Jump to content
kouliss

Κυριακή 4/5 συνάντηση στο ΝΑΙ καφέ

Recommended Posts

Μετα απο πολυ καιρο (απο τα Χριστουγεννα) βρεθηκα παλι στην Αθηνα αλλα δυστυχως σημερα φευγω ξανα για Ρεθυμνο και δεν θα μπορεσω να ειμαι παρων στο meeting στο ΝΑΙ (εκτος αν χασω το πλοιο!!!).

Δυστυχως βλεπω οτι οι συμμετοχες ειναι πολυ λιγοτερες απο οτι πριν απο περιπου 4 χρονια!!!

Θετω προβληματισμο και περιμενω αντιδρασεις.

Η ανοδικη πορεια του vwclub τον τελευταιο καιρο ειναι απο στασιμη εως φθινουσα!

Ολα αυτα με εχουν στενοχωρησει και δεν ξερω πως να το χειριστω.

Καντε παλι το "club μας" οπως ηταν παλια!

Το εχουμε αναγκη ... το εχει αναγκη και το ιδιο το club ...

Κωστα (doggy) , Γιαννη (doumasj) και οσοι αλλοι "παλιοι" διαβαζετε και θυμαστε ... απλα θυμηθειτε και πραξετε αναλογως.

Δυστυχως ο προβληματισμος αυτος εχει απασχολησει και αλλα μελη αλλα δεν το εχουν εκφρασει γραπτως μεσα απο τα πληκτρολογια τους σε αυτο το forum.

Ευχομαι να περασετε καλα στο σημερινο meeting και σε αλλα event που θα ακολουθησουν!

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ

(Ειμαι λιγο off topic , αλλα δεν μπορουσα να τα κρατησω μεσα μου αλλο ... )

Πές τα χρυσόστομε....

Μαζί σου κι εγώ +1000000000000000000

Τα είπαμε κι απο κοντά εμείς άλωστε...

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε παιδιά κωμωδία έχει καταντήσει... παραμείνετε εντός θέματος γιατί αν ανοίξω το στοματάκι μου θα ενοχληθούν πολλοί.... οπότε ορισμένοι μην μιλάτε καθόλου.

Ο Χρήστος έχει δίκιο σε κάποια πράγματα αλλά δεν είναι εδώ χώρος -το συγκεκριμένο θέμα- να το κουβεντιάσουμε. Και ξανατονίζω θα ενοχληθούν αρκετοί.

Στο θέμα μας τώρα, περάσαμε πολύ καλά στο ΝΑΙ, με πολλές γνωστές και αγαπημένες φάτσες!

Ήπιαμε το καφέ μας, κάναμε την πλάκα μας και γενικότερα -Μανωλάκη χάρη σε εσένα- κάναμε αισθητή τη παρουσία μας σε όλο το μαγαζί.

Αρκετοί από εμάς μετά το meeting την κάναμε στα καπάκια για τον αγώνα του πρωταθλήματος 5χ5 για να τιμήσουμε και να εμψυχώσουμε την ομάδα μας.

Παρά τις φωνές (μας πήρες τα αυτιά) του NOS & του Πέτρου... χάσαμε στα πέναλτι. Δε πειράζει.... γλίτωσα το πριμ στην ομάδα χαχαχαχαχαχαχα ;)

Keep up the good work guys!!!

EDIT:

Gallery ready.... ανεβάστε φωτογραφίες εδώ --> http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=207

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

chrismk2 η λέσχη μας έχει 150 events τον χρόνο. Δεν μπορεί σε όλα να μαζεύει 200 άτομα.

Επίσης, την σχετική μείωση του κόσμου (όχι άξια λόγου θα έλεγα καθώς ο κόσμος μοιράζεται στα πολλά events μέσα στο χρόνο) μη το βλέπεις απαραίτητα ως κακό. Δες το σαν στροφή στην ποιότητα ;)

Στην τελική, αρκετοί έγιναν μάγκες με τις πλάτες του VWClub και παρόλα αυτά βλέπεις ότι ο κόσμος είναι πολύς. Καλύτερα λοιπόν, ούτε εγώ, όπως και ο Κώστας, να μην μιλήσουμε γιατί πολλοί κόκορες θα το βουλώσουν.

Link to comment
Share on other sites

Για μια ακομη φορα περασαμε super :blink::blink: . Δεν μπορειτε να πειτε! παλι εκανα την παρουσια μου αισθητη. Να ευχαριστησω και την Black Diamond για την γλυκια εκπληξη που μου επιφυλαξε. :thumbsup: Οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολα τα λεφτα :)

Link to comment
Share on other sites

όπως είπε ο χρήστος δεν είδε συμμετοχές...πάντως εγώ χτες μέτρησα 40 άτομα στο νερό και κάτι παραπάνω μπορεί....θα μου πεις σου αρκούνε τόσα?όχι αλλά δεν μπορούμε συνέχεια να μαζεύουμε πολύ κόσμο γιατί ο καθένας ανά πάσα στιγμή έχει και κάποιες άλλες υποχρεώσεις οπότε όπως είπε και ο στοίλας ο κόσμος μοιράζεται στα πολλά events μέσα στο χρόνο.....Προσωπικά ο χρήστος ξέρω ότι τα λέει από πρόθεση καλή και ξέρω που έχει το vwclub......Γι αυτό δεν τον κατηγορώ....

Αλλά ρε θανάση από σένα δεν το περίμενα....και καταλαβαίνεις τι εννοώ....Είσαι φάουλ για μένα....

όσο για πολλούς που περάσανε και κάνουν αλλού καριέρα ένα θα πω.....Αν ανοιχτούν στόματα θα κλείσουν πολλά σπίτια...οπότε η σταθερή αξία που ακούει στο HELLENIC VWCLUB θα είναι εκεί ψηλά όχι μόνο στις καρδιές όλων αλλά και σε πολλούς εκτός κοινότητας....Γιατί όταν εμείς δημιουργούσαμε άλλοι δουλεύαν υποχθόνια.....Ο νοών νοήτω....

Μια χαρά ήτανε και πάλι με αρκετά μέλη στην παρέα μας και όλα τα καμάρια μας σε παράταξη δίπλα στην θάλασσα

ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟ KART DAY για να δούμε ποιος είναι πιο γρήγορος τελικά.....

Και κάποιοι θα πρέπει να αδυνατίσουν για να μπορεί να προχωρήσει το καρτ....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Guest stel-th
όπως είπε ο χρήστος δεν είδε συμμετοχές...πάντως εγώ χτες μέτρησα 40 άτομα στο νερό και κάτι παραπάνω μπορεί....θα μου πεις σου αρκούνε τόσα?όχι αλλά δεν μπορούμε συνέχεια να μαζεύουμε πολύ κόσμο γιατί ο καθένας ανά πάσα στιγμή έχει και κάποιες άλλες υποχρεώσεις οπότε όπως είπε και ο στοίλας ο κόσμος μοιράζεται στα πολλά events μέσα στο χρόνο.....Προσωπικά ο χρήστος ξέρω ότι τα λέει από πρόθεση καλή και ξέρω που έχει το vwclub......Γι αυτό δεν τον κατηγορώ....

Αλλά ρε θανάση από σένα δεν το περίμενα....και καταλαβαίνεις τι εννοώ....Είσαι φάουλ για μένα....

όσο για πολλούς που περάσανε και κάνουν αλλού καριέρα ένα θα πω.....Αν ανοιχτούν στόματα θα κλείσουν πολλά σπίτια...οπότε η σταθερή αξία που ακούει στο HELLENIC VWCLUB θα είναι εκεί ψηλά όχι μόνο στις καρδιές όλων αλλά και σε πολλούς εκτός κοινότητας....Γιατί όταν εμείς δημιουργούσαμε άλλοι δουλεύαν υποχθόνια.....Ο νοών νοήτω....

Μια χαρά ήτανε και πάλι με αρκετά μέλη στην παρέα μας και όλα τα καμάρια μας σε παράταξη δίπλα στην θάλασσα

ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟ KART DAY για να δούμε ποιος είναι πιο γρήγορος τελικά.....

Και κάποιοι θα πρέπει να αδυνατίσουν για να μπορεί να προχωρήσει το καρτ....

αγορι παρε εσυ μερος και παρα τα κιλακια μου θα περασεις δυσκολες ωρες μεσα στην πιστα... lick.giflick.giflick.giflick.gif

Link to comment
Share on other sites

όπως είπε ο χρήστος δεν είδε συμμετοχές...πάντως εγώ χτες μέτρησα 40 άτομα στο νερό και κάτι παραπάνω μπορεί....θα μου πεις σου αρκούνε τόσα?όχι αλλά δεν μπορούμε συνέχεια να μαζεύουμε πολύ κόσμο γιατί ο καθένας ανά πάσα στιγμή έχει και κάποιες άλλες υποχρεώσεις οπότε όπως είπε και ο στοίλας ο κόσμος μοιράζεται στα πολλά events μέσα στο χρόνο.....Προσωπικά ο χρήστος ξέρω ότι τα λέει από πρόθεση καλή και ξέρω που έχει το vwclub......Γι αυτό δεν τον κατηγορώ....

Αλλά ρε θανάση από σένα δεν το περίμενα....και καταλαβαίνεις τι εννοώ....Είσαι φάουλ για μένα....

όσο για πολλούς που περάσανε και κάνουν αλλού καριέρα ένα θα πω.....Αν ανοιχτούν στόματα θα κλείσουν πολλά σπίτια...οπότε η σταθερή αξία που ακούει στο HELLENIC VWCLUB θα είναι εκεί ψηλά όχι μόνο στις καρδιές όλων αλλά και σε πολλούς εκτός κοινότητας....Γιατί όταν εμείς δημιουργούσαμε άλλοι δουλεύαν υποχθόνια.....Ο νοών νοήτω....

Μια χαρά ήτανε και πάλι με αρκετά μέλη στην παρέα μας και όλα τα καμάρια μας σε παράταξη δίπλα στην θάλασσα

ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΟ KART DAY για να δούμε ποιος είναι πιο γρήγορος τελικά.....

Και κάποιοι θα πρέπει να αδυνατίσουν για να μπορεί να προχωρήσει το καρτ....

Γιαννη δεν μπορεις να πεις!!!!!!!!!! παλι εκανα την παρουσια μου αισθητη. :o

Link to comment
Share on other sites

όπως είπε ο χρήστος δεν είδε συμμετοχές...πάντως εγώ χτες μέτρησα 40 άτομα στο νερό και κάτι παραπάνω μπορεί....θα μου πεις σου αρκούνε τόσα?

Εχ8ες δεν μπορεσα να ειμαι μαζι σας....λογο ασθενιας οπως προειπα....

αλλα 8ελω να προσ8εσω:

40ατομα ειναι πολλα? μεσα σε αυτους και οι συνοδοι μελων....για τα μελοι της ΑΤΤΙΚΗΣ μιλαμε????

Μαλλον για το Κολοκοτρονιτσι 8α λετε και μπερδευτικα!!!

ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΚΦΡΑΖΩ ΤΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ

Αλλά ρε θανάση από σένα δεν το περίμενα....και καταλαβαίνεις τι εννοώ....Είσαι φάουλ για μένα....

μην βαλεις τον Πετρο τερμα μονο και ασ ειμαι και πεναλτι!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Ελα ρεΓιαννη χαβαλε κανω...αμαν πως ψαρωνεις....ετσι!!!(αλλα αν ξενερωσω καποια στιγμη τοσο πολυ δεν αποκλειτε να εγκαταλειψω και να φυγω και με αλλους μαζι,οχι να τους παρω με το ζορι αλλα επειδη συμφωνουν με αυτα που λεω) αλλο οτι δεν μιλαει κανεις!

ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΑ ΑΝ ΑΓΑΠΑΩ TO VWCLUB και ποτε δεν 8α ελεγα κατι που να ενοχλησει τοσο πολυ...αν το εκανα τωρα και δεν το καταλαβα ζηταω συγνωμη....

Link to comment
Share on other sites

αγορι παρε εσυ μερος και παρα τα κιλακια μου θα περασεις δυσκολες ωρες μεσα στην πιστα... lick.giflick.giflick.giflick.gif

λες ε?? για να δούμε.....τί θα γίνει.....σε περιμένω στελάκι γιατί εγώ θα είμαι εκεί.....

Εχ8ες δεν μπορεσα να ειμαι μαζι σας....λογο ασθενιας οπως προειπα....

αλλα 8ελω να προσ8εσω:

40ατομα ειναι πολλα? μεσα σε αυτους και οι συνοδοι μελων....για τα μελοι της ΑΤΤΙΚΗΣ μιλαμε????

Μαλλον για το Κολοκοτρονιτσι 8α λετε και μπερδευτικα!!!

ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΚΦΡΑΖΩ ΤΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ

μην βαλεις τον Πετρο τερμα μονο και ασ ειμαι και πεναλτι!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Ελα ρεΓιαννη χαβαλε κανω...αμαν πως ψαρωνεις....ετσι!!!(αλλα αν ξενερωσω καποια στιγμη τοσο πολυ δεν αποκλειτε να εγκαταλειψω και να φυγω και με αλλους μαζι,οχι να τους παρω με το ζορι αλλα επειδη συμφωνουν με αυτα που λεω) αλλο οτι δεν μιλαει κανεις!

ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΑ ΑΝ ΑΓΑΠΑΩ TO VWCLUB και ποτε δεν 8α ελεγα κατι που να ενοχλησει τοσο πολυ...αν το εκανα τωρα και δεν το καταλαβα ζηταω συγνωμη....

δεν έχουν όλοι συνοδό.....έτσι νομίζω....ξεκίνα από τον μάνο και φτάσε μέχρι και τον θοδωρή......ενδιάμεσα είμαστε πολλοί....χιιχιχιχι....δεν ψάρωσα!!!!! αντιθέτως με σένα που ψαρεύεις γαμπρέ......

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλέσω να παραμείνετε εντός θέματος της συνάντησης και να συνεχίσετε τον κοινωνικό σχολιασμό / προβληματισμό στο θέμα που έχει ανοιχθεί στα "Διάφορα" από τον NOS.

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.