Jump to content
kouliss

1o Kart Day 2008

Recommended Posts

kartday2008a.jpg

Την ΚΥΡΙΑΚΗ 25/05/2008 το HELLENIC VWCLUB διοργανώνει για τα μέλη του και τους φίλους τους το 1ο KART DAY για το 2008. Ένα event το οποίο στέφθηκε με επιτυχία τον περασμένο Νοέμβριο στην ίδια πίστα και επαναλαμβάνεται για όλους εσάς που μας το ζητάτε!!!!! Απλά ετοιμαστείτε για πολύ drift.....

Διεξαγωγή Αγώνα : KART LAND

Λ. Ανθούσης 8, Παλλήνη

210 6668323

Τόπος συνάντησης μελών: Επί της Λ. Μεσογείων πριν από τον σταυρό της Αγ. Παρασκευής στην αντιπροσωπεία VW «Γρατσίας» στο δεξί σας χέρι ανεβαίνοντας προς τα πάνω (από το κέντρο προς ΠΑΙΑΝΙΑ)

Ώρα: 12:45

Κόστος συμμετοχής: 15 ευρώ

Γενικοί κανόνες:

1)Όλοι όσοι συμμετάσχουν στον αγώνα θα τρέξουν 2 φορές.

2)Όταν μαζέψουμε στην αρχή τις συμμετοχές και αναλόγως πόσα άτομα θα ήμαστε θα χωριστούμε σε group μέχρι 10 ατόμα το πολύ το καθένα.

3)Ξεκινάνε τα group και τρέχουνε όλοι με το χρονόμετρο διότι στην τελική κατάταξη του group μετράει ο μέσος όρος από όλους τους γύρους του κάθε ατόμου. ΧΡΟΝΟΣ :10 ΛΕΠΤΑ

4)Αφού τρέξουνε όλα τα group και βγει η λίστα με τους χρόνους ξαναμπαίνουν μέσα το κάθε group ξεχωριστά με σειρά εκκίνησης και όχι τυχαία αλλά βάσει των καλύτερων χρόνων του καθένα που έτρεξε την πρώτη φορά. ΧΡΟΝΟΣ: 6 ΛΕΠΤΑ

5)Αφού τρέξουνε όλοι και την δεύτερη φορά οι 3 καλύτεροι χρόνοι από όλα τα group παίρνουν την 1η , 2η και 3η θέση αντίστοιχα.

Αν υπάρχει πρόθεση από τις κοπέλες που θα είναι εκεί να τρέξουν θα γίνει με πιο μικρό κόστος για έναν 10λεπτο αγώνα οδηγώντας στα όρια από τις σοφερίνες μας.

Σαμπάνιες, μετάλλια και γενικός χαμός για όλους τους συμμετέχοντες και μια αναμνηστική φωτογραφία για να κλείσει και αυτό το γεγονός ευχάριστα.

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ.......

Ακόμα το σκέφτεσαι?..Βουρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ για KART LAND!!!!!!!......

Δηλώστε την συμμετοχή σας και δω μέσα με το γνωστό τρόπο όπως στα meetings απλά για να ξέρουμε περίπου πόσα άτομα να περιμένουμε......Και οι της τελευταίας στιγμής είναι ευπορόσδεκτοι.....

Tο Δ.Σ. της Ελληνικής Αγωνιστικής - Αυτοκινητιστικής Λέσχης Φίλων και Κατόχων VW

Συμμετοχές:

  1. doumasj
  2. svouras
  3. polo1.6T
  4. Bad Boy
  5. doggy
  6. bassakos vr6
  7. mythos
  8. raven +1
  9. ΓΙΑΝΝΗΣ
  10. Nemo
  11. Nos
  12. nikkosnet + Maggie
  13. raven
  14. polotsik
  15. DarthCotsos +1
  16. johnym +1
  17. trelaras582
  18. petrose Melissia + bunny
  19. Scirocco
  20. kaloburn + Junior kaloburn
  21. phantom ?
  22. stel-th
  23. Afterdark +1
  24. mp05
  25. ΑΛΕΚΟΣ
  26. subaroGOLFAKIAS +1
  27. Scirocco2 +1
  28. GraveDigger
  29. Tallman
  30. skaraviaios
  31. Black Scorpio
  32. gerasimos01 +1
  33. peteformance

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Και φυσικά θα είμαι εκεί.....

Να κλείσω κάποια στόματα.....stel-th,NOS,Petrose melissia......

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη πειραζει να ερθω μονο για παρεα και εννοειτε για τουρμποφραπεδουμπα? γιατι για καρτ δεν νομιζω λογω γνωστων αιτιων fire.gif . Εσν δεν πειραζει τοτε εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερχομαι :lol: { το πολυ πολυ να βαλω μεσα το tsi και να αρχισω τα σβουροdrift tongue.gif }

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

μεσα και γω.....πρεπει να ανεβω πιο ψηλα.... :lol:

για να δούμε αν μπορείς,,,,έχω κάνει σκληρή προπόνηση.....

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι εκεί για παρέα και καφεδιά, αλλά να τρέξω λίγο χλωμό.

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι εκεί για παρέα και καφεδιά, αλλά να τρέξω λίγο χλωμό.

φοβάσαι μην φας καμιά ψ***α??? ε πρόεδρε??? για πες....ο θοδωρής λέει θα σου ρίξει γύρο αν τρέξεις....ισχύει???

Βασικά αν κάποιο μέλος φέρει και την παρέα του ή κάποιον φίλο ή οποιονδήποτε καλό θα ήτανε να μας το δηλώσει εδώ απλά για να ξέρουμε και μεις περίπου πόσοι θα μαστε και να οργανωθούμε καλύτερα σε συνεργασία με τα άτομα της πίστας....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
Και φυσικά θα είμαι εκεί.....

Να κλείσω κάποια στόματα.....stel-th,NOS,Petrose melissia......

ενοειτε μεσα κυριε Ντουμα ελα φας τα γαζια σου και απο τους δυο μας tongue.giftongue.gif:huh:<_<

Link to comment
Share on other sites

κι εγω κι εγω tongue.giftongue.gif

Και εγω και εγω και εγω! tongue.gif

nikkosnet + Maggie

Χωρις αγωνιστικη συμμετοχη! Θα ερθω για παρεα και για φωτογραφιες, πολλες φωτογραφιες!

Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
Και εγω και εγω και εγω! tongue.gif

nikkosnet + Maggie

Χωρις αγωνιστικη συμμετοχη! Θα ερθω για παρεα και για φωτογραφιες, πολλες φωτογραφιες!

μπραβο Νικολακη μου να εχουμε ντοκουμεντα να μην μιλανε μερικοι μετα :huh:<_<tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι και εγώ εκει + 1.... εστω για 1 καφε.... :D

Edited by DarthCotsos
Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι και εγώ εκει.... εστω για 1 καφε.... :rolleyes:

θα τρέξεις και συ μαζί με όλους μας.....απλά έτσι για να τσαγιάσεις και συ τον σμήναρχο.....θα χει πολύ πλάκα σου λέω.....

και μετά ο καφές....χιχιιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

θα τρέξεις και συ μαζί με όλους μας.....απλά έτσι για να τσαγιάσεις και συ τον σμήναρχο.....θα χει πολύ πλάκα σου λέω.....

και μετά ο καφές....χιχιιχιχιχι

Να δουμε αναλογα τα κέφια......

Link to comment
Share on other sites

Και φυσικά θα είμαι εκεί.....

Να κλείσω κάποια στόματα.....stel-th,NOS,Petrose melissia......

Κλείσε καμια τρυπα πρωτα και μετα τα λέμε.... :D:D:D

Μέσα εγω και το Bunny...ελπίζω να μη βρέχει πάλι... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Και φυσικά θα είμαι εκεί.....

Να κλείσω κάποια στόματα.....stel-th,NOS,Petrose melissia......

τωρα που το θυμηθηκα μην λαδωσεις παλι το μαγαζι οπως την αλλη φορα tongue.gif;):lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.