Jump to content
Guest dubbeR_Stoilas

Polo 9n με 18''

Recommended Posts

Guest dubbeR_Stoilas

¶φησα σήμερα τις ζάντες μου για ίσιωμα-βάψιμο και κυκλοφορώ με ζάντες αντικατάστασης και ό,τι να ναι λάστιχα 225-45-18

Είμαι συνέχεια με ένα ήχο χρατς-χρουτς καθώς τα λάστιχα κάνουν συνεχώς σέξ με τους θόλους ;)

Ωραίες δείχνουν πάντως... love.gif

DSC_3299_resize.jpg

DSC_3303_resize.jpg

DSC_3306_resize.jpg

DSC_3308_resize.jpg

DSC_3310_resize.jpg

Edited by dubbeR_Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Ναί , ωραίες δείχνουν αλλα άμα είχες 205-40-18 θα ήταν πιο ωραίο το λουκ . Ωραίες πάντως ! Τι δικές σου τι χρώμα θα τις κάνεις , ειναι οι γνωστες RS4 Replicas ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Σε τέτοια περίπτωση ούτε θα έβρισκαν θόλους όπως τώρα.

Μαύρο Glossy θα γίνουν οι δικές μου.

+1 :cry: :cry: Μπραβο , πιστεύω έκανες ωραία και καλή επιλογή , όταν τις βάλεις αν μπορεις βάλε και μια φωτο στο γκαραζ σου να τις δούμε και να λιώσουμε ... θα ταιριάζουν και με τα φώτα σου ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
ωραια επιλογη χρωματος.

ποσο κοστιζει η βαφη αν επιτρεπεται;

160 αν θυμάμαι καλά για τις 4. Αμμοβολή και βάψιμο.

+1 :cry::cry: Μπραβο , πιστεύω έκανες ωραία και καλή επιλογή , όταν τις βάλεις αν μπορεις βάλε και μια φωτο στο γκαραζ σου να τις δούμε και να λιώσουμε ... θα ταιριάζουν και με τα φώτα σου ;)

Thnx, πιστεύω ότι θα ταιριάζει με όλο το Car όπως μαύρα τζάμια, κολώνες πόρτας, φώτα εμπρός-πίσω. Είναι στο Blue-Black πνεύμα που πάντα είχα στον νου μου. Ούτε κραυγαλέα νίκελ, ούτε άλλα χρώματα. Σκέφτομαι να πάω για βάψιμο και τους καθρέφτες μου.

Link to comment
Share on other sites

ειναι αξιοπιστη αυτη η μεθοδος βαφης;αντεχει στον χρονο και στην πιεση ενος πιεστικου ωστε να μην ξεφλουδιζει κλπ

ειχα ρωτησει και εγω και μου ειπαν για ηλεκτροστατικη και σε φουρνο αλλα το φοβαμαι......

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Σε πιεστικά κλπ ναι, δεν παθαίνει τίποτα. Σε πεζοδρόμια όμως όχι. Σκέψου ότι είναι σαν εργοστασιακή βαφή ζάντας, ίδια μέθοδος.

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Τις πήρα πριν λίγο, κόλαση έγιναν, μου άρεσε πολύ το αποτέλεσμα. Τράβηξα και φωτογραφίες, θα ανεβάσω σε λίγο.

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol::wub: :wub: :wub::thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

WOW !!

Tέλειες έγιναν , άξιζαν τα λεφτά τους ! Όπως είπα και χθες έκανες ωραία και καλή επιλογή !!!! Να τις χαίρεσαι και να τις προσέχεις !!! ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Λόγω κακής φωτογραφίας.

Εδώ καλύτερα:

DSC_3352_resize.jpg

DSC_3353_resize.jpg

DSC_3354_resize.jpg

DSC_3356_resize.jpg

Kαι ήθελα να σου πώ να βγάλεις τις καινούργιες φωτοζ με τις "στάσεις" τις χθεσινές , μέσα στο μυαλό μου ήσουν ! Επαλήθευση των όσων είπα , δεν τα ξαναλεω γιατι θα νομίζεις οτι σε δουλεύω στο τελος !! Αλήθεια με τα Fulda πως τα πας ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

thnx, ήθελε φωτισμό βασικά, δεν είναι θέμα "πόζας". Τα Fulda σήμερα τα έβαλα οπότε δεν έχω ασφαλή συμπεράσματα. Μια βόλτα στη βροχή πριν λίγο πάντως έδειξαν καλά δείγματα. Καμία σχέση με τα απαράδεκτα F1 που είχα μπροστά πριν και τώρα μπήκαν πίσω. Τα πήρα και χοντρική από τον εισαγωγέα οπότε κομπλέ!

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Φτου φτου και ξανά φτου!

Tο πρώτο στρογγυλοφάναρο που μ'αρέσει ;) .

Καλορίζικες οι ζάντες και να το χαίρεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε Κώστα ειλικρινά με τις μαύρες ζάντες άλλαξε το αμάξι,δείχνει πολύ πιό όμορφο!!!Καλορίζικες!

Edited by Metal Drummer
Link to comment
Share on other sites

ωραιες οι 18αρες αλλα σε polo μου κανει λιγο καπως....παντως το χρωμα δενει ωραια με το αμαξι σου και το χεις πολυ ομορφο!

να το χαιρεσαι!δεν εκοψε ομως το αμαξι σε αποδοση?

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Κάτι σου ξεφεύγει μάλλον. Κάνε τον κόπο να ξαναδιαβάσεις το 1ο post.

Πως μπορεί να κόψει όταν απλά βάφεις τις ζάντες ? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L
Κάτι σου ξεφεύγει μάλλον. Κάνε τον κόπο να ξαναδιαβάσεις το 1ο post.

Πως μπορεί να κόψει όταν απλά βάφεις τις ζάντες ? :huh:

Μάλλον ρωτάει, γενικά αν κόβει με τις 18άρες αφού είναι ένα αμάξι που κανονικά φοράει 15'.

Κι εγώ την έχω την απορία. Αν και μάλλον παίζει ρόλο και το βάρος της ζάντας και το φάρδος στο λάστιχο και όχι το μέγεθος από μόνο του.

Link to comment
Share on other sites

Κωστα οι ζαντες ειναι μ@μ@τες :huh:;) . Πολυ πιο καλυτερες ( εννοειται) απο τοτε που σε ειχα δει στο Shisha, το καλοκαιρι. Ευγε :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
Μάλλον ρωτάει, γενικά αν κόβει με τις 18άρες αφού είναι ένα αμάξι που κανονικά φοράει 15'.

Κι εγώ την έχω την απορία. Αν και μάλλον παίζει ρόλο και το βάρος της ζάντας και το φάρδος στο λάστιχο και όχι το μέγεθος από μόνο του.

Δεν έκοψε από 17 σε 18 καθώς οι συγκερκιμένες ήταν πιο ελαφριές από τις δικές μου. Τώρα αν από 14άρες που φοράνε κανονικά τα Polo σε 17 έκοψε, προφανώς, δεν υπάρχει περίπτωση να μην κόψει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.