Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

καλα καλα αλλα εχω ξερω εγω αλλα σε αφηνω να κοκορευεσαι

κοτα δεν θα ερθεις στο κοσμος ε?κ ηθελα να σου ριξω καμια απο κοντα

Link to comment
Share on other sites

δεν θελω να σε φερω σε δυσκολη θεση και να σε κανω ρεζιλι στον κοσμο μπουφε , αν ερχομουν να δω που θα κρυβωσουν σιγουρα σε κανενα καδο μαζι με τη γκρι σου κατσαρολα

Link to comment
Share on other sites

εγω ρε κοκκινοσκουφιτσα?παντα 1 ειμαι..εσυ κρυβεσαι πισω απο τον κοσμα κ τον κτμ κ βρισκεις συμπαρασταση λογο χρωματος γιατι διαφορετικα

το γκολφακι σου μονο για μπανανες ειναι.ΟΕΜ version2

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το κάνετε 24/3 απογευματάκι-βραδάκι που η επόμενη μέρα θα είναι αργία και δε θα παίζει πρόβλημα για κανέναν?

Τεσπα 25η καλά να περάσετε εγώ δεν μπορώ.

Edited by Κοσμάς
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το κάνετε 24/3 απογευματάκι-βραδάκι που η επόμενη μέρα θα είναι αργία και δε θα παίζει πρόβλημα για κανέναν?

Τεσπα 25η καλά να περάσετε εγώ δεν μπορώ.

24/3 μπορώ και εγώ, για 25/3 μάλλον όχι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν θέλω να τα στήσουμε με τον peolinio γιατί είναι σίγουρο ότι με παίρνει...Το θέμα είναι πόσο..Ήθελα απλά να συγκρίνω τις διαφορές των δύο προγραμμάτων στο δρόμο κάνοντας κάποια ανοίγματα.. Πριν βαλω κι εγώ revo με είχε κάνει μια βόλτα κ όντως θέριζε το μοτέρ του (φτου-φτου!!)..

Εγώ πάντως και για τις 24 είμαι μέσα αρκεί να είναι από τις 18:00 και μετά..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν θέλω να τα στήσουμε με τον peolinio γιατί είναι σίγουρο ότι με παίρνει...Το θέμα είναι πόσο..

Όχι ρε φίλε!!! Τι είναι αυτά που λες???!!! Να του ρίξεις στα αυτιά του πόντιου!!!! :) Εγώ μαζί σου είμαi!!! " ΤΣΑΙ ΣΤΗΝ ΝΤΟΜΑΤΑ ΤΟΥ PEOLINIOΟΟοοοο!!!!! " new_lol.gif

Από ότι βλέπω, οι περισσότεροι μπορούν 24 και όχι 25. Η αλήθεια είναι ότι 25 μπορεί ο καθένας μας να έχει κανονίσει και κάτι, ίσως και πιο οικογενειακό... Εγώ πάντως είμαι μέσα και για 24... ;)

Link to comment
Share on other sites

24 μετα τις 20:00 δεν εχω προβλημα..

Καλη φαση..μαλλον και εγω θα μπορεσω!

Link to comment
Share on other sites

οποτε παμε για 24 μαρτιου κ ωρα 20:10 στο κοσμος..?

καλα ακουγεται!μην δυσκολευτουμε με το παρκιν μονο γιατι τετοια ωρα και τεταρτη ολοι οι αργοσχολοι εκει θα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ δουμε οτι τρωμε ηττα παμε κομβοι στο καρφουρ

εγω θα ερθω αν ειναι με σφηνες κ 140 απο την σχολη αμεσως στο κοσμος...

1 φορα θα ειναι εξαλλου?

ΥΓ κοτα (πεο - λινιο) εσυ θα ερθεις στις αν γινει στις 24?

Link to comment
Share on other sites

οποτε παμε για 24 μαρτιου κ ωρα 20:10 στο κοσμος..?

:( Κριμα .. καλά να περάσετε παίδες !

Link to comment
Share on other sites

γιατι κυριε μοντερατορα?δεν θα εχεις σχολασει?εγω στα καπακια θα παω μετα απο δουλεια κ σχολη

Link to comment
Share on other sites

γιατι κυριε μοντερατορα?δεν θα εχεις σχολασει?εγω στα καπακια θα παω μετα απο δουλεια κ σχολη

xaxaxa Στις 20:10 ? Πολύ δύσκολα ! Για more info , you know ...

Link to comment
Share on other sites

εχεις γρηγορο golfaki κανε καμια σφηνα παραπανω!

κ εγω θα τους τρελανω παιζει να περασω κ με βαθυ πορτοκαλι κανενα φαναρι στην Κ.καραμανλη η Ν.εγνατια :(

Link to comment
Share on other sites

γιατι κυριε μοντερατορα?δεν θα εχεις σχολασει?εγω στα καπακια θα παω μετα απο δουλεια κ σχολη

περιζητητε εργενη ετων 30 που ακομα σπουδαζεις και δεν εχεις κολησει ποτε ενσημο στην ζωη σου αληθεια για πια δουλεια μας μιλας upyours.gif

Ααα καταλαβα για τις περιοχες δυτικα που συχναζεις θα μιλας...

Link to comment
Share on other sites

Δεν τρέχει και τίποτα ρε 'σεις αν αργήσει κάποιος 10-15 λεπτά! :clapping: Μην σκοτωθούμε κιόλας! :cry:

Δηλαδή κλείσαμε μέρα, ώρα, μέρος κλπ? Να αρχίσουμε να δηλώνουμε συμμετοχές, να δούμε και πόσοι μαζευόμαστε??... :)

Link to comment
Share on other sites

περιζητητε εργενη ετων 30 που ακομα σπουδαζεις και δεν εχεις κολησει ποτε ενσημο στην ζωη σου αληθεια για πια δουλεια μας μιλας upyours.gif

Ααα καταλαβα για τις περιοχες δυτικα που συχναζεις θα μιλας...

ψαχνεις νυφη?αν ναι δεν ειμαι 30 ακομα...σπουδαζω σε συνδυασμο με την πρωινη δουλεια...τι να κανω δεν ειμαστε ολοι ξεφτερια σαν κ σενα να βγαλω την σχολη σε 2 χρονια!

Link to comment
Share on other sites

ψαχνεις νυφη?αν ναι δεν ειμαι 30 ακομα...σπουδαζω σε συνδυασμο με την πρωινη δουλεια...τι να κανω δεν ειμαστε ολοι ξεφτερια σαν κ σενα να βγαλω την σχολη σε 2 χρονια!

δεν μου αρεσουν οι ασχημες και τριχωτες νυφες whistling.gif Εμεις δεν φταιμε αν εσυ θελεις να γινεις πυρηνικος εεπιστημωνας με 1 συρταρι πτυχια ....

Δουλεια για να βγει η Ελλαδα απο την λασπη .....

Link to comment
Share on other sites

δεν μου αρεσουν οι ασχημες και τριχωτες νυφες whistling.gif Εμεις δεν φταιμε αν εσυ θελεις να γινεις πυρηνικος εεπιστημωνας με 1 συρταρι πτυχια ....

Δουλεια για να βγει η Ελλαδα απο την λασπη .....

ρε ανωμαλε δεν εννοουσα εσενα παλιογιδο λεω μηπως ψαχνεις να μου βρεις καμια νυφη γιατι εγραψες οτι ειμαι περιζητητος εργενης

καλα αν περιμενε η ελλαδα να βγει απο την λασπη με τα δικα μου πτυχια...μαλλον για να την αποτελειωσω .. οντας ενας πυρηνικος επιστημον.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κάνουμε την συνάντηση Σάββατο ή Κυριακή όπως θα κάνουν στην Κρήτη και στην Αττική, έτσι ώστε να τους βολεύει όλους να έρθουν ???

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κάνουμε την συνάντηση Σάββατο ή Κυριακή όπως θα κάνουν στην Κρήτη και στην Αττική, έτσι ώστε να τους βολεύει όλους να έρθουν ???

συμφωνώ..

Link to comment
Share on other sites

Ε τότε ας γράψει ο καθένας πότε μπορεί και βλέπουμε.

Εγώ για ΣΚ μπορώ μέχρι της 10 το βράδυ, μετά δουλεύω.Για 24/3 είμαι οκ έχω ρεπό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.