Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

υπάρχει κάποιος που βάζει στην πίστα μέχρι και κλαρκ έμαθα (χα!).

Ωχ ! το μάθανε όλοι ?? :crazy:

Πάλι γαμώτο άργησα να μπω στο φόρουμ να βρω καμιά συνάντηση για Θεσ/κη... Την επόμενη φορά.. Ρε παίδες κάποτε μου ερχόταν κανά μέιλ για συναντήσεις, τώρα τί έγινε το καταργήσαμε??? Κύριοι Κοσμάς και μούρη 'ξηγηθείτε..

small-logo.png

Που είσαι ρε τρελέ εσύ ?? Θα σε πάρω τηλέφωνο στην επόμενη !

Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως και θα γίνει συνάντηση 7:30 στο μακεδονία αλλά κι εγώ θα δουλεύω να ξέρετε δεν θα έρθω οπότε το γράφω για αυτούς που μπορούνε.

Link to comment
Share on other sites

Απο εδώ και στο εξής τα μέλη της Θεσσαλονίκης που συναντιώνται σε εβδομαδιαία βάση μπορούν να χρησιμοποιούν αυτό το θέμα για να κανονίζουν τα απαραίτητα για την συνάντηση τους.

Υπενθυμίζω ότι συντονιστής συναντήσεων είναι ο Κοσμάς.

Link to comment
Share on other sites

ρε συ περικλη...αν τις ανεβασεις σε κανα αλλο φορουμ που δε σε ξερουν....θα αρχησουν τις ερωτησεις.....(θα φερω το subaru μου για κοντρα....)

Link to comment
Share on other sites


απο εδω θα γινοντε και θα κανονιζοντε οι εβδομαδιαιες συναντησεις της Θεσσαλονικης

στο thread συναντησεων θα γινει ενα update οποτε we will keep u posted


Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites


οι εβδομαδιαιες συναντησεις της Thess θα γινοντε εδω http://www.vwclub.gr...=0

οποτε προτεινω να πατησετε ενα follow this topic πανω αριστερα σε οποιον θελει να ειναι ενημερος καθως επικειται να γινουν αλλαγες στο thread συναντησεων soon


Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η συνάντηση αυτής της πέμπτης δεν γίνει γιατί έχουμε την επίσημη την παρασκευή. Μην ξεχαστείτε !

Link to comment
Share on other sites

Νωρις το ειπατε αλλα ηθελα λιγο ακομα νωρις...δεν εδωσα πεμπτη,αλλα παρασκεθη δουλευω.......Ρε σεις,γτ οταν λειπω μαζευεστε πιο πολλα ατομα κανετε κατι διαφορετικο,και οταν ειμαι εκει κλασικα...... :angry2::db::help: παραπονο το χω...

Link to comment
Share on other sites

θα ερχομαι χωρις να γραφω.....να δειτε εσεις..... :p kai ektos twn allwn mias kai to eida twra...o lofos einai miso lepto apo to spiti mou......tragiki eirwnia....kai de tha eimai kai tha einai dipla mou.....peraste kai apo mena...

Edited by Axouri46
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.