Jump to content
sav6n2

ΤΡΎΠΗΣΕ Πote KaneiΣ;

Recommended Posts

EXEI ΣΚΕΦΤΕΊ ΠOTE KANEIΣ NA ΤΡΥΠΉΣΕΙ TOYΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟΎΣ ΔΊΣΚΟΥΣ(ΓIA ΛOΓOYΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΉΣ)?

AN NAI ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΣΕ KANENA ΠPOBΛHMA;

@

Link to comment
Share on other sites

EXEI ΣΚΕΦΤΕΊ ΠOTE KANEIΣ NA ΤΡΥΠΉΣΕΙ TOYΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟΎΣ ΔΊΣΚΟΥΣ(ΓIA ΛOΓOYΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΉΣ)?

AN NAI ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΣΕ KANENA ΠPOBΛHMA;

@

αυτο που λες γινεται αλλα μην το κανεις γιατι αδυνατιζεις τους δισκους εαν αγορασε κατευθειαν τρυπητους

Link to comment
Share on other sites

αυτο που λες γινεται αλλα μην το κανεις γιατι αδυνατιζεις τους δισκους εαν αγορασε κατευθειαν τρυπητους

συμφωνω με τον gtse,αγορασε τρυπητους καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

αυτο που λες γινεται αλλα μην το κανεις γιατι αδυνατιζεις τους δισκους εαν αγορασε κατευθειαν τρυπητους
συμφωνω με τον gtse,αγορασε τρυπητους καλυτερα.

+1000000000000000000

Link to comment
Share on other sites

ντάξη ρε παίδες.

ευχαριστώ πολύ όμως το γνωρίζω αυτό.

μήπως λέω υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλ που πιθανόν να εχω κ δεν εχω σκεφτεί.

για να πάρεις καλούς τρύπιτούς πρέπει να δώσεις αρκετά φράγκα κ αυτό μόνο για δίσκους.

απλά σκέφτομαι διαφορά κ θα ήθελα κ μερικές γνώμες ακόμα.

το γιατί να μην το κάνω με απασχολεί πιο πολύ.τι μπορεί να συμβεί;

@

Link to comment
Share on other sites

ντάξη ρε παίδες.

ευχαριστώ πολύ όμως το γνωρίζω αυτό.

μήπως λέω υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλ που πιθανόν να εχω κ δεν εχω σκεφτεί.

για να πάρεις καλούς τρύπιτούς πρέπει να δώσεις αρκετά φράγκα κ αυτό μόνο για δίσκους.

απλά σκέφτομαι διαφορά κ θα ήθελα κ μερικές γνώμες ακόμα.

το γιατί να μην το κάνω με απασχολεί πιο πολύ.τι μπορεί να συμβεί;

@

100-150¤ κανουν το πολυ!αν θες για πιο φτηνα βαλε χαραχτους.

αγορασε ετοιμους και μην μπαινεις σε διαδικασιες με μηχανουργεια να σου ανοιξουν τρυπες κλπ.

οχι οτι δεν κανουν σωστη δουλεια και δεν το κατεχουν αλλα γιατι να ταλαιπωρισεις τους απλους δισκους με αυτη την δοκιμασια απο την στιγμη που μπορεις να τους αγορασεις ετσι απο μαμα και να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

Link to comment
Share on other sites

100-150¤ κανουν το πολυ!αν θες για πιο φτηνα βαλε χαραχτους.

αγορασε ετοιμους και μην μπαινεις σε διαδικασιες με μηχανουργεια να σου ανοιξουν τρυπες κλπ.

οχι οτι δεν κανουν σωστη δουλεια και δεν το κατεχουν αλλα γιατι να ταλαιπωρισεις τους απλους δισκους με αυτη την δοκιμασια απο την στιγμη που μπορεις να τους αγορασεις ετσι απο μαμα και να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

+10000000000000000000

για αλλη μια φορα

Link to comment
Share on other sites

να σε ρωτήσω κάτι ρε φιλαράκι?τι έστει αυτή σου η απάντηση "

+10000000000000000000"?

σε'χω προσέξει κ άλλες φορές

κ απαντάς κάπως έτσι κ δε κατάλ τι θες NA πεις μ'αυτό.

επίσης,αν ξέρεις φυσικά,τα κεφάλαια επιτρέπονται τελικά η όχι?γιατί δυσκολεύομαι με τα μίκρα γράμματα επειδή γράφω με κινητό.κατάλαβες τι γίνετε?@

Link to comment
Share on other sites

να σε ρωτήσω κάτι ρε φιλαράκι?τι έστει αυτή σου η απάντηση "

+10000000000000000000"?

σε'χω προσέξει κ άλλες φορές

κ απαντάς κάπως έτσι κ δε κατάλ τι θες NA πεις μ'αυτό.

επίσης,αν ξέρεις φυσικά,τα κεφάλαια επιτρέπονται τελικά η όχι?γιατί δυσκολεύομαι με τα μίκρα γράμματα επειδή γράφω με κινητό.κατάλαβες τι γίνετε?@

με βαση τους κανονισμους που συμφωνησαμε ολοι δεν επιτρεποντε. :):blush:

το +1 η +10 η +100 η+100 κοκ σημαινει πως συμφωνουμε απολητα με καποια απαντηση καποιου αλλου

και για να μην βγαινουμε εκτος θεματος η αλλιως οφ τοπικ αν εχεις παλι καποια απορια σε κατι τετοιο στειλε μου πμ. η ακομα καλητερα στειλε πμ σε καποιον Moderators του φορουμ να σου εξηγησει οτι θες :D:blink:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=4

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=13

Link to comment
Share on other sites

με βαση τους κανονισμους που συμφωνησαμε ολοι δεν επιτρεποντε. :):blush:

το +1 η +10 η +100 η+100 κοκ σημαινει πως συμφωνουμε απολητα με καποια απαντηση καποιου αλλου

και για να μην βγαινουμε εκτος θεματος η αλλιως οφ τοπικ αν εχεις παλι καποια απορια σε κατι τετοιο στειλε μου πμ. η ακομα καλητερα στειλε πμ σε καποιον Moderators του φορουμ να σου εξηγησει οτι θες :D:blink:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=4

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=13

μάλιστα.ευχαριστώ για τις πληροφορίες.@

Link to comment
Share on other sites

EXEI ΣΚΕΦΤΕΊ ΠOTE KANEIΣ NA ΤΡΥΠΉΣΕΙ TOYΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟΎΣ ΔΊΣΚΟΥΣ(ΓIA ΛOΓOYΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΉΣ)?

AN NAI ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΣΕ KANENA ΠPOBΛHMA;

@

εϊ sav τρελάκια!!!!γιατι ρωτας????αφου τους εχουμε κανει σουροτιρι απο το τρυπα τρυπα!!!!!! :huh:

Link to comment
Share on other sites

εϊ sav τρελάκια!!!!γιατι ρωτας????αφου τους εχουμε κανει σουροτιρι απο το τρυπα τρυπα!!!!!! :huh:

κάτσε ρε μαλαντα,μη με καρφώνεισ!

εεεε ρε ένα μυστήριο παιδί!

τώρα τι κατάλαβες δηλ που TO είπες?

μήπως να πούμε κ για το ρεκτιφιε με το κουτάλι;

πότε ρε μπρεντον θα πάρουμε TA ξενον;

βαρέθηκα να περιμένω.

επίσης πότε θες να σου τρυπήσω τους δίσκους στον μηχάνημα;

βρήκα κ καινούργιο πρόγραμμα το οποίο λέει ότι τρυπαει πιο αργά κ κάτι αλλες τρίχες που πολύ αμφιβάλω αν ξέρει τι λέει ο τύπος.θα δεις κ συ.

Link to comment
Share on other sites

κάτσε ρε μαλαντα,μη με καρφώνεισ!

εεεε ρε ένα μυστήριο παιδί!

τώρα τι κατάλαβες δηλ που TO είπες?

μήπως να πούμε κ για το ρεκτιφιε με το κουτάλι;

πότε ρε μπρεντον θα πάρουμε TA ξενον;

βαρέθηκα να περιμένω.

επίσης πότε θες να σου τρυπήσω τους δίσκους στον μηχάνημα;

βρήκα κ καινούργιο πρόγραμμα το οποίο λέει ότι τρυπαει πιο αργά κ κάτι αλλες τρίχες που πολύ αμφιβάλω αν ξέρει τι λέει ο τύπος.θα δεις κ συ.

μην λες για τρύπιματα γιατί θυμάμαι το καημένο το ζιγλερι μου,που το κάναμε σαν τα οπίσθια του τ@κ@ρου!Έπρεπε να βάλουμε μικουνι...Πόσα λεφτά θέλουν για τις τρύπες?

Link to comment
Share on other sites

μην λες για τρύπιματα γιατί θυμάμαι το καημένο το ζιγλερι μου,που το κάναμε σαν τα οπίσθια του τ@κ@ρου!Έπρεπε να βάλουμε μικουνι...Πόσα λεφτά θέλουν για τις τρύπες?

ποια λεφτά ρε μαλαντα;

τζάμπα.

αφού εχω κ πατρόν για το σχέδιο.μόνο μια πόντα θέλει να πάρουμε γιατί δεν εμπιστεύομαι έτσι ξερότρύπημα.

@

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.