Jump to content
zoran

Πεμπτοgolfakides ενωθείτε!

Recommended Posts

εγω...? αν το δεις με τα ζορια καταλαβαινεις οτι εχει τιποτα επανω...

Δες την φωτο κατω που ειναι αριστερα, και πες μου αν ειναι τουμπανο... tongue.gif

:D;):thumbsup::thumbsup::D:D:D:cry::angry::o;):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Πολλά τούμπανα μαζευτηκαν σε αυτό το club τουμπανο από εδώ τούμπανο απο εκεί, τρομπονι ο ενασ, σαξόφωνο ο αλλοσ αραχτε ρε παιδια θα φτειαξετε στο τελοσ χοροδια!!!!! :D:D:D:D:D:D :D :D:D:D:D

χα χα χα χα χα χα χα χα χα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΥΓ ΜΙΚΕ πιο κοντινο πλανο δεν εχεισ!!!!!!!!! θέλω να δω αν κανουν πολυ μπαμ!!!!! στο χρομα αυτό!!!!

Link to comment
Share on other sites

μιχαλακη επιτηδες εβαλες αυτη τη φωτο που διπλα ειναι το δικο μου και κοιταζω το δικο σου???θελεις να πεις κατι??? :D;):thumbsup:

τι να κανω ακομα εναν ταπεινο ηχο εχω και κατι φιμε :D8)8):)

απαιτω να κανεις edit και να αλλαξεις φωτο :D:whistling:

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ  ΜΙΚΕ  πιο  κοντινο  πλανο  δεν  εχεισ!!!!!!!!! θέλω  να  δω  αν  κανουν  πολυ  μπαμ!!!!!  στο  χρομα  αυτό!!!!

Θα σου ανεβάσω εγω σήμερα από το δικό μου μιας και έχουμε βάλει τις ίδιες μεμβράνες. Από φωτογραφία δεν θα καταλάβεις πολλά πάντως. Είναι τέλεια. Πήγαινε βάλτα. :D

Link to comment
Share on other sites

Χεχε, οχι ρε Γιωργη, δεν υποννοουσα αυτο... :( Συγγνωμη... :D

Απλα δεν εχω πολλες ετσι καλες απο ψηφιακη...Αλλες εχω αρκετες, αλλα δεν ειναι τοσο καλης ποιοτητας...

Παντως αν ειναι για μεμβρανες, τοτε 3Μ, go for it :D

Link to comment
Share on other sites

:D:D

Θα σου ανεβάσω εγω σήμερα από το δικό μου μιας και έχουμε βάλει τις ίδιες μεμβράνες. Από φωτογραφία δεν θα καταλάβεις πολλά πάντως. Είναι τέλεια. Πήγαινε βάλτα.  :(

off topic η σθζητηση!! ειναι ζαντεσ ελαστικα και οχι μεμβρανεσ!!!!!!!!!!!!!!!!

ηθελα να δω στο συγγεκριμενο χρωμα πωσ ειναι γιατι εχω το ιδιο!!!!!!!!!!!!!!!

ευχαριστω

:)

Link to comment
Share on other sites

:)  :thumbsup:

off  topic  η  σθζητηση!!  ειναι  ζαντεσ  ελαστικα  και  οχι  μεμβρανεσ!!!!!!!!!!!!!!!!

ηθελα  να  δω  στο  συγγεκριμενο  χρωμα  πωσ  ειναι  γιατι  εχω  το  ιδιο!!!!!!!!!!!!!!!

ευχαριστω

:D

Picture%20001.jpg

Picture%20002.jpg

Picture%20003.jpg

Αμα δεν σε ικανοποιεί κάτι στις φωτογραφίες πες μου να τις τραβήξω από διαφορετική γωνία. :D

Link to comment
Share on other sites

μαλλον η ληψη θα επρεπε να ναι λιγο πιο μακρυνη για να φανουν οι μεμβρανες..και λιγο πιο καθαρο το αμαξι :)

σπυρο ακομα να το πλυνεις μετα τη σινδο ? tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

μαλλον η ληψη θα επρεπε να ναι λιγο πιο μακρυνη για να φανουν οι μεμβρανες..και λιγο πιο καθαρο το αμαξι  ;)

σπυρο ακομα να το πλυνεις μετα τη σινδο ?  tongue.gif  tongue.gif

Χωρίς πλάκα δεν το έχω πλείνει από τότε :)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ωρες ωρες μου φαινεται μαζι μιλαμε και χωρια καταλαβαινουμε.καταρχας δεν μου περασε απο το μυαλο οτι ειναι αχρηστο το trendline απλα ειπα οχι οτι δεν ευχαριστιεμαι και το να μπαινω στις στροφες.και NAI το sportline λογω και λαστιχου και 1,5 ποντου χαμηλοτερης αναρτησης ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ στις στροφες.

αλλο το μπαινει καλυτερα και αλλο αυτο που ειπε η κοπελια στον zoran να αλλαξει αναρτηση για να ευχαριστηθει στροφες.ελπιζω μη χρειαστει κι αλλη διευκρινηση γι αυτο που ειπα.

καποια στιγμη θα γινει και η πολυποθητη αλλαγη απο τα 195-65-15 σε 225-45-17

και τοτε θα σας πω και ποσο μου φανηκε η αλλαγη.. :thumbsup:

Να πω και εγώ κάτι????Το trendline έχει μπρος και πίσω ζαμφορ??Εγώ προσωπικα δεν ξέρω..Αν έχει πάω πάσο..Το trendline σου με ζαντολάστιχο και χαμήλωμα θα πηγαίνει σαν το SL...Αν όμως δεν έχει zanfor που έτσι νομίζω είναι...συγνωμη αλλά το SL θα το βλεπεις μόνο από πισω σε στροφες και αυτό για λίγη ώρα...αυτά!! :):D:D

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ κάτι????Το trendline έχει μπρος και πίσω ζαμφορ??Εγώ προσωπικα δεν ξέρω..Αν έχει πάω πάσο..Το trendline σου με ζαντολάστιχο και χαμήλωμα θα πηγαίνει σαν το SL...Αν όμως δεν έχει zanfor που έτσι νομίζω είναι...συγνωμη αλλά το SL θα το βλεπεις μόνο από πισω σε στροφες και αυτό για λίγη ώρα...αυτά!! :heart::heart::heart:

βοηθησε με λιγο στο τι ειναι το ζαμφορ...

δε καταλαβαινω γιατι να μη πηγαινει εξισου καλα με ιδιο λαστιχο και ιδιο χαμηλωμα ενα trendline με ενα sportline.

και μιλαω για αλλαγμενες αναρτησεις και στα δυο οχι τις εργοστασιακες...

Link to comment
Share on other sites

Αντιστρεπτική δοκός στα ελληνικά... Είναι ένα κομμάτι μέταλλο σε σχήμα Π, που για να μήν το κουράζω, μειώνει τις κλίσεις στις στροφές χωρίς να σκληραίνει αισθητά το αμάξι.

Link to comment
Share on other sites

Αντιστρεπτική δοκός στα ελληνικά... Είναι ένα κομμάτι μέταλλο σε σχήμα Π, που για να μήν το κουράζω, μειώνει τις κλίσεις στις στροφές χωρίς να σκληραίνει αισθητά το αμάξι.

μαλιστα...ευχαριστω γερασιμε για την ενημερωση.

για να ειμαι ειλικρινης δε ξερω αν το trendline εχει κατι τετοιο..

αλλα δε θυμαμαι στον εξοπλισμο να αναφερεται κατι τετοιο σαν διαφορα οποτε δε νομιζω να μην υπαρχει και σε ολες τις εκδοσεις.. :D

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΑ τα αυτοκινητα εχουν αντιστρεπτικη.οποτε και το δικο σου εχει ανεξαρτητος εκδοσης.η αντιστρεπτικη ειναι κατι σαν το τιμονι=ολα τα αυτοκινητα εχουν τιμονι.

για να μην εχει ενα αυτοκινητο αντιστρεπτικη θα πρεπει να εχει το τελειο σασι δηλαδη βραχος πραγμα που κανενα αμαξι παραγωγης δεν εχει.

ενδεχεται το sportline να εχει παχυτερες αντιστρεπτικες απο το trendline και γι'αυτο να εχει αλλη συμπερηφορα στις στροφες.αν θα εχει παχυτερες η διαφορα θα ειναι της ταξης 1-2mm και η οποια κανει την διαφορα.

Edited by powergolf
Link to comment
Share on other sites

ΟΛΑ τα αυτοκινητα εχουν αντιστρεπτικη.οποτε και το δικο σου εχει ανεξαρτητος εκδοσης.η αντιστρεπτικη ειναι κατι σαν το τιμονι=ολα τα αυτοκινητα εχουν τιμονι.

για να μην εχει ενα αυτοκινητο αντιστρεπτικη θα πρεπει να εχει το τελειο σασι δηλαδη βραχος πραγμα που κανενα αμαξι παραγωγης δεν εχει.

ενδεχεται το sportline να εχει παχυτερες αντιστρεπτικες απο το trendline και γι'αυτο να εχει αλλη συμπερηφορα στις στροφες.αν θα εχει παχυτερες η διαφορα θα ειναι της ταξης 1-2mm και η οποια κανει την διαφορα.

Με όλο τον σεβασμό φίλε μου κάνεις λάθος...Αντιστρεπτική δόκο δεν φόραν όλα τα αυτοκίνητα..Και αν φοραν ,,έχουν μόνο μπροστα.Το ξέρω σίγουρα αυτό καμια αμφιβολία δεν υπάρχει...Είναι αναλόγα την εκδοση του κάθε αυτοκινήτου...Π.χ το Nissan Almera,δεν έχει αντιστρεπτικη,,αλλά η εκδοση challenge (η ποιο sport) φοράει μπροστα και πίσω και είναι και τρένο...Με την ίδια ακριβώς λόγικη λειτουργουν όλες οι εταιρίες και η VW...Αυτα...Οπότε δεν έχουν όλα τα αυτοκίνητα τιμονι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εχουν ρε ουνκας.δε γινετε να μην εχουν!(μαμα τουλαχιστον)

τι να σου πω ρε συ αφου με οσα γραφονται νομιζω οτι εχω zastava στις στροφες και οτι το sportline εχει τελειως αλλη αναρτηση πισω ας πουμε..

σε λιγο θα ακουσω οτι δεν εχει αναρτηση πολλαπλων συνδεσμων το trendline οποτε στις στροφες μεχρι 50 να πηγαινω :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω ρε συ αφου με οσα γραφονται νομιζω οτι εχω zastava στις στροφες και οτι το sportline εχει τελειως αλλη αναρτηση πισω ας πουμε..

σε λιγο θα ακουσω οτι δεν εχει αναρτηση πολλαπλων συνδεσμων το trendline οποτε στις στροφες μεχρι 50 να πηγαινω :lol::lol:

Τωρα νομίζω οτι υπερβαλεις....Εγω δεν είπα οτι το δικο σου μπαινει σαν zastava στις στροφες..Απλα είπα οτι αν δεν έχει ζανφορ ΚΑΙ μπροστα ΚΑΙ πίσω οτι και να το κάνεις απο άποψη αμορτισερ και ελατηριων ,,δεν προκειται να μπαινεις σαν το SP. στις στροφες...Για να μάθεις αν το δικο σου έχει ζαμφορ ή όχι δεν έχεις παρα να το σηκώσεις κάπου και να δεις αν υπάρχουν δυο σίδερα σε σχήμα Π που πιάνουν στα ψαλιδια τον τρόχων...95% λέω έγω οτι θα έχει αύτο το σίδερο μόνο μπροστα...Αν δεν μπορείς να τα καταλαβεις πάρε ενα τηλ.στην αντιπροσωπεια να στο πουν πιο σιγουρα..

Link to comment
Share on other sites

Για να μάθεις αν το δικο σου έχει ζαμφορ ή όχι δεν έχεις παρα να το σηκώσεις κάπου και να δεις αν υπάρχουν δυο σίδερα σε σχήμα Π που πιάνουν στα ψαλιδια τον τρόχων...95% λέω έγω οτι θα έχει αύτο το σίδερο μόνο μπροστα...Αν δεν μπορείς να τα καταλαβεις πάρε ενα τηλ.στην αντιπροσωπεια να στο πουν πιο σιγουρα..

τωρα καταλαβα τι εννοεις..και οπως ειπε και ο stoilas κατι τετοιο ειχε και μπροστα και πισω το αυτοκινητο.το σηκωσα γιατι ηθελα να βαλω εξατμιση :lol:

δες λιγο τι ειχες πει.."συγνωμη αλλά το SL θα το βλεπεις μόνο από πισω σε στροφες και αυτό για λίγη ώρα...αυτά!!"

αν υπερεβαλλα εγω λοιπον συγνωμη..αν απαντησα σε υπερβολη με δικη μου υπερβολη δε χρειαζεται καν να πω συγνωμη λοιπον.αυτα! :lol:

μιλαμε παντα για το ιδιο αυτοκινητο,ιδιο κινητηρα,με αλλο επιπεδο εξοπλισμου :lol:

Edited by ounkas
Link to comment
Share on other sites

τωρα καταλαβα τι εννοεις..και οπως ειπε και ο stoilas κατι τετοιο ειχε και μπροστα και πισω το αυτοκινητο.το σηκωσα γιατι ηθελα να βαλω εξατμιση :lol:

δες λιγο τι ειχες πει.."συγνωμη αλλά το SL θα το βλεπεις μόνο από πισω σε στροφες και αυτό για λίγη ώρα...αυτά!!"

αν υπερεβαλλα εγω λοιπον συγνωμη..αν απαντησα σε υπερβολη με δικη μου υπερβολη δε χρειαζεται καν να πω συγνωμη λοιπον.αυτα! :lol:

μιλαμε παντα για το ιδιο αυτοκινητο,ιδιο κινητηρα,με αλλο επιπεδο εξοπλισμου :lol:

Σαφως και εχει πισω αντιστρεπτικη...Μην τρελαθουμε...

Απλα σε αυτα που ειπες γιωργαρε, ξεχασες να πεις για τα χαμηλοτερα ελατηρια στο SportLine... Και εγω τα πουλαω, και δεν τα θελει κανεις ρε γμτ... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

και NAI το sportline λογω και λαστιχου και 1,5 ποντου χαμηλοτερης αναρτησης ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ στις στροφες.

δε το ξεχασα μιχαλη απλα δε γινεται να το λεω σε καθε ποστ..αναγνωρισα οτι το σλ μπαινει καλυτερα αλλα οχι και να το παρουσιαζουμε και σαν αλλο αυτοκινητο σχεδον..

το βλεπεις με κυαλια στις στροφες και τετοια σχολια τα βρισκω αστεια προσωπικα.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.