Jump to content
Σπύρος

Golf Vi ή Scirocco

GOLF VI ? Scirocco  

7 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Την προηγουμενη παρασκευη το παρηγγειλα και μου ειπε 4-5 μηνες λογω sport πακετου και interlagos

Ναι δυστυχώς αυτά είναι που αργούνε ποιο πολύ! Υπομονή!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ακούω πολλούς που βάζουν τις Interlagos... Οι ζάντες είναι απίστευτες... αλλά για Ελλάδα ΜΟΝΟ και ΜΟΝΟ αν βάλεις παράλληλα το DCC

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα θεωρω το golf πιο ολοκληρωμενο ως αυτοκινητο..καλυτεροι χωροι,σχεδον ιδια συμπεριφορα(το scirocco πιο σπορτιφ για τον μεσο οδηγο..οχι ομως κ για τον μυημενο που με γκολφ με σπορ εργοστασιακη αναρτηση θα κανει παρομοιους χρονους..),νεο chassis..νεο ταμπλο διαφορετικο απο αλλα μοντελα vw..φθηνοτερο σαν αυτοκινητο..η ομορφια υποκειμενικη,οποτε δεν θεωρειται κριτηριο..απο εκει κ περα αν με ρωτησει κανεις γιατι πηρα scirocco κ οχι golf,θα απαντησω οτι εχω ηδη δει φωτογραφιες του 7ου golf πριν καλα καλα αρχισει να κυκλοφορει στους δρομους μας το 6ο..κ για ενα αλλο λογο τον οποιο προτιμω να μην αναφερω γιατι μπορει κατοχοι golf να θιχθουν(αναφερομαι σε κατι που τουλαχιστον στην θεσσαλονικη συμβαινει τεκμηριωμενα κ συχνα)..κ δεν εχω διαθεση κ σκοπο να μαλωσω με κανενα παιδι στο club...κ οπως παντα,προς αποφυγην παρεξηγησεων,εκφερω προσωπικες αποψεις που δεν εχουν σκοπο να πεισουν κανεναν να τις υιοθετησει.. ;)

υ.γ.

εννοειται οτι σαν εμφανιση προτιμω το scirocco..κατα τα αλλα αν εξαιρεσεις την λιγο διαφορετικη συμπεριφορα(κ οτι την προκαλει,π.χ. αναρτησεις κ μετατροχια..) που για τα προσωπικα μου γουστα γερνει την πλαστιγγα προς το scirocco,τα υπολοιπα ειναι λιγο πολυ ιδια..αναφερομαι σε εξοπλισμο κ τιμες ανταλλακτικων κ επιπλεον εξοπλισμου..καταναλωσεις κ επιδοσεις..κτλ..

Edited by kwnstantinos
Link to comment
Share on other sites

επισης θα ηθελα να συμπληρωσω πως κ εγω με τη σειρα μου συμφωνω με τον φιλο τεδ33 πως αν δεν υπηρχε ο ''ανεμος''(scirocco),το ''α8λημα του γκαζον-κολπος''(golf) δεν θα το αγοραζα..οχι επειδη δεν ειναι καλο..αλλα απλως επειδη προτιμω ιαπωνικα αυτοκινητα..κ αν επρεπε αναγκαστικα να κινηθω σε ευρωπαιους κατασκευαστες θα εδινα τα ιδια λεφτα για ενα mini η μια lancia musa..οπως εκανα κ σχεδον μια 7ετια πριν(mini cooper mk2)..κ ας με ταραξε στα προβληματα αξιοπιστιας.παρολο που δεν ειχα κανει την παραμικρη μετατροπη..κ ουτε εχω σκοπο να κανω ποτε σε αυτοκινητο μου.. ;)

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα θεωρω το golf πιο ολοκληρωμενο ως αυτοκινητο..καλυτεροι χωροι,σχεδον ιδια συμπεριφορα(το scirocco πιο σπορτιφ για τον μεσο οδηγο..οχι ομως κ για τον μυημενο που με γκολφ με σπορ εργοστασιακη αναρτηση θα κανει παρομοιους χρονους..),νεο chassis..νεο ταμπλο διαφορετικο απο αλλα μοντελα vw..φθηνοτερο σαν αυτοκινητο..η ομορφια υποκειμενικη,οποτε δεν θεωρειται κριτηριο..απο εκει κ περα αν με ρωτησει κανεις γιατι πηρα scirocco κ οχι golf,θα απαντησω οτι εχω ηδη δει φωτογραφιες του 7ου golf πριν καλα καλα αρχισει να κυκλοφορει στους δρομους μας το 6ο..κ για ενα αλλο λογο τον οποιο προτιμω να μην αναφερω γιατι μπορει κατοχοι golf να θιχθουν(αναφερομαι σε κατι που τουλαχιστον στην θεσσαλονικη συμβαινει τεκμηριωμενα κ συχνα)..κ δεν εχω διαθεση κ σκοπο να μαλωσω με κανενα παιδι στο club...κ οπως παντα,προς αποφυγην παρεξηγησεων,εκφερω προσωπικες αποψεις που δεν εχουν σκοπο να πεισουν κανεναν να τις υιοθετησει.. ;)

υ.γ.

εννοειται οτι σαν εμφανιση προτιμω το scirocco..κατα τα αλλα αν εξαιρεσεις την λιγο διαφορετικη συμπεριφορα(κ οτι την προκαλει,π.χ. αναρτησεις κ μετατροχια..) που για τα προσωπικα μου γουστα γερνει την πλαστιγγα προς το scirocco,τα υπολοιπα ειναι λιγο πολυ ιδια..αναφερομαι σε εξοπλισμο κ τιμες ανταλλακτικων κ επιπλεον εξοπλισμου..καταναλωσεις κ επιδοσεις..κτλ..

οταν αναφερουμε πως εχουμε μια αποψη το τελιωνουμε.Τι συμβαινει συχνα?

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως εχω παρατηρησει πως αγαπημενο αυτοκινητο των περισσοτερων αλλοδαπων στην ελλαδα ειναι ενα μεταχειρισμενο golf η audi a3..αυτο εχω παρατηρησει στην θεσσαλονικη τουλαχιστον.οτι οτι εχω κατι ενταντια στους αλλοδαπους,πως θα μπορουσα αλλωστε αφου κ εγω ειμαι αλλοδαπος στην ιταλια,αλλα οταν παιρνεις υποτιθεται golf κ οχι καποιο αλλο,το κανεις κιολας για να δειξεις κ ενα υποτιθεμενο ανωτερο βιοτικο επιπεδο σε σχεση με καποιον που παιρνει ενα kia η ενα hyndai η ενα dacia η οτιδηποτε αλλο τελοσπαντων(εξαιρουνται mini,alfa,bmw 1,mercedes a-class).αυτο δεν σημαινει οτι οποιος παρει golf αυτοματως γινεται το ιδιο με τους προαναφερθεντες ανθρωπους..αλλα εγω προσωπικα αν επαιρνα golf,θα το επαιρνα γιατι θα ειχα την οικονομικη δυνατοτητα να το κανω(δηλωνοντας παραλληλα αθελα μου κ ενα υψηλοτερο βιοτικο επιπεδο).αλλα οταν εντελει πλεον στην ελλαδα κ δη στην θεσσαλονικη(για αλλες πολεις δεν μπορω να εκφερω αποψη) το ιδιο αυτοκινητο το εχουν κ ατομα επιπεδου αλλα κ ατομα χαμηλοτατου επιπεδου(που συνηθως το κανιβαλιζουν κιολας..),προτιμω να κινηθω σε κατι που προς το παρον δεν το εχουν ατομα χαμηλοτερου επιπεδου.αυτος ηταν ο λογος.

ελπιζω να μη προσεβαλα αθελα μου παντα καποιον κατοχο golf,ομως νομιζω οτι ημουν ξεκαθαρος ως προς την κατηγορια ανθρωπων στους οποιους αναφερομουν..

υ.γ. εγραψα πιο πανω οτι μπορει καποιοι κατοχοι golf να θιχθουν.γιατι φοβαμαι οτι μπορει να μην αντιληφθουν πληρως τι εννοω..ομως εδω ισχυει το ''ο νοω νοειτω''..

Edited by kwnstantinos
Link to comment
Share on other sites

και ολοι οι αλβανοπακιστανοι στην αθηνα εχουν Audi 80.Τι παει να πει αυτο;Δεν ειναι ασφαλης δεικτης βιοτικου επιπεδου η κατοχη αυτοκινητου.Και οι γυφτοι μπορει να εχουν Mercendes αλλα μενουν στα τσαντηρια.Και εν τελει ο καθενας αγοραζει ενα Golf Μκ4 η Μκ5 μεταχειρισμενο με 10-12000ε

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω μαζι σου danichro οτι δεν ειναι ασφαλης δεικτης βιοτικου επιπεδου,ουτε εχω σκοπο ποτε να παρω αυτοκινητο για να δειχθω η οτιδηποτε(γιατι δεν εχω κ τιποτα να δειξω..)απλως σου λεω κατι που συμβαινει τεκμηριωμενα στη θεσσαλονικη κ προσωπικα αφαιρει εν μερει την εικονα του premium μοντελου απο το golf..γιατι μεχρι στιγμης δεν τους εχω δει σε mini,mercedes a class,alfa 145-146-147,bmw 116 αλλα κυριως σε vw group κ μαλιστα golf (εως μκ5 παρακαλω!!) κ audi a3 (μκ1) κ seat ibiza..ισως λογω της ενδεχωμενως ευκολης βελτιωσης κινητηρων του vw group..οπως κ να εχουν τα πραγματα την επιλογη μου την εκανα,βασιζομενος κ στον παραπανω λογο..κ αυτο σε καμια περιπτωση δεν σημαινει οτι πρεπει να ισχυει για ολους..οπως δεν ισχυει οτι ολοι οι κατοχοι golf ειναι του ιδιου επιπεδου με τους προαναφερθεντες.. :lol:

Edited by kwnstantinos
Link to comment
Share on other sites

φιλε archery σου απανταω σε δημοσιο επιπεδο στο p.m. που μου εστειλες γιατι δεν εχω κατι να κρυψω.πρωτον,ο ιδιος λες οτι δεν με ξερεις,αλλα ενω δεν με ξερεις μπορεις να κρινεις οτι δεν ξερω πολλα απο την ζωη?????????δυστυχως υπαρχει μαλλον ενα προβλημα κατανοησης..δεν ειπα ποτε οτι εχω προβλημα με τους αλλοδαπους,απεναντιας ειπα οτι ειμαι κ εγω αλλοδαπος εδω στην ιταλια,οπου βρισκομαι τα τελευταια 6 χρονια.κ αυτο γιατι μου ειπες οτι μπορει να με περασει καποιος για ρατσιστη.οποιος με θεωρησει ρατσιστη τοτε μαλλον δεν κατανοει αυτα που εγραψα.προβλημα με τους αλλοδαπους δεν εχω(μονο σκοπιανους κ τουρκους αλλα ειναι δικο μου ζητημα κ ουδεποτε θα προσπαθησω να πεισω καποιον να ακολουθησει τις αποψεις μου).ποσο μαλλον οταν το αγορι της πρωτης μου ξαδερφης ειναι αλβανος κ τον συμπαθω κ ιδιαιτερως μαλιστα.οσο για το βιοτικο επιπεδο,ναι θεωρω οτι για να παρεις ενα golf-scirocco-mini-a class-bmw 116-alfa-audi a3, πρεπει να εχεις μια οικονομικη ανεση οποτε αυτο που λες οτι εσυ αγοραζεις scirocco αλλα μπορει να μην εχεις λεφτα να ζησεις,ειναι δικο σου προβλημα.κ ειναι μαλιστα κατι που δε θα εκανα ποτε.τη στιγμη που μιλαμε κυκλοφορω με ενα σουζουκι του 96 που μου το εκαναν δωρο επειδη δεν αξιζε τιποτα κ επειδη δεν ειχα λεφτα για κατι ανωτερο.οποτε μη μου προσαπτεις οτιδηποτε περι βιοτικου επιπεδου.οποιος ορθα σκεπτομενος ανθρωπος αγορασει ενα απο τα παραπανω αυτοκινητα,σημαινει οτι εχει κ ενα ανωτερο βιοτικο επιπεδο απο καποιον του οποιου τα λεφτα φτανουν μονο για ενα ματιζ η ενα dacia κτλ.αν τωρα εσυ η οποιοσδηποτε αλλος μπερδευει την εννοια βιοτικο επιπεδο με το μορφωτικο η οτιδηποτε αλλο μπορει να εβαλε το θολωμενο μυαλο σου,πλανασαι πλανην οικτραν δεν ευθυνομαι εγω γιαυτο..βιοτικο επιπεδο ειναι το επιπεδο ζωης.ποσο ανετα ζεις.το θεωρω λογικο βλεποντας καποιον με τα ανωτερω αυτοκινητα,να τον καταταξεις αυτοματως σε ενα ανωτερο βιοτικο επιπεδο(ακομα κ αν εντελει κανεις λαθος γιατι μπορει να σε παραπλανησει το αυτοκινητο κ ο ιδιος να εχει αθλιες συνθηκες διαβιωσης).οσο για το αν καποιοι χρωστανε η καποιοι πανε καλα στις δουλειες τους,ουδεποτε αναφερθηκα σε κατι τετοιο κ νομιζω οτι καπου εκει εισαι εκτος θεματος..ποτε μιλησα εγω για ατομα που χρωστανε η οτιδηποτε?αν εσυ χρωστας κ παρολα αυτα παιρνεις scirocco για να φαινεσαι η επειδη το ποθεις πραγματικα,δικο σου προβλημα,δε σε κατακρινω,ο καθενας κανει οτι θελει.εγω αν δεν εχω,δε θα παρω.

οσο για αυτα που λες φιλε χρηστο οτι δεν ξερω πολλα για την ζωη..ποιος εισαι εσυ φιλτατε να κρινεις ποσα ξερω εγω για την ζωη η τι εχω περασει??ποιος σου εδωσε το θαρρος να με κρινεις σε προσωπικο επιπεδο?δεν νομιζω ποτε να εχω αναφεερθει σε καποιον επι προσωπικου.οποτε καλυτερο θα ηταν να σεβαστεις λιγο καποια πραγματα.κ ουτε εγγραφηκα στο club για να δειξω επιπεδο η την καταντια μου,αλλα για να γινω μελος μιας παρεας.κ μαθε λοιπον κατι εσυ που ξερεις τοσα απο την ζωη,οτι το βιοτικο επιπεδο δεν κρινεται απο το αν χρωστει κανεις η οχι.μπορει καποιος να μενει σε βιλαρα κ να χρωσταει τα μαλλιοκεφαλα του,αυτο δε σημαινει οτι εχει υψηλο βιοτικο επιπεδο,η αν εχει,για ποσο θα το εχει?ουτε αυτο σημαινει οτι οποιος μενει σε χαμοσπιτο αλλα δεν χρωσταει τιποτα,οτι αυτος αυτοματως επειδη δεν χρωσταει αρα εχει κ υψηλο βιοτικο επιπεδο.οποτε μαθε να κρινεις καλυτερα,γνωστη κ πολυταξιδεμενε στα μονοπατια της ζωης..

κ μου λες οτι δεν ειχες προθεση να με στενοχωρησεις?μα γιατι να στενοχωρηθω?επειδη εσυ χωρις να με ξερεις απο το πουθενα μπορεις να κρινεις οτι δεν ξερω κ πολλα για την ζωη??????????????????αν μου το ελεγε καποιος που με ξερει,τοτε ναι,θα ειχε αξια,αλλα οταν το ακουω απο καποιον που δε με ξερει κ μολαταυτα εχει το θρασος(γιατι περι θρασους προκειται) να με κρινει,τοτε για μενα δεν εχει καμια αξια..

κ ολα αυτα επειδη ανεφερα την παρατηρηση μου οτι πολλοι αλλοδαποι παιρνουν μεταχειρισμενα golf-a3-ibiza...για τον οποιοδηποτε λογο που δεν γνωριζω.

κ θα σε παρακαλουσα την επομενη φορα που θα εχεις διαθεση να ''επιτεθεις φιλικα'' οπως εκανες..τουλαχιστον να το κανεις δημοσια,γιατι δεν εκανα-ειπα κατι που να πρεπει να κρυψω.να σου μαθω να κατανοεις δεν μπορω,μπορω ομως να προσπαθησω να σε προδιαθεσω εστω να προσπαθησεις να κατανοησεις..

κ καταληγω,ο καθεις νοημων ανθρωπος εχει την αποψη του.το οτι οι αποψεις διαφερουν ειναι φυσιολογικο κ αναμενομενο.αλλα το να επιτιθεσαι κρινοντας καποιον αν ξερει για την ζωη η οχι(κ μαλιστα βασιζομενος σε συζητηση για αυτοκινητα κ απλες παρατηρησεις!!),λυπουμαι αλλα δεν γινεται αποδεκτο.αποδεκτη ειναι μια σοβαρη συζητηση στην οποια δεν γινεται επιθεση επι προσωπικου.θα μπορουσες καλιστα να πεις οτι διαφωνεις με την αποψη μου,ηρεμα κ ωραια,οπως ηρεμα κ ωραια ανεφερα κ εγω την δικη μου αποψη.αλλα μαλλον οι γνωσεις σου για την ζωη δεν εχουν φτασει ακομα σε αυτο το επιπεδο.

υ.γ.αναφερω ακομα μια φορα οτι ουδεποτε ειχα σκοπο να προσβαλω κατοχους golf.κ αν το εκανα αθελα μου ζηταω συγνωμη.σκοπος μου ηταν να παραθεσω μια προσωπικη παρατηρηση κ τιποτε παραπανω.κ το σταματαω εδω πριν δεχτω κ αλλες επιθεσεις επειδη ειχα το θαρρος να πω τη γνωμη μου..

Edited by kwnstantinos
Link to comment
Share on other sites

εγώ θα πω κάτι απλό... και λίγο... και η κουτσή Μαρία έχει Golf... μα όμως το ποιο ωραίο είναι ότι όλα μα όλα θέλουν να γίνουν GTI έλεος

Υ.Γ. Sorry ρε παιδία δεν θέλω να υπάρξουνε παρεξηγήσεις...

Link to comment
Share on other sites

dark angel ελπιθζω να μη δεχτεις κ εσυ κανενα προσωπικο μηνυμα που να σε κρινει για τις γνωσεις σου στη ζωη.. ;) επειδη αναφερεις την εκφραση κουτση μαρια για αυτοκινητο που ειναι μελος του club(αναφερομαι στο golf).μπορει καποιοι με παρωπιδες να βγουν να σε κρινουν..οποτε προσοχη.. :D παρε παραδειγμα απο εμενα που απο εδω κ στο εξης θα περιγραφω ολα τα αυτοκινητα της vw ως τα τελειοτερα,με σκοπο να μη βρεθω αντιμετωπος με καποιο μελος διαφορετικης αποψης που θα αρχισει να με κρινει επι προσωπικου επιπεδου κ για σοβαρα θεματα οπως το αν ξερω πολλα απο την ζωη..

δεν ηξερα παντως οτι ο τασεις φασισμου εμφανιζονται ακομα κ μεσα στα clubs-forums..ποσα δεν ξερω για την ζωη τελικα.. :D

Edited by kwnstantinos
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά εφόσον δεν έχεις τίποτα να κρύψεις! Παράθεσε τουλάχιστον και το κείμενο που σου έστειλα!!! ;) και είναι το πάρα κάτω!

Φίλε Κωνσταντίνε αυτά που έγραψες, κάποιος που δεν σε ξέρει όπως εγώ αλλά και πολλοί άλλοι εδώ μέσα, θα σε περάσουν για ρατσιστή! Γι αυτό καλό είναι να προσέχουμε όταν γράφουμε η αναφερόμαστε για βιοτικό επίπεδο σε αλλοδαπούς, γιατί χαμηλό βιοτικό επίπεδο μπορεί να έχω και εγώ σαν Έλληνας και ο καθένας μας εδώ μέσα και δεν είναι λίγοι οι Έλληνες που έχουν χαμηλό βιοτικό επίπεδο για πολλούς και διαφόρους λόγους, που δεν είναι εδώ ο τόπος να αναλύσουμε! Το ότι μπορεί και παίρνει ένας αλλοδαπός ένα αυτοκίνητο συγκεκριμένα το Golf ή το Audi, δεν είναι απαραίτητο να είναι χαμηλού βιοτικού επιπέδου όπως και ότι το αυτοκίνητα αυτά στα χρόνια που κυκλοφορούν έχουν αφήσει μια αύρα εμπιστοσύνης! Και να σου αναφέρω γιατί μάλλον δεν γνωρίζεις και πολλά για την ζωή, από τα λεγόμενά σου, ότι υπάρχουν αλλοδαποί εδώ στην Ελλάδα που δεν χρεωστάνε τίποτα και σε κανένα σε σχέση με μας τους Έλληνες που είμαστε χρεωμένοι μέχρι ταμπούνια. Και υπάρχουν Έλληνες που είναι αλλοδαποί σε άλλες χώρες και μεσουρανούν!!! Όπως υπάρχουν Έλληνες όπως οι γονείς σου που μοχθούν για να σπουδάσουν το ή τα παιδιά τους! Όπως υπάρχουν και ξένοι που κάνουν επίσης το ίδιο για να σπουδάσουν τα δικά τους παιδιά στην χώρα μας! Συγνώμη αν σου έγραψα κάποια πράγματα που σε στεναχώρησαν, αλλά η πρόθεση μου δεν ήταν αυτή και ελπίζω να την κατάλαβες!!! Φιλικά Χρήστος

Αν και όπως αναφέρεις, είδη έχεις βγεί εκτός θέματος! Και ένας από τους λόγους ήταν και το π.μ. :D

Δεν θέλω να σου απαντήσω, όχι ότι δεν μπορώ, αλλά θα γίνω πολύ εριστικός και πικρόχολος και δεν έχω καμία μα καμία διάθεση να χαλαστώ!!! ΑΔΙΚΑ!!! iconcool5lw.gif

Link to comment
Share on other sites

archery συνεχιζεις να πετας τα βελη σου μου φαινεται σε οποιονδηποτε εχει διαφορετικη αποψη απο την δικη σου..το κειμενο δεν το παρεθεσα,οχι γιατι δεν ηθελα να το δειξω αλλα γιατι δεν γνωριζω πως να το κανω.δεν ειμαι γνωστης των υπολογιστων.ειναι κ αυτο μηπως ενδειξη οτι δεν ξερω πολλα για την ζωη??ε?φωτεινε παντογνωστη?που εχεις το θρασος μετα απο την πρωτη επιθεση σου να συνεχιζεις(αντι να ζητησεις συγνωμη που με αποκαλεσες ρατσιστη κ μη γνωστη της ζωης,η εστω να μη πεις τιποτα)?κ αν δεν θες να απαντησεις οπως λες,δεν θα απαντουσες..οσο για το πικροχολος κ εριστικος..ποσο πιο πολυ μπορεις να γινεις πια μετα τις προσβολες σου οτι ειμαι ρατσιστης κ δεν ξερω πολλα απο την ζωη?ειλικρινα απορω..μου επιτιθεσαι προσωπικα κ ζητας κ τα ρεστα?κ εγω πρεπει να κατσω να σε ανεχομαι?

ναι,η απαντηση μου σε σενα ηταν off topic.ζητω συγνωμη απο τα μελη για το συγκεκριμενο off topic..αλλα καλο θα ηταν να ανοιξουμε λοιπον ενα topic στο οποιο ο καθεις θα μπορει να κρινει κ να προσβαλλει τον αλλο,επειδη αναφερει την προσωπικη του αποψη.απο το να κρινουμε κ να προσβαλουμε στα ''κρυφα''.

υ.γ.αν εσυ χαλιεσαι επειδη καποιοι εχουν διαφορετικες αποψεις απο τις δικες σου,δικο σου προβλημα.αλλα κ παλι,αν δε θες να χαλαστεις,μη το παιζεις δικαστης που προσπαθει να επαναφερει στο σωστο το δρομο..γιατι δεν πηρα κανενα λαθος δρομο ουτε προσεβαλα κανενα οπως προσπαθουσες να μου προσαψεις..αντιθετως εσυ με αποκαλεσες ρατσιστη κ μη γνωστη της ζωης..ετσι για να εξηγουμαστε κ ας παρεξηγουμαστε.

κ θα σε παρακαλουσα εσενα προσωπικα να σταματησεις απο εδω κ στο εξης να ασχολεισαι μαζι μου κ να λαμβανεις θεση δικηγορισκου.αν εχεις τον ευγενη σεβασμο(πραγμα κατα τα φαινομενα δυσκολο..).γιαυτο το λογο υπαρχουν οι moderators-administrators κ εσυ απο οτι βλεπω δεν εισαι κατι τετοιο.κ κατι τελευταιο.οταν θα αναφερεις προσωπικη σου αποψη,καλο θα ηταν να μην λες οτι ειναι κ πολλοι αλλοι που σκεφτονται παρομοιως.εκτος κ αν καποιος σε εχει ορισει ως τον εκπροσωπο τυπου του club(οποτε οτι εχει να πει το δηλωνει μεσω εσου) η εκτος κ αν θεωρεις οτι οι υπολοιποι δεν εχουν αποψη η οτι εισαι σιγουρος οτι ολοι σκεφτονται κ κατανοουν τα παντα οπως εσυ..

Edited by kwnstantinos
Link to comment
Share on other sites

ηρεμια ρε παιδια...

ειναι προσωπικα ζητηματα αυτα... κωσταντινε λαθος σου.. επρεπε να απαντησεις παλι σε πμ.. δν νομιζω οτι αφορα τους υπολοιπους χρηστες η συζητηση σας....

οντως νταρκ... ΚΑΙ Η ΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΕΧΕΙ ΓΚΟΛΦ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΚΟΛΦ ΟΜΩΣ ΘΑ ΠΑΙΡΝΑ ΑΝ ΔΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΤΟ ΣΙΡΟΚΟ.. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΟΥΜΕ..

ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα :D

Link to comment
Share on other sites

οντως..εχεις δικιο scirocco122 οτι επρεπε να απαντησω παλι με p.m. απλως ειμαι πρωτη φορα σε φορουμ κ δεν ειχα σκεφτει οτι θα βγω εκτος θεματος..αλλα απο την αλλη να με αποκαλουν ρατσιστη κ μη γνωστη της ζωης,επειδη λεω την αποψη μου,δεν το θεωρω υγειες,ωριμο κ σοβαρο..τελειωσε για μενα το θεμα,αν θελησει καποιος mod,μπορει ελευθερα να σβησει τις ανωτερω απαντησεις μου.κ για να ξαναμπω στο θεμα.golf συνολικα καλυτερο αλλα εγω θα διαλεξω scirocco κ παλι scirocco :D

Edited by kwnstantinos
Link to comment
Share on other sites

αυτα συμβαινουν.. μην απολογισαι...

γενικα το θεμα ρατσισμος κτλ εδω ειναι διογκωμενο και παρεξηγημενο καπως.. δν λεω περισσοτερα γτ βγαινουμε οφφ.. καταλαβα τι θες να πεις εγω..

αλλα παρεξηγηθηκε γτ το πες λιγακι ακομψα...ολα καλα...

εκανες πολυ καλη επιλογη παντως tongue.gif:lol::D

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω και εγώ για την επιλογή! :D

Link to comment
Share on other sites

Στοπ παιδια "κουραστηκε" το θεμα!!!Αμαν...!!!

Για να ελαφρύνω λίγο την συζήτηση.

Μου αρέσει πολύ το Scirocco αλλά το εσωτερικό του δεν ταιριάζει. Eίναι πολύ πίσω (αναχρονιστικό) όταν είχε βγει το IROC τότε στην παρουσίαση είχαν ένα καταπληκτικό εσωτερικό. Που είναι οεο

http://stadium.weblogsinc.com/autoblog/hir...01464_large.jpg

Το golf VI πάλι είναι πρωτοπόρο σε σχεδίαση μέσα έξω (είτε αρέσει είτε όχι) και έτσι είναι μια καλή επιλογή για αυτόν που ενδιαφέρετε

Προτείνω λοιπόν Scirocco με εσωτερικό από το golf VI :blush:;)

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Για να ελαφρύνω λίγο την συζήτηση.

Μου αρέσει πολύ το Scirocco αλλά το εσωτερικό του δεν ταιριάζει. Eίναι πολύ πίσω (αναχρονιστικό) όταν είχε βγει το IROC τότε στην παρουσίαση είχαν ένα καταπληκτικό εσωτερικό. Που είναι οεο

http://stadium.weblogsinc.com/autoblog/hir...01464_large.jpg

Το golf VI πάλι είναι πρωτοπόρο σε σχεδίαση μέσα έξω (είτε αρέσει είτε όχι) και έτσι είναι μια καλή επιλογή για αυτόν που ενδιαφέρετε

Προτείνω λοιπόν Scirocco με εσωτερικό από το golf VI :blush:;)

Στα λόγια μου έρχεσαι!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Για να ελαφρύνω λίγο την συζήτηση.

Μου αρέσει πολύ το Scirocco αλλά το εσωτερικό του δεν ταιριάζει. Eίναι πολύ πίσω (αναχρονιστικό) όταν είχε βγει το IROC τότε στην παρουσίαση είχαν ένα καταπληκτικό εσωτερικό. Που είναι οεο

http://stadium.weblogsinc.com/autoblog/hir...01464_large.jpg

Το golf VI πάλι είναι πρωτοπόρο σε σχεδίαση μέσα έξω (είτε αρέσει είτε όχι) και έτσι είναι μια καλή επιλογή για αυτόν που ενδιαφέρετε

Προτείνω λοιπόν Scirocco με εσωτερικό από το golf VI -_-:D

Με λίγα λόγια βρε παιδιά κοιτάξτε στην ψηφοφορία τα λέει όλα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.