Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

εγω ειμαι κουλ χωρις ζαντες κτλ απλα με την προσωπικοτητα και το χιουμορ μου...

;)

...γιατι απο τα αλλα NO MONEY :cry:

Πειραγμένο αμάξι και ΝΟ ΜΟΝΕΥ δεν πάνε μαζί!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

σε ποιο παρκινγκ στο κοσμος θα μαζευτουν τα πασσατ να ερθουν κ τα γκολφ παρεα?

Link to comment
Share on other sites

σε ποιο παρκινγκ στο κοσμος θα μαζευτουν τα πασσατ να ερθουν κ τα γκολφ παρεα?

Όπως έγραψα και στο τόπικ των Passat, δεν θυμάμαι να σου πω νούμερο, αλλά είναι η τελευταία είσοδος όπως μπαίνουμε από κάτω. Υπάρχει και χάρτης εδώ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι τι ιδιο μερος ακριβως που ειχαμε βρεθει εγω ο κτμ ο κοσμας ο πεολινιο κ ο σπιντι κ βγαζαμε φωτος τους κουβαδες μας

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι τι ιδιο μερος ακριβως που ειχαμε βρεθει εγω ο κτμ ο κοσμας ο πεολινιο κ ο σπιντι κ βγαζαμε φωτος τους κουβαδες μας

Όχι φιλαράκι ο μόνος κουβάς ήταν το δικό σου το μουντογκρί με τις μαύρες δαγκάνες και τους τρυπιτούς μαμά δίσκους ! Αλλά όχι τότε δεν τις είχες τρυπίσει ακόμα όμως δεν είχες ούτε τα R32 φανάρια οπότε πάλι άσχημο ήταν!

Θα έρθω κι εγώ. Βλέπω στην τελική τα γκόλφ να είναι περισσότερα από τα passat.

Link to comment
Share on other sites

1.οι δισκοι γινανε μεσω πα(ρ)τιτουρας στο pc

2.μετρηθηκε το gain του φρεναρισματος κ ανεβηκε αρκετα πανω

3.εσυ με τα μαμα φρενα κ το προγραμμα εισαι κινουμενη απειλη 57% αποδοση στο φρεναρισμα ενω εγω 80+

4.ναι τα R32 δωσανε αλλο αερα

5.ναι η δαγκανες ειναι μαυρες γιατι τα χειλακια απο τις ζαντες ειναι μαυρα κ το αυτοκινητο σκουροχρωμο κ οχι γυναικοτοκουκλεντιστικο κοκκινο

6.δεσ το λεω θα το δεις αυριο για να ζηλεψεις

για να μην φτασω σε 2ψηφια νουμερα τα 122αρια να μη μιλανε

Link to comment
Share on other sites

1.οι δισκοι γινανε μεσω πα(ρ)τιτουρας στο pc

2.μετρηθηκε το gain του φρεναρισματος κ ανεβηκε αρκετα πανω

3.εσυ με τα μαμα φρενα κ το προγραμμα εισαι κινουμενη απειλη 57% αποδοση στο φρεναρισμα ενω εγω 80+

4.ναι τα R32 δωσανε αλλο αερα

5.ναι η δαγκανες ειναι μαυρες γιατι τα χειλακια απο τις ζαντες ειναι μαυρα κ το αυτοκινητο σκουροχρωμο κ οχι γυναικοτοκουκλεντιστικο κοκκινο

6.δεσ το λεω θα το δεις αυριο για να ζηλεψεις

για να μην φτασω σε 2ψηφια νουμερα τα 122αρια να μη μιλανε

Είσαι βαριά αλλά θα ζήσεις...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ την παρέα με τα Golf που μας τίμησε με την παρουσία της. Ελπίζουμε να μη βαρέθηκε με τους παππούδες και τις βάρκες τους!!! tongue.giftongue.gifΕδώ θα βρείτε φωτογραφίες από την συνάντηση. Όποιος θέλει καμιά μεγαλύτερη, υπάρχουν και σε 15ΜΡ! tongue.gif ¶ντε να κανονίσουμε καμιά βόλτα να πάμε στον Στάθη, να ρωτήσουν όσοι ενδιαφέρονται και για πρόγραμμα, να οργανώσουμε και κανένα Dynoday! :D

Τώρα σας χρωστάμε επίσκεψη! Όταν θα κανονίσετε κάτι και θα θέλετε παρέα, πείτε μας να σκάσουμε μύτη! :D

Προσωπικά, χάρηκα που σας γνώρισα από κοντά...

Link to comment
Share on other sites

μου αρεσουν αυτες οι συμμαχιες τελικα tongue.gif

κανεις δεν βαρεθηκε κ εγω προσωπικα δεν ειδα καμμια βαρκα παρα μονο κατι τουμπανα κ ηταν παρκαρισμενα κ αντικριστα

ΥΓ τωρα ειδα το ποστ σου εδω σχετικα με το μεγεθος της καμερας...βιαστικα κ ποσταρα στα passat.

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Είδατε ρε? Δεν είμαστε τόσο παππούδια! tongue.gif Να μας παίζετε κι εμάς! tongue.gif

Και για να μη ξεχνιόμαστε, σχετικά με την κουβέντα που είχαμε για την ρυθμιζόμενη "σκάστρα" της Forge, ορίστε και το link της. :wacko:

Το ότι χάνεις όμως σε ιπποδύναμη, ισχύει? Λίγο παράξενο μου ακούστηκε. Είναι επιβεβαιωμένο? Γιατί την καλοκοιτούσα κι εγώ... :D

Link to comment
Share on other sites

περασαμε πολυ ωραια κ οι παππουδες ηταν αρκετα ζωντανοι!!!!Ανανεωνουμε το ραντεβου μας για καπου αλλου πιο ωραια.Ισως κανενα ταξιδακι κ ετσι

Link to comment
Share on other sites

το ρυθμιζομενο spacer νικο ειναι μονο για 2λιτρα απο οτι βλεπω

για εμας τα 1.4TSI υπαρχει το απλο για το οποιο ομως εχει ειπωθει οτι χανεισ πιεση επομενως κ ισχυ

κ να χανεις σιγουρα δεν ειναι κατι το σημαντικο

εγω δεν τον αφαιρεσα επειδη επεσε η αποδοση αλλα γιατι δεν μου αρεσε ο σκετος αερας που εβγαζε (για να γινω παραστατικος κ γραφικος δεν εκανε τσαφ τσουφ αλλα ενα σκετο φφφφ)

Link to comment
Share on other sites

kamia sinantisoula den tha paiksei re paides?

Καλοκαιριάτικα?... :lol: Όλοι έχουν εξαφανιστεί... Για τα Passat τουλάχιστον, η επόμενη συνάντηση θα είναι αρχές Σεπτέμβρη... :lol:

Οπότε... ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!.... :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

passat golf δεν εχει να λεει εμεις σας παιζουμε αν θελετε tongue.gif

Αυτό εξυπακούεται!... :lol:

siga more kafedaki den pinete eseis to kalokairi?

Εγώ μέσα είμαι. Πείτε ώρα και μέρος (Αρκεί να είναι μετά τις 6, και είμαι μέσα. Πάντως από την παρέα των Passat στη Θεσσαλονίκη, πραγματικά είμαι ο μόνος που έχει μείνει στην πόλη! Όλοι είναι εκτός! :lol:

Link to comment
Share on other sites

και εγω μεσα παιδια οποτε θελετε !!! Δεν εχω παιδια σκυλια γατια και πολλε υποχρεωσεις οπως οι θειοι με τα passat !!!! :)

ε πραγματικα δεν μπορω να κρατηθω....

ΕΣΥ ΡΕ δεν χρειαζεσαι σκυλια κ γατια τρως παντοφλα κ χωρις αυτα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.