Jump to content
yarisclub

Boulekos

Recommended Posts

Καλημερα.

Μετα απο πολυ σκεψη ειδα οτι δεν με συμφερει να πουλησω το αυτοκινητο μου , μιας και ειναι πολυ νωρις ακομα αλλα και επειδη το SUV που θελω δεν εχει το ιδιο πορτ μπαγκαζ.

ΟΠοτε εχουμε και λεμε.

Στο Jetta 1400cc / 140hp ,

Παμε προς την αναβαθμιση του μοτερ.

Λεω να βαλω του boulekos dynamic το προγραμμα οπου το φτανει 200 αλογα και του βαζει και μια σκουπα.

Το κοστος ειναι 1300 euro και περιλαμβανει τα παντα.

Εσεις τι λετε , αξιζει τον κοπο?

Κανει δουλεια?

Ειναι καλο?

Edited by lefteris_TSI
Link to comment
Share on other sites

εγώ θα σου έλεγα να πας σε λύσεις κονσέρβας επώνυμης(π.χ.revo)η custom(e tuners) με κόστος απο 650 εως 1000 και πάντα με γνώμονα μέχρι που θες να το φθάσεις το θέμα. Εγώ θα έλεγα μόνο πρόγραμμα χωρίς σκούπες,εξατμίσεις κτλ.επικοινώνησες με μπουλεκο?αν θες δώσε καμιά πληροφορία για το τι ακριβώς κάνει(παράλληλο εγκέφαλο???)πολλά μου φαίνονται 1300 ρε παιδί μου

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

¶σε τον Μπουλέκο, πήγαινε σε κάτι δοκιμασμένο, οι περισσότεροι πχ φοράνε Revo και είναι ευτυχισμένοι.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μπουλεκος βαζει παραλληλο εγκεφαλο , και τιποτα αλλο.

Τελικα δεν ειναι 200 τα αλογατα αλλα το κανει 180 και κοστιζει 800€

Τωρα μιλησα και με την REVO (Cargate) και μαλλον αξιζει καλυτερα , απλα δεν δινει την δυνατοτητα για DEMO.

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Νομίζω έχει να κάνει με τον τρόπο προγραμματισμού για τα TSi και γι΄αυτό δεν δίνουν Demo. Μπορεί να λέω και μπαρούφες.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον ετσι ειναι...

Μου φαινεται ποιο εμπιστο το REVO μιας και το παλικαρι διορθωνει το ηλεκτρογκαζο , οποτε εχει καλυτερη αποδοση το συστημα.

Link to comment
Share on other sites

Για το Tiguan πηγαινα αλλα τελικα ακυρο.

Μαλλον θα περιμενω κανενα χρονο ακομα και θα παρω το CC γιατι το TIGUAN απο χωρους ειναι λιγο μειον.

Τελικα αυριο παω για αναβαθμιση σε 205 αλογατα στην Revo

Edited by lefteris_TSI
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω να πω τιποτα , παρα μονο ενα μεγαλο ευχαριστω στα παιδια στο CarGate οπου πραγματικα γνωριζουν τι κανουν και πως το κανουν.

Το αυτοκινητο μετα το upgrade ειναι εντελος αλλο μοντελο , φευγει για πλακα , και οχι μονο αυτο αλλα εχει και καλυτερο ΜΠΑΜ.

Τελικη που προλαβα να βγαλω απο Σχηματαρι μεχρι Αγιο Στεφανο 235 και ανεβαζε ακομα πολυ περισσοτερα αλλα δεν ειχα χωρο για να περασω μιας και ειχε λιγακι κινησουλα.

Αυτα , Τα λεφτα του το προγραμμα τα αξιζει και με το παραπανω

*Βγαλαμε και το ΤΑ απο το JETTA και τωρα εχω VW JET

Edited by lefteris_TSI
Link to comment
Share on other sites

ποσο κοστιζει ολο το προγραμα λευτερη και τι εγγυησεις σου εδωσαν

----------------------------------------------------------------------------------------

Ποσο χρονο σου πηρε λευτερη να σου βαλουν το προγραμα και μετα κανανε δοκιμη πως παει το αυτοκινητο?αυτα τα χειριστηρια sps σου τα εδωσαν

Eγινε συγχωνευση των διαδοχικων δημοσιευσεων.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

Τα χειριστηρια sps τι ειναι παλι?

Το δοκιμασαμε η τιμη ειναι 850€ τελικη και θελουν 30 λεπτα για προγραμματισμο και αναβαθμιση του μαμα λειτουργικου.

Εγγυηση 2 χρονια εγκεφαλο-μοτερ

Link to comment
Share on other sites

Λεφτέρη, μεγειά και καλές βόλτες.

Αναρωτιέμαι αν σταματάει μετά την αναβάθμιση. ή έχεις αλλάξει και φρένα?

Στο δικό μου TSi DSG χρειάζονται βελτίωση χωρίς το πρόγραμμα revo!!! :lol:

Η καργκειτ μετά τον επαναπρογραμματισμό συστήνει και αναβάθμιση εισαγωγής - εξάτμισης ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

Οχι εμενα τα παιδια δεν μου ειπαν τιποτα για εισαγωγη-εξαγωγη.

τους ειπα εγω για ΦΙΛΤΡΟ η κατι αλλο και μου ειπαν μην το πειραξεις , καλα παιζει και ετσι.

Παντος παει κομματια το εργαλειο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Μετα απο πολυ σκεψη ειδα οτι δεν με συμφερει να πουλησω το αυτοκινητο μου , μιας και ειναι πολυ νωρις ακομα αλλα και επειδη το SUV που θελω δεν εχει το ιδιο πορτ μπαγκαζ.

ΟΠοτε εχουμε και λεμε.

Στο Jetta 1400cc / 140hp ,

Παμε προς την αναβαθμιση του μοτερ.

Λεω να βαλω του boulekos dynamic το προγραμμα οπου το φτανει 200 αλογα και του βαζει και μια σκουπα.

Το κοστος ειναι 1300 euro και περιλαμβανει τα παντα.

Εσεις τι λετε , αξιζει τον κοπο?

Κανει δουλεια?

Ειναι καλο?

καλυτερα κατι επωνυμο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.