Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

εαν κοψουμε κ τουρτα θα ερθεις ?

Αν Δεν Δουλεύω Και Η Τούρτα Έχει Μέσα Φλουρί!!!Τότε Γιατί Όχι Θα Έρθω.Απλά Όσο Μπορείτε Ενημερώστε Μας Νωρίτερα Να Δούμε Αν Μπορούμε Να Έρθουμε.

Link to comment
Share on other sites

29 αυτου του μηνα η 5 του αλλου δλδ μια απο τις ερχομενες παρασκευες

Για εμένα και 29/01 και 05/02 με βολεύει. Όσο για την τούρτα, ας μην έχει φλουρί, αλλά να είναι σοκολατίνα! :blink:

Link to comment
Share on other sites

ωραια για πειτε κ οι υπολοιποι ποια μερα βολευει?

29 του μηνος ειναι καλα αλλα νωρις αν γινεται 5-6...

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα και 29/01 και 05/02 με βολεύει. Όσο για την τούρτα, ας μην έχει φλουρί, αλλά να είναι σοκολατίνα! ;)

Γιατί να μην έχει φλουρί δηλαδή?? δεν με χαλάει ακόμα ένα ακόμη ένα για φέτος !!!

Κι εγώ ψηφίζω 5/02

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να δω συμμετοχες για να δω ποσο μεγαλη θα ειναι η τουρτα κ τι χωρος θα κλειστει ρεσερβε σε ενα απο τα πιο in κ ξακουστα μαγαζια στην Θεσσαλονικη

οσο κ να το ψαξετε δεν προκειται να το μαντεψετε

επισης θελω συμμετοχες για να δω απο το ιδιωτικο παρκινκ του μαγαζιου εκει που παρκαρουν κατι jagurar porsche ferrari ποσα VW θα βαλλουν φωτια με τις παρουσιες τους ετσι ωστε

να δεσμευσω τον χωρο κ να παρκαρουμε εμεις κ κανεις αλλος

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να δω συμμετοχες για να δω ποσο μεγαλη θα ειναι η τουρτα κ τι χωρος θα κλειστει ρεσερβε σε ενα απο τα πιο in κ ξακουστα μαγαζια στην Θεσσαλονικη

οσο κ να το ψαξετε δεν προκειται να το μαντεψετε

επισης θελω συμμετοχες για να δω απο το ιδιωτικο παρκινκ του μαγαζιου εκει που παρκαρουν κατι jagurar porsche ferrari ποσα VW θα βαλλουν φωτια με τις παρουσιες τους

+1 !! Mourh μην λες παραπάνω ... θα το βρούνε!! Για να δούμε πόσα VW θα « κάψουν καρδιές » εκείνο το βράδυ ??? :whistling::heart:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

μιλαμε να ειναι ολα τα VW αραγμενα στο πιο IN μαγαζι σιγουρα θα κανουμε εντυπωση

Ολα τα VW πλυμμενα με τα καλα τους να ερθουν γιατι το μαγαζι ειναι ποοολυ Hot

Link to comment
Share on other sites

μιλαμε να ειναι ολα τα VW αραγμενα στο πιο IN μαγαζι σιγουρα θα κανουμε εντυπωση

Ολα τα VW πλυμμενα με τα καλα τους να ερθουν γιατι το μαγαζι ειναι ποοολυ Hot

χεχε , θα το διαπιστώσουν μόνο όσοι έρθουν ... γι αυτό όποιοι δεν έρθουν απλά θα χάσουν !!! :heart::whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξανα εγινε σε τοσο γνωστο μαγαζι να επιτρεψουν να γινει παρομοια εκδηλωση..

Link to comment
Share on other sites

δεν ξανα εγινε σε τοσο γνωστο μαγαζι να επιτρεψουν να γινει παρομοια εκδηλωση..

εγω ειμαι μεσα 100%...αρα εκλεισε 29/01??

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην έχει φλουρί δηλαδή?? δεν με χαλάει ακόμα ένα ακόμη ένα για φέτος !!!

Κι εγώ ψηφίζω 5/02

Ρε αχόρταγε??? Δεν σου έφτασε ΤΟΟΟΟΣΗ τύχη που κέρδισες από το πρώτο το φλουρί??? :);):p

δεν ξανα εγινε σε τοσο γνωστο μαγαζι να επιτρεψουν να γινει παρομοια εκδηλωση..

Τάσο, δεν κάνεις ένα τόπικ με ένα poll (ανοιχτή ψηφοφορία - να φαίνονται τα ονόματα), με επιλογές:

1. 29/01

2. 05/02

3. 29/01 ή 05/02

και να δούμε τελικά ποια ημερομηνία είναι η επικρατέστερη?

Μεσα και εγω τωρα που αγορασα καινουργειο λοοκ με τις εκπτωσεις .

Εσύ ότι look και να κάνεις, πάντα χάλιας θα είσαι!!! popeye.gif Σου είπα, πρώτα πρέπει να ξεκινήσεις από το χρώμα! :p Εκτός και αν το κρατήσεις κόκκινο για λίγο ακόμη, να το χρησιμοποιήσουμε για το Πάσχα... :thumbsup:new_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

προσεξε καλα γαιτι ξερω που μενεις , μην ερθω με το πασχαλιατικο μου και στο τσουγκρισω το λεωφορειο new_lol.gif

Βεββαια υπαρχει 1 θεμα με τον προσανατολισμο και τους δρομους αλλα μην φοβασαι θα χαθω μεσα απο τα χωραφια σαν φιδι ........

Edited by peolinio
Link to comment
Share on other sites

@SAVVASGT-Κoσμας

Αν γινει στις 5 φεβρουαριου ημερα Παρασκευη κ ωρα 20:00 ειναι 100% σιγουρο οτι θα ερθετε?

αν δεν ειστε μην αλλαζω τσαμπα την ημερομηνια αλλα αν μου πειτε σιγουρα το οκ να το κοιταξω με το μαγαζι τι μπορουμε να κανουμε

Link to comment
Share on other sites

@SAVVASGT-Κoσμας

Αν γινει στις 5 φεβρουαριου ημερα Παρασκευη κ ωρα 20:00 ειναι 100% σιγουρο οτι θα ερθετε?

αν δεν ειστε μην αλλαζω τσαμπα την ημερομηνια αλλα αν μου πειτε σιγουρα το οκ να το κοιταξω με το μαγαζι τι μπορουμε να κανουμε

Τάσο 5/02 Έχω Ρεπό Οπότε ΣΙΓΟΥΡΑ Θα Είμαι Εκεί.

Link to comment
Share on other sites

χεχε , θα το διαπιστώσουν μόνο όσοι έρθουν ... γι αυτό όποιοι δεν έρθουν απλά θα χάσουν !!! :blink::whistling: :whistling: :whistling:

Αρκή να μας βολεύει η ημερομηνία και από ότι βλέπω οι περισσότεροι είναι για 5/02

Link to comment
Share on other sites

@SAVVASGT-Κoσμας

Αν γινει στις 5 φεβρουαριου ημερα Παρασκευη κ ωρα 20:00 ειναι 100% σιγουρο οτι θα ερθετε?

αν δεν ειστε μην αλλαζω τσαμπα την ημερομηνια αλλα αν μου πειτε σιγουρα το οκ να το κοιταξω με το μαγαζι τι μπορουμε να κανουμε

καλα ρε στραβε δε ειδες το ποστ πιο πανω>?<

λεγε στις 5 θα εισαι 100% μεσα ?να ξερω να παρω τηλ στο μαγαζι

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε στραβε δε ειδες το ποστ πιο πανω>?<

λεγε στις 5 θα εισαι 100% μεσα ?να ξερω να παρω τηλ στο μαγαζι

Καλά Και Το Ρωτάς, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ Πως Θα Είμαι ΕΚΕΙ. Αν Γίνεται Κανόνισε Το Για 5 Του Μήνα.

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε Σαββα εσυ το ξεκαθαρισες για τον αλλον μιλαω τον ΚΟΣΜΑ που κανει τον Κινεζο ο στραβος.ειναι καγκουρας ειναι κ Κινεζος

μαιμου με λιγα λογια..golf made in China

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε Σαββα εσυ το ξεκαθαρισες για τον αλλον μιλαω τον ΚΟΣΜΑ που κανει τον Κινεζο ο στραβος.ειναι καγκουρας ειναι κ Κινεζος

μαιμου με λιγα λογια..golf made in China

:whistling: :whistling: :whistling::rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

τον ΚΟΣΜΑ που κανει τον Κινεζο ο στραβος.ειναι καγκουρας ειναι κ Κινεζος

μαιμου με λιγα λογια..golf made in China

Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα...

Διάβασε λίγο πιό πάνω, έγραψα ότι ψηφίζω 5/02 ρε αρχικάγκουρα με τα γνήσια φανάρια ξένον και τους μούφα ενισχυτές.

Edited by Κοσμάς
Link to comment
Share on other sites

ενισχυτες?δεν εβαλα απο αυτα...λεω να κανω κατι με το σαλονι στο μελλον αν κ ενα ενεργο σαμπακι δε θα με χαλουσε

οκ θα παρω τηλ να αλλαχτει η ημερομηνια στο απιστευτο μαγαζι που θα κανουμε συναντηση

θα παιχτει πολυ βιτρινα γαμπρους σας θελω

χαχχαχα

χαχχαχαα

χαχαχαχ

ΥΓ μεχρι κ τα megane RS γκρι ειναι γ@$#ω την τρελα μου ETCI

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.