Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Επισης πλακα ειχαν ολοι οι περιεργοι με τα γρηγορα που αρχισαν να μαζευονται γυρω-γυρω και να κανουν μαγκιες!

Έπρεπε να κάτσουμε λίγο ακόμα για να κάνουμε καζούρα .... ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

την επομενη φορα θα κατσουμε διπλα στους φτιαγμενους χοντκιδες εκει πισω απο το Ι...Α ορεξη να εχετε κ διαθεση για χαβαλε.

αλλα ρε φιλε ktm πλυντο το κουβαδακι σου ειναι που ειναι κοκκινο....

αντε απο δευτερα παω κ για λαστιχα γιατι με αυτα που εχω τωρα χεζ*μ** να πατησω φρενα

Link to comment
Share on other sites

ολο κατι σου φταιει. tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

δεν το πολυπλενω γιατι καλομαθαινει και για να αινεται και λιγο το δικο σου.Γιατι εαν γυαλιζανε και τα 3 θα ησουν εντελως χαμενος

Link to comment
Share on other sites

δεν εχετε μεταλλικο χρωμα κ κερι να βαλετε εμενα δεν με φτανεται.κ για να με φτασετε βαζετε προγραμματα αντε γεια

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Γιώργο ωραία και έξυπνη υπογραφή !

Και να σκεφτείς ότι ακυρωσε το άσπρο για το γκρί ε!!!!!!!! μα εντελώς κακόγουστος άνθρωπος tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Θα διορθωθεί όμως αν βάλεις πρόγραμμα κύριε μούρη

Link to comment
Share on other sites

τι σχεση εχει το προγραμμα με το χρωμα

εγω στην τελικη ΔΕΝ παιρνω ΜΗ μεταλλικο χρωμα

Link to comment
Share on other sites

τι σχεση εχει το προγραμμα με το χρωμα

εγω στην τελικη ΔΕΝ παιρνω ΜΗ μεταλλικο χρωμα

Θα πηγαίνεις γρήγορα και αν υπολγίσεις και τις σφήνες δεν θα φαίνεται καθόλου το χρώμα :D:cry::rolleyes::lol: :lol:

¶ντε ε τέλος chat το κάναμε!

Link to comment
Share on other sites

Τεταρτη 22 του μηνος ερχεται ο αγαπητος φιλος ANE Fastrabbit σαλονικα οποτε με την ευκαιρια λεω να οργανωσουμε συναντηση για καφε χαβα ανταλλαγη αποψεων τις απαραιτητες φωτο κ μετα βλεπουμε...u know what i mean

Ωρα συναντησης.....(απογευματακι)

σημειο συαντησης....(κοσμος προτεινω ειναι κ η κρηνη κοντα απο εκει)

τι λετε?ειναι μεσοβδομαδα αλλα σας το λεω απο τωρα για να κανονησουμε ολοι τις υποχρεωσεις μας αναλογα

Link to comment
Share on other sites

Τεταρτη 22 του μηνος ερχεται ο αγαπητος φιλος ANE Fastrabbit σαλονικα οποτε με την ευκαιρια λεω να οργανωσουμε συναντηση για καφε χαβα ανταλλαγη αποψεων τις απαραιτητες φωτο κ μετα βλεπουμε...u know what i mean

Ωρα συναντησης.....(απογευματακι)

σημειο συαντησης....(κοσμος προτεινω ειναι κ η κρηνη κοντα απο εκει)

τι λετε?ειναι μεσοβδομαδα αλλα σας το λεω απο τωρα για να κανονησουμε ολοι τις υποχρεωσεις μας αναλογα

μ αρεσει ομως που πεταξες και την κρινη...αφου ξερεις οτι αν ερθω θα παω κρινη οπωσδηποτε..λογικα θα εχουμε στην παρεα μας και τον φιλο μου τον γιωργο καταλαβες με to s2000..ξερεις εχει παρει σβαρνα ολες τισ συναντησεις του club αυτος..και στις λαρισας ηρθε...ειναι κρυφος vw lover ..χαχαχα..ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΞΑΝΑΠΕΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΜΟURH ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ Ο ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗς ΜΕ ΤΟ ΤΡΟΚΤΙΚΟ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όπως πάντα μέσα , εννοείται μόνο εαν η θέση του συνοδηγού στου mourh ειναι και πάλι άδεια , απλά η ώρα εαν γίνεται να είναι μετά τις 19,00 γιατι το μαγαζί κλείνει κατα τις 18,30 βαριά βαριά .... mourh ειχαμε πει όμως οτι στην επόμενη συνάντηση θα πάμε και απο το γνωστό σε όλους Β.Κ. ( βλέπε pm) , δεν πιστευω να μου το αλλάξεις !!!! :blink:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΞΑΝΑΠΕΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΜΟURH ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ Ο ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗς ΜΕ ΤΟ ΤΡΟΚΤΙΚΟ!!!

Αυτό το χρώμα δεν θα έπρεπε να πωλήται, ειδικά σε golf! Φαντάσου τώρα ένα γκρί tsi με κόκκινη λωρίδα μπροστά με άσπρα ledάκια γεμάτο, με προφυλακτήρα πίσω gti και τον Τάσο οδηγό να κάνει σφήνες στη Μουδανιών!!!!!!!

B) B) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Μουχαχαχαχαχαχαχα. Μάλλον θα έρθω κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το χρώμα δεν θα έπρεπε να πωλήται, ειδικά σε golf! Φαντάσου τώρα ένα γκρί tsi με κόκκινη λωρίδα μπροστά με άσπρα ledάκια γεμάτο, με προφυλακτήρα πίσω gti και τον Τάσο οδηγό να κάνει σφήνες στη Μουδανιών!!!!!!!

;):D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Μουχαχαχαχαχαχαχα. Μάλλον θα έρθω κι εγώ.

τι σε χαλασε τα λεντακια που αντικατεστησαν τον κιτρινο φωτισμο στο εσωτερικο της καμπινας?Που τα εβαλες κ εσυ?

Τον προφυλακτηρα GTI που θελεις να τον βαλεις κ εσυ?

Τις ζαντες GTI που τις φορας κ εσυ?

Το τελικο GTI?

η απλα η κοκκινη λωριδα μπροστα?

Το χρωμα ειναι εντελως stealth κ στις σφηνες αφηνω κ τηλεφωνο με το νουμερο μου.

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτους που θα περασεις εννοειται αφηνεις τηλ.Γιατι εγω το δικο σου δεν το εχω!!!!!

Ο προφυλακτηρας ενταξει,οι ζαντες αν και πολυφορεμενες ενταξει,το τελικο GTI ενταξει,αντε και τα λαμπακια θα πω ενταξει.Αλλα ρε συ την κοκκινη λωριδα σε ποντικι αμαξι τι την ηθελες????

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτους που θα περασεις εννοειται αφηνεις τηλ.Γιατι εγω το δικο σου δεν το εχω!!!!!

Ο προφυλακτηρας ενταξει,οι ζαντες αν και πολυφορεμενες ενταξει,το τελικο GTI ενταξει,αντε και τα λαμπακια θα πω ενταξει.Αλλα ρε συ την κοκκινη λωριδα σε ποντικι αμαξι τι την ηθελες????

ενα σχολιο για τις "πολυφορεμενες ζαντες"

Το ΝΕΟ gti mk6 θα φοραει τις ιδιες ακριβως με τις δικες μου τις διαμανταρισμενες με μαυρο εσωτερικο

Οσον αφορα την λωριδα ετσι μου αρεσει αλλα το GTI να ρωτησω σε ΓΚΡΙ δεν βγαινει?εκει δεν του παει?

οσο για το τηλ μου...δεν το εχεις γιατι δεν ανοιξαμε..

peolinio απο τωρα "βρωμαει" αν θα ερθεις η οχι....

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδια 19:30 (προταση δική μου η ωρα ) στην Κρίνη ειναι καλά ? Και που ακριβώς ?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον για να μπορεσουν ολοι να ερθουν (μετα απο συνομιλιες στο μσν)

7 στο κοσμος (λεω 7 για να εχουν ερθει ολοι ως τις 7:30....) στο ιδιο παρκινκ με την προηγουμενη φορα ..P3 αν θυμαμαι καλα (το παρκινκ που ειναι τα δελφινακια)

Τεταρτη 21 του μηνος στις 7

ANE για σενα γινεται η δουλεια...

ΥΓ κοσμα φερε κ τους φιλους σου tongue.gif α ο κτμ θελει να φερεις κ το καλωδιο σου

Link to comment
Share on other sites

κ εγω θα ειμαι εκει κατα πασα πιθανοτητα απλα θα ερθω σχεδον καπακι απο δουλεια κ δεν ξερω ποσο ζωντανος θα ειμαι κ αν ακολουθησω μετα ξερετε που...

γιαυτο ειναι καλυτερες οι παρασκευες αλλα ας ειναι ολα για τον ΑΝΕ γινονται..

Link to comment
Share on other sites

κ εγω θα ειμαι εκει κατα πασα πιθανοτητα απλα θα ερθω σχεδον καπακι απο δουλεια κ δεν ξερω ποσο ζωντανος θα ειμαι κ αν ακολουθησω μετα ξερετε που...

γιαυτο ειναι καλυτερες οι παρασκευες αλλα ας ειναι ολα για τον ΑΝΕ γινονται..

Δεν έχεις πρόβλημα αφεντικό είσαι μια χαρά θα είσαι απλά ψάχνεις δικαιολογίες να μην τρέξεις με τον japanic και σε παπαρώσει !! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Μίλησα μαζί του δεν μπορεί να έρθει ο ιάπωνας. Πάλι τυχερός είσαι.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ο ΑΝΕ ενδεχεται να μη ερθει λογω καιρου..........

Θελετε να βρε8ουμε αυριο η την παρασκευη για ναιτ κρουιζ?

Link to comment
Share on other sites

καταλαβα....ριχτε ακυρο

σημερα ο ανε δε θα ερθει παρασκευη ο κοσμας δουλευει

Μετα απο τις κλασσικες συνομιλιες μσν τηλ κλπ η ατυπη συναντηση θα γινει την αλλη εβδομαδα κατα πασα πιθανοτητα στο ιδιο μερος ιδια μερα

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

με αφορμη αυτο http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=27972

τι λετε να βρεθουμε απο πριν κ να σκασουμε μυτη μαζι κοσμα(κοσμας ο αργος με το κοκκινο τσι), γιωργο (κτμ), χρηστο(πεολινιο) τεο(speedy) κ φυσικα οποιος αλλος θελει?

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.