Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

εγω για drift wars ειμαι μεσα κ ας ειναι κ τεταρτη....!

τιτικοοοοοο θα ερθεις μετσοβοοοοοο?

εννοειται αν δεν δουλευω μεσα ειμαι αλλα δεν το ξερω απο τωρα :pardon: να δειτε και ....... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Για την εκδρομη στο μετσοβο θα δηλωσει ο καθενας μονος του ή θα μπει κατευθειαν η λιστα που υπαρχει εδω? Σημειο συναντησης οριστικε? Αν ναι, που και τι ωρα?

Link to comment
Share on other sites

θα δωσω την λιστα στον παγουριστα.θα την αναρτησω κ εδω αναλογα κ με τις συμμετοχες τις τελευταιας στιγμης,

σημειο συναντησης πριν τα διοδια ΜΑΛΓΑΡΩΝ δεξια λωριδα με αλαρμ κ ωρα 09:00 το πρωι

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια την λιστα δωσ τε την στο σχετικο τοπικ και μολις την βαλετε εκει εγω θα την ανεβασω στο πρωτο ποστ.

Link to comment
Share on other sites

taso epidi den katalava tha dilwsoume emeis tin simmetoxi mas ksexwrista se ekeino to post i esu olous mazi....!!!!to posa akrivws atoma tha eimaste paizei kapoio rolo...???tha kleisoume gia kapoio logo sugkekrimenes summetoxes...?!!?!?

επειδη δεν καταλαβα τωρα,θα δηλωσουμε εμεις,ο καθενας ξεχωριστα,ή εσυ mourh.....?!?!το ποσα ατομα θα ειμαστε,οι "+",γτ το δηλωνουμε.......?!!?!?!θα κλεισουμε για καποιο λογο συγκεκριμενες συμμετοχεσ....?!?!?εμενα ας πουμε τελευταια στιγμη οπως ειχα πει,λογο δουλειας,μπορει να ερθει ακομα ενοσ και να ειμαι εγω και +4,οχι +3....

Link to comment
Share on other sites

Ναι πρεπει να το δηλοσουμαι για να κλεισουνε ατομα στην ταβερνα. Απο οτι καταλαβα θα την δοση την λιστα ο τασος.

Link to comment
Share on other sites

την εκανα copy paste την λιστα ρε http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=46071&view=findpost&p=450715

ναι ειναι σημαντικο να γνωριζουμε τον αριθμο των ατομων για την ταβερνα...τωρα αν ερθει κ ενα ακομη ατομο θα βολευτει αλλα που θα τους βαλεις ρε 4 ατομα στο γκολφ?

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι σημαντικο να γνωριζουμε τον αριθμο των ατομων για την ταβερνα...τωρα αν ερθει κ ενα ακομη ατομο θα βολευτει αλλα που θα τους βαλεις ρε 4 ατομα στο γκολφ?

δεν θα μπορει λογικα ο 4ος αλλα και να μπορει ομως θα τουσ βολεψω....(βενζινη/"φιλοι")οσο μεγαλυτερος ο παρονομαστης τοσο το καλυτερο....!!!πλακα κανω....απλα μολις ειπα οτι ηθελα να παω ψηθηκαν ολοι κατευθειαν....!!!!σε οποιον το ελεγα ηθελε να ερθει...!!!

Link to comment
Share on other sites

για πεμπτη τελικα ισχυει τιποτα η ακυρωνεται λογο εκδρομης?

κανονηκα λογω εκδρομης η συναντηση δεν θα λαβει μερος αλλα επειδη εχουμε καιρο να τα πουμε εαν εσεις θελετε εγω δε μπορω να πω οχι :)

Link to comment
Share on other sites

δεν θα μπορει λογικα ο 4ος αλλα και να μπορει ομως θα τουσ βολεψω....(βενζινη/"φιλοι")οσο μεγαλυτερος ο παρονομαστης τοσο το καλυτερο....!!!πλακα κανω....απλα μολις ειπα οτι ηθελα να παω ψηθηκαν ολοι κατευθειαν....!!!!σε οποιον το ελεγα ηθελε να ερθει...!!!

;) καμια κοπελα θα εχεις μαζι σου να πω και την τιτικα να ερθει??? B) (δεν ειναι σιγουρο πως θαρθω)

Link to comment
Share on other sites

;) καμια κοπελα θα εχεις μαζι σου να πω και την τιτικα να ερθει??? B) (δεν ειναι σιγουρο πως θαρθω)

Υπαρχει περιπτωση να ερθει η δικια μου αλλα δεν ειναι σηγουρο.

Link to comment
Share on other sites

;) καμια κοπελα θα εχεις μαζι σου να πω και την τιτικα να ερθει??? B) (δεν ειναι σιγουρο πως θαρθω)

μπααα...δε θα την φερω εγω.....!!!μονο φιλους ειπα....!!!

δεν θα εχουμε δλδ μαζι μας την φασαρια μας....?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Εγω δε μπορω τλκ ρε γμτ....κ ειχα ψησει κ τη γυναικα κ ηταν μεσα.....εχω ρεπο τεταρτη-πεμπτη-παρασκευη-σαββατο κ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΟΥΛΕΥΩ.....!!!!!!!

για καφε την πεμπτη μεσα...!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κανονηκα λογω εκδρομης η συναντηση δεν θα λαβει μερος αλλα επειδη εχουμε καιρο να τα πουμε εαν εσεις θελετε εγω δε μπορω να πω οχι :lol:

Πέμπτη σχολάω στις 22΄00 αν πάτε για καφέ και είστε ακόμα εκεί θα περάσω και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

δε το βλεπω καθως οι υπολοιποι θα ερθουν εκδρομη...

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

chris για την πεμπτη μπορει ο σαββας νωρις κ kattt αργα αφου σχολαει 10 κ μετα ο cadmaw δλδ μιλαμε για 3 ατομα

Link to comment
Share on other sites

chris για την πεμπτη μπορει ο σαββας νωρις κ kattt αργα αφου σχολαει 10 κ μετα ο cadmaw δλδ μιλαμε για 3 ατομα

Ασχετος απο την εκδρομη και εγω ειμαι μεσα για καφε την πεμπτη..

Link to comment
Share on other sites

αν εχετε ορεξη κ για συναντηση κ για εκδρομη τοτε οποιος θελει πηγαινει στα καρφουρ μακεδονια στο γνωστο σημειο κ απο κει κ περα βλεπουμε.

ωρα συναντησης 7 (θα προσπαθησω να ερθω κ εγω καθως το ωραριο μου δεν ειναι παντα σταθερο με την δουλεια)

τιτικο σε ψαχνουν απο οτι ειδα στο τοπικ με την εκδρομη

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.