Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Guest nionios
οχι ρε συ στο κατω κατω εννοω...πως θα το ελεγα?...ναι για Πεμπτη λεω...αλλα ακομα ειμαι σε σταδιο σκεψης

κανονιστε το ρ

Link to comment
Share on other sites

αντε κανονισε για πεμπτη που θα εχω κει ρεπο κατα 98%

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

και κατι αλλο θελω να πω αλλα δεν εχει σχεση με την βραδυνη βολτα

ειναι εδω θεσσαλονικη η θαλεια(storm) με τον αντρα της

αυριο εχουμε δωσει ραντεβου για καφε στις 12

οσοι πιστοι προσελθετε

Edited by nionios
Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

ακομα ενα βραδυ παρασκευης και ενω ειχε προηγηθει μπυριτσα με speedster&golfakias1983 ειπαμε να παμε για αλλη μια φορα βολτα στο ΙΚΕΑ. παλι την ειχανε στημενη οι μπατσοι και γραφανε αλλα το καλυτερο ητανε στο τελος οπου πλακωσανε καμια 20αρια+ μηχανακια να κανουνε ολα θορυβο και απλα οι μπατσοι να κοιτανε και να μην μπορουνε να κανουνε τιποτα

το ηθικο διδαγμα ειναι:μπατσοι αντε ουστ,σας πηραμε χαμπαρι :D

Link to comment
Share on other sites

Στα λόγια όλοι γρήγοροι είναι.. :lol: (π.χ. Γιάννης, Μιχάλης κτλ)

καλαααα ελα αυριο στο meeting και μετα θα χει συνεχεια!!!!

θα φερω μια κανατα Lipton μονο για σενα!!!

ο Λατουσακης τον εχω πει επανειλλημενα και ολο κοτευει...

τσ τσ τσ τι να πω?!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Speedster

Ρε συ, εδώ μου είπε και εμένα να τα στήσουμε στο φανάρι! Μάλλον ήθελε επειγόντως να κεράσει τσάι, μετά το χθεσινό φιάσκο! Φυσικά αρνήθηκα αφού δεν είχα κερώσει τον προφυλακτήρα μου και το ένιωθα να κόβει πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Χτες το βραδυ ήμουν στα ikea..Έκανε ψοφόκρυο και είχε σχετικά λίγο κόσμο!

Ήμουν μονος από vw και παραξενεύτηκα...(που είστε??nionios??)

Σκάει τηλέφωνο από ένα φιλαράκι και μου λέει να τσακιστό στο cedefο γιατί ετοιμάζονται 2 rx8 για κόντρα!

Έφυγα με την μια.....Φτάνω και τι να δω...καμια 45aria αυτοκίνητα..κόσμος πολύ και οι μπάτσοι(από το κρύο)

μέσα στις φωλιές τους!

Τελικά μετά από λίγο σκάνε μύτη 2 rx8 ανοίγουν καπό και κανονίστηκε η κόντρα...το ένα ήταν το Rx8 του B....drag team

και το άλλο ενός από Panorama!!Παδιά κατεβήκαμε αυτοκινητοπομπή και την πέσαμε στα everest που έχει δεξιά όπως έρχεσαι από αεροδρόμιο!!Εκεί μπροστά μπήκε η κόντρα ξεκινήσανε από το φανάρι.....από πίσω εντωμεταξύ είχε αρκετή κίνηση!

Περιττό να σας πω τι έγινε!!!!Έφυγε τελικά το B.....drag team και από όσο έμαθα ήταν 420-460 άλογα..ενώ το άλλο 380-420 περίπου!

tongue.giftongue.giftongue.gif Χάσατε τι αλλο να σας πω??

Θα σε παρακαλουσα να χρησιμοποιεις μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης του forum.

Edited by konstantinos passat
@Το post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

Xtes to bradi imoun sta ikea..Ekane psofokrio kai eixe sxetika ligo kosmo!

Imoun monos apo vw kai parakseneytika...(pou eistai??nionios??)

Skaei tilefono apo ena filaraki kai mou leei na tsakisto sto cedefo giati etoimazontai 2 rx8 gia kontra!

Efiga me tin mia.....Ftano kai ti na do...kamia 45aria aytokinita..kosmos poli kai oi mpatsoi(apo to krio)

mesa stis folies tous!

Telika meta apo ligo skane miti 2 rx8 anoigoun kapo kai kanonistike i kontra...to ena itan to Rx8 tou B....drag team

kai to allo enos apo Panorama!!Padia katebikame aytokinitopobi kai tin pesame sta everest pou exei deksia opos erxesai apo aerodromio!!Ekei mprosta mpike i kontra ksekinisane apo to fanari.....apo piso entometaksei eixe arketi kinisi!

Perito na sas po ti egine!!!!Efige telika to B.....drag team kai apo oso ematha itan 420-460 aloga..eno to allo 380-420 peripou!

tongue.giftongue.giftongue.gif Xasate ti allo na sas po???

κωστα υπαρχει τετοιο θεμα [ποιους κερασατε τσαι] καλητερα να τοποθετηθεις εκει :huh:

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios
κωστα υπαρχει τετοιο θεμα [ποιους κερασατε τσαι] καλητερα να τοποθετηθεις εκει :huh:

νικο εδω σε αυτην την ενοτητα ανηκει γιατι ειναι στο θεμα night cruisin θεσσαλονικης και κακως ανοιξε θεμα ο κωστας,επρεπε να μπει στο θεμα που προεγραψα

Link to comment
Share on other sites

οποιος εχει ψηφιακη μηχανη καλο θα ηταν να την φερει...

Πανο τα ηχειακια θα τα εχω πακεταρισμενα αυριο για να σου τα δωσω...

Πεμπτη 1/11 21.00 στο Cosmos...

Edited by Γεμιστης_Κουνήσου_Ψαρακλα
Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

ειναι η 3ημερη ελευθερια που εχεις σαν ενεργος πολιτης πλεον γιατι μετα θα ειναι ταρατατα ταρατατα ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.