Jump to content
haris_golf-gt

τι τσιπακια για το τςι υπαρχουν?

Recommended Posts

Καλημέρα k Καλή Χρονια

Υπάρχει τρόπος να γίνει επαναπρογραμματισμός του MED17.5, αυτό που είπατε σχετικά με 20 μέρες k μετά αυτόματη επαναφορά στο εργοστασιακό απλά δεν ισχύει.

Συμφωνούμε ότι δεν έχει ακόμα κυκλοφορήσει πρόγραμμα που να μπαίνει από OBD, εκει εχουνε κολλησει ολοι (Revo, APR,BSR ktl) :huh:

Θα σε παρακαλουσα να χρησιμοποιεις μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης του forum.

Edited by konstantinos passat
@Το post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ειπαν για προγραμμα μεσω OBD της AP που δινει στο TSI 140 35 αλογα και 20% περισσοτερη ροπη.

Τιμη 850 ευρω με 2 χρονια εγγυηση.

Εμπιστευεσαι ομως?

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ειπαν για προγραμμα μεσω OBD της AP που δινει στο TSI 140 35 αλογα και 20% περισσοτερη ροπη.

Τιμη 850 ευρω με 2 χρονια εγγυηση.

Εμπιστευεσαι ομως?

Ελα ντε??? Τους εμπιστευεσαι?? :huh::lol: Και εγω ψηνομαι για προγραμμα αλλα το αμαξι το εχω 3+ μηνες και οπως καταλαβαινεις τους εχω τους ενδοιασμους μου. :lol::lol::lol: Και προσωπικα δεν ειμαι για πειραματα.

Link to comment
Share on other sites

Ελα ντε??? Τους εμπιστευεσαι?? :huh::lol: Και εγω ψηνομαι για προγραμμα αλλα το αμαξι το εχω 3+ μηνες και οπως καταλαβαινεις τους εχω τους ενδοιασμους μου. :lol::lol::lol: Και προσωπικα δεν ειμαι για πειραματα.

Εγω ειμαι της εξης αποψης:

εχεις 2 αυτοκινητα ,ορεξη για πειραγμα και φραγκα?Τοτε φτιαχνεις το ενα για την παρτη σου οπως θες κρατωντας το αλλο για τις μετακινησεις σου (δηλαδη οταν θες να φθασεις σιγουρα στον προορισμο σου :lol: ) και να βαζεις μεσα την οικογενεια σου. :lol:

Τωρα αν εισαι φοιτητης (καλη ωρα) και μετακινεισαι εδω και εκει συνεχεια (ελλαδα-ιταλια) το τελευταιο πραγμα που θες ειναι να μεινεις χωρις αυτοκινητο.Και αυτο πιο πολυ γιατι για να το φτιαξεις (το golf και οχι yugo) πρεπει να πουλησεις το κορμι σου :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ειπαν για προγραμμα μεσω OBD της AP που δινει στο TSI 140 35 αλογα και 20% περισσοτερη ροπη.

Τιμη 850 ευρω με 2 χρονια εγγυηση.

Εμπιστευεσαι ομως?

Αυτό ειναι αλλο ετσι?οχι του παζαροπουλου.Σωστα?

Link to comment
Share on other sites

οποισ ξερει απο τσιπακια που κυκλοφορουν τι

υπαρχει σε τιμη και ποσα αλογα ανεβαζει θα με βοηθουσε πολυ αν μου ελεγε......ευχαριστω για το ενδιαφερον

Φυλλαράκι εγώ το έβαλα το πρόγραμμα και όλα καλά εδώ και ένα μίνα στο tsi 140 ps για να μην σε ψήνω άλλο μπες και κοιτά μονός σου δυναμόμετρο έδειξε 210 (+-7) είπε το παλικάρι

http://www.overload-performance.gr/site/new-index.php

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.