Jump to content
Guest super sayian

Night Cruising-ΛΟΥΤΣΑ

Recommended Posts

Και εγω ειμαι μεσα παιδιαααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!παιδια φερτε αν υπαρχει κανενα αυτοκολλητο..............Ευχαριστω!!!!

Edited by ippotis
Link to comment
Share on other sites

εγώ να έρθω; αν ναι... πειράζει να είμαι με "undercover"/ εφεδρικό αυτοκίνητο?

Link to comment
Share on other sites

θα ερθω και εγω!! πρωτη φορα ερχομαι και ελπιζω να μεινει αξεχαστη! ποιο ειναι το γνωστο σημειο??

Καλώς ήρθες λοιπών στην παρέα μας το γνωστό σημείο συνάντησης κάθε πέμπτη ( ανεπίσημες συναντήσεις ) είναι στο parking έξω από το Σ.Ε.Φ. εκεί που έχει ένα σιντριβάνι στρογγυλό ακριβός απέναντι στο parking εξάλλου θα μας δεις δεν υπάρχει περίπτωση να μην ξεχωρίζει το VW CLUB ανάμεσα στους απλούς θνητούς :D:D:D

Edited by NOS
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες λοιπών στην παρέα μας το γνωστό σημείο συνάντησης κάθε πέμπτη ( ανεπίσημες συναντήσεις ) είναι στο parking έξω από το Σ.Ε.Φ. εκεί που έχει ένα σιντριβάνι στρογγυλό ακριβός απέναντι στο parking εξάλλου θα μας δεις δεν υπάρχει περίπτωση να μην ξεχωρίζει το VW CLUB ανάμεσα στους απλούς θνητούς :D:D:D
Ααααχ αγαπη μου εσυ θα εισαι ε?Για να παμε μετα σε κατι ταβερνες εδω κοντα αλλο πραγμα θα τις περασουμε μια μια ξερεις εσυ και μετα θα παμε για μπαλα....!!!! tongue.gif:lol:
Link to comment
Share on other sites

θελω και εγω να σκασω αλλα ψιλομασαω!δεν εχω ξαναερθει και δεν γνωριζω κανεναν σας και τι γενικα τι κλιμα επικρατει! :o διαφωτιστε με :rolleyes:

ελα ρε μην μασας θα περασεις πολυ καλα και θα γελασεις παρα πολυ στο λεω εγγυημενα!

Edited by trelaras582
Link to comment
Share on other sites

μεσα λοιπον!2 ατομα θα ειμαστε με ασημι golf4 gti θα υπαρχουν αυτοκολιτα και μπλουζακια?

για αυτοκολλητα ειπαν οτι θα υπαρχουν τωρα για μπλουζες πρεπει να μιλησεις με τους admin

Link to comment
Share on other sites

μεσα λοιπον!2 ατομα θα ειμαστε με ασημι golf4 gti θα υπαρχουν αυτοκολιτα και μπλουζακια?

Φιλαράκο για σου και καλώς ήρθες ενημερώσου εδώ για τα μπλουζάκια και τα σχετικά :o

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=8

Ααααχ αγαπη μου εσυ θα εισαι ε?Για να παμε μετα σε κατι ταβερνες εδω κοντα αλλο πραγμα θα τις περασουμε μια μια ξερεις εσυ και μετα θα παμε για μπαλα....!!!! tongue.gif:rolleyes:

Ααααχ αγάπη μου εσύ εννοείτε ότι θα είμαι λείπει ο Μάρτης???? :lol::lol:

ετοίμασε ταβέρνα να λιώσουμε στο κρασί και στα κοψίδια με την γνωστή μουρλοπαρεα Πέτρο, Ελένη Παναγιώτη Θανάση κτλ..... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ελα να μας καμαρωσεις...... :lol::lol::lol::lol:

trelaras582 ειναι πολλοι απο βορ.προστεια....θα κανονισω να σε ειδοποιησουν!!! :rolleyes:

θα μας πεις και εμας ΜΕΓΑΛΕ αρχηγέ??? :rolleyes::o ε βέβαια σε ακναμε ανθρωπο στα ΒΠ και τωρα μας το παίζεις CHIEF θα σε φτιάξω,θα σε βάλω σε διαθεσημότητα για ενα μηνα το F16 ξέχνα΄το ,θα το παρω στην Τανάγρα! ΒΑD Koytsomoyra tongue.gifB)

Εννοειτε και εγω μεσα και το FLYING BUNNY

Edited by petrose Melissia
Link to comment
Share on other sites

θα μας πεις και εμας ΜΕΓΑΛΕ αρχηγέ??? :lol::o ε βέβαια σε ακναμε ανθρωπο στα ΒΠ και τωρα μας το παίζεις CHIEF

εμεις σε καναμε ανθρωπο...και βγαζεις και γλωσσα???για θυμησου το παρελθον σου!!!

εμ ετσι ειναι τα καλα τα ξεχναμε..... :rolleyes:

Ο ΝΕΑΡΟΣ θα ερθει?????? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

γαμο την π..@@@@$^*(#$%^&*@#$%^&%^...ανα μου δουλευω την πεμπτη new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifrocket.gifrocket.gifrocket.giffire.giffire.giffire.giffire.gif

Link to comment
Share on other sites

γαμο την π..@@@@$^*(#$%^&*@#$%^&%^...ανα μου δουλευω την πεμπτη new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifrocket.gifrocket.gifrocket.giffire.giffire.giffire.giffire.gif

Αν σε παρηγορει, δεν θα ερθω ουτε και εγω [ γ@#@#@@ new_killpc.gifnew_killpc.gifshockgun.gifmachinegun.gif τα κ@#@##@ μου και τον κομπρεσσορα μου και το τουρμπο μου και τις πρωην μου ] λογω τσεκ-απ. [ fire.gifmachinegun.gifnew_grrrr.gifnew_grrrr.gif:blink:;) ]

Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω! +1 :blink:
θα ερθω και εγω!! πρωτη φορα ερχομαι και ελπιζω να μεινει αξεχαστη! ποιο ειναι το γνωστο σημειο??
θελω και εγω να σκασω αλλα ψιλομασαω!δεν εχω ξαναερθει και δεν γνωριζω κανεναν σας και τι γενικα τι κλιμα επικρατει! :thumbsup: διαφωτιστε με :thumbsup:
Εμας παιδια που ερχομαστε πρωτη φορα μην μας κανεντε στην μπαντα!!!!!!!!οκ?????????lol ;)
Παιδια θα ερθω και εγω για πρωτη φορα!!!

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΠΑΙΔΕΣ.......ΘΑ ΣΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΟ ΤΟ 2007 tongue.gif

AYTA EINAI ...... :thumbsup: αντε να δειξουμε ποσο δυνατοι ειμαστε....VWclub :thumbsup:

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΠΑΙΔΕΣ.......ΘΑ ΣΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΟ ΤΟ 2007 tongue.gif

AYTA EINAI ...... :thumbsup: αντε να δειξουμε ποσο δυνατοι ειμαστε....VWclub :blink:

ξέρεις εσύ εεεεεεεεεεε ;):thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΠΑΙΔΕΣ.......ΘΑ ΣΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΟ ΤΟ 2007 tongue.gif

AYTA EINAI ...... :thumbsup: αντε να δειξουμε ποσο δυνατοι ειμαστε....VWclub ;)

Swstos o BAD bOY.............................vw Club for ever.....................

Link to comment
Share on other sites

Επειδή θα έρθουν απτοί βλέπω πολλά νέα παιδία θα έρθουν αλλά και αν μερικοί θέλουν να έρθουν κατευθείαν εκεί σας παραθέτω μερικούς χάρτες σε περίπτωση που θέλετε να έρθετε μόνοι σας

Ελπίζω να βοήθησα

;)

post-4894-1198145746_thumb.jpg

post-4894-1198145754_thumb.jpg

post-4894-1198145763_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.