Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

φερτε οποιον θελετε η εκδηλωση ειναι επισημη κ ανοιχτη σε ολα τα μελη τα οποια ειναι καλοδεχουμενα με την παρεα τους η μη

τα αυτοκινητα τα θελω στην πενα

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβα τι λιστα να φτιαξω?σε λιγο καιρο θα δειτε κ σχετικη ανακοικωση οποτε θα δηλωθουν επισημα οι συμμετοχες σας

ελατε κ κομβοι ακομα καλυτερα απλα εγω μαλλον θα παω πιο νωρις στο μαγαζι για τελευταιες λεπτρομεροιες.να δω τον χωρο που εκλεισαν να φερω κ την τουρτα κ να

μιλησω κ με τον υπευθυνο ωστε να σας βαζει στο σωστο τραπεζι..

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβα τι λιστα να φτιαξω?σε λιγο καιρο θα δειτε κ σχετικη ανακοικωση οποτε θα δηλωθουν επισημα οι συμμετοχες σας

ελατε κ κομβοι ακομα καλυτερα απλα εγω μαλλον θα παω πιο νωρις στο μαγαζι για τελευταιες λεπτρομεροιες.να δω τον χωρο που εκλεισαν να φερω κ την τουρτα κ να

μιλησω κ με τον υπευθυνο ωστε να σας βαζει στο σωστο τραπεζι..

Καλά ΕΕΕΕΕ!!! Θέλω Ιδιαίτερη Υποδοχή Λόγω Του Golf Μας Τάσο,Δεν Νομίζω Να Είναι Κανένας Με Το Ίδιο Χρώμα,Οπότε Κράτα Με Θέση.

Απλά Έλεγα Μια Λίστα Με Της Συμμετοχές Αλλά Αφού Θα Δηλωθούν Έτσι Και Αλλιώς Το Αφήνουμε Στο Χέρι Σου.

Link to comment
Share on other sites

τα united θα κλεψουν καρδιες παλι θα το δεις κ θα ειναι 1 μουρη στο μαγαζι εξω θα ειναι κ παρασκευη θα ειναι κ φουλ το μαγαζι ειναι κ (παρα) πολυ γνωστο

χαμος θα γινει ελπιζω να μπορεσουν τα μελη να ερθουν γιατι τετοια φαση δυσκολα ξανα :)

Link to comment
Share on other sites

τα united θα κλεψουν καρδιες παλι θα το δεις κ θα ειναι 1 μουρη στο μαγαζι εξω θα ειναι κ παρασκευη θα ειναι κ φουλ το μαγαζι ειναι κ (παρα) πολυ γνωστο

χαμος θα γινει ελπιζω να μπορεσουν τα μελη να ερθουν γιατι τετοια φαση δυσκολα ξανα :lol:

ΕΕεεε! ΕΕεεεε!!! Δεν θέλω διακρίσεις!!! :lol: Όχι επειδή αυτός που κανονίζει έχει γκρι Golf, θα μπούνε τα γκρι Golf πρώτη μούρη!!! :thumbsup: Εκτός και όταν μπαίνουν πίσω δεν φαίνονται, οπότε κρίμα είναι!... :p:p

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι οσο πιο νωρις φτασει ο καθενας θα βρει κ θεση παρκαρισματος καθως το μαγαζι μας επετρεψε να παρκαρουμε αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα διωχνει τους υπολοιπους πελατες του

οποτε ολοι εκει νωρις

Link to comment
Share on other sites

ΕΕεεε! ΕΕεεεε!!! Δεν θέλω διακρίσεις!!! :p Όχι επειδή αυτός που κανονίζει έχει γκρι Golf, θα μπούνε τα γκρι Golf πρώτη μούρη!!! :D Εκτός και όταν μπαίνουν πίσω δεν φαίνονται, οπότε κρίμα είναι!... :p:p

Γίνονται ένα με το γκρί οδόστρωμα και δεν φαίνονται οπότε ας τα βάλουνε μπροστά μπας και τα δεί κανείς...

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα Έχετε πολύ πλάκα ! :D:p :p :p

Παρεμπιπτόντως , τις συμμετοχές τις δηλώνετε εδώ http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=34024&st=0 ;)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

σκεφτηκα οτι αντι για night cruiz'n τωρα το χειμωνα που εχει και κρυα αντι να ξεροσταλιαζουμε εξω μπορουμε να βρουμε ενα μερος οπου θα μπορουμε να πινουμε

τις ζεστες σοκολατες μας,καφεδακια κ τσαγακια (για ορισμενα ατομα κατοχους κοκκινων golf)

πληροφοριες εδω http://www.vwclub.gr...showtopic=34572

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο που μαζευεστε καπου θα προσπαθησω να ερθω

Θα σε περιμένουμε στην επόμενη συνάντηση :)

Link to comment
Share on other sites

Καθε παρασκευη γινετε το night cruisin?

Παλαιότερα γινόταν κάθε Παρασκευή , πλέον έχει σταματήσει το Night Cruisin κάθε Παρασκευή και γίνεται συγκεκριμένες μέρες και ώρες που καθορίζουμε μαζί εδώ , ώστε να βολεύει τους περισσότερους :excl: ¶σχετα που εγώ σχεδόν κάθε Παρασκευή βγαίνω για τσάρκα :blush:

Link to comment
Share on other sites

σημερα περασα απο καρφουρ αλλα δεν ειχε τπτ ξενερωσα...πολυ ξενερα σημερα η μερα....

Link to comment
Share on other sites

σημερα περασα απο καρφουρ αλλα δεν ειχε τπτ ξενερωσα...πολυ ξενερα σημερα η μερα....

Λογικό .... μετά από αυτά που έγιναν την προηγούμενη φορά .... thumbsdown.gif

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Λογικό .... μετά από αυτά που έγιναν την προηγούμενη φορά .... thumbsdown.gif

Τι ακριβώς έγινε δλδ???Να μάθουμε και εμείς???? :)

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς έγινε δλδ???Να μάθουμε και εμείς???? :)

3-4 περιπολικά έκαναν "ντου" στο ένα στέκι και έψαχναν για να γράψουν! Μιλάμε για καμιά 15-17 αυτοκίνητα και να τα ψάχνουν εξονυχιστικά για να βρουν να γράψουν , είτε για τα φιμέ , είτε για εξατμίσεις , είτε για ηχοσυστήματα κλπ κλπ .

Link to comment
Share on other sites

3-4 περιπολικά έκαναν "ντου" στο ένα στέκι και έψαχναν για να γράψουν! Μιλάμε για καμιά 15-17 αυτοκίνητα και να τα ψάχνουν εξονυχιστικά για να βρουν να γράψουν , είτε για τα φιμέ , είτε για εξατμίσεις , είτε για ηχοσυστήματα κλπ κλπ .

Τόσο πολύ????Μήπως δν έψαχναν λόγο για να γράψουν αλλά υπήρχε κάποιος άλλος λόγος????Δεν μπορώ να καταλάβω...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.