Jump to content
kouliss

Ναύπακτος 10-11 Νοεμβρίου 2007

Recommended Posts

Guest dubbeR_Stoilas

Έλα παίδες, αναζητάται 2ο άτομο να κάνει ζυγάρι ο Svouras, δεν μένει κανείς να συμπληρώσει?

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα με μενα fire.giffire.giffire.gif δεν με βλεπω ναρχομαι :lol::thumbsup::thumbsup::thumbsup::cry::cry::cry::cry: : :cry: κριμα και ειχα σκοπο να σας δειξω τι σημαινει ΣΒΟΥΡΑΣ

Αντι να συγκατοικησεις με κανενα μαντραχαλο στο δωματιο,λεω να παραγγειλεις την aleksa απο το molesco.com,να γουσταρεις τρελά! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αντι να συγκατοικησεις με κανενα μαντραχαλο στο δωματιο,λεω να παραγγειλεις την aleksa απο το molesco.com,να γουσταρεις τρελά! :lol:

[/q

Δεν ειναι ασχημη η ιδεα σου τωρα ειδικα που εχω κανα 4μηνο χωρισμενος. αλλα φιλε η παρεα του κλαμπ απλως αααααααααααπαιχτη :thumbsup::thumbsup::thumbsup: . σωστοοοοοοοοοοοος????????

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή του θέματος ανακοινώθηκε το πλήρες πρόγραμμα της Πανελλήνιας Εκδρομής στη Ναύπακτο!

ΜΗ ΛΗΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!

Link to comment
Share on other sites

Ακολουθεί το περιληπτικό πρόγραμμα:

Πρόγραμμα εκδρομής

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

14:15 Ακολουθεί ελεύθερο πρόγραμμα για ξεκούραση, φαγητό, ψαρεμα, διασκέδαση κλπ

Επλιζω να καταλαβατε ...... αραζεις-πινεις-ψινεις-ριχνεις 8.... ;):rolleyes::lol:

Καλο φαινετε το προγραμμα.....και εμεις θα το κανουμε καλυτερο..... tongue.gif

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ

Υπάρχει κάποιο μέλος το οποίο έχει βάλει λεφτά στο λογαριασμό μου από κάποια τράπεζα.Παρακαλώ ας μου στείλει ένα π.μ. γιατί πολύ απλά δεν ξέρω ποιος είναι μιας και δεν είχα ενημέρωση τηλεφωνική ούτε ξέρω κάτι.....Πρέπει να γίνει άμεσσα για να κρατηθεί το δωμάτιό του.....

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ......

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ DRESSCODE ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΣΑΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΡΑΔΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΤΟΥ VWCLUB.......ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ....

Μπλούζακια,καπέλα,μπουφάν φέρτε τα μαζί και φορέστα τα γιατί.......σας πάνε.....!!!!!!!

Μετά και την ανακοίνωση του προγράμματος......ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ....!!!!!!!!

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Μα καλα δεν υπαρχει κανεις να μοιραστουμε το δωματιο??? :lol::lol::lol::lol: τα νευρα μου fire.giffire.giffire.giffire.gif

Link to comment
Share on other sites

Πάντως από Λαμία θα είμαι ο μόνος που θα έρθει μαζί σας Σάββατο.... (new_lol.gif )

Link to comment
Share on other sites

Κατσε, την ψάχνουμε και για τον Γιάννη (vivpolo), ΑΝ δεν κατέβει ημερήσια με τον Φάνη...

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Εσύ από την οργάνωση δηλαδή που έχει γίνει καταλαβαίνεις ότι δεν έχουν κανονιστεί όλα αυτά? ΛΑΘΟΣ καθώς εκτός του ότι αυτό δεν έχει γίνει ποτέ, αυτή τη φορά τα πράγματα είναι πιο οργανωμένα από ποτέ.

Αν και δεν βλέπω τον λόγο να αγχωθείς (αφού έτσι κι αλλιώς δεν θα είσαι στην εκδρομή), μην αγχώνεσαι!

Link to comment
Share on other sites

Guest stel-th
Έλα παίδες, αναζητάται 2ο άτομο να κάνει ζυγάρι ο Svouras, δεν μένει κανείς να συμπληρώσει?

αυτο το ζυγαρι ακουγετε πολυ....αχ εσυ σεξουλιαρη αντραααααααααααααααααααα :):o:D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

εγω θα κατεβω σαββατο με την κοπελα μου μαζι με τα παιδια απο λαμια μαλλον.δεν μιλησα με κανενα γιατι λογω σχολης και δουλειας δεν προλαβαινα ουτε να φτυσω,δεν εχω και ιντερνετ στο σπιτι....θα το ρυθμισουμε μεσα στην βδομαδα με τον gravedigger

Link to comment
Share on other sites

εγω θα κατεβω σαββατο με την κοπελα μου μαζι με τα παιδια απο λαμια μαλλον.δεν μιλησα με κανενα γιατι λογω σχολης και δουλειας δεν προλαβαινα ουτε να φτυσω,δεν εχω και ιντερνετ στο σπιτι....θα το ρυθμισουμε μεσα στην βδομαδα με τον gravedigger

Από Λαμία μόνο εγώ κατεβαίνω Σάββατο tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gifupyours.gif

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε μονοφαγά!!!!

Ασε και το Γιαννάκη να είναι μαζί μας, να δεις τι γέλιο θα πέσει!!!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Μεσα πουλακια μου και εγω και κατα 99% θα ειμαι απο Παρασκευη απογευμα εκει στο Θερμο στην θεια της γυναικας μου και το μεσημερακι θα σας περιμενω με ανοιχτες αγκαλες κατω στην Ναυπακτο και καμια προβατινα η τυρι φετα απο την θεια καθως εχει και προβατα...Α ρε Ντουμα γιατι δεν εκλεισες εκει στο Θερμο ξενοδοχειο να ειμαστε και στην φυση...!!!Ου να μου χαθεις καταγεσαι και απο εκει....! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Από Λαμία μόνο εγώ κατεβαίνω Σάββατο

mmmmmm! μη φας!!! tongue.gif

Σιγά ρε μονοφαγά!!!!

Ασε και το Γιαννάκη να είναι μαζί μας, να δεις τι γέλιο θα πέσει!!!!!! :o

καταλαβα!θα λιωσουμε στην μλκια!!!!

ερωτηση: για οτι πουμε και κανουμε στην εκδρομη παιρνουμε warn απο mods?

γιατι αν οχι φιλε Λατου ετοιμασου!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Μεσα πουλακια μου και εγω και κατα 99% θα ειμαι απο Παρασκευη απογευμα εκει στο Θερμο στην θεια της γυναικας μου και το μεσημερακι θα σας περιμενω με ανοιχτες αγκαλες κατω στην Ναυπακτο και καμια προβατινα η τυρι φετα απο την θεια καθως εχει και προβατα...Α ρε Ντουμα γιατι δεν εκλεισες εκει στο Θερμο ξενοδοχειο να ειμαστε και στην φυση...!!!Ου να μου χαθεις καταγεσαι και απο εκει....! tongue.gif

αγοραρε παιζει να κατεβω κ εγω αγρινιο απο παρασκευη να μιλησουμε να παμε μαζι

Link to comment
Share on other sites

mmmmmm! μη φας!!! tongue.gif

καταλαβα!θα λιωσουμε στην μλκια!!!!

ερωτηση: για οτι πουμε και κανουμε στην εκδρομη παιρνουμε warn απο mods?

γιατι αν οχι φιλε Λατου ετοιμασου!!!

χωστου χωστου χρωσταει και κερασμα tongue.gif:D

Link to comment
Share on other sites

αγοραρε παιζει να κατεβω κ εγω αγρινιο απο παρασκευη να μιλησουμε να παμε μαζι
Ok χελι θα μιλησουμε!Παντως Ντουμα ακομα να δω το ονομα μου στην λιστα απατεωνα τσεπωσες τα λεφτα και δεν με εχεις γραψει θα σου κανω μηνυση ρε!!! tongue.gif Edited by goldengolf
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.