Jump to content
kospasTSI12345

Αλλαγή ματ ταμπλώ σε Golf!

Recommended Posts

Παιδιά γεια χαρά,

θα ήθελα εάν μπορείτε να με βοηθήσετε στα εξής:

Έχω το Tsi sportline το οποίο στο ταμπλό του έχει μαύρο μάτ χρώμα και θα ήθελα να το αλλάξω με το καινούριο, που είναι σαφώς πιο ωραίο αυτο δηλ. το γυαλιστερο, το ας το πούμε ασημί που βάζει η vw στα καινούρια golf που βγαίνουν.(ελπίζω να καταλάβατε τι ακριβώς εννοώ). Επίσης στο δικό μου το τιμόνι , δεν έχουν βάλει το διακοσμητικό με το νίκελ που έχουν στα καινούρια. Ξέρετε μήπως πόσο κοστίζουν αυτά τα δύο ???

Επίσης θα ήθελα κάτι ακόμα......Θέλω να βάλω φιμέ τζαμάκια στο golfaki μου....έχω πάρει τιμούλα γύρω στα 200ευρώ για τα 35% μαύρο.....Είναι καλή η τιμή ή μπορώ να βρώ και κάπου αλλού φθηνότερα..... με την εγγύηση... μήπως τη χάσω??

Αυτά τα ολίγα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια χαρά,

θα ήθελα εάν μπορείτε να με βοηθήσετε στα εξής:

Έχω το Tsi sportline το οποίο στο ταμπλό του έχει μαύρο μάτ χρώμα και θα ήθελα να το αλλάξω με το καινούριο, που είναι σαφώς πιο ωραίο αυτο δηλ. το γυαλιστερο, το ας το πούμε ασημί που βάζει η vw στα καινούρια golf που βγαίνουν.(ελπίζω να καταλάβατε τι ακριβώς εννοώ). Επίσης στο δικό μου το τιμόνι , δεν έχουν βάλει το διακοσμητικό με το νίκελ που έχουν στα καινούρια. Ξέρετε μήπως πόσο κοστίζουν αυτά τα δύο ???

Επίσης θα ήθελα κάτι ακόμα......Θέλω να βάλω φιμέ τζαμάκια στο golfaki μου....έχω πάρει τιμούλα γύρω στα 200ευρώ για τα 35% μαύρο.....Είναι καλή η τιμή ή μπορώ να βρώ και κάπου αλλού φθηνότερα..... με την εγγύηση... μήπως τη χάσω??

Αυτά τα ολίγα...

λοιπον εχουμε και λεμε...

νικελ για τιμονι 25 ευρω

διακοσμητικο κονσολας γινεται η αλλαγη νομιζω οτι ειναι γυρω στα 100 ευρω

η τιμη 200 ευρω καλη μου ακουγεται αλλα ας πουν καλυτερα οι εχοντες

ελεος πια με την εγγυηση γιατι να την χάσεις!!!! δεν υπαρχει καποιος λογος μα κανενας λογος απολυτως!!!

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ το πλήρες σετ για κονσόλα αεραγωγούς :

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=18459

και εδώ για το τιμόνι :

http://www.need4street.de/product_info.php...ab03e919cef66d7

Ρώτα καλού κακού και στην αντιπροσωπία για τιμή ανταλακτικού γιατί όπως είπαν και τα παιδιά μάλλον τσιμπιμένη είναι η τιμή (θέλει και μεταφορικά....)

Link to comment
Share on other sites

Παντως απο το εργοστασιο το ματ υλικο μπαινει μονο στην κεντρικη κονσολα κι οχι στους αεραγωγους.Οποτε KospasTSI θα εισαι και απο τους λιγους που εχουν ματ και στους αεραγωγους.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.