Jump to content
dakis

Μυτιλήνη!

Recommended Posts

Guest N.O.S.-->
μονο εγω ειμαι μυτιλήνη???????????? να κανουμε κανενα meeting κι εδω?????? :D

α ρε πατριδα το καλοκαιρι θα τα πουμε απο βατερα ειναι η καταγωγη μου :baby:

Link to comment
Share on other sites

α ρε πατριδα το καλοκαιρι θα τα πουμε απο βατερα ειναι η καταγωγη μου :D

τα βατερα ειναι πολυ ωραιο μερος και εχει και ενα τελειο club "Αrena club"...............

Link to comment
Share on other sites

Ελάτε μορέλιαμ τι κάνετε? Α ρε πανέμορφη Λέσβος 3 χρόνια έκανα εις το βουνό ψηλά εκεί στην ¶γρα στα πρώτα μου εκπαιδευτικά χρόνια.!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τον Αυγουστο ημουν στα Παρακοιλα , λογω καταγωγης της κοπελας μου. Το γυρισα σχεδον ολο το νησι. Ωραια η Μυτιληνη και με πολυ ζεστο κοσμο.

Καμιά Αγιάσο με τρίτη τετάρτη 'καρφωτή' πας????

Link to comment
Share on other sites

Και γω από Μυτιλήνη. Παλιότερα που έμενα Αθήνα σαν φοιτητής είχα έρθει σε αρκετά meeting, εκδρομές και τις Πέμπτες στο ΣΕΦ αλλά από τότε που έφυγα έχω χαθεί... Παρακολουθώ μόνο από το forum αλλά βλέπω ότι και πολλοί από τους "παλιούς" έχουν χαθεί!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ εγώ από Μτιλήνη είμαι.. κ μένω στη Μυτιλήνη.Είχα ψιλοχαθεί λόγω δουλειάς, αλλά θα προσπαθήσω να βλέπω κ το φόρουμ.

Δουλειά τι δουλειά? πίνουμε ούζα στο μπαλκόνι του Αντώνη του Καγιάννη με με αχιβάδες και δεν προλαβαίνουμε :lol: :lol:

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Δουλειά τι δουλειά? πίνουμε ούζα στο μπαλκόνι του Αντώνη του Καγιάννη με με αχιβάδες και δεν προλαβαίνουμε :D :D

νατα και τα ουζα στο καγιανη nightelf........ δεν μας τα ειπες αυτα!!!! απο κατω μενω εγω ρε!!!!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Πάντως βλέπω να κυκλοφορούν μερικά αμάξια με αυτοκόλλητα του club. Δεν ξέρω αν είναι από δω τα παιδιά ή αν σπουδάζουν Μυτιλήνη...

Συνήθως πετυχαίνω ένα άσπρο Polo με πινακίδες Αθήνας και ένα Golf V!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως βλέπω να κυκλοφορούν μερικά αμάξια με αυτοκόλλητα του club. Δεν ξέρω αν είναι από δω τα παιδιά ή αν σπουδάζουν Μυτιλήνη...

Συνήθως πετυχαίνω ένα άσπρο Polo με πινακίδες Αθήνας και ένα Golf V!

Link to comment
Share on other sites

Δουλειά τι δουλειά? πίνουμε ούζα στο μπαλκόνι του Αντώνη του Καγιάννη με με αχιβάδες και δεν προλαβαίνουμε ;):D

Δουλειά!! ¶λλοι κάθονται στο μπαλκονάκι του Αντώνη!!!

Link to comment
Share on other sites

Δουλειά!! ¶λλοι κάθονται στο μπαλκονάκι του Αντώνη!!!

Να σου πω από την δουλειά προτιμώ να κάθομαι στο μπαλκόνι με τα ουζάκια μου. :D ¶λλα βλέπεις είμαι και λίγο άτυχος γιατί είμαι Αθήνα ;)

.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.