Jump to content
Peryrho

Φώτα Angel Eyes για 9Ν

Recommended Posts

Δεν είναι πολλά, αν είναι πλήρες σετ XENON, αλλά προσωπικά θα προτιμήσω να ρίξω αλλού 400 ευρώ...

Φοβάμαι όμως οτι τα φανάρια της φώτο χωρίς XENON θα μειώνουν πολύ την ορατότητα

Πολύ ωραία τα φανάρια σου stoila

Link to comment
Share on other sites

Ψηλέ? Έχω την εντύπωση ότι δεν εφαρμόζουνε καλά? Αυτά τα δοντάκια που έχουν κάτω μήπως? Πάντως πολύ όμορφα! Αν και επιμένω ότι θα μου άρεσαν πιο πολύ τα λευκά! Με ασημί καθρέφτη εννοώ!

Θα συμφωνησω και εγω! Και Κωστα, γνωμη μου ειναι να βγαλεις τελειως τα σηματακαι Polo και 1,4 απο πισω! Καπως ετσι......post-50-1105020033_thumb.jpgpost-50-1105020033_thumb.jpg

Καλοριζικα! B);)

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Θα συμφωνησω και εγω! Και Κωστα, γνωμη μου ειναι να βγαλεις τελειως τα σηματακαι Polo και 1,4 απο πισω! Καπως ετσι......post-50-1105020033_thumb.jpgpost-50-1105020033_thumb.jpg

Καλοριζικα!  B)  ;)

Σε τί συμφωνείς ρε? Στο ότι δεν εφαρμόζουν καλά? Ρε σεις αφού σας λέω μια χαρά είναι τί σκάλωμα φάγατε? Θ τα έβαζα αν δεν αφάρμοζαν καλά?

μα μου φαινεται τα εχεις βγαλει κωστα ετσι?

Καλά ρε? Εσεί δεν βλέεπεις τις φωτογρφίες? Τα έχω τα σηματάκια!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
...Και Κωστα, γνωμη μου ειναι να βγαλεις τελειως τα σηματακαι Polo και 1,4 απο πισω...

Και μια και που το ανέφερες, πάρτε έναν οδηγό για το πώς να βγάζετε τα σηματάκια χωρίς πρόβλημα!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Σε τί συμφωνείς ρε? Στο ότι δεν εφαρμόζουν καλά? Ρε σεις αφού σας λέω μια χαρά είναι τί σκάλωμα φάγατε? Θ τα έβαζα αν δεν αφάρμοζαν καλά?

Καλά ρε? Εσεί δεν βλέεπεις τις φωτογρφίες? Τα έχω τα σηματάκια!

καλα ον protest.gif τως γιατι δε τα βγαζεις τοσα εχεις κανει γιατι δε τα βγαζεις??

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
καλα ον protest.gif τως γιατι δε τα βγαζεις τοσα εχεις κανει γιατι δε τα βγαζεις??

Τώρα που το βλέπω δεν με χαλάει πάντως...

imag00439fg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Τί σε νοιάζει ρε?

Μίλαγα με έναν Τούρκο για τα μαύρα φώτα που λέγαμε. Αφήστε το μάγγες, γίνεται εύκολα αλλά μειώνεται στο μισό η απόδοση των φώτων. Ορίστε και ένας οδηγός για το πώς θα το κάνετε.

Link to comment
Share on other sites

Τί σε νοιάζει ρε?

Μίλαγα με έναν Τούρκο για τα μαύρα φώτα που λέγαμε. Αφήστε το μάγγες, γίνεται εύκολα αλλά μειώνεται στο μισό η απόδοση των φώτων. Ορίστε και ένας οδηγός για το πώς θα το κάνετε.

Γράψε ρε χαμένε ότι εννοείς για τα μπροστινά φώτα! Πάντως εγώ από βδομάδα, θα βάψω τα πίσω φώτα κατακόκκινα παίδες!!! Έτσι έτσι!

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Τί σε νοιάζει ρε?

Μίλαγα με έναν Τούρκο για τα μαύρα φώτα που λέγαμε. Αφήστε το μάγγες, γίνεται εύκολα αλλά μειώνεται στο μισό η απόδοση των φώτων. Ορίστε και ένας οδηγός για το πώς θα το κάνετε.

κοιτα μπορουμε να βαλουμε λαμπες μεγαλυτερης εντασης κ να ερθει μια η αλλη

επισης απο δευτερα παω μαζι με τον πολακια για βαψιμο στα πισω φωτα αλλα εγω τα κανω πισα μαυρο

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Αν δεν έχεις καλό κάτοπτρο δεν κάνεις τίποτα με δυνατές λάμπες. Μόνο με projector και xenon ταυτόχρονα θα δεις αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε κολημενε Κωστα tongue.gif..........Συμφωνω με τον Peryrho οτι ειναι ωραια τα φαναρια σου! Πωπωωωωωωω μην πουμε μια κουβεντα! Αμαν πια! tongue.gif

Kαι τα σηματακια βγαλτα! Αυτο ελειπε να σε χαλαγαν!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι απαραίτητη και η αγορά XENON για να μπουν αυτά τα φανάρια όποτε παεί για πιο μελλοντικό project. ¶ραγε παίζει να είναι και παράνομα...? γιατί σε αυτή την περίπτωση πρέπει να έχουμε και ένα ζευγάρι κανονικά...οπότε συμφέρει η αυτοκόλητη μεμβράνη της Foliatec

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Τελικά είναι απαραίτητη και η αγορά XENON για να μπουν αυτά τα φανάρια όποτε παεί για πιο μελλοντικό project.  ¶ραγε παίζει να είναι και παράνομα...? γιατί σε αυτή την περίπτωση πρέπει να έχουμε και ένα ζευγάρι κανονικά...οπότε συμφέρει η αυτοκόλητη μεμβράνη της Foliatec

Αυτή κι αν είναι παράνομη!!! Τα Xenon σιγά που είναι παράνομα. Μόνο στο εξωτερικό τα όχι μαμά Xenon απαγορεύονται. Α πλάκα - πλάκα έβαλε ο Mike Xenon σήμερα και ένα έχω να σας πω... Γαμ..ε!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

τι εχει ο mike?

να το ψαξουμε λιγο ακομα παντως για τα φωτα ,μπορει να γινεται αλλη πατεντα,παντως εγω δε θα βαλω ζελατινα απο πανω ξενερωνω

Link to comment
Share on other sites

τι εχει ο mike?

να το ψαξουμε λιγο ακομα παντως για τα φωτα ,μπορει να γινεται αλλη πατεντα,παντως εγω δε θα βαλω ζελατινα απο πανω ξενερωνω

Ακόμα και αν βρούμε κάτι, μάλλον πρέπει να θεωρούμε δεδομένο οτι θα χρειαστεί κάτι δυνατότερο στον φωτισμό γιατί σίγουρα θα είναι πιο αδύναμος. Ερώτηση ξέρετε αν τα μεγάλα φανάρια του 9Ν είναι ίδια με του Lupo? Σήμερα που είδα ένα Lupo μου φαίνονταν ίδια αν ναι... τότε έχει βρεθεί ήδη η λύση :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Δεν είναι ίδια. Ούτε σε μέγεθος όυτε σε σχεδιαζμό. Καταρχήν το δικό μας έχει και φλας.

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

ναι του lupo ειναι στους μικροτερους κυκους τα φλας,αλλα βεβαια απο την αλλη δε ξερω αν ειναι το ιδιο μεγεθος

Link to comment
Share on other sites

Pou mporo na vro re paides oi photos gia angel eyes gia 6nf2 ??? psaxno psaxno alla den eixa vrei pote.....

Τα Angel eyes τα ξεκίνησε η FK FK-Automotive

Ένα δείγμα Angel eyes gia 6n2FKFSVW061.jpg

Επισης τα φανάρια που ψάχναμε είναι νεές κυκλοφορίες της FK σε μαύρο και μπλέ τιμές και φώτο αναμένονται σύντομα...

Edited by Peryrho
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.