Jump to content
LefterisIraklio

Χρωμα στο Scirocco.....!

??????? ????????  

3 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Τελικά οι ίδιοι είμαστε σε όλα τα fora..... κι εγώ που νόμιζα ότι το αμάξι έγινε "σούπα"!!!!!!

¶ντε καλώς να τα δεχτείς jntaras :D

Mε πηρατε χαμπαρι ε? tongue.gif ...απλα δεν ξερω πως να αλλαξω το ονομα μου,εχω γραφτει με αυτο το nick απο το Μαρτιο...αντε παιδια να τα πουμε καμια μερα! :D

Edited by sciroccos
Link to comment
Share on other sites

Mε πηρατε χαμπαρι ε? tongue.gif ...απλα δεν ξερω πως να αλλαξω το ονομα μου,εχω γραφτει με αυτο το nick απο το Μαρτιο...αντε παιδια να τα πουμε καμια μερα! :D

Καλώς όρισες και από μένα, για άλλη μια φορά καλώς να δεχτείς το αυτοκίνητό σου.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Να είσαι καλά. ^_^ αν θέλεις και δεν το έχεις δει ακόμα, μπες εδώ! http://eleni-ioannou.com/Scirocco.htm Να δεις Video!

Link to comment
Share on other sites

Πήγα για λευκό αλλά μόλις είδα το viper green της έκθεσης το πήρα.Το χρώμα είναι τέλειο.

Καλοταξιδο να ειναι donatos. Με το καλο να σου ερθει και εσενα και να το χαρεις οπως θελεις. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ.Kαλοτάξιδα να είναι και τα δικά σας και να τα χαίρεστε με υγεία.Δεν περίμενα .Πήρα της έκθεσης.Γνώμη μου είναι ότι όποιος δεν έχει δει το viper green δεν ξέρει για τι φανταστικό χρώμα μιλάμε.Οι φωτό το αδικούνε πολύ.Στα βίντεο μόνο μπορείς να έχεις μια πιο πραγματική εικόνα.Είναι το χρώμα του scirocco.Τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ.Kαλοτάξιδα να είναι και τα δικά σας και να τα χαίρεστε με υγεία.Δεν περίμενα .Πήρα της έκθεσης.Γνώμη μου είναι ότι όποιος δεν έχει δει το viper green δεν ξέρει για τι φανταστικό χρώμα μιλάμε.Οι φωτό το αδικούνε πολύ.Στα βίντεο μόνο μπορείς να έχεις μια πιο πραγματική εικόνα.Είναι το χρώμα του scirocco.Τέλος.

Όλα τα έχει ο μπαξές! tongue.gifhttp://www.eleni-ioannou.com/Scirocco.htm tongue.gif;)

Link to comment
Share on other sites

Oύτε για την VW να δούλευες.Μιλάμε για πολλά βίντεο.Αυτό θα πει γουστάρω το αυτοκίνητό μου.Αν είδα καλά το έχεις στο σπάνιο άσπρο :D (κωδικός χρώματος rare white) tongue.gif .Να είναι καλοτάξιδο. :D

Link to comment
Share on other sites

Oύτε για την VW να δούλευες.Μιλάμε για πολλά βίντεο.Αυτό θα πει γουστάρω το αυτοκίνητό μου.Αν είδα καλά το έχεις στο σπάνιο άσπρο :lol: (κωδικός χρώματος rare white) tongue.gif .Να είναι καλοτάξιδο. :D

Ποιος? εγώ???? tongue.gif:D ακόμα δεν το έχω παραλάβει. και όπως βλέπεις στην υπογραφή μου κόκκινο της φωτιάς! Όπως λέμε κόκκινο και να καίει!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Το πέτυχα σήμερα σε κόκκινο και τελικα του παει πολυ.Ισως αν τα πισω φωτα ηταν σκουρα να ηταν ακομα καλύτερο.

Το μόνο που δεν είναι δύσκολο, :D αλλά και τα διαφανές θα του πηγαίνουν πάρα πολύ! :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι μη χασεις!!!Απλα λευκο να μην ακους...ΧΑΧΑΧΑ tongue.giftongue.giftongue.gif:blink::rolleyes:

[/quote

Πες του τα, ted33 θα το μετανιώσει που δεν το πήρε λευκό άστον να λέει :lol: το χρώμα του scirocco είναι το λευκό! και μετα πολύ κοντά το πράσινο.

Link to comment
Share on other sites

Πες του τα, ted33 θα το μετανιώσει που δεν το πήρε λευκό άστον να λέει :lol: το χρώμα του scirocco είναι το λευκό! και μετα πολύ κοντά το πράσινο.

tongue.giftongue.giftongue.gif:blink::rolleyes::lol: Στο πίσω μέρος του μυαλού σας έχεται το κόκκινο! χαχαχα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

tongue.giftongue.giftongue.gif:rolleyes::lol::lol: Στο πίσω μέρος του μυαλού σας έχεται το κόκκινο! χαχαχα tongue.gif

Χαχαχαχαχ έτοιμος είσαι! είπα να σε πειράξω λίγο το έγραψα και στους χρόνους αναμονής! αμέσως τσίμπισες παπού! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχ έτοιμος είσαι! είπα να σε πειράξω λίγο το έγραψα και στους χρόνους αναμονής! αμέσως τσίμπισες παπού! ;)

Αμεσως τσιμπαει σε δευτερολεπτα...Μηπως εχει μετανιωσει με το χρωμα τελικα???ΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol: .Σε πειραζω κουκλι ειναι το κοκκινο...

Link to comment
Share on other sites

Να είστε όλοι καλά με κάνεται και γελάω! Αχουυυυυυυυχαααχα :lol:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.