Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση Μελών Λαμίας στην Υπάτη Φθιώτιδας

Recommended Posts

Μετά από απαίτηση όλων των μελών θα πραγματοποιήσουμε ένα μεγάλο meeting για να αποχαιρετήσουμε το 2007, στην παρέα μας θα είναι και οι ετεροδημότες που θα βρίσκονται στη Λαμία για τις γιορτές! :o

Θα συναντηθούμε στο 2ο Γυμνάσιο, απέναντι από την Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας, στις 15:00 την Κυριακή 30 Δεκεμβρίου και θα σχηματίσουμε ένα τρελό convoy που θα καταλήξει στο Χάνι στην Υπάτη, για καφέ στο ανακαινισμένο ΚΟΖΙ.

8PΣημαντικό: Παρακαλείστε να δηλώσετε την συμμετοχή σας καθώς και το πόσα άτομα θα έχετε στην παρέα σας ώστε να μπορέσουμε να κανονίσουμε τραπέζια. :o

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έρχομαι.... Βαριέμαι.... Πλάκα κάνω!!!!! Εννοείτε είμαι μέσα....

Εχω αλλάξει το nickname. Ο KOSTASLAMIA είμαι... :o Το είδατε κύριε JOHNNIE-COLA? tongue.gif8P

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά και Καλές Γιορτές σε όλα τα παιδιά .

Εύχομαι να περάσετε καλά , η καφετέρια είναι πολύ όμορφη

ειδικά για τέτοιες μέρες.

Είμαι Θεσσαλονίκη για τις γιορτές θα τα πούμε όταν επιστρέψω...

Χαιρετισμούς σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα παιδιά και καλα να περάσετε όπου και αν είστε ότι και αν κάνετε.

εγω εχω κατέβει αθήνα για τις γιορτές οπότε θα τα πούμε του χρόνου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε Θοδωρή, δεν πειράζει αν έρθεις αργοπορημένος. Οι υπόλοιποι όμως θα είμαστε στις 3:00 μ.μ. στο άνοιγμα παραπλεύρως του 2ου Γυμνασίου Λαμίας, εκεί θα υπάρξουν πολλές ευχάριστες εκπλήξεις! ;) Από εκεί θα ξεκινήσουμε convoy για την Υπάτη.

Αν όλα πάνε καλά οι συμμετέχοντες θα είμαστε περισσότεροι από 10. Εκτός από όσους έχουν απαντήσει στο forum έχω κατ' ιδίαν επικοινωνία με αρκετούς!

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω αλλά τώρα τελευταία κάπου έχει στραβώσει η δουλειά thumbsdown.gif Πρέπει να πάω σε γιατρό...!!!! Τόσα λεφτά να πάνε χαμένα? Τόσα χρόνια σκληρης "δουλειάς"? Απαπαπαπα...!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

την ωρα που ολοι ειναι λαμια εγω καθομαι στο βολο και αυτοβριζομαι.για βλακια στη δουλεια δεν μπορεσα να παω.τι να πω???γκαντεμια.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ΑΡΓΗΣΑΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ και περίμενα μονος σαν τον Μ@Κ@Κ@ ;) οι κουραμπιέδες φαγώθηκαν μεσα σε 5-10 λεπτά... Την επόμενη φορά καθυστερήστε!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει ρε Πάνο, θα τα πούμε στην επόμενη συνάντηση στις 13 Ιανουαρίου που θα μας υποδεχθείς στον Βόλο. :)

Σήμερα πάντως μαζευτήκαμε 5 αυτοκίνητα στο 2ο Γυμνάσιο, κολλήσαμε αυτοκολλητάκι του club και στον joker ώστε να τον αναγνωρίζουμε πλέον όταν τον βλέπουμε στον δρόμο! <_<

Κάναμε και ένα πέρασμα από το κέντρο της πόλης...

301207002nd9.jpg

...για να καταλήξουμε στο ΚΟΖΙ στην Υπάτη για το καφεδάκι μας.

301207005cx7.jpg

Συμμετοχές:

kostast

tpap

lupakos + 1

mike_v16

FARINAS

GraveDigger

Ανανεώνουμε το ραντεβού μας για τις 13 Γενάρη στον Βόλο! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Για την συνάντηση σας ανοίχθηκε έστω καθυστερημένα το σχετικό άλμπουμ.

Παρακαλώ ανεβάστε τις φωτογραφίες εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=188

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.