Jump to content
ForiS3

Τίθεται θέμα ευθυγράμμισης?

Recommended Posts

Δεν έχει φύγει το τιμόνι ούτε ¨τραβάει¨ δεξιά ή αριστερά ούτε τίποτα περίεργη αίσθηση στο τιμόνι ούτε τίποτα άλλο, εκτός από αυτό το ¨κλάκ¨

που το παρατήρησα αρκετό καιρό μετά. Μπορεί όμως και να υπήρχε από πιο πριν και απλά να μην το είχα παρατηρήσει εγώ.

Δώσ΄ μου ελπίδες!!!!

(είναι και οι καιροί δύσκολοι! :D )

Κοιτα, εγω μολις τον ακουσα αυτο το θορυβο το πηγα στην αντιπροσωπεια.Το παληκαρι εκει που τον ξερω, μου ειπε οτι το κανει σε ολα και μαλιστα με πηγε και στο δικο του Tsi που ηταν παρκαρισμενο εξω και οντως το εκανε και σε εκεινον.Επειτα απο λιγο καιρο σε μια συναντηση στην Πατρα δοκιμασα να δω αν ακουγεται και στο TSi ενος μελους μας ο οποιος δεν τον ειχε προσεξει.Και τελικα τον ιδιο θορυβο εκανε και σε εκεινον.Οποτε σταματησα να ασχολουμαι.Γενικα παντως εδω και ενα εξαμηνο απο τοτε που το προσεξα, δεν εχω καποιο αλλο προβλημα με το τιμονι ή με τη συμπεριφορα του αυτοκινητου.Ουτε τρεμει ακομα και στα 200 ουτε τραβαει δεξια ή αριστερα.Παντως θα ηταν ενδιαφερον να το κοιταξουν και αλλοι κατοχοι TSI μηπως και τον ακουν κι αυτοι.Δηλαδη οταν ειναι παρκαρισμενοι και δεν πατουν φρενο ή εχουν χειροφρενο, σε σχετικα γρηγορες αλλαγες κατευθυνσης του τιμονιου αν ακουν κι αυτοι τον θορυβο.

Edited by NASOS_ea
Link to comment
Share on other sites

Μπααα, δεν το κανω!

Δηλ να βρω κατι τετοιο και να στενοχωρηθω?

Αν ειναι ναρθει ας ερθει.

Αφού υπάρχει θέμα ψυχολογικό οκ tongue.gif

Όσοι όμως δεν έχουν τέτοιο θέμα, ας ρίξουν μια ματιά να μας πούνε τι γίνεται και με το δικό τους :cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.