Jump to content
S8N

Καμια εξέλιξη με το θέμα 'golf V Gti Tuning'?

Recommended Posts

Το γιατί πάγωσε μπορώ να το υποθέσω. Η λογική όμως του 'πονάει κεφάλι, κόψει κεφάλι' δε δίνει λύσεις. Τουλάχιστον όχι στα υπαρκτά προβλήματα.

Κάτι ακόμη που ήθελα να αναφέρω: Καμια φορά δείχνουμε το φεγγάρι, εντούτοις ορισμένοι επιμένουν να κοιτούν το δάχτυλο. Κύριοι moderators και administrators, μήπως πρέπει επιτέλους να διαχωρίσουμε με κάποιον τρόπο τους βελτιωτές από τα υπόλοιπα μέλη? Γιατι δε νομίζω οι πρώτοι να εκφράζουν τόσο ανιδιοτελείς απόψεις και είναι κρίμα οι δεύτεροι να μην είναι έστω και στο ελάχιστο υποψιασμένοι. Ας γράφει λοιπόν κάτω από το avatar τους 'βελτιωτές' ή ο,τιδήποτε άλλο και ας μείνουμε εμείς να κρίνουμε μόνο ποιοι είναι παπαγαλάκια και φερέφωνα αυτών και ποιοι όχι.

Αυτά τα γράφω με κάθε εκτίμηση προς το πρόσωπο όλων.

Edited by S8N
Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Μην ανησυχείς, δεν "κόψει κεφάλι". Κλειδώθηκε για να καθαριστεί. Αυτό θα γινόταν εχθές το βράδυ αλλά έμεινα χωρίς σύνδεση μετά από ξαφνικό πρόβλημα του παροχό μου. Σήμερα πήξιμο στη δουλεία, μόλις γυρίσω σπίτι θα το καθαρίσω και θα το ξανανοίξω.

Edited by dubbeR_Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς, δεν "κόψει κεφάλι". Κλειδώθηκε για να καθαριστεί. Αυτό θα γινόταν εχθές το βράδυ αλλά έμεινα χωρίς σύνδεση μετά από ξαφνικό πρόβλημα του παροχό μου. Σήμερα πήξιμο στη δουλεία, μόλις γυρίσω σπίτι θα το καθαρίσω και θα το ξανανοίξω.

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::o

Ρέ σύ Stoilas...

Ρέ μπάς και είσαι ο KALAMATAS S3 και σου την έκοψε ο doggy ??

ΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧααααα....Αλητάκοοο....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.