Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Αν και θα είμαι σε γάμο, που θα πάτε για καφέ? Στην γειτονιά μου θα είστε...

Νικο παμε και εμεις σαν τσοντα για καφε? Αν ναι παρε τηλ :rolleyes: μετα της 7 θα μπορω

Link to comment
Share on other sites

Νικο παμε και εμεις σαν τσοντα για καφε? Αν ναι παρε τηλ :rolleyes: μετα της 7 θα μπορω

χεχεχε, μην χασεις εσυ tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Στις 15 Νοεμβρίου.....

ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ!! Πορτοφόλια (σε άνεση!), λάστιχα (σε καλή κατάσταση!), βενζίνη (σε επαρκή ποσότητα!), κοιλιές (σίγουρα άδειες!!!!)

ΕΡΧΕΤΑΙ!!!

οπως ειπε κ ο White V GTI η επισημη συναντηση ερχεται κ θα ειναι grande

Link to comment
Share on other sites

εστω και τσαι βρε αδερφε αν δεν μας θελετε παμε αλλου ^_^

Δεν ηρθες ομως...

ουτε για τσαι tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

1. Για την συνάντηση του Σαββάτου, δεν μπόρεσα ούτε να το σκεφτώ, αφού από νωρίς έτρεχα για τον γάμο του φίλου μου... ^_^

2. Τα Passat, δεν κάνουν χώρια συναντήσεις. Στο ίδιο club είμαστε, στο ίδιο φόρουμ είμαστε. Δεν είναι ότι δεν θέλουμε κανέναν άλλον. Απλά πέφτουν μερικά τηλέφωνα και κανονίζουμε έναν απλό καφέ. Κι επειδή 1000 καλοί χωράνε, το δημοσιεύουμε και στο φόρουμ. Εξάλλου σε αυτό το θέμα εδώ, γράφουμε για πολλές και διάφορες συναντήσεις. Στα θέματα των Passat, απλά τα έχουμε λίγο πιο τακτοποιημένα... :( Οπότε, δεν "κάνουν τα Passat συνάντηση", απλά σε εκείνο το subforum ανακοινώνεται... :(

Link to comment
Share on other sites

1. Για την συνάντηση του Σαββάτου, δεν μπόρεσα ούτε να το σκεφτώ, αφού από νωρίς έτρεχα για τον γάμο του φίλου μου... ^_^

2. Τα Passat, δεν κάνουν χώρια συναντήσεις. Στο ίδιο club είμαστε, στο ίδιο φόρουμ είμαστε. Δεν είναι ότι δεν θέλουμε κανέναν άλλον. Απλά πέφτουν μερικά τηλέφωνα και κανονίζουμε έναν απλό καφέ. Κι επειδή 1000 καλοί χωράνε, το δημοσιεύουμε και στο φόρουμ. Εξάλλου σε αυτό το θέμα εδώ, γράφουμε για πολλές και διάφορες συναντήσεις. Στα θέματα των Passat, απλά τα έχουμε λίγο πιο τακτοποιημένα... :( Οπότε, δεν "κάνουν τα Passat συνάντηση", απλά σε εκείνο το subforum ανακοινώνεται... :(

Συμφωνώ σε όλα όσα λες , απλά επειδή το τοπικ λέγετε "Συναντήσεις των Passats στην Θεσσαλονίκη" το σωστό είναι να τα λέμε όπως τα λέγονται στο φόρουμ για να μην υπάρχουν παρανοήσεις . Είναι καθαρά θέμα ακρίβειας της γλώσσας .;) Όπως και πιστεύω ότι οι κάτοχοι golf δεν θα έχουν πρόβλημα να βρεθούν σε μια από κοινού συνάντηση . ;)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ σε όλα όσα λες , απλά επειδή το τοπικ λέγετε "Συναντήσεις των Passats στην Θεσσαλονίκη" το σωστό είναι να τα λέμε όπως τα λέγονται στο φόρουμ για να μην υπάρχουν παρανοήσεις . Είναι καθαρά θέμα ακρίβειας της γλώσσας .:cry: Όπως και πιστεύω ότι οι κάτοχοι golf δεν θα έχουν πρόβλημα να βρεθούν σε μια από κοινού συνάντηση . ;)

ΟΚ! Εγώ απλά εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες αν και ακομα νωρις το βλεπετε για καμια συναντηση αυτη τη βδομαδα?

Να ξερω να ρεπαρω να κανω και γω την παρθενικη μου συναντηση!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες αν και ακομα νωρις το βλεπετε για καμια συναντηση αυτη τη βδομαδα?

Να ξερω να ρεπαρω να κανω και γω την παρθενικη μου συναντηση!

Σήμερα στις 18:00 είπαμε, στο City Gate... Δες εδώ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες αν και ακομα νωρις το βλεπετε για καμια συναντηση αυτη τη βδομαδα?

Να ξερω να ρεπαρω να κανω και γω την παρθενικη μου συναντηση!

αν κ σημερα ατυπα μπορεις να γνωρισεις μερικα παιδια να ετοιαμαζεσαι για τις 15 Νοεμβρη

Link to comment
Share on other sites

Τεό, θέλεις σεμινάριο επιμόρφωσης διαμόρφωσης ενός τόπικ στο Invision, ή ξέρεις τα πώς και τι; Πρέπει να κοιτάξεις λίγο το "grande" μας και να βάλεις τηλ επικοινωνίας, για να μπορέσουμε να το ανοίξουμε για τους αδημονούντες! Αντε γιατί η 15 Νοέμβρη πλησιάζει!!

@Νίκος: Θα ψωνίζεις από μένα Νίκο;! Από Δευτέρα θα είμαι στο κατάστημα της Voda στο Ωραίο, και θα παραμείνω εκεί για αρκετό διάστημα ;) Θα το κάνουμε κι επίσημο για το VW Club αμα λάχει ;)

Link to comment
Share on other sites

@Νίκος: Θα ψωνίζεις από μένα Νίκο;! Από Δευτέρα θα είμαι στο κατάστημα της Voda στο Ωραίο, και θα παραμείνω εκεί για αρκετό διάστημα ;) Θα το κάνουμε κι επίσημο για το VW Club αμα λάχει ;)

"Δυστυχώς" είμαι οπαδός της Cosmote (αντικειμενικά το καλύτερο σήμα παντού!) tongue.gif Αν βέβαια μου πεις ότι θα μου φέρεις το Ν900 φουλ ελληνικό και χωρίς κανένα "άθλιο" σηματάκι της Vodafone φάτσα κάρτα, θα έρθω να σου κάνω "σεφτέ" (2 συσκευές μάλιστα!). Πως σου φαίνεται αυτό??? ;);)

Link to comment
Share on other sites

Αρη αν μπορεις μαθε για Σερρες αν γινεται να μπει καποιος για ενα 15λεπτο οπως ηταν παλια , και αν υπαρχει καποιο αντιστοιχο ποσο , οπως ηταν στα 25 ευρω !

Ημερήσια ταρίφα πάει. Είτε για 1 γύρο, είτε μέχρι να ξεράσεις, είτε μέχρι να δύσει ο ήλιος... Δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

σε ολους τους οπαδους των ατυπων συναντησεων που καναμε εως τωρα μας δινεται η δυνατοτητα να τις κανουμε κ επισημες με πιο πολλες πικαντικες λεπτομεροιες

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?sho...mp;#entry344880

Link to comment
Share on other sites

28 και 29 αυτού του μήνα είναι το track day των north clubs στην πίστα Σερρών. Αν και δεν συμμετέχουμε σαν vwclub (του χρόνου με το καλό θα στείλουμε τον mourh να μας εκπροσωπίσει) θα είναι ωραία να πάμε μια από τις δυό μέρες να δούμε, θα υπάρχει αρκετά καλό θέαμα θα τρέξουν πολλά και διάφορα αυτοκίνητα δυνατά και μή.

Link to comment
Share on other sites

δλδ να παμε παλι Σερρες?πριν μια βδομαδα πηγαμε δεν ξερω αν θα υπαρχει ενδιαφερον ξανα για τον ιδιο προορισμο σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα

οσο για του χρονου οτι θα στειλετε εμενα αυτο που το διαβασες?να ξερω αν ειναι να το τουμπανιασω το ατιμο

Link to comment
Share on other sites

δλδ να παμε παλι Σερρες?πριν μια βδομαδα πηγαμε δεν ξερω αν θα υπαρχει ενδιαφερον ξανα για τον ιδιο προορισμο σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα

οσο για του χρονου οτι θα στειλετε εμενα αυτο που το διαβασες?να ξερω αν ειναι να το τουμπανιασω το ατιμο

Ξέρω ότι είσαι φανατικός οπαδός των στροφών και της πίστας γενικά για αυτό το έγραψα ! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Μπορεί ο προορισμός να είναι ίδιος αλλά αλλάζει το θέαμα! ¶σε δε πειράζει θα πάμε με τον Νίκο που ξέρει :D

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι είσαι φανατικός οπαδός των στροφών και της πίστας γενικά για αυτό το έγραψα ! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Μπορεί ο προορισμός να είναι ίδιος αλλά αλλάζει το θέαμα! ¶σε δε πειράζει θα πάμε με τον Νίκο που ξέρει :whistling:

Και ξέρετε ποιος προτάθηκε να είναι συνοδηγός στο stilo από τον Νίκο εε???Για μάντεψε Κοσμά.tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ο peolinio ε? Ας είναι, κι αυτός σαν τον Τάσο είναι οπότε το ίδιο κάνει !

Edited by Κοσμάς
Link to comment
Share on other sites

ο peolinio ε? Ας είναι, κι αυτός σαν τον Τάσο είναι οπότε το ίδιο κάνει !

Χα,χα όχι ρε ο peo!!!:oΗ αφεντιά μου φυσικά!!!!:whistling:Κάναμε και δοκιμή αλλά δεν χωράω στο μπάκετ.worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

οποιος νομιζει οτι μπαινει τρενο μια μερα θα μπει στα χωραφια του γειτονα.

καταλαβες κοσμα ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.