτρα περίπου πάλι δεξιά (περνάτε 2 καφετέριες και το στενάκι είναι μεταξύ ενός μανάβικου και μιας ψαροταβέρνας) και μετά απλά.... ακολουθείτε τον δρόμο και σας πηγαίνει στη θάλασσα :baby:

Αυτα.....

Προτεινόμενη ώρα: 11.30 στα διόδια...

Link to comment
Share on other sites

Κατά 90% μέσα με τη γυναίκα, όπως θα γυρνάμε για Θεσσαλονίκη από έναν γάμο στην Αθήνα!

Link to comment
Share on other sites

μεσα και ο passatoumpas+1!θα ριξουμε πολυ γελιο!Εχω κακα σχεδια!

ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΜΑΙ ΜΕΣΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Έγιναν update οι συμμετοχές, το Σ/Κ όπως θα έχετε ακούσει στις ειδήσεις αναμένετε τρελός καύσωνας οπότε... προετοιμαστείτε για τρελά μπουγέλα...!! Παγωμένους καφέδες ηλιοθεραπεία και φυσικά τρελό χαβαλέ!

Link to comment
Share on other sites

θα είναι η πρώτη φορά που θα έρθω σε συνάντηση των μελών.πώς θα σας καταλάβω;;θα έρθω απο ωρωπό.ας με βοηθήσει κάποιος....... worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

θα είναι η πρώτη φορά που θα έρθω σε συνάντηση των μελών.πώς θα σας καταλάβω;;θα έρθω απο ωρωπό.ας με βοηθήσει κάποιος....... worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Το να τους καταλαβεις ειναι το μονο σιγουρο. Πρωτον θα δεις κομβοι vw δευτερον θα ακουσεις σκαστρες να εκπνεουν τριτον θα δεις αυτοκινητα με το γνωστο αυτοκολητο..... τι αλλα ??? tongue.gif

Εγω μαγκες δεν θα ερθω δυστυχως διοτι απο βδομαδα ξεκιναω με 3 ωραιοτατα μαθηματακια βαρβατα για να παρω πτυχιο.... οποτε θελω δεν θελω θα πρεπει να στρωθω.

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ !!!!!!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Thanos_mc 8α χάσεις ;)

mao θα το πιάσεις όλο παραλιακά και θα αρχίσεις να κατηφορίζεις, μόλις φτάσεις Αγ.Αποστόλους θα δεις ταμπέλες για παραλία Αγκώνας!

Cu There Guyz.... φεύγω για Κάλαμοοοοοο!!

Link to comment
Share on other sites

Guest stel-th
θα είναι η πρώτη φορά που θα έρθω σε συνάντηση των μελών.πώς θα σας καταλάβω;;θα έρθω απο ωρωπό.ας με βοηθήσει κάποιος....... :whistling:

αμα "κατα λαθος" σου ερθει ενας κουβας με νερο και παγακια (συνηθως χωρις τον κουβα...)εεεεεε καποιο μελος θα τον εριξε... :baby:

κοιτα βασικα θα μας γνωρισεις απο τα εξης.. :rolleyes:

1)ΓΚΑΡΙΖΟΥΜΕ :D

2)ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ :o

3)ΠΙΝΟΥΜΕ (παρουσια super-sabbato) θα ψαξεις το τραπεζι που εχει μπουκαλια σαν σκυλαδικο το ξημερωμα. new_sugkrotima.gif

4)Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ (θα προσπαθει να) ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΠΛΑΤΟ.... music.gif

Link to comment
Share on other sites

αμα "κατα λαθος" σου ερθει ενας κουβας με νερο και παγακια (συνηθως χωρις τον κουβα...)εεεεεε καποιο μελος θα τον εριξε... :baby:

κοιτα βασικα θα μας γνωρισεις απο τα εξης.. :rolleyes:

1)ΓΚΑΡΙΖΟΥΜΕ :D

2)ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ :o

3)ΠΙΝΟΥΜΕ (παρουσια super-sabbato) θα ψαξεις το τραπεζι που εχει μπουκαλια σαν σκυλαδικο το ξημερωμα. new_sugkrotima.gif

4)Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ (θα προσπαθει να) ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΠΛΑΤΟ.... music.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6

αγαπητα μου παιδια!

αυριο θα βρεθουμε ολοι στα διοδια στις Αφιδνες και απο εκει κονβοι για Καλαμο!

ραντεβου στις 11:30 ! να εισαστε εκει!

11:45 αναχωρηση για Καλαμο!

be there! B)

Link to comment
Share on other sites

Λίγοι και καλοί εχθές στο Κάλαμο αλλά περάσαμε Super!!!

Guest star... o Latousakis που μας εκπλήσει με τις θεότρελες επισκέψεις του!!! ¶ρη είσαι κορυφή!!!

Τρελά σκηνικά στο μαγαζί με ψιλομπουγέλα με νερό, παγάκια κλπ κλπ.!!

Τρελό γέλιο μέσα στο νερό με nikkosnet, blackadder, polo1.6T, BassakosVR6 & κανά 2 φίλους ακόμα να με αρπάζουν και να μη ξέρω που είναι η στεριά και που η θάλασσα...!!

Παραπίσω μας ο Latousakis ο οποίος αν και είχε έρθει με "ακατάλληλη αμφίεση" (βλέπε: jeans) πήγε βρήκε και αγόρασε μαγιώ και ακολούθησε στη θάλασσα!

Καταλύξαμε με μπουγέλα με Corona και δυστυχώς είχαμε και μικροτραυματισμούς... έφαγα το ένα μου δάχτυλο στο πόδι με κομάτι γυαλί από σπασμένο ποτήρι tongue.gif

Χάρη στις κινήσεις του dr. nikkosnet ο οποίος με την χρύση τσιγάρου το πλάκωσε στο καπνό και σταμάτησε το αίμα... tongue.gif

¶ντε παίδες, until next time!

Link to comment
Share on other sites

a! Ξέχασα να αναφέρω το πλέον κλασσικό τραγούδι που μου αφιερώσανε και πάλι τα καλόπαιδα "Yassou Maria" του Sarbel tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

a! Ξέχασα να αναφέρω το πλέον κλασσικό τραγούδι που μου αφιερώσανε και πάλι τα καλόπαιδα "Yassou Maria" του Sarbel tongue.gif

ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ, καλα σου κανανε ρεεεεεεεεεεεεεεεεε tongue.giftongue.giftongue.gif Η μηπως ξεχασες αυτα που μου κανες εσυ?!!! Ενα μπραβο στα παιδια B)

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω τον ΠΡΟ για τις ευχαριστίες του, και να πω πως δεν τα κάνω για τις ευχαριστίες, αλλά επειδή είμαι ΠΙΟ ΤΡΕΛΟΣ από όσο δεν φαίνομαι!!! Και το καλό (:lol: είναι πως την έχω μεταδόσει αυτή την κοπέλα ΚΑΙ στην τρέλα μου! Η το ανάποδο;! :D;)

Τεσπα, να μην ξεχάσουμε να αναφέρουμε και ένα περιστατικό με γυαλιά στη θάλασσα, ε;! Να κάνει βουτίες στο βουρκωμένο από την άμμο νερό ο Νικολάκης για να βρει τα γυαλιά του, ενώ ο Τεο τα φόραγε στο κεφάλι του!!!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχ το είχα ξεχάσει το σκηνικό αυτό ναι ναι "Ρε παιδιά ώπα κάντε κύκλο να βρώ τα γυαλιά μου" χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.