Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση για Kart στην Λάρισα

Recommended Posts

μας βλεπω να γινομαστε σαν την μοντζα χθες με την βροχη

Μπα, δε νομιζω, κατα τις 9 λενε οτι θα βρεξει μαλλον.

Προς το παρον ο καιρος στη Λαρισα ειναι ηλιολουστος με ανεβασμενη θερμοκρασια ;)

Αντε να παμε προς turboκαιρο σιγα σιγα...!

Link to comment
Share on other sites

Θα πει κανένας πώς τα περάσαμε; :)

Κοσμά! ¶νοιξε μας photo gallery, έχουμε πολύ υλικό λέμε! :D

Μια χαρα περασαμε, ειχε και συμμετοχη αρκετη...

Αντε και το photo gallery να δουμε τα μωρα μας...και πολλα αλλα !

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραια περασαμε, η μεγαλυτερη συγκεντρωση της κεντρικης Ελλαδας(τουλαχιστον απο αυτες στις οποιες πηγα εγω, ο φανης μπορει να εχει δει και μεγαλυτερη), μιας κ ημασταν 15 αυτοκινητα κ πολυ περισσοτερα ατομα σαν παρεα!!

βγαλαμε τις φωτογραφιες μας, καναμε το γυρο της πιστας ολα τα αυτοκινητα σε κονβόι, ηπιαμε καφεδακι κ τα ειπαμε, καναμε καρτ(κριμα που το δικο μου γκρουπ δεν ηταν ιδιαιτερα ανταγωνιστικο tongue.giftongue.gif ) κ απολαυσαμε κ το βασιλη στην πιστα με το gti!! οκ τα λαστιχα σου βασιλη?? B)

αντε,οποιοι εχετε φωτογραφιες ανεβαστε τις (προδρομε κανε τα μαγικα σου) κ αν γινεται ανεβαστε κ τα βιντεο.

αντε κ στην επομενη παιδια!

Link to comment
Share on other sites

ηταν πολυ ωραια.πολυ κοσμος και πολυ γελιο.

δυο πραγματα θελω να πω.

1)doctordim το group το ειχα ευκολα αλλα εσυ που τους ξερεις πηρες το καλο καρτ(βυσμα) γιατι ολοι ημασταν στην ιδια ευθεια και εσυ με μια ξερογκαζια εφευγες 3 μετρα μπροστα. :lol: :lol: :lol:

2)ενα καρτ δεν μπορει να κοψει ενα δεντρο και ας πεσεις πανω του με 65 χιλ/ανα/ωρα.(δοκιμασμενο tongue.giftongue.giftongue.gif:lol: :lol: :lol::):D:lol: :lol: :lol: ).

στους πρωτους γυρους ετρεχα για την γκαυλα.μετα μολις ειδα πως πεταει κωλο το καρτ,παρατησα τις "κοντρες" και αρχισα τα κωλιδια αλλα το ενα μου εφυγε πολυ.(εδω κολαει αυτο που ειπα πιο πανω για το δεντρο.)

βασιλη το πηγαινες γαματα το GTI. :lol: :lol: :lol:

"ΑΡΤΈΜΗ" ειχε πλακα που εβγαζες τα αδεια μπουκαλια απο το νερο για να ειναι ελαφρυ το αμαξι μεσα στην πιστα. upyours.gif

δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο στεναχωριθηκα που δεν ειχα λαστιχα καλα για να βαλω το GTακι μου μεσα στην πιστα. :lol: :lol:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ήταν. Ο ΑCTIVIOUS πλέον μπαίνει στο CLUB με nickname GARDENER upyours.gif . Δεν άφησε θάμνο για θάμνο στην πιστα... Ο Gravediger στην επιστροφή για Λαμία νόμιζε οτι οδηγούσε ακομα το καρτ new_lol.gif , ο Βασίλης έκαψε τα λαστιχα απο το Golf (παίζει και μικρό video

) worthy.gif , o Γιώργος την εκανε με ελαφρά πηδηματάκια απο το Golf του Βασίλη (σωστός) :lol: και κάποια στιγμή εμφανίστηκαν οι DUKES στην πίστα.... worthy.gifworthy.gifworthy.gif:D:thumbsup::lol: ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!!! :unsure:

post-3904-1221521121_thumb.jpg

post-3904-1221521137_thumb.jpg

post-3904-1221521151_thumb.jpg

post-3904-1221521161_thumb.jpg

Edited by FARINAS
Link to comment
Share on other sites

Από τις καλύτερες συνναντήσεις, πάντα τέτοια :unsure:

"ΑΡΤΈΜΗ" ειχε πλακα που εβγαζες τα αδεια μπουκαλια απο το νερο για να ειναι ελαφρυ το αμαξι μεσα στην πιστα. upyours.gif

Ποιό βάρος ρε, απλά μου έτυχε μια φορά στις Σέρρες να φρενάρω και να μπλοκάρει το πεντάλ από μισοάδειο μπουκάλι :D

Από τότε δεν αφήνω τίποτα στο σαλόνι όταν μπαίνω πίστα.

Και επιτέλου έμαθες ότι στην υπογραφή γράφω Αρτέμη και όχι ρτεμη upyours.gif:thumbsup:

Edited by Vrachos
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια! :):lol:

Την πίστα την ξέρω και δεν χάνω ευκαιρία!!! tongue.gif Είμαι για αλλαγή λάστιχα αλλά δεν πειράζει.

Που είναι φωτογραφίες ρε παιδιά..!!

Edited by BASILHS~GTI_V
Link to comment
Share on other sites

Τοποθετηστε τις φωτογραφιες που εχετε βγαλει εδω

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=224

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε κύριε Global :)

new_sugkrotima.gif Φορτώστε! new_sugkrotima.gif

Για τα πρακτικά να αναφέρουμε το παρουσιολόγιο:

  1. BASILHS~GTI_V
  2. getsagal + ¶σπα (The Dukes of Hazzard)
  3. doctordim +3
  4. STAVROS#MK4
  5. R-ZOO
  6. zil
  7. jpm
  8. Vrachos
  9. badjesgt
  10. FARINAS
  11. activious
  12. bbp
  13. GraveDigger
  14. Χρήστος με EOS
  15. Παντελής με μπλε 4άρι
  16. Δημήτρης με άσπρο TSI
  17. Δημήτρης με κόκκινο GTI

Και στην παρέα μας ήταν και 3 φίλοι από το Colt Club

Και με τον κόσμο που είχαμε δεχθήκαμε και μια προσφορά από τον κύριο Μίλτο Γιαννακό για δωρεάν αλλαγή λαδιών (10-40W) ή 5-30W με μια μικρή επιβάρυνση. Και μετά την αποχώρησή μου πληροφορήθηκα πως θέλησε να μας κάνει και μια ακόμα πολύ γεναία προσφορά για Sprint Booster.

Με τον λαό μας και την συσπείρωση του κόσμου μας μπορούμε να καταφέρουμε πολλά!

Πέραν του να περνάμε καλά κάθε φορά που βρισκόμαστε! ;)

Μετά το Athens Tuning Show και την Πανελλήνια Συνάντηση σε Γαλαξίδι & Ερατεινή θα έχουμε μικρές χειμερινές εξορμήσεις στην τεχνητή λίμνη Σμοκόβου, στον Εθνικό Δρυμό της Οίτης και άλλα πολλά!

Μείνετε συντονισμένοι...

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Ο ΑCTIVIOUS πλέον μπαίνει στο CLUB με nickname GARDENER

τι να κανω.αλλοι θελανε ταχυτητα και αλλοι κωλιδια.ας με αφηνατε να τραβηξω χειροφρενο με το golf οταν σας ειπα. :):mellow:;)

Και επιτέλου έμαθες ότι στην υπογραφή γράφω Αρτέμη και όχι ρτεμη upyours.gif:thumbsup:

ναι το προσεξα. tongue.giftongue.giftongue.gif καλιο αργα παρα ποτε.τι εγινε με το φιλτρο???

"πολύ γεναία προσφορά για Sprint Booster"?????? Δηλαδή? Τι θέλει να πει ο ποιητής???? ;)

τι εγινε με το Sprint Booster???

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το meeting super και σηκώνει καθιέρωση!!!!

Τώρα βρήκα λίγο χρόνο να σηκώσω μερικές φωτό!

sb0ea1.jpg

25ft8vk.jpg

sg1fe8.jpg

Πρόδρομε περιμένω το βιντεάκι με το burnout.....τα 1.4 σκορπάνε τρόμο!!!! <_<:thumbsup:

Edited by bbp
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.