Jump to content
Black Widow

1η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Recommended Posts

Αυτή την Κυριακή, 13/01/2008, το VW CLUB Θα υποδεχτεί το Νέο Ετος με την πρώτη του συνάντηση για μεσημεριανό καφεδάκι!

Η συνάντηση θα γίνει στο καφέ "ΚΕΔΡΙΝΟΣ ΛΟΦΟΣ", στον Αγιο Παύλο. Η ώρα προσέλευσης είναι στις 15:00, για να μπορέσουμε να παρκάρουμε και άνετα!

Για όσους δεν έχουν πάει στο μαγαζί, λίγες οδηγίες...

Ερχόμενοι από Περιφερειακή, ανατολικά ή Δυτικά, στρίβετε στην Εξοδο για Αγ. Παύλο (αν έρχεστε από ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ, μπαίνετε από την έξοδο για Τούμπα-Τριανδρία, περνάτε τις 2 εξόδους, και στρίβετε στην 3η που συναντάτε, και σας στέλνει πάνω από την αερογέφυρα για Αγ. Παύλο. Ερχόμενοι απο ΔΥΤΙΚΑ, είναι η επόμενη έξοδος μετά τη στροφή ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ, και μια πριν την έξοδο για Τριανδρια και Τούμπα). Ερχόμενοι από το Κέντρο, στρίβετε προς Κάστρα/Κέδρινο Λόφο. Μετά το νοσοκομείο Αγιος Δημήτριος, δεν θα στρίψετε αριστερά για τα κάστρα/Επταπύργιο, αλλά θα συνεχίσετε ευθεία προς το Θέατρο Δάσους.

Σας περιμένουμε! :)

Link to comment
Share on other sites

λιγο δυσκολο να παρεβρεθουμε μιας που ο Γιωργος θα ειναι εδω το Π-Σ-Κ...

αλλα ειναι αρρωστουλης!!! αν ειναι καλυτερα...ισως! ;)

Edited by blackpanther
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν προκύψει κάποια βλάβη ή κατι σοβαρό (και λόγω καιρού) που μπορεί να με κρατήσει κάτω (η να μην έχω αμάξι, αλλα ίσως έρθω με ΚΤΕΛ...) μέσα....

Link to comment
Share on other sites

γιατι στις 3 ?????????? στις 6 σχολαω αν ειστε ακομα εκει θα περασω αλλιως τα λεμε στη 2η.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένη Θεσσαλονίκη, περιμένουμε να μάθουμε πως τα περάσατε... και για φωτογραφίες... μπορείτε να τις ανεβάσετε εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=192

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios-gorilaki
Αγαπημένη Θεσσαλονίκη, περιμένουμε να μάθουμε πως τα περάσατε... και για φωτογραφίες... μπορείτε να τις ανεβάσετε εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=192

μην περιμενεις τπτ κωστα,ητανε αλλη μια αποτυχημενη συναντηση με συνολο μελων:

golfakias1983

nionios

blackpanther+1

ζαχαροπλαστης

τασος(νομιζω pantargos)+1

boulis

αρα...............τα σχολια δικα σας

Link to comment
Share on other sites

Νιόνιο, δεν δέχομαι την άποψη "Αποτυχημένη συνάντηση" δεν τιμά ούτε το club αλλά ούτε και εσάς σαν άτομα.

Και στην Αθήνα έχει γίνει συνάντηση με λίγα άτομα, αλλά δε μας πήρε από κάτω.

Στη τελική στην συνάντηση δεν μετράει απόλυτα η πληθώρα του κόσμου αλλά το κλίμα!

Αν υπάρχει όρεξη, μεράκι, κέφι και γενικότερα καλό και ευχάριστο, για όλους, κλίμα... τότε ασχέτως κόσμου είναι σίγουρα πετυχημένη!

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios-gorilaki
Νιόνιο, δεν δέχομαι την άποψη "Αποτυχημένη συνάντηση" δεν τιμά ούτε το club αλλά ούτε και εσάς σαν άτομα.

Και στην Αθήνα έχει γίνει συνάντηση με λίγα άτομα, αλλά δε μας πήρε από κάτω.

Στη τελική στην συνάντηση δεν μετράει απόλυτα η πληθώρα του κόσμου αλλά το κλίμα!

Αν υπάρχει όρεξη, μεράκι, κέφι και γενικότερα καλό και ευχάριστο, για όλους, κλίμα... τότε ασχέτως κόσμου είναι σίγουρα πετυχημένη!

κωστα δεχομαι την αποψη σου αλλα δεν ειναι η πρωτη φορα που συμβαινει κατι τετοιο

εδω δεν ηρθε ουτε ο υπευθυνος β.ελλαδος

δυστυχως αυτη η "ορεξη και το μερακι" δεν υπαρχουνε

κριμα γιατι περιμενα πολυ κοσμο σημερα σε ενα μερος το οποιο ειναι υπεροχο

τωρα μαλλον η εκφραση μου "αποτυχημενη" ειναι σωστη αφου κανεις δεν τιμα αυτο το club αλλα και γενικα ποσο μαλλον τα υπολοιπα ατομα τα οποια προσπαθουμε να "ξαναγεννησουμε" αυτο το ομορφο κλιμα αλλα...........

να υπογραμμισω ο boulis ηρθε απο μουδανια και ο blackpanther απο γιαννιτσα

οι υπολοιποι που ειναι?οεο

Edited by nionios-gorilaki
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα,

Κατάφερα να περεβρεθώ και γώ στη σημέρινή συνάντηση όπου πραγματικά δεν είχαμε πολυ κόσμο (συνηθισμένο να το πω?) Αλλά όπως κ να το κάνουμε είμαστε μια παρέα. Δεν είναι υποχρεωτικό βέβαια, όποιος θέλει έρχεται. Για μένα, δεν γίνεται να λείπει ο υπέθυνος, μιας και αυτός το οργάνωσε, δεν ξέραμε αν υπάρχει κλεισμένο τραπέζι και κάτσαμε όπου βρήκαμε(το μαγαζί ηταν γεμάτο!!!!)! Τελοσπάντων, πιστεύω πως στις επόμενες θα υπάρχει μια ανάκαμψη οσον αφορα την προσέλευση...Εγώ όποτε μπορώ θα έρχομαι, είτε ειναι επίσημη, είτε ανεπίσημη.

Υ.Γ ¶ρη (latou) σε ευχαριστώ για τις οδηγίες....

Photos are up!!!

Edited by boulis
Link to comment
Share on other sites

Νιόνιο, δεν δέχομαι την άποψη "Αποτυχημένη συνάντηση" δεν τιμά ούτε το club αλλά ούτε και εσάς σαν άτομα.

Και στην Αθήνα έχει γίνει συνάντηση με λίγα άτομα, αλλά δε μας πήρε από κάτω.

Στη τελική στην συνάντηση δεν μετράει απόλυτα η πληθώρα του κόσμου αλλά το κλίμα!

Αν υπάρχει όρεξη, μεράκι, κέφι και γενικότερα καλό και ευχάριστο, για όλους, κλίμα... τότε ασχέτως κόσμου είναι σίγουρα πετυχημένη!

κι εγω δε συμφωνω με τον ορο "αποτυχημενη"...πετυχημενη ηταν και περασαμε ωραια...ο Αρης ετυχε και δεν ηρθε...δε θα τον κρεμασουμε...

Απο κει και περα οποιος θελει ερχεται...ΑΛΛΑ υπαρχει αρνητικο κλιμα Κωστα για εσας καθως οταν εγω προσπαθω να κρατησω το θεμα "συναντησεις" στη Θεσσαλονικη δεχομαι τετοια συμπεριφορα και κριτικη σε καθε ποστ μου...ολοι μου δινουν δικαιο και ρωταν ΓΙΑΤΙ? (μπαινω μεσα στο site και εξαφανιζονται ποστ μου ΑΚΟΜΑ και απο τις αγγελιες)

καλα περασαμε αλλα να ξερεις αυτοι που βρισκομαστε στην συναντηση βρισκομασταν και για καφε τις προαλλες...ΔΕΝ εχουμε αναγκη την συναντηση για να βρεθουμε...

ΑΥΤΗ γινεται για να ερθουν νεα μελη, τα οποια με τον ερχομο τους βλεπουν ενα κλιμα...

Συγνωμη εσυ οταν βλεπεις μια καφετερια αδεια μπαινεις μεσα για καφε???

Edited by golfakias1983
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ετυχε να δειτε 3 transporter αυτοκινουμενα εκει κοντα? Και αυτοι για την συναντηση ηρθαν αλλα δεν καταλαβαν οτι εισαστε στην καφετερια και ηπιαν τον καφε στα αμαξια! Ηταν 3 η ωρα εκει!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ετυχε να δειτε 3 transporter αυτοκινουμενα εκει κοντα? Και αυτοι για την συναντηση ηρθαν αλλα δεν καταλαβαν οτι εισαστε στην καφετερια και ηπιαν τον καφε στα αμαξια! Ηταν 3 η ωρα εκει!

ναι βεβαια τα ειδαμε, ηταν ακριβως απεναντι απο εκει που καθομασταν και τα σχολιασαμε κιολας!!!

που να φανταστω οτι ηρθαν για τη συναντηση....εδω δεν ξεραμε αν εχει κλεισμενο τραπεζι στο μαγαζι

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios-gorilaki
κι εγω δε συμφωνω με τον ορο "αποτυχημενη"...πετυχημενη ηταν και περασαμε ωραια...ο Αρης ετυχε και δεν ηρθε...δε θα τον κρεμασουμε...

Απο κει και περα οποιος θελει ερχεται...ΑΛΛΑ υπαρχει αρνητικο κλιμα Κωστα για εσας καθως οταν εγω προσπαθω να κρατησω το θεμα "συναντησεις" στη Θεσσαλονικη δεχομαι τετοια συμπεριφορα και κριτικη σε καθε ποστ μου...ολοι μου δινουν δικαιο και ρωταν ΓΙΑΤΙ? (μπαινω μεσα στο site και εξαφανιζονται ποστ μου ΑΚΟΜΑ και απο τις αγγελιες)

καλα περασαμε αλλα να ξερεις αυτοι που βρισκομαστε στην συναντηση βρισκομασταν και για καφε τις προαλλες...ΔΕΝ εχουμε αναγκη την συναντηση για να βρεθουμε...

ΑΥΤΗ γινεται για να ερθουν νεα μελη, τα οποια με τον ερχομο τους βλεπουν ενα κλιμα...

Συγνωμη εσυ οταν βλεπεις μια καφετερια αδεια μπαινεις μεσα για καφε???

ετσι ειναι αλλα.......

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ετυχε να δειτε 3 transporter αυτοκινουμενα εκει κοντα? Και αυτοι για την συναντηση ηρθαν αλλα δεν καταλαβαν οτι εισαστε στην καφετερια και ηπιαν τον καφε στα αμαξια! Ηταν 3 η ωρα εκει!

Όχι ρε συ...και τους κοιτούσα ποοοοοοοόση ώρα γιατί ειχα φτάσει πρώτος...και μετά λέγαμε λές να είναι για μας? Κρίμα ρε.......

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε συ...και τους κοιτούσα ποοοοοοοόση ώρα γιατί ειχα φτάσει πρώτος...και μετά λέγαμε λές να είναι για μας? Κρίμα ρε.......

Καλησπέρα σε όλους!

Και πάλι δεν μπόρεσα να έρθω λόγω δουλειάς αν και ήθελα να έρθω...

Να σας πώ τον καημό μου?Με την κατάσταση του πόλο ψιλοντρέπομαι να παρουσιαστώ....

Πάντως στις 27 σκοπεύω να μαζέψω κουράγιο και να έρθω...ελπίζω να μην αρχίσετε να μου πετάτε πράγματα πάνω στο αμάξι...!!!

Φιλικά Χρήστος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Και πάλι δεν μπόρεσα να έρθω λόγω δουλειάς αν και ήθελα να έρθω...

Να σας πώ τον καημό μου?Με την κατάσταση του πόλο ψιλοντρέπομαι να παρουσιαστώ....

Πάντως στις 27 σκοπεύω να μαζέψω κουράγιο και να έρθω...ελπίζω να μην αρχίσετε να μου πετάτε πράγματα πάνω στο αμάξι...!!!

Φιλικά Χρήστος

Χρήστο μου μην ανησυχείς! Πιο πιθανό είναι να αρχίσουν να πετάνε σε μένα που θα με δούνε με το Leon, παρά σε σένα! Το βλέπω εγώ να έρχεται!

Και στο κάτω κάτω είπαμε! Δεν είναι το αμάξι, ή η κατάσταση του αμαξιού και η παλαιότητά του... Εϊναι η αγάπη για το αμάξι... Κι όποιος νομίζει πως εδώ είμαστε για να κάνουμε πασαρέλα, κι αν δεν έχουμε αμάξι ή δεν έχουμε καλό αμάξι δεν ερχόμαστε, κάνει λάθος!

Και πριν βγείτε να με φάτε, να σας πω ότι την Κυριακή κόντεψα να πάω από άπνοια και έτρεχα στα νοσοκομεία της Λάρισας... Και πριν βγείτε άλλη φορά να κρίνετε εμένα για το αν έρχομαι ή όχι, κρίνετε πρώτα όσους άλλους είναι γραμμένους και μας έχουν γραμμένους κανονικά, κι όχι εμένα που ΜΙΑ φορά δεν μπόρεσα να έρθω, όταν ακόμα και στην προηγούμενη Πανελλήνια σας έπιασε το Μακεδονικό σας σνομπ για τη συνάντηση στη Ν. Ελλάδα...

Α, ναι... Και πριν με κατηγορήσετε πάλι που δεν παίρνω τηλ σε μέλη, ενώ άλλοι παίρνουν, όσοι έχουν την πλήρη λίστα των μελών της Θεσσαλονίκης, ας μου τη δώσουν, αφού ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΠΑΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΖΗΤΗΣΕΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ, για να μπορώ να ενημερώνω εγώ. Στο κάτω κάτω, δικιά μου ευθύνη είναι...

Αυτά, κι ελπίζω να δω συμμετοχές στην Πανελλήνια που έρχεται... Το θέμα θα κλείσει σύντομα. Και μη μου πείτε πως έβγαλα κακία.. Η αλήθεια πονάει μερικές φορές, και δεν είμαι αυτός που θα σας χαϊδεύει τα αυτιά μια ζωή.

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως περιμένω συμμετοχή από θεσσαλονίκη για την πανελλήνια....Για να δούμε....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο μου μην ανησυχείς! Πιο πιθανό είναι να αρχίσουν να πετάνε σε μένα που θα με δούνε με το Leon, παρά σε σένα! Το βλέπω εγώ να έρχεται!

Και στο κάτω κάτω είπαμε! Δεν είναι το αμάξι, ή η κατάσταση του αμαξιού και η παλαιότητά του... Εϊναι η αγάπη για το αμάξι... Κι όποιος νομίζει πως εδώ είμαστε για να κάνουμε πασαρέλα, κι αν δεν έχουμε αμάξι ή δεν έχουμε καλό αμάξι δεν ερχόμαστε, κάνει λάθος!

Και πριν βγείτε να με φάτε, να σας πω ότι την Κυριακή κόντεψα να πάω από άπνοια και έτρεχα στα νοσοκομεία της Λάρισας... Και πριν βγείτε άλλη φορά να κρίνετε εμένα για το αν έρχομαι ή όχι, κρίνετε πρώτα όσους άλλους είναι γραμμένους και μας έχουν γραμμένους κανονικά, κι όχι εμένα που ΜΙΑ φορά δεν μπόρεσα να έρθω, όταν ακόμα και στην προηγούμενη Πανελλήνια σας έπιασε το Μακεδονικό σας σνομπ για τη συνάντηση στη Ν. Ελλάδα...

Α, ναι... Και πριν με κατηγορήσετε πάλι που δεν παίρνω τηλ σε μέλη, ενώ άλλοι παίρνουν, όσοι έχουν την πλήρη λίστα των μελών της Θεσσαλονίκης, ας μου τη δώσουν, αφού ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΠΑΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΖΗΤΗΣΕΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ, για να μπορώ να ενημερώνω εγώ. Στο κάτω κάτω, δικιά μου ευθύνη είναι...

Αυτά, κι ελπίζω να δω συμμετοχές στην Πανελλήνια που έρχεται... Το θέμα θα κλείσει σύντομα. Και μη μου πείτε πως έβγαλα κακία.. Η αλήθεια πονάει μερικές φορές, και δεν είμαι αυτός που θα σας χαϊδεύει τα αυτιά μια ζωή.

Δε θα μπορουσες να το πεις καλυτερα.Αυτη η φραση τα λεει ολα.Οσο για τα υπολοιπα, η αληθεια ειναι οτι ισως αρκετοι απο τα μελη εχουν πολλες απαιτησεις απο σενα (του στυλ να μη λειπεις ποτε απο συναντησεις κ.λ.π.) λογω της θεσης σου.Αυτο ειναι αναμενομενο.Το θεμα ομως ειναι οτι εισαι ανθρωπος κι εχεις και προσωπικη ζωη, στην οποια μπορει να συμβει κατι που να σε αποσπασει απο μια συναντηση ή γενικοτερα απο τις υποχρεωσεις σου απεναντι στο club.Φιλε Αρη δυστυχως αν ερθεις εννια στις δεκα και λειψεις τη μια , αυτη τη μια θα θυμουνται καποιοι.Δυστυχως ειναι φαινομενο που παρατηρειται και σε αλλες "κοινωνιες" σαν αυτη του club μας π.χ. στην εργασια κ.λ.π.

Edited by Nasos_ea
Link to comment
Share on other sites

Guest nionios-gorilaki

δεν θελω να σχολιασω την απαντηση του αρη γιατι 2 μερες πριν την συναντηση ειχε πει οτι ξερεις μαλλον δεν θα ειμαι.....

δεν αμφισβητω οτι μπορει να επαθες κατι τετοιο

αρη συγνωμη αλλα ξερεις ποσο σε αγαπαω και σε εκτιμαω

οσο για ολα τα υπολοιπα εχεις απολυτο δικιο

Edited by nionios-gorilaki
Link to comment
Share on other sites

Guest nionios-gorilaki
εγώ πάντως περιμένω συμμετοχή από θεσσαλονίκη για την πανελλήνια....Για να δούμε....!!!!

γιαννη λες οτι περιμενεις συμμετοχη απο θεσσαλονικη!με τι κριτηρια το λες αυτο?

σου λεω απο τωρα οτι τα στανταρ ατομα θα ειμαστε 5-6

τωρα οι υπολοιποι..............

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.