Jump to content
doggy

Συνάντηση μελών Πάτρας

Recommended Posts

Αυτό το Σάββατο 16/2, στις 15:30, αφού δηλαδή θα έχετε φάει για μεσημέρι, τι καλύτερο από ένα καφεδάκι!

Οπότε λοιπόν τα μέλη της Πάτρας, θα συναντηθούν για να πιουν καφεδάκι!

Σημείο συνάντησης, ο Φάρος ώρα.. όπως αναφέραμε και πριν 15:30.

Σύμφωνα με πληροφορίες, γίνονται κάποια έργα στη περιοχή οπότε για ευκολότερη πρόσβαση προτείνεται να μπείτε από την είσοδο του Λιμένα Πατρών.

Δηλώστε συμμετοχή με τον γνωστό τρόπο! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλα ...φυσικα και εγω μεσα....

Σιγα μην χάσω τετοιο "καφεδακι"..... ;)

Ειμαι μεσα με χιλια :D

Την στροφη του "Αγ.ανδρεα" προσεξε.....

Εγω μπαινω μονο με 950 σε αυτη..... tongue.gif

στροφες εννοω....... tongue.gif

(Τα αυτοκολητα μην ξεχασεις βρε!!!)

+1

εγω 8α πηγαινω μονο με 120.. tongue.gif

Εσυ Νικο μου ειπαμε .......εισαι ο "γρηγορος"....... tongue.giftongue.gif

Edited by MaxSto
Link to comment
Share on other sites

(Τα αυτοκολητα μην ξεχασεις βρε!!!)

αν εισαστε τυχεροι θα τα εχει μεσα στην εβδομαδα ;);)

[ μονο για να μην υπαρξουν παρεξηγησεις κοιταξτε αυτο: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=3225 ]

Link to comment
Share on other sites

παιδια δυστυχως δεν θα μπορεσω να ειμαι εκει λογο δουλειας ;);):cry::cry:

καλα να περασετε και εν φραπεδακι γλυκο για μενα αστο να ειναι εκει για να λετε οτι ειμαι θα σας παρω τηλ να με βαλετε σε ανοιχτη ακροαση να παρακολουθω τι λετε καλα να περασετε αλανια......... : ;););)

Link to comment
Share on other sites

παιδια δυστυχως δεν θα μπορεσω να ειμαι εκει λογο δουλειας ;);):cry::cry:

καλα να περασετε και εν φραπεδακι γλυκο για μενα αστο να ειναι εκει για να λετε οτι ειμαι θα σας παρω τηλ να με βαλετε σε ανοιχτη ακροαση να παρακολουθω τι λετε καλα να περασετε αλανια......... : ;););)

Παναγιώτη η δουλεια προηγειτε.......

Συνατησεις θα εχουμε και αλλες....τωρα που καναμε την αρχή!!!!

;)

Edited by MaxSto
Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτη...ρε συ μηπως δεν θα αισθανεσαι καλα το Σαββατο;Μηπως θα εισαι αρρωστος;Για κοιτα το και παρε μια αδειουλα λογω υγειας κι ελα στη συναντηση να σε γιατρεψουμε.Πες στο γιατρο να γνωματευσει οτι το καλυτερο φαρμακο ειναι ο Φαρος το Σαββατο στις 15:30 tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ετσι μπραβο αυτη ειναι ομαδα ;)

κατω απο το αυλακι tongue.gif:unsure::blink::blink::lol:

Link to comment
Share on other sites

ετσι μπραβο αυτη ειναι ομαδα :)

κατω απο το αυλακι tongue.gif:lol::lol::lol::lol:

Νικο δωσε αυτοκολλητα στο λαο!!!

$$$ εχουμε!!! tongue.gif

Αυτοκολλητα δεν εχουμε... :lol:

Αν καταφερεις να δωσεις στο Νασο εγω θα παρω 2-3 σε περιπτωση που κατι παει στραβα, να εχω να κολλησω αλλο...

Κοιτα να βρεις ασπρα αμα μπορεις...

P.S. Την επομενη συναντηση θα την κανονισεις εσυ! Θα πας πεις την ημερομηνια που θα ερθεις Πατρα και θα κανονισουμε συναντηση εκεινη την μερα... Ηδη εχασες μια και πας για δευτερη... tongue.gif

Ελα να βλεπω συμμετοχη για την συναντηση του Σαββατου...

Link to comment
Share on other sites

Νικο δωσε αυτοκολλητα στο λαο!!!

$$$ εχουμε!!! tongue.gif

Αυτοκολλητα δεν εχουμε... :lol:

Αν καταφερεις να δωσεις στο Νασο εγω θα παρω 2-3 σε περιπτωση που κατι παει στραβα, να εχω να κολλησω αλλο...

Κοιτα να βρεις ασπρα αμα μπορεις...

P.S. Την επομενη συναντηση θα την κανονισεις εσυ! Θα πας πεις την ημερομηνια που θα ερθεις Πατρα και θα κανονισουμε συναντηση εκεινη την μερα... Ηδη εχασες μια και πας για δευτερη... tongue.gif

Ελα να βλεπω συμμετοχη για την συναντηση του Σαββατου...

λοιπον απο αυτοκολλητα θα ερθουν στα χερια του νασου μερικα αν ολα πανε καλα :) αν και εδω προτεινω να για οτι θελετε [αυτοκολητα μπλουζες κλπ] να μου στειλετε πμ. και να μιλησουμε στο τηλ. να δω τι μπορω να κανω :lol:

οσο για το αλλο που ειπες κανονιστε εσεις τις συναντησεις σας κι οταν ειναι να κατεβω προς τα κατω το κανονιζουμε :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτη...ρε συ μηπως δεν θα αισθανεσαι καλα το Σαββατο;Μηπως θα εισαι αρρωστος;Για κοιτα το και παρε μια αδειουλα λογω υγειας κι ελα στη συναντηση να σε γιατρεψουμε.Πες στο γιατρο να γνωματευσει οτι το καλυτερο φαρμακο ειναι ο Φαρος το Σαββατο στις 15:30 tongue.giftongue.giftongue.gif

Φιλε Νασο απο την δουλεια του πατερα μου δυστυχως δεν μπορω να παρω αδεια γιατι δουλευω σε οικοδομες

και αν ηταν ευκολο θα το ειχα κανει ειδη απλα αυτην την περιοδο ειναι καπως δυσκολα γιατι ο πατερας μου εχει παθει ριξει στον τενοντα του χεριου του και κανει φυσικοθεραπιες και καπως πρεπει να βγει το μεροκαματο για την φαμιλια και να επεβλεπει το συνεργειο

:lol:

και εξελου το λεει και το τραγουδι ...ΜΗΝ ΒΡΟΝΤΟΧΤΥΠΑς ΤΙΣ ΧΑΝΤΡΕΣ Η ΔΟΥΛΕΙΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ :):lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Νασο απο την δουλεια του πατερα μου δυστυχως δεν μπορω να παρω αδεια γιατι δουλευω σε οικοδομες

και αν ηταν ευκολο θα το ειχα κανει ειδη απλα αυτην την περιοδο ειναι καπως δυσκολα γιατι ο πατερας μου εχει παθει ριξει στον τενοντα του χεριου του και κανει φυσικοθεραπιες και καπως πρεπει να βγει το μεροκαματο για την φαμιλια και να επεβλεπει το συνεργειο

:lol:

και εξελου το λεει και το τραγουδι ...ΜΗΝ ΒΡΟΝΤΟΧΤΥΠΑς ΤΙΣ ΧΑΝΤΡΕΣ Η ΔΟΥΛΕΙΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ :D:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

B)-_-:lol::lol::lol:

περαστικα στον πατερα σου

Link to comment
Share on other sites

παιδια δυστυχως ουτε εγω θα μπορεσω να ερθω.θα ειμαι αθηνα εκεινη την μερα.ΚΟΝΙ και απο εμενα περαστικα για τον πατερα σου.

οσο για τα αυτοκολλητα εχουν αρχισει ηδη να φιγουραρουν στην πατρα :D:rolleyes: (και να μας προδιδουν ομως.. λεμε τωρα! :rolleyes::rolleyes: ) πχ πας σαβ/κο για καφε στο ριο και εντοπιζεσαι...(golf κοκκινο) διπλοπαρκαρεις σημερα το μεσημερι στην κιλκις παλι εντοπιζεσαι..(polo μπλε) στις περιπτωσεις αυτες αν οι ιδιοκτητες ησασταν "σκαστοι" πειτε μου να διορθωσω new_lol.gifnew_wasntme.gif:lol:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Νασο απο την δουλεια του πατερα μου δυστυχως δεν μπορω να παρω αδεια γιατι δουλευω σε οικοδομες

και αν ηταν ευκολο θα το ειχα κανει ειδη απλα αυτην την περιοδο ειναι καπως δυσκολα γιατι ο πατερας μου εχει παθει ριξει στον τενοντα του χεριου του και κανει φυσικοθεραπιες και καπως πρεπει να βγει το μεροκαματο για την φαμιλια και να επεβλεπει το συνεργειο

B)

και εξελου το λεει και το τραγουδι ...ΜΗΝ ΒΡΟΝΤΟΧΤΥΠΑς ΤΙΣ ΧΑΝΤΡΕΣ Η ΔΟΥΛΕΙΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ :D:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Παναγιωτη...περαστικα και απο μενα στον πατερα σου ρε φιλε..... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι μου εγινες και μετεωρολογος τωρα...... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

tongue.giftongue.gif Ας ειναι καλα το ιντερνετ.Βεβαια σημερα μπορει να δειχνει ηλιο για το σαββατο και την Πεμπτη να δειχνει βροχες.Εχει γινει ουκ ολιγες φορες.Ρε μπας και πινουν τιποτα οι μετερωρολογοι; tongue.giftongue.gif

Υ.Γ. ΚΟΝΙ περαστικα στον πατερα σου ρε συ.Δεν πειραζει που θα χασεις και μια συναντηση.Ετσι κι αλλιως δε χανομαστε :D

Link to comment
Share on other sites

tongue.giftongue.gif Ας ειναι καλα το ιντερνετ.Βεβαια σημερα μπορει να δειχνει ηλιο για το σαββατο και την Πεμπτη να δειχνει βροχες.Εχει γινει ουκ ολιγες φορες.Ρε μπας και πινουν τιποτα οι μετερωρολογοι; tongue.giftongue.gif

Την εχω παθει πολλες φορες..... :whistling::whistling::whistling:

ΥΓ. Ειδα και τον "ξεβρακωτο" χθες...και μου ειπε οτι θα ερθει....αλλα δεν ξερει ακομα αν θα ειναι ντυμενος!!! tongue.giftongue.gif

Μου εδειξε κιολας τον υπευθυνο για την γυμνια του.... :lol::lol:

Edited by MaxSto
Link to comment
Share on other sites

λοιπον για να ειμαστε και εντος θεματος οσοι απο εσας γνωριζετε κοσμο που δεν εχει ιντερνετ ενημερωστε τους για την συναντηση :whistling::whistling::whistling:

Link to comment
Share on other sites

pros theou mhn panikobaleste paidiaaaaaaaa foresa tous profulaktires ...... den einai asteiooooo oxiiiiiii... aurio tha anaibasw fotoes na to deite.. filtate MaxSto

me to pou patises to podi sou allakse h tuxh mou :whistling: ... oso gia to sabbato mhn ksexastei kanenas kai den erthei grrrrrr tha tou skasoume ta lastixa (vw bad club) born to be wild

yg. autokollhta na ferete

yg2 uparxei ena gti golf mk5 30edition me vwclub autokollhta alla oxi me patrines pinakides, me stenaxwrise omos :whistling:

Link to comment
Share on other sites

pros theou mhn panikobaleste paidiaaaaaaaa foresa tous profulaktires ...... den einai asteiooooo oxiiiiiii... aurio tha anaibasw fotoes na to deite.. filtate MaxSto

me to pou patises to podi sou allakse h tuxh mou :whistling: ... oso gia to sabbato mhn ksexastei kanenas kai den erthei grrrrrr tha tou skasoume ta lastixa (vw bad club) born to be wild

yg. autokollhta na ferete

yg2 uparxei ena gti golf mk5 30edition me vwclub autokollhta alla oxi me patrines pinakides, me stenaxwrise omos :whistling:

Επιτελους ντυθηκες και θα δουμε το κουκλι σου οπως του αρμοζει να κυκλοφορει.Ενα αυτοκολλητακι μενει τωρα να τοποθετηθει και να ποζαρει :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.