Jump to content
left

κουρτινάκι πίσω πόρτας Golf V

Recommended Posts

Παιδια θέλω να βάλω κουρτινάκι στην πίσω πορτα του GOLF V. εχει βάλει κανείς?

Κατα πόσο ειναι ικανοποιημένος? και απο εμφάνιση τί γίνεται?

Το εργοστασιακο κοστίζει 90€ στην αντιπροσωπεια δεν ξέρω αν αξίζει?

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Για ακόμη μια φορά βλέπουμε πς ό,τι κι αν αγοράσεις από επίσημη αντιπροσωπεί after sales, δεν αξίζει τα λεφτά του...

Υποθέτω ότι η τοποθέτηση δεν θα είναι και πολύ δύσκολη υπόθεση...

Γιατί δεν κοιτάς από κανένα eBay μπας και βρεις τίποτα;

Link to comment
Share on other sites

Για ακόμη μια φορά βλέπουμε πς ό,τι κι αν αγοράσεις από επίσημη αντιπροσωπεί after sales, δεν αξίζει τα λεφτά του...

Υποθέτω ότι η τοποθέτηση δεν θα είναι και πολύ δύσκολη υπόθεση...

Γιατί δεν κοιτάς από κανένα eBay μπας και βρεις τίποτα;

Δεν έχω δεί κανένα golf να φοράει,και φοβάμαι μην είναι καμία σαχλαμάρα.

Σίγουρα η τοποθέτηση θα είναι εύκολη,το προϊόν μην ειναι χάλια φοβάμαι!

Link to comment
Share on other sites

για ποιο λογο θες να το κανεις αυτο?

Για να γλιτωσω λίγο ήλιο απο τα πίσω καθίσματα,και τους επιβάτες,αλλα πιο πολύ για τα καθίσματα. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Για να γλιτωσω λίγο ήλιο απο τα πίσω καθίσματα,και τους επιβάτες,αλλα πιο πολύ για τα καθίσματα. :lol:

..τη λύση του φιμέ την σκέφτηκες??? :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Για κουρτινακι εγω προσωπικα δεν θα εβαζα απο την αρχη στο γκολφ, ποσο μαλιστα aftermarket. Περνα απο την llumar ή 3Μ και κανε μια <<αναγνωριστικη>> πτηση να δεις και απο φιμε τι παιζει. Εγω τα'χω κανα μηνα τα φιμεδακια και ειμαι............. :lol::lol::lol: (εχω βαλει τα ενδιαμεσα, oχι πολυ σκουρα, της llumar). Ελπιζω να βοηθησα.

Link to comment
Share on other sites

Για κουρτινακι εγω προσωπικα δεν θα εβαζα απο την αρχη στο γκολφ, ποσο μαλιστα aftermarket. Περνα απο την llumar ή 3Μ και κανε μια <<αναγνωριστικη>> πτηση να δεις και απο φιμε τι παιζει. Εγω τα'χω κανα μηνα τα φιμεδακια και ειμαι............. :thumbsup::thumbsup::thumbsup: (εχω βαλει τα ενδιαμεσα, oχι πολυ σκουρα, της llumar). Ελπιζω να βοηθησα.

Μου εχει παρασει απο το μυάλο για φιμε,το κάκο ειναι οτι είναι μόνιμα,

προσανατολίστηκα σε κουρτινάκι γιάτί αν δεν σου αρέσει το κλείνεις(το πετάς στη τελική)

Δεν ξέρω γιατί δεν εχω δεί,(με κουρτινάκι) πόσο χάλια μπορει να είναι,και είπα μπάς και το εχει δοκιμάσει κανείς για να ανεβάσει καμια φωτό.

THANKSSSSSSSSSSSS όσους με διάβασαν :DB)

Link to comment
Share on other sites

Μου εχει παρασει απο το μυάλο για φιμε,το κάκο ειναι οτι είναι μόνιμα,

προσανατολίστηκα σε κουρτινάκι γιάτί αν δεν σου αρέσει το κλείνεις(το πετάς στη τελική)

Δεν ξέρω γιατί δεν εχω δεί,(με κουρτινάκι) πόσο χάλια μπορει να είναι,και είπα μπάς και το εχει δοκιμάσει κανείς για να ανεβάσει καμια φωτό.

THANKSSSSSSSSSSSS όσους με διάβασαν :D;)

Φίλε μου και οι μεμβράνες βγαίνουν εαν δεν σου αρέσουν.....αλλά παίζει να είσαι μέσα στις μια - δύο εξαιρέσεις σε όλο τον πλανήτη ..που θα βγάλει τα φιμέ... :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.