Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Συνάντηση στα Ιωάννινα

Recommended Posts

παλι καλα δλδ που δν θα ανεβασω το αμαξι γιατι εαν εχει χιονισει θα εκανε το εκχιονιστηκο το αμαξι μ!!!! ;) ;) :lol: :lol:

θα βουτιξει κανεις αλλος στην παγωμενη πισινα η θα ειμαι ο μονος???? tongue.gif:whistling:

Κοιταξε να δεις μπορει και να μην εισαι ο μονος που θα βουτηξει στην πισινα :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρετε για τις επόμενες ημέρες μπορεί να επικοινωνεί άμεσα μαζί μου προκειμένου να γίνει κράτηση της τελευταίας στιγμής! Μετά απο ενημέρωση το ξενοδοχείο διαθέτει ακόμα κάποια δωμάτια. Τουλάχιστον μέχρι να τα κλείσει κάποιος άλλος επισκέπτης του.

Επίσης θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι την Παρασκευή το ξενοδοχείο θα φιλοξενεί την δεξίωση του Προέδρου της Δημοκρατίας και θα πρέπει να υπάρχει μια ήπια συμπεριφορά απο μέρους μας. Θα ήταν συνετό όλοι να προσέξουμε την συμπεριφορά μας.

Έμειναν 6 ημέρες ακόμα και θα πρέπει όλοι οι οδηγοί να έχετε πραγματοποιήσει όλες εκείνες τις ενέργειες στο όχημα σας για μια ευχάριστη εκδρομή. Επίσης μην ξεχνάτε να έχετε γεμίσει βενζίνη πριν ξεκινήσετε για τα σημεία συνάντησης. Το πρόγραμμα θα τηρηθεί αυστηρά.

Τελευταίο και σημαντικό θα τονιστεί ότι απαγορεύεται αυστηρά η οδήγηση με επείδηξη οδηγικών ικανοτήτων ή/και με κατανάλωση αλκοόλ πέραν του επιτρεπτού ορίου.

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ θα πάμε για να περάσουμε ευχάριστες στιγμές και να γιορτάσουμε τα 5 έτη Hellenic VWClub.

Ραντεβού στην ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ στα ΙΩΑΝΝΙΝΑ!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι την Παρασκευή το ξενοδοχείο θα φιλοξενεί την δεξίωση του Προέδρου της Δημοκρατίας και θα πρέπει να υπάρχει μια ήπια συμπεριφορά απο μέρους μας. Θα ήταν συνετό όλοι να προσέξουμε την συμπεριφορά μας.

το γνωριζω ,μου εστειλε προσκληση αλλα τα βαριεμαι αυτα και μαλλον θα παω για κανενα καφε.... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες ο koullis έχει δίκιο.Να είμαστε λίγο προσεκτικοί στην συμπεριφορά μας ώστε να μη δημιουργηθεί πρόβλημα από το ξενοδοχείο προς τα παιδιά του προεδρίου.

Επίσης καλό είναι να υπάρχει μια μέριμνα από όλους μας για αντιολισθητικό εξοπλισμό στα μηχανοκίνητά μας (αλυσίδες,χιονοκάλτσες,spikes κτλ)από όλους τους οδηγούς:D γιατί με βάση τις σημερινές προβλέψεις ο καιρός δεν προβλέπεται καλός. :lol: :lol:

Ας ελπίσουμε τα φαινόμενα να περιοριστούν μόνο σε βροχή......

Edited by alexd
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τον καιρό της πόλης των Ιωαννίνων εκτός από τον Δημήτρη μπορούμε να ενημερωνόμαστε και απο τις σελίδες της Ε.Μ.Υ. ή του METEO.

Link to comment
Share on other sites

Οποτε απο οτι βλεπω το τριημερο μονο συννεφιες το πολυ να εχει, χιονια και αλλα ακραια φαινομενα δεν βλεπω!!!

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να θελω να απογοητευω ή να σας επηρρεαζω, λαβετε υποψη σας τον καιρο απο Τεταρτη απογευμα και μετα. Τοτε θα ξερουμε σιγουρα :huh:

Link to comment
Share on other sites

Και για την Κατάρα δίνει καλή πρόβλεψη το meteo.gr: http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=123

Την Παρασκευή το βράδυ θα έχει μια ασθενή χιονόπτωση αλλά το Σάββατο όλα ΟΚ. :o

Και θα κρατήσει χωρίς χιονόπτωση μέχρι την Κυριακή που θα έχουμε την επιστροφή μας.

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Και για την Κατάρα δίνει καλή πρόβλεψη το meteo.gr: http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=123

Την Παρασκευή το βράδυ θα έχει μια ασθενή χιονόπτωση αλλά το Σάββατο όλα ΟΚ. :o

Και θα κρατήσει χωρίς χιονόπτωση μέχρι την Κυριακή που θα έχουμε την επιστροφή μας.

Φανταζεσαι μετα απο τοοοοοοοοοοοοοοοοοσα υποβρυχια ;) να προσπαθεις να βαλεις αλυσιδες στο αμαξι? ;)

Link to comment
Share on other sites

'Ασε Φάνη,θυμάμαι φίλε το meteo τις μέρες του αρραβώνα μου ασ περιμένουμε μέχρι Τετάρτη βράδυ Πέμπτη πρωί και βλέπουμε μην ξεχνάς άλλωστε δεν είναι μόνο η Κατάρα περίεργο σημείο στο ταξίδι μας. :thumbsup:B) B)

Link to comment
Share on other sites

Και για την Κατάρα δίνει καλή πρόβλεψη το meteo.gr: http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=123

Την Παρασκευή το βράδυ θα έχει μια ασθενή χιονόπτωση αλλά το Σάββατο όλα ΟΚ. ;)

Και θα κρατήσει χωρίς χιονόπτωση μέχρι την Κυριακή που θα έχουμε την επιστροφή μας.

αμα ειναι παμε απο κατερινη μερια..............εγνατια και ολα καλα....... ;):DB)

Link to comment
Share on other sites

Θα δούμε Παναγιώτη.Η Εγνατία δεν έχει τελειώσει ολοκληρωτικά!Είσαι πιο αισιόδοξος κι από τον Σουφλιά ;) ;) :DB):D

Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρέ, οι δημοσιοκάφροι υπερβάλουν με τα ακραία καιρικά φαινόμενα και φέρνουν την καταστροφή! Ας περιμένουμε να δούμε τι θα πει και η Πετρούλα για τον καιρό του Σαββατοκύριακου... ;) ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Τα μελη που θα ερθουν απο Καταρα-Μηλια καλο θα ηταν να εχουν ενα ζευγαρι αλυσιδες

ή αντιολησθιτικα πανια.

Εαν σας σταματησει η αστυνομια και δεν εχετε μπορει να σας γυρισει πισω.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στην περιοχή της Καλαμπάκας έχει μαλακώσει ο καιρός......Μάλλον το πάει για χιόνι.Στα πιο ορεινά των Τρικάλων χιονίζει πάντως :wub: :wub:

Θα δούμε!Δεν το χάνουμε με τίποτα! :D :D

Δημήτρη καλό είναι να μας δώσεις και την Παρασκευή μια εικόνα της Κατάρας ούτως ή άλλως θα ενημερώσω κι εγώ το Forum του τι επικρατεί προς τα πάνω για να ενημερώμουμε τον κόσμο.

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στην περιοχή της Καλαμπάκας έχει μαλακώσει ο καιρός......Μάλλον το πάει για χιόνι.Στα πιο ορεινά των Τρικάλων χιονίζει πάντως :( :(

Θα δούμε!Δεν το χάνουμε με τίποτα! B):blush:

Δημήτρη καλό είναι να μας δώσεις και την Παρασκευή μια εικόνα της Κατάρας ούτως ή άλλως θα ενημερώσω κι εγώ το Forum του τι επικρατεί προς τα πάνω για να ενημερώμουμε τον κόσμο.

:thumbsup:

¶ντε, ρε ¶λεξ... Γιατί αγχωθήκαμε!!!

Πάντως, να το τονίσουμε ότι εαν δεν έχεις αλυσίδες κ σε σταματήσει η τροχαία δεν πας πουθενά!!! Είμαι παθών!!! :rolleyes:

Προσοχή σε όλους μας! ...κ καλά να περάσουμε!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε και λέμε...

Βαλίτσα (ΤΣΕΚ)

Τουτούνι:

Σέρβις (ΤΣΕΚ)

Πλύσιμο (ΤΣΕΚ)

Βενζίνη (Πρωί Παρασκευής)

Αξεσουάρ:

Φωτογραφική (ΤΣΕΚ)

Κάμερα (ΤΣΕΚ)

PMR (ΤΣΕΚ)

Ξεχάσαμε τίποτα;;;

Edit: Τελευταία ενημέρωση από meteo.gr Κυριακή βράδυ θα έχει ασθενή χιονόπτωση στην Κατάρα. Γιάννενα τίποτα...

Edited by skaraviaios_potasas
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε και λέμε...

Βαλίτσα (ΤΣΕΚ)

Τουτούνι:

Σέρβις (ΤΣΕΚ)

Πλύσιμο (ΤΣΕΚ)

Βενζίνη (Πρωί Παρασκευής)

Αξεσουάρ:

Φωτογραφική (ΤΣΕΚ)

Κάμερα (ΤΣΕΚ)

PMR (ΤΣΕΚ)

Ξεχάσαμε τίποτα;;;

Edit: Τελευταία ενημέρωση από meteo.gr Κυριακή βράδυ θα έχει ασθενή χιονόπτωση στην Κατάρα. Γιάννενα τίποτα...

1. Γυαλιά ηλίου... Με το χιόνι (αν έχει) και με τους μπράβους του Παπούλια ΔΕΝ παίζεις!!! :D

2. Την παραγγελία της Ιωάννας γιατί μου τα έχει ζαλίσει (τα αυτιά)....

3. ΑΛΥΣΙΔΕΣ. :blush:

4. NTIZA ΓΚΑΖΙΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!! χιχιχιχιχιχιχι :(:(:thumbsup:

Από δικιάς μου πλευράς πάλι...

1. Γυναίκα τσεκ

2. Σκυλί τσεκ

3. Βαλίτσα τσεκ

4. Φωτογραφική + φακοί τσεκ

5. Mac τσεκ

6. Βενζίνη τσεκ

7. PMR τσεκ

8. Χιονοσακούλες τσεκ

9. 4 κιλά τρίγωνα θα τσεκ την Παρασκευή το πρωί

10. Μαγιώ ΘΑ ΔΟΥΜΕ αν τσεκ....... :rolleyes:

Αντε τα λέμε! B)

Link to comment
Share on other sites

Σας περιμένουμε όλους το Σ/Κ 21-22 Φεβρουαρίου στα Ιωάννινα για να γνωριστούμε και να ανταλλάξουμε απόψεις. Για μια ακόμα φορά παρακαλούμε για την προσοχή σας κατά την πορεία σας από και προς τα Ιωάννινα. Κάντε όλοι τις τελευταίες ετοιμασίες για το όχημα και τις αποσκευές σας.

ΚΑΛΗ ΕΚΔΡΟΜΗ

Η εκδρομή... για μερικούς... μόλις άρχισε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας περιμένουμε όλους το Σ/Κ 21-22 Φεβρουαρίου στα Ιωάννινα για να γνωριστούμε και να ανταλλάξουμε απόψεις. Για μια ακόμα φορά παρακαλούμε για την προσοχή σας κατά την πορεία σας από και προς τα Ιωάννινα. Κάντε όλοι τις τελευταίες ετοιμασίες για το όχημα και τις αποσκευές σας.

ΚΑΛΗ ΕΚΔΡΟΜΗ

Η εκδρομή... για μερικούς... μόλις άρχισε!!!!

για ποιους αραγε??????? B):blush::Dtongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Πουπάνα αεριοθούμενο.... έφτασες κιόλας πάνω;;;

@ Latou: Θα φέρω απ'όλα. Αλυσίδες δεν χρειάζομαι... Επίσης Ντίζα γκαζιού θα πάρω από τα Γιάννενα... Γυαλιά έχω μέσα στο τουτούνι.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενα γυαλι ρε Σωτηρη γιατι μολις εσπασαν τα δικα μου???

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.