Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Kαλή χρονιά σε όλους και ειδικά στον Γιαννάκη με τη φωτογένεια.... Γιάννη sorry για τις προάλλες αλλά είδα αργά το sms σου, πάντως ελπίζω να πιούμε κανένα καφέ σύντομα.... Τελικά που είχατε πάει για οφθαλμόλουτρο;

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios-gorilaki
Kαλή χρονιά σε όλους και ειδικά στον Γιαννάκη με τη φωτογένεια.... Γιάννη sorry για τις προάλλες αλλά είδα αργά το sms σου, πάντως ελπίζω να πιούμε κανένα καφέ σύντομα.... Τελικά που είχατε πάει για οφθαλμόλουτρο;

calderon στις συκιες

κωστα σου μιλαω για πολυ πιπινια και οχι μονο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

calderon στις συκιες

κωστα σου μιλαω για πολυ πιπινια και οχι μονο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εσυ σειρα να τα αφησεις αυτα γιατι σε περιμενει το ορος!!! tongue.gif:D
Link to comment
Share on other sites

Guest nionios-gorilaki
Εσυ σειρα να τα αφησεις αυτα γιατι σε περιμενει το ορος!!! tongue.gif:D

μπα το μετανιωσα με αυτα που βλεπω,καλυτερα γυναικες παρα π@π@δες ;)B) B) B):D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios-gorilaki
Ευγε!!! :D

ειδες,αλλαξα γνωμη γιατι ειπα καλυτερα να βλεπεις γυναικες παρα κουραμπιεδες και μουσια

χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Γιατι τι εχουν οι κουραμπιεδες....παντως σημερα το βραδυ θα εχουμε κουραμπιεδες κι οποιος θελει να ρθει να τους δει ειναι ευπροσδεκτος στον Κεδρινο λοφο μετα τις 21.30

Link to comment
Share on other sites

ηγγικεν η ωρα για night cruisin στην θεσσαλονικη δεν νομιζετε?

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά ξεχάστηκε το Night Cruisin'? ¶ντε ας κανονίσουμε κάτι να έρθει και το τσεγερό auris να γουστάρουμε λίγο!!!

Εγώ είμαι μέσα !

Edited by Κοσμάς
Link to comment
Share on other sites

μαλλον πολλοι απο εμας το εχουν λησμονησει καιρο τωρα...

τι λετε για αυτην την παρασκευη 27 ατυπα ραντεβου στο παρκινγκ του Carrefour Mακεδονια στο πισω μερος εκει στην πλαινη εισοδο οπου ειχαμε βρε8ει στο τελευταιο meeting..

ωρα συναντησης 10-00.

οποιος πιστος η περιεργος ας ελθει.

εγω ειμαι πολυ περιεργος tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

γερμανακηδες αντε θα ερθω και εγω μιας και ειναι καλεσμενος :blink: :blink: οσοι μισητε τον arouraio μου και θελετε να τον πατησετε μπορειτε να το κανετε και απο κοντα :blink: :blink: :blink: κοσμα το λεω επειτηδες για να μαζευτουμε πολλοι :blink::lol: οχι ρε γαμωτο ο μονος ιαπωνας εγω θα ειμαι? :lol: :lol: :lol: πρεπει να καλεσω και ενισχυσεις,γιαυτο οποιος με πειραξει θα εχει να κανει με το ξαδερφακι μου το ton mitsubishi to evona :lol: :lol: :lol: η με τον ιμπρεζονα :lol: αντε ας μαζευτουμε λοιπον

Link to comment
Share on other sites

μμμ αντε να μαζευομαστε τοτε...αν κ δε νομιζω να μαζευτουμε πολλοι καθως το night cruising εχει σταματησει εδω κ μηνες......οποτε θα ειμαστε αρκετα λιγα ατομα...

αλλα πρεπει να γινει η αρχη τεσπα γραψτε το στα ημερολογια σας παρασκευη 27του μηνα 10 το βραδυ, αλλα βλεπω οτι λετε για το σαββατο τελικα ποια μερα θελετε???

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

αχα..τοτε θα βαλω τα δυνατα μου για να ερθω..

ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΡΕ ο JAPANIC ερχεται..εσεις?

Link to comment
Share on other sites

Ωραία περάσαμε , όποιοι δεν ήρθαν έχασαν ! Και οι αποκαλύψεις της νύχτας !!!!!!!!! Ο Japanic μέσα σε ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ αυτοκίνητο ( golf gt 160 ) !!!!!!!!!! Ιδού και τα πειστήρια : rxl9ihm2n7vl7921z6go_thumb.jpg

Και ορίστε και οι παρόντες :

o35m0x78tda4gu7ne2fn_thumb.jpg lvivsrojxrst3dfc5qh5_thumb.jpg

Επίσης :

Ασημί Golf mk4 με angel eyes , 18αρες ζάντες , φιμέ , εξάτμιση και πίσω αεροτομή σαν Wings West σήμερα στις 23:00 στο Carrefour Μακεδονία Θεσσαλονίκης στο πίσω παρκινγκ . Ήρθε , έκατσε απέναντι μας , άναψε τις ψείρες , έκατσε για κανένα 3 λεπτό και μετά την κοπάνησε χωρίς να έρθει να πει ένα γεια ! Πινακίδες εάν θυμάμαι καλά ΗΜΚ - >>>> . Ποιος αγενής ?
Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Βγάλαμε τρελό χαβαλέ εχθές με τον japanic και τον φίλο του Λευτέρη με 207 rallye που ήρθαν από Γιαννιτσά πραγματικά έχασαν όσοι δεν ήρθαν και Νίκο σε πρώτη φάση έκατσες στη θέση του οδηγού στο TSI την επόμενη φορά θα στο δώσω να το κάνεις βόλτα και την ίδια μέρα σε βλέπω να βάζεις πωλήται στο AURIS :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Edited by Κοσμάς
Link to comment
Share on other sites

ωχ τον εκαψες ρε speedy...

την επομενη φορα καφε παραλιακα οπως ειπα..παρε τον λευτερη κ ελατε

εν τω μεταξυ θα κανουμε ερανο υπερ ταξιδιωτων για να κερασουμε τους καφεδες μια που εσεις καιτε τις βενζινες!

ακουσες κοσμα?πεσε το παραδακι τωρα..

παντος ημουνα περιεργος ποσο ευκολα ξεπετιεται το αουρις κ με 4η που ειχα εκανα ωρα να βγω μπροστα που σημαινει

οτι βγαινει καλα σε εκκινηση..

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

εγω μεσα ειμαι !!!

μαλλον περνας εντελως απαρατηρητος καθως ΔΕΝ σε ειδα η πιο καλα δεν ηρθες

Link to comment
Share on other sites

μαλλον περνας εντελως απαρατηρητος καθως ΔΕΝ σε ειδα η πιο καλα δεν ηρθες

εφαγα μπαντοφλα Τασο να παρει..εκει π ειπα πως περασα απαρατηρητος ..ΜΕ ΕΚΑΨΕΣ :D

Link to comment
Share on other sites

ωχ τον εκαψες ρε speedy...

την επομενη φορα καφε παραλιακα οπως ειπα..παρε τον λευτερη κ ελατε

εν τω μεταξυ θα κανουμε ερανο υπερ ταξιδιωτων για να κερασουμε τους καφεδες μια που εσεις καιτε τις βενζινες!

ακουσες κοσμα?πεσε το παραδακι τωρα..

παντος ημουνα περιεργος ποσο ευκολα ξεπετιεται το αουρις κ με 4η που ειχα εκανα ωρα να βγω μπροστα που σημαινει

οτι βγαινει καλα σε εκκινηση..

τωρα τα ειδα ;):lol: το ηξερα οτι μου την εχετε στημενη γερμανακηδες :D :D τασο οχι ρε συ σιγα,μην στεναχωριεσαι δεν υπαρχει οικονομοικο προβλημα,παντως χασανε οποιοι δεν ηρθανε,αντε να το ξανακανουμε,ο aurouraiow μου πηγαινει καλα τασο :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.