Jump to content
Guest super sayian

Meeting @ AΧΙΛΛΕΙΟΝ Cafe

Recommended Posts

εεεπερασαμε ομορφα ακομα μια φορα αλλα εχω να ρωτισω κατι ?????

τελικα ρε Ευαγγελατε ποσοι θα ειναι οι καλεσμενοι ????

παρακαλω ο αγαπητοσ συφορουμιτης ntoumasj να ανεβασει τις φοτο που μαρτηρουν το χαρμοσινο γεγονος

;):D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλο αλλα λιγο για εμενα και την Λιτσα αφου ειχα δουλεια........

........Με περιμενανε οι ταβερνες στα βλαχικα...... tongue.gif;)

Link to comment
Share on other sites

θέλω να πω κάτι σε αυτό που ανέφερε ο fterdark και ναι έχει δίκιο...αλλά να σου πω και την αλήθεια....είναι η πρώτη φορά που πήγαμε...την επόμενη θα το απαιτήσουμ,ε αυτό γιατί δεν ξέραμε...δεν με χάλασε πολύ αλλά ναι γιατί όχι και δίπλα...εξάλλου δεν ξέρω το κάθε μαγαζί με τί λογική μας βάζει και πού....απλώς αφού την πάθεις αφού δεν ξέραμε μετά θα προσέχουμε αλλά είναι θέμα μαγαζιού....κάθε αρχή και δύσκολη.....

θα ανέβει σύντομα η φώτο....η bunny ας αρχίσει να τρέχει γιατί πλησιάζει ο καιρός....ο άλλος έτοιμος είναι.....και γω κουμπάρος ε???

Link to comment
Share on other sites

θέλω να πω κάτι σε αυτό που ανέφερε ο fterdark και ναι έχει δίκιο...αλλά να σου πω και την αλήθεια....είναι η πρώτη φορά που πήγαμε...την επόμενη θα το απαιτήσουμ,ε αυτό γιατί δεν ξέραμε...δεν με χάλασε πολύ αλλά ναι γιατί όχι και δίπλα...εξάλλου δεν ξέρω το κάθε μαγαζί με τί λογική μας βάζει και πού....απλώς αφού την πάθεις αφού δεν ξέραμε μετά θα προσέχουμε αλλά είναι θέμα μαγαζιού....κάθε αρχή και δύσκολη.....

θα ανέβει σύντομα η φώτο....η bunny ας αρχίσει να τρέχει γιατί πλησιάζει ο καιρός....ο άλλος έτοιμος είναι.....και γω κουμπάρος ε???

Γιαννη και να φανταστεις οτι ο Nos τους ειπε να αναψουν τα φωτα αλλιως θα τη βγαζαμε με κα'να κερακι...

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη και να φανταστεις οτι ο Nos τους ειπε να αναψουν τα φωτα αλλιως θα τη βγαζαμε με κα'να κερακι...

Ειναι που ελειπε ο σβουρας απο την παρεα!!! για αυτο το μαγαζι υπολειτουργουσε. thumbsdown.gifthumbsdown.gif εαν ο σβουρας ομως ηταν εκει ολα θα ηταν ο.κ. :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

θερμανση ειχε τουλαχιστον????

φίλε μου μπορεί να μην ειχε θέρμανση αλλα ειχε προτάσεις και πρόβες νυφικού

η δημοσιογραφική ομάδα του VW Club ανακάλυψε και τα πρώτα ναι ναι κύριες και κύριοι έχουμε τα πρώτα επίσημα ντοκουμέντα

ειδου λοιπών :D :D :D:thumbsup:

Edited by doumasj
ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΕ ΛΌΓΩ ΑΝΑΡΜΟΣΤΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΣΤΟΝ ΣΥΝΦΟΡΟΥΜΙΤΗ ΣΟΥ....χιχιχιχι
Link to comment
Share on other sites

φίλε μου μπορεί να μην ειχε θέρμανση αλλα ειχε προτάσεις και πρόβες νυφικού

η δημοσιογραφική ομάδα του VW Club ανακάλυψε και τα πρώτα ναι ναι κύριες και κύριοι έχουμε τα πρώτα επίσημα ντοκουμέντα

ειδου λοιπών :excl: :excl: :angry: :angry:

¶ντε βρε πετράκη με το καλό. Να ζήσετε να ετυχίσετε...

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου μπορεί να μην ειχε θέρμανση αλλα ειχε προτάσεις και πρόβες νυφικού

η δημοσιογραφική ομάδα του VW Club ανακάλυψε και τα πρώτα ναι ναι κύριες και κύριοι έχουμε τα πρώτα επίσημα ντοκουμέντα

ειδου λοιπών :excl: :excl: :rolleyes: :rolleyes:

Πετρακη δε σε χαλασε ετσι ?Παρακαλω η φωτο με το προσκλητηριο να μπει και στο Album-Member's Gathering tongue.giftongue.giftongue.gif

:angry::angry::lol:tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ωραία ήταν και σήμερα....χαβαλές, αρκετός κόσμος και πολύ πολύ γέλιο.....

Ωραία θέα και καλή παρέα για να πιεις τον καφέ σου......Τί άλλο να θέλεις?????

Πάντα τέτοια....Και ετοιμαστείτε για kart σε 2 κυριακές από τώρα......

Ο πέτρος να κάνει προπόνηση γιατί αλλιώς τελευταίος θα βγει μου φαίνεται.....

θα ειμαι ετοιμος να σας πιω το αιμα το ιδιο και η Bunny

φίλε μου μπορεί να μην ειχε θέρμανση αλλα ειχε προτάσεις και πρόβες νυφικού

η δημοσιογραφική ομάδα του VW Club ανακάλυψε και τα πρώτα ναι ναι κύριες και κύριοι έχουμε τα πρώτα επίσημα ντοκουμέντα

ειδου λοιπών :D:o :o :thumbsup:

δεν σε ΧΑΛΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ

Link to comment
Share on other sites

θέλω να πω κάτι σε αυτό που ανέφερε ο fterdark και ναι έχει δίκιο...αλλά να σου πω και την αλήθεια....είναι η πρώτη φορά που πήγαμε...την επόμενη θα το απαιτήσουμ,ε αυτό γιατί δεν ξέραμε...δεν με χάλασε πολύ αλλά ναι γιατί όχι και δίπλα...εξάλλου δεν ξέρω το κάθε μαγαζί με τί λογική μας βάζει και πού....απλώς αφού την πάθεις αφού δεν ξέραμε μετά θα προσέχουμε αλλά είναι θέμα μαγαζιού....κάθε αρχή και δύσκολη.....

θα ανέβει σύντομα η φώτο....η bunny ας αρχίσει να τρέχει γιατί πλησιάζει ο καιρός....ο άλλος έτοιμος είναι.....και γω κουμπάρος ε???

και οχι μονο αυτο αλλα...λιγο πριν ερθετε αποχωρησαν απο την κανονικη αιθουσα τα μελη

του HPC...HONDA PERFOMANCE CLUB..

Link to comment
Share on other sites

ναι, που μπαινω για να τις δω????

δεν εχουν ανοιξει ακομα για τις φωτογραφιες τις εχω σχεδον ετοιμες ;)

Γιαννη και να φανταστεις οτι ο Nos τους ειπε να αναψουν τα φωτα αλλιως θα τη βγαζαμε με κα'να κερακι...

που εισουνα εσυ? παλιε γειτωνα?

Ειναι που ελειπε ο σβουρας απο την παρεα!!! για αυτο το μαγαζι υπολειτουργουσε. thumbsdown.gifthumbsdown.gif εαν ο σβουρας ομως ηταν εκει ολα θα ηταν ο.κ. :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

εσυ πηγες καπου καλητερα ΠΥΡΓΟ :lol::o επρεπε να παρεις τηλ. το νασο :D

δεν σε ΧΑΛΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ

νομιζεις κατσε να ανοιξουν το γκαλερι και θα σου πω εγω tongue.giftongue.giftongue.gif:o:thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

θα ειμαι ετοιμος να σας πιω το αιμα το ιδιο και η Bunny

δεν σε ΧΑΛΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ

α ρε κολ!@#!@$@#$!!%σμα new_spam.gifnew_spam.gifnew_killpc.gifwithstupid.gifpopeye.gifshockgun.gifthumbsdown.gifprotest.gifknife.gifknife.gifmachinegun.giflick.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifmachinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gifrocket.gif

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

και οχι μονο αυτο αλλα...λιγο πριν ερθετε αποχωρησαν απο την κανονικη αιθουσα τα μελη

του HPC...HONDA PERFOMANCE CLUB..

που είναι σχεδόν μόνιμος κάτοικος εκεί πέρα...για ενημερώσου καλύτερα...είναι στάνταρ μέρος τους εννοώ....ΠΕΛΑΤΗΣ τους

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

που είναι σχεδόν μόνιμος κάτοικος εκεί πέρα...για ενημερώσου καλύτερα...είναι στάνταρ μέρος τους εννοώ....ΠΕΛΑΤΗΣ τους

ναι ρε Γιαννη αλλα αυτο δεν δικαιολογει οτι μας εδωσαν την αδεια αιθουσα......

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε Γιαννη αλλα αυτο δεν δικαιολογει οτι μας εδωσαν την αδεια αιθουσα......

Μια φορα αργησα και σας εβαλαν στην αποθηκη.........τι να πω!

Link to comment
Share on other sites

Μια φορα αργησα και σας εβαλαν στην αποθηκη.........τι να πω!

γιαυτο εφυγες στο 15'? :D:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

γιαυτο εφυγες στο 15'? ;);):lol:

Οχι ρε συ νικο...εφυγε γιατι αργουσανε να αναψουν τα φωτα... :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε συ νικο...εφυγε γιατι αργουσανε να αναψουν τα φωτα... :):):D:D

κριμα γιατι τα αναψανε καποια στιγμη :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.