Jump to content

Recommended Posts

Παρακολουθώντας και εγω τα αυτοκινητα των υπολοιπων μελων ,ήρθε και η στιγμη να παρουσιασω και εγω το δικο μου!

Ξεκίνησα με μικρες αισθητικές παρεμβασεις

Μεμβράνες LLUMAR

Αμορτισερ Bilstein χοντρομπούκαλα με ελατηρια H&R χαμηλώματος 3.5cm

Ζαντες RS4 18''

Φρενα εμπός: brembo 4πιστονες 323x28 με σωληνακια υψηλής και τακάκια Ferrodo racing

πίσω : Δισκοι 2πλοι αεριζόμενοι brembo 256mm

Πισω spoiler προφυλακτηρα απο 4motion

Φανάρια Hella Celis Xenon angel eyes

Προβολάκια στον προφυλακτήρα Hella

Πισω Αεροτομή μαμα

Δερματινα Καθίσματα στο χρώμα του πάγου

Πλαφονιέρα W8

Αεραγωγοι φωτιζόμενοι απο R32

Πενταλ-footrest απο ΤΤ

Μπαρόμετρο-Πυρόμετρο σε βάση πάνω στο τιμόνι

Οθονη 2din (dvd-tv-navi-iPod)

Σειρα πήρε το μηχανικο σύνολο

Απο ενα απλο 1,4 GENERATION 2002 εγινε ενα απλο S3 225hp 6speed. Το μοτερ εχει κωδικο BAM και ειναι 2003

Κολαρα σιλικόνης VENAIR (turbo-intercoler-αγελάδα)

Φιλτρο στο Φιλτροκούτι Green

Mpek S4

N75

Mπαρα Θόλων Sparco ρυθμιζόμενη

Επομενο σταδιο συντομα εκκεντροφόροι-πιστονια-μπιελες ,turbo kit, ecu :whistling:

post-5-1200346187_thumb.jpg

post-5-1200346262_thumb.jpg

post-5-1200346274_thumb.jpg

post-5-1200346287_thumb.jpg

post-5-1200346308_thumb.jpg

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6

χαλια μαυρα λεμε! ! :thumbsup::thumbsup::lol::lol:

το αμαξι ειναι σουπερ! ! ! !!

παει αψογα στο δρομο! και

ειναι κουκλι! :D:D:D

και ο οδηγος του ειναι

απο αλλο πλανητη! :lol::lol::lol:

Πετρο να το χαιρεσαι και καλα Κμ! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

re men h othoni einai 7 in ? sou ekatse mpam einai 2 din ? psaxnomai gia na balw pc car alla den kserw poia tha katsei akribos gia na mhn kanw tpt pantentes... eisai korifi elpizw na se ftasw kai na kata ferw na kanw kai egw thn metatroph... an mporeis pes mou to moter apo pou to brikes... giati egw psaxnw gia na to kanw gti kai pali thelw 3 xilirika me ta ergatika dika mou...

Link to comment
Share on other sites

re men h othoni einai 7 in ? sou ekatse mpam einai 2 din ? psaxnomai gia na balw pc car alla den kserw poia tha katsei akribos gia na mhn kanw tpt pantentes... eisai korifi elpizw na se ftasw kai na kata ferw na kanw kai egw thn metatroph... an mporeis pes mou to moter apo pou to brikes... giati egw psaxnw gia na to kanw gti kai pali thelw 3 xilirika me ta ergatika dika mou...

Καλησπερα στα ομορφα Γιαννενα!

Η οθονη ειναι η kenwood 6029DDX FULL(tv,navi,tel,dvd,cd,mpeg,ipod)και ειναι 7in 2din και εκατσε ακριβως.Εψαχνα και εγω κατι να φαινεται εργστασιακο,ασ πουμε!Απλα χανεις την θηκη πανω απο το κασεφωνο!

η τιμή ήταν 5500€ (μοτερ S3 2003 ΒΑΜ 1.8 20vt 225hp,πλεξούδες,εγκεφαλος,ημιαξονια,ακρα κτλ,κιβωτιο 6ταχυτο,πισω φρενα-μπροστα ειχα brembo-) και τα δικά μου πισω +900 εργασια(ολα με μονώσεις-πριζακια-σπιραλ κτλεργοστασιο) και δωρο το service(ημαντες,λαδια,μπεκ S4 κλτ) απο τον μηχανικό μου!Το πηρα απο τον 'ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ'' στην Λ.Καβαλας στο ρευμα προς Αθήνα,μετα την Θηβών δεξια στο στενο!οτι θεσ βοηθεια πες μου!... ;)

Edited by petrose Melissia
Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώντας και εγω τα αυτοκινητα των υπολοιπων μελων ,ήρθε και η στιγμη να παρουσιασω και εγω το δικο μου!

Ξεκίνησα με μικρες αισθητικές παρεμβασεις

Μεμβράνες LLUMAR

Αμορτισερ Bilstein χοντρομπούκαλα με ελατηρια H&R χαμηλώματος 3.5cm

Ζαντες RS4 18''

Φρενα εμπός: brembo 4πιστονες 323x28 με σωληνακια υψηλής και τακάκια Ferrodo racing

πίσω : Δισκοι 2πλοι αεριζόμενοι brembo 256mm

Πισω spoiler προφυλακτηρα απο 4motion

Φανάρια Hella Celis Xenon angel eyes

Προβολάκια στον προφυλακτήρα Hella

Πισω Αεροτομή μαμα

Δερματινα Καθίσματα στο χρώμα του πάγου

Πλαφονιέρα W8

Αεραγωγοι φωτιζόμενοι απο R32

Πενταλ-footrest απο ΤΤ

Μπαρόμετρο-Πυρόμετρο σε βάση πάνω στο τιμόνι

Οθονη 2din (dvd-tv-navi-iPod)

Σειρα πήρε το μηχανικο σύνολο

Απο ενα απλο 1,4 GENERATION 2002 εγινε ενα απλο S3 225hp 6speed. Το μοτερ εχει κωδικο BAM και ειναι 2003

Κολαρα σιλικόνης VENAIR (turbo-intercoler-αγελάδα)

Φιλτρο στο Φιλτροκούτι Green

Mpek S4

N75

Mπαρα Θόλων Sparco ρυθμιζόμενη

Επομενο σταδιο συντομα εκκεντροφόροι-πιστονια-μπιελες ,turbo kit, ecu :lol:

Μιλαμε για μαααααααααααααυρο χαλι. tongue.gif Σερνεται δεν παει μια. tongue.gif Που να βαλει και τον κλιματισμο, fire.gif Πλακα μου κανετε? Πραγματικο f-16. ;) Και ο πετρος δεν πρεπει να εχει αυτο το nickname αλλα αυτο του πιλοτου vw f-16 pilot. :lol:Αντε ρε Πετρο να το χαιρεσαι και να εχεις καλα χλμ.

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώντας και εγω τα αυτοκινητα των υπολοιπων μελων ,ήρθε και η στιγμη να παρουσιασω και εγω το δικο μου!

Ξεκίνησα με μικρες αισθητικές παρεμβασεις

Μεμβράνες LLUMAR

Αμορτισερ Bilstein χοντρομπούκαλα με ελατηρια H&R χαμηλώματος 3.5cm

Ζαντες RS4 18''

Φρενα εμπός: brembo 4πιστονες 323x28 με σωληνακια υψηλής και τακάκια Ferrodo racing

πίσω : Δισκοι 2πλοι αεριζόμενοι brembo 256mm

Πισω spoiler προφυλακτηρα απο 4motion

Φανάρια Hella Celis Xenon angel eyes

Προβολάκια στον προφυλακτήρα Hella

Πισω Αεροτομή μαμα

Δερματινα Καθίσματα στο χρώμα του πάγου

Πλαφονιέρα W8

Αεραγωγοι φωτιζόμενοι απο R32

Πενταλ-footrest απο ΤΤ

Μπαρόμετρο-Πυρόμετρο σε βάση πάνω στο τιμόνι

Οθονη 2din (dvd-tv-navi-iPod)

Σειρα πήρε το μηχανικο σύνολο

Απο ενα απλο 1,4 GENERATION 2002 εγινε ενα απλο S3 225hp 6speed. Το μοτερ εχει κωδικο BAM και ειναι 2003

Κολαρα σιλικόνης VENAIR (turbo-intercoler-αγελάδα)

Φιλτρο στο Φιλτροκούτι Green

Mpek S4

N75

Mπαρα Θόλων Sparco ρυθμιζόμενη

Επομενο σταδιο συντομα εκκεντροφόροι-πιστονια-μπιελες ,turbo kit, ecu :lol:

πετατο ρε το μπουρουχι σου αυτοκινητο ειναι αυτο? το γκολφ του χαρη ειναι καλητερο tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif;):lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το golfaki του Πέτρου. ¶ντε ανέβασε το λίγο ακόμα, μιας και σε λίγο καιρό θα σε περνάνε κάποιοι σαν σταματημένο...

Link to comment
Share on other sites

Πετρακη ελα απο εδω να σου ραψω κανενα κουστουμακι ετσι στα μετρα σου για να γουσταρεις οχι τιποτα αλλο!!!..... tongue.gif:D Να το χαιρεσαι τερματοφισκουλα της ομαδας μας καλα χιλιομετρα να εχεις ρε!!! :)

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω παιδάκια! θα προσπαθησω για περισσοτερα αλλα ''χρημα φιδου''.Ολα θα γινουν. Εσυ Κωστακη δεχομαι για κουστουμακι οποτε θελεις τις επομενες 88 μερες γιατι μετα αλλος πια! Φοβάμαι όμως οτι θα μου μαυρισεις τα τζαμια παλιο σουπια,επιτηδες το κανεις και μετα μου λες πλουσιο μειγμα κα ιΜΑΥΡΑ ΑΛΟΓΑ'' :):D

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο μπραβο ;)

εγω παντως δεν θα εβαζα κουστουμι απο r32 ετσι για να μην χτυπαει στο ματι :lol:

νομιζω οτι και μια πεταλουδα απο r32 θα σου χρειαστει χωρις να ειμαι και σιγουρος φυσικα στο σταδιο που βρισκεσαι εαν θα εχει την επιπλεον αποδοση που θα ειχε με καποιο turbo μεγαλυτερο οπως εγραψες παραπανω ειναι στη μεση και τα ηλεκτρογκαζα και μπερδευει το θεμα.να το χαιρεσαι παντως γιατι φαινεται(και λογικα ειναι και απο κοντα)πανεμορφο και προσεγμενο

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο μπραβο :huh:

εγω παντως δεν θα εβαζα κουστουμι απο r32 ετσι για να μην χτυπαει στο ματι :rolleyes:

νομιζω οτι και μια πεταλουδα απο r32 θα σου χρειαστει χωρις να ειμαι και σιγουρος φυσικα στο σταδιο που βρισκεσαι εαν θα εχει την επιπλεον αποδοση που θα ειχε με καποιο turbo μεγαλυτερο οπως εγραψες παραπανω ειναι στη μεση και τα ηλεκτρογκαζα και μπερδευει το θεμα.να το χαιρεσαι παντως γιατι φαινεται(και λογικα ειναι και απο κοντα)πανεμορφο και προσεγμενο

Και εγω την ιδια σκεψη εχω κανει.Θα αποδοσει πολυ περισσοτερο με 2-3 αλλαγουλες(πχ turbo kit)

Σε ευχαριστω παντως για την συμβουλή σου

Link to comment
Share on other sites

χμ.. αυτό γιατί είχε ξεφύγει ξεκλείδωτο;

Λουκέτο! Μιας και ο Πέτρος έχει κάνει πλήρη παρουσίαση.

Θα ξανά ανοιχθεί όταν θα υπάρχει κάτι νεότερο να προστεθεί.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.