Jump to content
VR6

1ο Corrado Meeting!

Recommended Posts

Δεν εγραψα "εσεις με τα golfakia να μην ερθετε" εγραψε ποιοι ειναι ευπροσδεκτοι μιας κ αποφασισα να οργανωσω εγω αυτη την συναντηση.

Αντε με το καλο και ιδρυτης του Corradoclub....καποιοι σαν εσενα χαλανε τα Club :D

Αν θελατε να γνωρισετε εμας κ οχι τα αμαξια μας θα μπορουσε καλλιστα να παρει καποιος απο σας την πρωτοβουλια να κανει τετοια συναντηση.

Γιατι ρε φιλε τα meeting που οργανωνουμε σαν club δεν σε καλυπτουν να μας γνωρισεις και να σε γνωρισουμε?

Ολη αυτη η συζητηση γινετε επειδη δεν ξερεις να εκφραστεις σωστα...και ΟΧΙ ΤΟ meeting καταλαβενεις τι σου λεω εγω και ο Xρονης ή ακομα το επεξεργαζεσε??? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μαγκες δε θα ξαναστειλω να απαντησω στα παιδιαρισματα σας εκτος και αν με προκαλεσετε.Οσο για τη συναντηση επειδη ειμαστε ευρωπαιοι πολιτες και σε ολη την ευρωπη κανουν τετοιες συναντησεις αν ξερετε ετσι θελουμε να κανουμε και μεις,το ποιος ειναι κομπλεξικος φαινεται.Τελος δε θα μου επιβαλει κανεις τι θα κανω γιατι εχουμε δημοκρατια και υπαρχει ελευθερια εκφρασης.Τι να σας κανω δε σας αρεσε η χουντα να περναγαμε λεβεντικα γι αυτο συμπεριφερομαι δημοκρατικα.Οσο για ειρωνιες μακρια απο μενα

οπως βλεπετε τα λεω χυμα και τσουβαλατα και οχι φλωρικα.

Regards

Sakis

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ειναι αναγκη να τσακωθουμε knife.gif .Ενταξει ειπαμε να κανουμε ενα μιτινγκ για να γνωριστουμε οι ιδιοκτητες μεταξυ μας :( .

Οπως βλεπετε ειναι unofficial :ninja: γι αυτο και δεν ειναι στο τοπικ με τα μιτινγκ που κανει το κλαμπ.Αν ηταν επισημο τοτε θα επρεπε να

διαμαρτυρηθειτε protest.gif αλλα και παλι οσοι θελουν ειναι δεκτοι και ευπροσδεκτοι να ερθουν.Τωρα ρε φιλε ΧRΟΝΙS αφου εισαι απο Θεσσαλονικη τι

αγχωνεσαι (φιλικα το λεω παντα :lol: ) αφου ετσι κι αλλιως δεν θα ερθεις.Κι εσυ φιλε Bad Boy μη βγαζεις αμεσως συμπερασματα

δεν θα χαλασουμε το κλαμπ με μια ανεπισημη συναντηση αλλα και δικο μας κλαμπ να θελαμε να κανουμε δεν βλεπω κανενα προβλημα

και μη μου πεις οτι δεν εισαι μελος στο golf club ;) .Ουτως η αλλος το κλαμπ τοσο καιρο αγνοουσε την υπαρξη μας δε νομιζω να του λειψουμε.

Kι απο μας παιδια λιγο ηρεμια ας γραφουμε με πιο ηπιο τροπο φιλε Sakis πανω απ ολα ανοικουμε στην ιδια ομαδα VW εχουν και τα παιδια,

VW εχουμε κι εμεις.Δεν ειναι αναγκη να σκαλωνουμε με ασημαντα θεματα ετσι Δημητρα απ οτι καταλαβα δεν τους εχει πειραξει η συναντηση

αλλα ο τροπος που γραφουμε.

Λοιπον το θεμα λιγει εδω.Θα σας παρακαλεσω να μην το συνεχισετε κι απο τις δυο πλευρες.

Ελα να βλεπω συμετοχες

Ημερομηνια: 08 Φεβρουαριου

Μερος συναντησης : Goody's Aγ. Στεφανου

Ειναι επι της Αθηνων Λαμιας στην εξοδο Αγ.Στεφανου στον παραδρομο.... ανετο παρκιγκ!

Που θα κατσουμε θα το δουμε, μπορει εκει γιατι εχει flocafe μπορει κ σε κοντινη καφετερια, οπου εννοειται εχει αρκετο παρκιγκ για τα καμαρια μας.

Ωρα: 2 το μεσημερι ξεκινημα με καφε, κι αν μας ερθει παμε μετα κ για φαι....

Κ παμε στις συμμετοχες:

1. VR6

3.sakis corrado

4.thunder-j (εκτος απροοπτου τελευταιας στιγμης)

5.Rocpet (μπορει και αλλος ενας φιλος με Corrado)

6.loupasmi

7.

8.

9.

10.

Edited by Rocpet
Link to comment
Share on other sites

Παιδια και εγω θα ερθω και το ειπα και σε αλλα δυο παιδια με corrado.

Παρακαλω τον υπευθυνο για αυτο το θεμα να σβησει τα ασχετα σχολια απο το σημειο και μετα οπου ο dubber xronis σχολιασε και αρχισε ενας διαλογος που δεν εχει καμια θεση εδω. Και ας παραμεινουμε στις συμμετοχες.

Το συντομοτερο το καλυτερο.

Εαν εχει καποιος να πει κατι, ας ξεκινησει νεο θεμα και πολυ ευχαριστως να τα αναλυσουμε εκει.

Αλλα θα πεσω στη παγιδα να πω και εγω καποια πραματα....

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΝΕΟ ΕΦΙΑΛΤΗ ΤΥΠΟΥ "GOLFCLUB"

ειμαστε 10 corrado και 3-4 scirocco. Δεν εχουμε την αισθηση πως "ειμαστε πιο πολλοι" ουτε "εχουμε αυτοκινητα 30,000euro" ουτε "εχουμε τα 200-500 αλογα" και εχουμε απαιτησεις να κανετε σουζα οποτε πουμε. Ουτε κανουμε κρυφα meeting οπως κανουν καποιοι αλλοι επειδη εχουν αυτοκινητα των 30,000 ευρω.

Ειμαστε τοσο λιγοι που με ενα τηλ. ο ενας στον αλλον το καναμε το meeting χωρις να μαθει κανεις τιποτα. Δεν ειμαστε τετοιοι.

Δε καναμε τιποτα κρυφο.

Απεναντιας το ειπαμε δημοσια.

και εαν καποιοι ιδιοκτητες corrado απο την χαρα τους που "βρηκε ο γυφτος τη γεννια του και αγαλιασε η καρδια του" (παιδια για αστειο το λεω ετσι? :ninja: ) ειπανε και κατι λιγο αγαρμπα..... ε δεν εγινε και τιποτα. Γιατι? γιατι πολυ απλα Το ολο κλιμα απο την πλευρα των παιδιων με τα corrado ποτε δεν εδωσε χαρακτηριστικα χουλιγκανισμου αλλα μιας φιεστας με ταπεραμεντο. Και αντι καποιος να εστειασει στο "γιορτινο" μερος, κολλαει σε μια λεξη και με στυλ "George Βush" ψαχνουμε να βρουμε τρομοκρατες.......και εμεσως μας ζητατε να απολογηθουμε για κατι που στο τελος δεν κανει κακο στο club.

Και εαν θελετε και τη γνωμη μου? Το Πρωτο meeting corrado ΠΡΕΠΕΙ να γινει. ΓΙΑΤΙ?

Γιατι πολυ απλα ειναι η πρωτη μεγαλη συγκεντωση μιας πολυ συγκεκριμενης κατηγοριας αυτοκινητων και ιδιοκτητων και επειδη τοσο καιρο δεν υπηρξε κατι αντιστοιχο ο κοσμος αυτος οταν βρεθει δε θα παει καν για καφε. Δε θα εχει ορεξη να κοιταξει ουτε το Touareg, ουτε το Golf των 40,000 euro ουτε το καινουριο polo ουτε καποιον που παει τα 1500 κιλα του απο το 0 ως τα 100 σε 5 η 6 δευτερολεπτα. Αντιθετα θα θελει να μιλησει μονο με αυτον που εχει corrado scirocco, Golf 2 , Jetta 1,2, γιατι πολυ απλα εχουν "κοινα" προβληματα συντηρησης και κοινα μηχανικα μερη.

Αρα για να προστατευτουμε και εμεις ως "κολλημενοι" και να μην εμφανιστουμε σε ενα προγραμματισμενο vwmeeting και φανουμε ως "αρια φυλη" και ως "κομπλεξικοι" που δε μιλανε σε κανεναν αλλο και νομιζουν οτι ειναι "αλητες" και "φλωροι" και και και.... και για να μην γινει καποια αναστατωση ΕΓΩ προσωπικα (και μιλαω μονο για μενα) πιστευω πως πρεπει να γινει μια ανεπισημη συναντηση μεταξυ μας, και φυσικα ετσι να δεθουμε περισσοτερο, να χαλαρωσουμε, να αποκτησουμε επικοινωνια μεσω MSN και ετσι να ερθουμε σε ενα meeting vw/εκδρομη πιο χαλαροι και πιο οργανομενοι.

Δε βλεπω ποθ ειναι το κακο.

Εαν καπου βλαπτουμε το vwclub να μας το πει ο προεδρος η καποιος απο τους admin που ακριβως κανουμε κακο στο club και εγω δε θα παω στο meeting! Δεν εχουμε προβλημα με το vw club Ουτε ψαχνουμε να κανουμε club.

Παιδια, ειναι ανοιχτο το party :( γιατι εγω το βλεπω σα μια μικρη γιορτη. Οποιοι θελουν να δουνε αυτα τα αυτοκινητα μαζεμενα, η να μαθουνε γιαυτα η και απο περιεργεια ας ερθουν!

Οι εξυπνακιδες μονο να μη πατησουν ποδι. Και ας εχουν και το καλυτερο corrado/scirocco Γκολφ.

Edited by scirocco_GTX
Link to comment
Share on other sites

Παιδια και εγω θα ερθω και το ειπα και σε αλλα δυο παιδια με corrado.

Παρακαλω τον υπευθυνο για αυτο το θεμα να σβησει τα ασχετα σχολια απο το σημειο και μετα οπου ο dubber xronis σχολιασε και αρχισε ενας διαλογος που δεν εχει καμια θεση εδω. Και ας παραμεινουμε στις συμμετοχες.

Το συντομοτερο το καλυτερο.

Εαν εχει καποιος να πει κατι, ας ξεκινησει νεο θεμα και πολυ ευχαριστως να τα αναλυσουμε εκει.

Αλλα θα πεσω στη παγιδα να πω και εγω καποια πραματα....

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΝΕΟ ΕΦΙΑΛΤΗ ΤΥΠΟΥ "GOLFCLUB"

ειμαστε 10 corrado και 3-4 scirocco. Δεν εχουμε την αισθηση πως "ειμαστε πιο πολλοι" ουτε "εχουμε αυτοκινητα 30,000euro" ουτε "εχουμε τα 200-500 αλογα" και εχουμε απαιτησεις να κανετε σουζα οποτε πουμε. Ουτε κανουμε κρυφα meeting οπως κανουν καποιοι αλλοι επειδη εχουν αυτοκινητα των 30,000 ευρω.

Ειμαστε τοσο λιγοι που με ενα τηλ. ο ενας στον αλλον το καναμε το meeting χωρις να μαθει κανεις τιποτα. Δεν ειμαστε τετοιοι.

Δε καναμε τιποτα κρυφο.

Απεναντιας το ειπαμε δημοσια.

και εαν καποιοι ιδιοκτητες corrado απο την χαρα τους που "βρηκε ο γυφτος τη γεννια του και αγαλιασε η καρδια του" (παιδια για αστειο το λεω ετσι? :ninja: ) ειπανε και κατι λιγο αγαρμπα..... ε δεν εγινε και τιποτα. Γιατι? γιατι πολυ απλα Το ολο κλιμα απο την πλευρα των παιδιων με τα corrado ποτε δεν εδωσε χαρακτηριστικα χουλιγκανισμου αλλα μιας φιεστας με ταπεραμεντο. Και αντι καποιος να εστειασει στο "γιορτινο" μερος, κολλαει σε μια λεξη και με στυλ "George Βush" ψαχνουμε να βρουμε τρομοκρατες.......και εμεσως μας ζητατε να απολογηθουμε για κατι που στο τελος δεν κανει κακο στο club.

Και εαν θελετε και τη γνωμη μου? Το Πρωτο meeting corrado ΠΡΕΠΕΙ να γινει. ΓΙΑΤΙ?

Γιατι πολυ απλα ειναι η πρωτη μεγαλη συγκεντωση μιας πολυ συγκεκριμενης κατηγοριας αυτοκινητων και ιδιοκτητων και επειδη τοσο καιρο δεν υπηρξε κατι αντιστοιχο ο κοσμος αυτος οταν βρεθει δε θα παει καν για καφε. Δε θα εχει ορεξη να κοιταξει ουτε το Touareg, ουτε το Golf των 40,000 euro ουτε το καινουριο polo ουτε καποιον που παει τα 1500 κιλα του απο το 0 ως τα 100 σε 5 η 6 δευτερολεπτα. Αντιθετα θα θελει να μιλησει μονο με αυτον που εχει corrado scirocco, Golf 2 , Jetta 1,2, γιατι πολυ απλα εχουν "κοινα" προβληματα συντηρησης και κοινα μηχανικα μερη.

Αρα για να προστατευτουμε και εμεις ως "κολλημενοι" και να μην εμφανιστουμε σε ενα προγραμματισμενο vwmeeting και φανουμε ως "αρια φυλη" και ως "κομπλεξικοι" που δε μιλανε σε κανεναν αλλο και νομιζουν οτι ειναι "αλητες" και "φλωροι" και και και.... και για να μην γινει καποια αναστατωση ΕΓΩ προσωπικα (και μιλαω μονο για μενα) πιστευω πως πρεπει να γινει μια ανεπισημη συναντηση μεταξυ μας, και φυσικα ετσι να δεθουμε περισσοτερο, να χαλαρωσουμε, να αποκτησουμε επικοινωνια μεσω MSN και ετσι να ερθουμε σε ενα meeting vw/εκδρομη πιο χαλαροι και πιο οργανομενοι.

Δε βλεπω ποθ ειναι το κακο.

Εαν καπου βλαπτουμε το vwclub να μας το πει ο προεδρος η καποιος απο τους admin που ακριβως κανουμε κακο στο club και εγω δε θα παω στο meeting! Δεν εχουμε προβλημα με το vw club Ουτε ψαχνουμε να κανουμε club.

Παιδια, ειναι ανοιχτο το party :( γιατι εγω το βλεπω σα μια μικρη γιορτη. Οποιοι θελουν να δουνε αυτα τα αυτοκινητα μαζεμενα, η να μαθουνε γιαυτα η και απο περιεργεια ας ερθουν!

Οι εξυπνακιδες μονο να μη πατησουν ποδι. Και ας εχουν και το καλυτερο corrado/scirocco Γκολφ.

ισως αυτη ειναι και η πιο σοφη-σωστη απαντηση που δωθηκε στο θεμα αυτο!

και εγω γουσταρω να κανετε αυτη την συναντηση μιας και εγω ειμαι τις παλιας σχολης(βλεπε golf mk1 cabriolet tongue.gif )!

τωρα θαναση αυτο που λες οτι τα παιδια θα κανουμε corradoclub και αλλα τετοια δν νομιζω να ισχυει!

και οσο που ζητανε υποκατηγορια με τα corrado εχουν δικιο και ζητανε γιατι εδω εχουν τα fox (δν το λεω για τα υποβιβασω) και δν εχει ενα απο τα ιστορικα αυτοκινητα της vw!

τωρα γιατι το θεμα απο τοσο (...) το κανατε ολοι τοσο (...............................................................................

......................) δν μπορω να καταλαβω!αν σας πειραξε ο τροπος μπορουσατε να το πειτε με πιο ωραιο τροπο και εσεις και οχι αμεσως να αρπαξετε τα παιδια!τωρα εγω απλως λεω την γνωμη μ!ας επεμβει καποιος admin αν υπαρχει καποιο προβλημα!

φιλικα παντα,

ευχαριστω! ;)

edit:ξεχασα να πω ομως οτι ναι ρε παιδια ελατε σε κανενα meeting!δεν ειναι ετσι οπως νομιζετε!δν δαγκωνουμε! tongue.gif ποιο πολυ θα ασχοληθουν,αν οχι ολοι, με τα corrado παρα με τα mk4-mk5 που εχει γεμισει ο τοπος! tongue.giftongue.gif

Edited by trelaras582
Link to comment
Share on other sites

ισως αυτη ειναι και η πιο σοφη-σωστη απαντηση που δωθηκε στο θεμα αυτο!

και εγω γουσταρω να κανετε αυτη την συναντηση μιας και εγω ειμαι τις παλιας σχολης(βλεπε golf mk1 cabriolet tongue.gif )!

τωρα θαναση αυτο που λες οτι τα παιδια θα κανουμε corradoclub και αλλα τετοια δν νομιζω να ισχυει!

και οσο που ζητανε υποκατηγορια με τα corrado εχουν δικιο και ζητανε γιατι εδω εχουν τα fox (δν το λεω για τα υποβιβασω) και δν εχει ενα απο τα ιστορικα αυτοκινητα της vw!

τωρα γιατι το θεμα απο τοσο (...) το κανατε ολοι τοσο (...............................................................................

......................) δν μπορω να καταλαβω!αν σας πειραξε ο τροπος μπορουσατε να το πειτε με πιο ωραιο τροπο και εσεις και οχι αμεσως να αρπαξετε τα παιδια!τωρα εγω απλως λεω την γνωμη μ!ας επεμβει καποιος admin αν υπαρχει καποιο προβλημα!

φιλικα παντα,

ευχαριστω! ;)

edit:ξεχασα να πω ομως οτι ναι ρε παιδια ελατε σε κανενα meeting!δεν ειναι ετσι οπως νομιζετε!δν δαγκωνουμε! tongue.gif ποιο πολυ θα ασχοληθουν,αν οχι ολοι, με τα corrado παρα με τα mk4-mk5 που εχει γεμισει ο τοπος! tongue.giftongue.gif

+10000000000000000000000

να προσθεσω πως στην υπογραφη μου υπαρχει μια φωτο με μελη του κλαμπ σε αυτην την φωτο υπαρχουν μελη με σιροκο, κοραντο, σκαθαρι, πολο, γκολφ, πασατ και ισως και αλλα που δεν θυμαμαι τωρα αυτο ελπιζω να σας βαλει σε σκεψεις ολους οσους λογομαχειτε τωρα αλλα και πιο παλια σε αλλες συζητησεις και να θυμαστε 1000 καλοι χωρανε οι κακοι ειναι στην φυλακη :(:ninja:

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

Tο θεμα πιστευω υπερκαλυφθηκε, ο Πετρος κ ο scirocco_GTX τα ειπαν ολα.....

Οσο για σενα BAD BOY, αν μιλαγες λιγο ποιο ομορφα δεν θα ηταν κακο.

Κι οσο δεν σου αρεσει εσενα η "ειρωνια" οπως λες του Σακη, αλλο τοσο δεν μου αρεσει εμενα ο τροπος σου στο παραπανω που εγραψες.

Αν κι ο Dubber_Xronis δεν ειχε γραψει εξ αρχης εκεινο το "ο,τι να ναι ειστε" το θεμα δεν θα ειχε παρει καν διαστασεις.

Βεβαια θα μου πεις αν δεν ειχα γραψει κι εγω την προταση που σας κολλησε δεν θα ειχατε ασχοληθει ποτε, αλλα τι να κανουμε προσπαθησα να πω με μια φραση ολα οσα ειπε τοσο καλα ο scirocco_GTX σε ενα ολοκληρο ποστ κ κανεις σας δεν το καταλαβε.

Anyway.....

Τελος απο μενα εδω κ δεν θα ξαναποσταρω για ηλιθιες διαμαχες.

Παμε ξανα στις συμμετοχες:

1. VR6

2.sakis corrado

3.thunder-j (εκτος απροοπτου τελευταιας στιγμης)

4.Rocpet (μπορει και αλλος ενας φιλος με Corrado)

5.loupasmi

6.vento_furious

7.scirroco_GTX

8.

9.

10.

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτησω κατι φιλε VR6?

Εαν γινει επισημη συναντηση του vwclub, την ιδια μερα και στον ιδιο χωρο

που λες και εσυ να συγκεντρωθειται δεν θα σου αρεσε καλυτερα?

Και εσεις με τα corrado θα εισασταν και εμεις για να χαζεψουμε τα αυτοκινητα σας.

Και ολοι μαζι θα καναμε τον τζερτζελε.

Πως σου φαινεται?

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτησω κατι φιλε VR6?

Εαν γινει επισημη συναντηση του vwclub, την ιδια μερα και στον ιδιο χωρο

που λες και εσυ να συγκεντρωθειται δεν θα σου αρεσε καλυτερα?

Και εσεις με τα corrado θα εισασταν και εμεις για να χαζεψουμε τα αυτοκινητα σας.

Και ολοι μαζι θα καναμε τον τζερτζελε.

Πως σου φαινεται?

Eπειδη ρωτας προσωπικα εμενα θα σου απαντησω οσο κι αν αυτο δωσει αφορμη σε ολους να αρχισουνε να μου την πεφτουνε για 2ο γυρο!

Οχι δεν μου αρεσει καθολου η ιδεα αυτη.

Αν θελαμε να γινει συναντηση γενικη μπορουσανε να ερθουμε οποτε να ναι.... καθε τοσο εχει.

Αλλα θελουμε να βρεθουμε οι ΚΑΤΟΧΟΙ των Corrado.

Οσο σνομπ κι αν ακουγεται, οσο κομπλεξικο η οτι αλλο... με ρωτας κ εν πληρη ειλικρινια σου απανταω.

Πριν κανονισω αυτη την συναντηση μιλησα με μερικα απο τα παιδια κ συμμεριζονται την παραπανω αποψη.

Ομως μην ρωτας ομως μονο εμενα, να ρωτησουμε τα παιδια που εχουνε δηλωσει συμμετοχη αν επιθυμουνε ενα Corrado meeting η μια γενικη συναντηση VW.

Εννοειται οτι θα σεβαστω την αποψη τους κ κανουμε οτι θελουνε.

Εμενα η αποψη μου παντως ειναι αυτη που ανεφερα.

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη ρωτας προσωπικα εμενα θα σου απαντησω οσο κι αν αυτο δωσει αφορμη σε ολους να αρχισουνε να μου την πεφτουνε για 2ο γυρο!

Οχι δεν μου αρεσει καθολου η ιδεα αυτη.

Αν θελαμε να γινει συναντηση γενικη μπορουσανε να ερθουμε οποτε να ναι.... καθε τοσο εχει.

Αλλα θελουμε να βρεθουμε οι ΚΑΤΟΧΟΙ των Corrado.

Οσο σνομπ κι αν ακουγεται, οσο κομπλεξικο η οτι αλλο... με ρωτας κ εν πληρη ειλικρινια σου απανταω.

Πριν κανονισω αυτη την συναντηση μιλησα με μερικα απο τα παιδια κ συμμεριζονται την παραπανω αποψη.

Ομως μην ρωτας ομως μονο εμενα, να ρωτησουμε τα παιδια που εχουνε δηλωσει συμμετοχη αν επιθυμουνε ενα Corrado meeting η μια γενικη συναντηση VW.

Εννοειται οτι θα σεβαστω την αποψη τους κ κανουμε οτι θελουνε.

Εμενα η αποψη μου παντως ειναι αυτη που ανεφερα.

συγγνωμη φιλε μου αλλα σε αυτο που ειπες εισαι (εισαστε) απολυτος λαθος

και να ξερεις (ξερετε) πως πολλοι απο το vwclub αγαπουν απιστευτα αυτο το αυτοκινητο ασχετα αν καποιοι δεν το εχουν για δικους τους λογους ο καθενας :D

Link to comment
Share on other sites

σορρυ vr6 αλλα εδω τωρα γινεσαι εσυ προκλητικος και δινεις θεμα για να ξεκινησει νεος κυκλος καυγαδων!εγω και ο νικος σας υποστιριζουμε(οπως και αλλα μελοι πιστευω) αλλα ετσι οπως μιλας γινεσαι απολυτος και συμπεριφερεσαι λες και σου εχουμε κανει κακο!και ο παγουρης και ο νικος σας λεμε ελατε σε μια συναντηση του club!δεν δαγκωνουμε στο ξαναλεω!απλως δν μπορω να καταλαβω γιατι εισαι και τοσο αρνητικος σε αυτο το θεμα!δεν ειπαμε να μην κανετε συναντηση αλλα ελατε σε μια και μετα καντε οτι θελετε!απλως δν μπορω να καταλαβω γιατι τοσο επιθετικος!

να δω ποτε θα σταματησουν οι καυγαδες στο club μεσα....... :D

Edited by trelaras582
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου απο τον PAGOURISTA ερωτηθηκα για την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ μου αποψη κ αυτην εξεφρασα.

Αν ηθελα να παρεβρεθω σε ενα meeting να γνωριστουμε ολοι σαν μια μεγαλη παρεα θα ερχομουνα σε ενα απο τα πολλα meeting που συχνα οργανονωνται.

Δεν εχω τπτ προσωπικο με κανεναν ουτε ειναι οτι σας σνομπαρουμε κ δεν ξερω κ τι αλλο περναει απο το μυαλο σας.

Επιθυμια ΜΟΥ ειναι να γνωρισω τα παιδια με τα Corrado με τους οποιους εχουμε μιλησει με διαφορους τροπους πολλες φορες αλλα δεν εχουμε βρεθει ακομα απο κοντα (οχι με ολους τουλαχιστον).

Ο φιλος scirocco_GTX εχει γραψει στο ποστ του πολυ καλυτερα απ οσο θα μποσουσα να το κανω εγω, ολα αυτα που πιστευω.

Δεν ετοιμαζουμε τπτ υποχθονιο κ σκοτεινο εναντιων του VW club, ελεος δλδ....

Πιστευω οτι ειναι καλυτερα σε πρωτη φαση να βρεθουμε μεταξυ μας σε μια ανεπισημη συναντηση, να συζητησουμε, να πουμε τα δικα μας κ να γνωριστουμε καλυτερα κ αργοτερα θα βρεθουμε κ σε καποια επισημη συναντηση του κλαμπ.....

Κ ξαναλεω, η πραπανω απαντηση που δωθηκε ειναι προσωπικη, γιατι αυτη ζητηθηκε.

Link to comment
Share on other sites

αγορινα και εγω μαζι σου ειμαι!απλως ειναι ωρες ωρες ο τροπος που γραφεις που προκαλει!νομιζεις οτι εγω δεν θα ηθελα να βρεθω με ιδιοκτητες mk1 cabriolet?καταλαβαινω ποσο το θες!απλως εγω θελω να σου δωσω να καταλαβεις οτι εδω μεσα δεν ειμαστε ενα club με αγνωστους αλλα μια μεγαλη παρεα!

εγω προσωπικα δν πιστευω οτι ετοιμαζεται κατι "υποχθονιο" εναντιον του club ισα ισα πιστευω οτι μπορει με αυτη την συναντηση σας να καταφερετε να μαζεψεται ολους τους κατοχους αυτου του ιστορικου αυτοκινητου και να ερχεστε μετα στις συναντησεις του club και να θαυμαζουμε τα καμαρια σας!

απλως και εσυ μην εισαι τοσο επιθετικος!

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Παιδιά να βγάλετε φωτογραφίες με όλα τα εργαλεία μαζεμένα!!!! ........ iconcool5lw.gificoncool5lw.gificoncool5lw.gif

Βασικά και οι κάτοχοι GTi V από ότι έχω δει συναντιόνται κάθε Παρασκευή. Απλά δεν αποκλείουν άλλους. Eμένα πάλι δεν μου πέφτει λόγος.

Δικό σας είναι το πάρτυ όποιον θέλετε καλείτε tongue.gif:lol: . Και όπως είπαμε............... φωτογραφίες εε!!!! :lol:

Edited by Grouper
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ είμαι υπέρ της άποψης της Δήμητρας vr6.Αν θέλαμε θα ερχόμασταν σε κάποιο επίσημο μίτινγκ να γνωριστούμε και στο θέμα αυτό δεν μπορείτε να μου πείτε και τίποτα γιατί ξέρετε ότι αν και είμαι από Ναύπλιο εχω έρθει σε παρά πολλές συναντήσεις.Δεν θέλουμε να σας σνομπάρουμε ούτε τίποτα κολλημένοι είμαστε, θέλουμε απλά να γνωριστούμε μεταξύ μας οι περισσότεροι που έχετε γράψει εδώ με γνωρίζετε προσωπικα και δεν νομίζω να σας εχω δώσει τέτοια εντύπωση.Αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τη συνάντηση αυτή παρακαλώ κάποιο μοντ να μας το πει και να σταματήσουμε.

Φιλικα πάντα Πέτρος!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, με το καλό η συνάντηση, και να σας δούμε και σε καμιά μεγάλη, με όλους μας!

Link to comment
Share on other sites

Το Hellenic VWClub δημιουργήθηκε το 2004 με την συμμετοχή οδηγών Volkswagen οχημάτων και φίλων της γερμανικής τεχνολογίας. Απο τότε κι έπειτα η σκεπή του VWClub φιλοξενεί όλα τα άτομα που είχαν παλιότερα ή νεότερα αυτοκίνητα της VW και του ομίλου VAG γενικότερα. Δημιουργόντας έτσι μια μεγάλη παρέα που αυτό που τους ενώνει είναι το πάθος για την αυτοκίνηση και πιο συγκεκριμένα τα οχήματα της γερμανικής εταιρείας.

Υπό αυτό το πρίσμα όλοι οι φίλοι, τα μέλη και οι επισκέπτες αυτού του δικτυακού χώρου μπορούν να εκφράσουν τα σχόλια τους, τις απόψεις τους και γενικά να ζητήσουν από τον διαχειριστή να τροποποιηθεί ή συμπληρωθεί αυτό το σύστημα δημόσιων συζητήσεων. Παρόλο που υπήρξε απουσία της κατηγορίας Corrado κανείς μέχρι σήμερα δεν έχει αιτηθεί την δημιουργία αυτής της κατηγορίας. Αν και όντως θα έπρεπε να υπήρχε λόγω του μεγάλου ιστορικού αυτού του μοντέλου. Έστω και καθυστερημένα οι διαχειριστές θα προσπαθήσουν να καλύψουν το συντομότερο δυνατό τις ανάγκες έκφρασης, αυτής, της μεγάλης μερίδας φίλων.

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen οχημάτων, που φιλοξενείται απο αυτό τον δικτυακό τόπο και που ιδρύθηκε με την συμμετοχή διαφόρων μελών, εκφράζει την ένωση όλων των κατηγοριών και σε καμία περίπτωση δεν υφίσταται ουδεμία διάκριση μεταξύ των μελών - επισκεπτών της. Για τον λόγο αυτό διοργανώνει, στο βαθμό του δυνατού, εκδηλώσεις - συναντήσεις στην οποία καλούνται να συμμετάσχουν όλα τα μέλη, φίλοι και επισκέπτες του συστήματος δημοσίων συζητήσεων. Ως εκ τούτου δεν δύναται ουδείς να ανακοινώνει συναντήσεις που να υπάρχει πρόσκληση προς οδηγούς ή φίλους μιας συγκεκριμένης κατηγορίας οχημάτων.

Οποιοσδήποτε επιθυμεί να πραγματοποιήσει μια συνάντηση μεταξύ μελών που να ικανοποιεί μια διαφορετική άποψη απο αυτή που προσπαθεί να διαδώσει το Hellenic VWClub, μπορεί να το πράξει με προσωπική επικοινωνία.

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα μιλωντας , μεγαλωμενος σε Golf GTI MKI , Golf GTI cabrio MKI , VW Passat , AUDI COUPE QUATRO ειναι αληθεια πως βλεπωντας τετοια αλλα και νεοτερα αυτοκινητα της VW, ο θαυμασμος μου ειναι δεδομενος.

Χαζευω καθε φορα που βλεπω το τελευταιο GTI ,ενα καλοδιατηρημενο Σκαραβαιο και αλλα ομολογουμενως ξεχωριστα αμαξια της VW .

Αλλα καθε φορα που βλεπω ενα corrado χαιρομαι σα μικρο παιδι , σα χαζο μικρο παιδι που βρηκε καποιον που "μιλα" την ιδια γλωσσα μαζι του , λες και κυλαει το ιδιο αιμα στις φλεβες μας .Ετσι νοιωθω και περα απο το να χαζευω το αμαξι θελω να μιλησω με αυτον που τοχει , να τον γνωρισω , να "παιξουμε" μαζι.

Πειτε το οπως θελετε , κομπλεξισμο , βλακεια , παιδικη αφελεια , ειδολολατρεια .....

Σπανιο αυτοκινητο το corrado για διαφορους λογους ,

και στην Ελλαδα κατι η τιμη του,

κατι οι εποχες που τοτε δεν μπορουσε κανεις να εχει δυο και τρια αυτοκινητα ,

κατι οι βλαβες με το g60 και το υψηλο κοστος συντηρησης ....το εκαναν ειδος προς εξαφανιση.

Αν ζουσαμε στο σημερα , και αντι για 10-15 corrado , κυκλοφορουσαν 5000 κομματια , δε ξερω , μπορει να μην ειχα την αναγκη να γνωρισω , να μιλησω με τον κατοχο του , να μοιραστουμε ονειρα , βιωματα και εμπειριες.

Αυτη και ΜΟΝΟ την αναγκη καλειται να εκπληρωσει μια τετοια συναντηση για μενα προσωπικα .Ειμαι πολυ καινουργιος στο Forum και σιγουρα οι πρωτοι ανθρωποι που θα θελα να μαθω απο δω μεσα , θα ηταν αυτοι οι λιγοι κατοχοι corrado.

Το να εισαι ποσοστο των μελων του Forum της ταξεως του 0,000κατι τι , το να μην εχεις ονομα παρα το "other car" εμενα προσωπικα δε μου δημιουργει ουτε αισθημα ανωτερωτητας , ουτε προαγει τον κομπλεξισμο μου . Περισσοτερο νοιωθω περιθωριοποιημενος παρα ξεχωριστος. Μου δημιουργει αισθημα ανασφαλειας , συναισθηματατα κατωτεροτητας και συνθηκες οχι ισης μεταχειρησης σαν ψαρι εξω απο τα νερα του , οδηγωντας με στην αναγκη να γνωριστω με τους υπολοιπους για να βγω απο αυτη τη μοναξια, να ενισχυσω την υπαρξη μου σε ενα forum με χιλιαδες μελη.

Ενα παραδειγμα θα σας πω μονο , στην κλασσικη παρεα μεταξυ αγοριων και στην ερωτηση......εσυ φιλε τι αμαξι εχεις ....η απαντηση corrado....και η επομενη κουβεντα ....ωραιο τζιπακι και με μοτερ mercedes....

Η τεχνολογια του Internet βοηθα την εκπληρωση τετοιων αναγκων , και η ομπρελα ενος οργανωμενου forum ειναι ισως το καλυτερο εργαλειο.Δεν νομιζω οτι κανουμε κατι σχισματικο ή κατι προσβλητικο για τους κανονες του forum και τα μελη του.

Αν γνωριστουμε εμεις οι κατοχοι corrado μεταξυ μας πιστευω οτι σιγουρα και εσεις οι υπολοιποι θα εχετε πολυ περισσοτερες ευκαιρειες να μας δειτε ειτε να μας γνωρισετε ειτε να μας επιπληξετε .

Μετα την τοποθετηση του administrator η οποια ειναι σεβαστη απο εμενα ,

ας συνεχισουμε με προσωπικη επικοινωνια (pm) .

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Οποιοσδήποτε επιθυμεί να πραγματοποιήσει μια συνάντηση μεταξύ μελών που να ικανοποιεί μια διαφορετική άποψη απο αυτή που προσπαθεί να διαδώσει το Hellenic VWClub, μπορεί να το πράξει με προσωπική επικοινωνία.

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Φιλε μου χωρις να σε ξερω, θα σου πω οτι καποτε που ειχα διαβασει τους κανονες του κλαμπ, πιστευα οτι θα δημιουργουσα προβλημα κανοντας το "κρυφα" μεσω π.μ. κ οχι ετσι οπως εγινε.

Παρ ολα αυτα η τοποθετηση σου ειναι σαφεστατη, κ αφου επιθυμεις(-ειτε) η συναντηση να γινει προσωπικη επικοινωνια ετσι θα γινει.

Εμεις το καναμε κ το ανακοινωσαμε δημοσια ακριβως για να μην νομισετε οτι εχουμε καποιον αποτερο σκοπο περαν απο την προσωπικη γνωριμα ολων των κατοχων του συγκεκριμενου αυτοκινητου μεταξυ μας.

Παρ ολα αυτα σεβομαι το παραπανω κ ετσι θα συνεχιστει με πμ.

Να ειστε ολοι καλα....

Link to comment
Share on other sites

Και για να μιλήσω και λίγο unofficial, προσωπικά δεν με απασχολεί καθόλου το αν θα συναντηθούν οι κάτοχοι corrado, οι κάτοχοι scirocco, οι κάτοχοι golf κ.ο.κ.

Για παράδειγμα, κάτω από την κατηγορία των Golf υπάρχει θέμα όπου οι κάτοχοι των Golf V Gti κανονίζουν και βρίσκονται για βόλτα, για καφέ κλπ. Δεν έχουμε εναντιωθεί ή ζητήσει να μην το κάνουν εφόσον το εμφανίζουν ως άτυπη / ανεπίσημη συνάντηση (καθώς δεν οργανώνεται από την λέσχη) αλλά επίσης δεν αποκόπτουν τα άλλα αυτοκίνητα. Ναι μεν το κανονίζουν οι Golfάκηδες με τα GTi τους αλλά δεν θεωρούν απρόσδεκτους τους κατόχους άλλων αυτοκινήτων. Αυτό ήταν το κομμάτι που "χάλασε" την όλη εικόνα της προσπάθειάς σας για συνάντηση. Κανείς δεν θα είχε εναντιωθεί αν δεν υπήρχε αυτός ο διαχωρισμός ανάμεσα στους ποιους προτιμάτε να έρθουν.

Anyway εφόσον όντως θέλετε να είναι ένα "κλειστό" meeting, τότε σίγουρα ο καλύτερος τρόπος να γίνει είναι μέσω π.μ. ώστε να μην υπάρχουν και άλλοι επισκέπτες που δεν είναι κάτοχοι των παραπάνω μοντέλων που αναφέρετε.

Τέλος όσον αφορά την ξεχωριστή κατηγορία, για να μη νομίζετε πως σας έχουμε κάνει πέρα, θα ήθελα να σας ενημερώσω πως θα προχωρήσω στην δημιουργία της αντίστοιχης υποκατηγορίας σήμερα-αύριο, αλλά θα τονίσω πως ουδέποτε με ενημέρωσε κάποιος από εσάς πως επιθυμείτε την δημιουργία της. Δυστυχώς μας είναι δύσκολο να παρακολουθούμε πόσα μέλη υπάρχουν από το κάθε μοντέλο ώστε να δημιουργούμε τα αντίστοιχα subforums.

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Σεβαστες οι σκεψεις τοσο του admin οσο και των παιδιων που επιθυμουν την μεταξυ τους επικοινωνια και γνωριμια ;)

Απλα επιτρεψτε μου να συμπληρωσω, οτι η γενικη ιδεα του Hellenic VWClub, ειναι ΑΥΤΟ ακριβως, η γνωριμια και η ανταλλαγη αποψεων και γνωσεων γυρω απο τα VW. Ειτε μεσω των επισημων συναντησεων, ειτε μεσω προσωπικης επαφης.

Επειδη ομως μεχρι να γινει κατι απο τα παραπανω, δεν γνωριζουμε τον χαρακτηρα και την προθεση του συνομιλητη μας πισω απο το πληκτρολογιο, δημιουργουνται παρεξηγησεις και διενεξεις οπως οι παραπανω.

Τωρα λοιπον που ολα λυθηκαν, ευχομαι να πραγματοποιηθει επιτυχως η συναντηση σας.

Καλη συνεχεια :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

χωρις καμια διαθεση για αντιπαραθεσεις και ειρωνιες θα σας κανω την εξης ερωτηση.

εγω οπως βλεπετε εχω το golf iv αλλα γουσταρω πολυ τα corrado επομενως δεν μπορω να ερθω να σας δω επειδη το αμαξι μου ειναι "φλωρικο" σε σχεση με το αλητικο corrado...????

η να ερθω αλλα να παρκαρω σε αλλο σημειο? :D

Ρε κολητε γιατι τρως τετοιες φρικες , και σφιγκεσε τοσο πολυ....?

Και δεν πιστευο το 4αρι ναναι φλορικο οπως λες....

Αντε με το καλο και ιδρυτης του Corradoclub....καποιοι σαν εσενα χαλανε τα Club :D

Γιατι ρε φιλε τα meeting που οργανωνουμε σαν club δεν σε καλυπτουν να μας γνωρισεις και να σε γνωρισουμε?

Ολη αυτη η συζητηση γινετε επειδη δεν ξερεις να εκφραστεις σωστα...και ΟΧΙ ΤΟ meeting καταλαβενεις τι σου λεω εγω και ο Xρονης ή ακομα το επεξεργαζεσε??? :D

Ρε θαναση εσυ δεν εισαι και στο Golf club?

τι σημα τρως λοιπον...?

και στην τελικη δεν αναφερθηκε κατι για Corrado club εσυ το ειπαις αυτο..

Και κατι αλλο , οπως τα λες εσυ με τον Πανω για το 3αρι γιατι να μην γνωρισω και να με γνωρισουν ατομα με το ιδιο car.....?

Παιδια και εγω θα ερθω και το ειπα και σε αλλα δυο παιδια με corrado.

Παρακαλω τον υπευθυνο για αυτο το θεμα να σβησει τα ασχετα σχολια απο το σημειο και μετα οπου ο dubber xronis σχολιασε και αρχισε ενας διαλογος που δεν εχει καμια θεση εδω. Και ας παραμεινουμε στις συμμετοχες.

Το συντομοτερο το καλυτερο.

Εαν εχει καποιος να πει κατι, ας ξεκινησει νεο θεμα και πολυ ευχαριστως να τα αναλυσουμε εκει.

Αλλα θα πεσω στη παγιδα να πω και εγω καποια πραματα....

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΝΕΟ ΕΦΙΑΛΤΗ ΤΥΠΟΥ "GOLFCLUB"

ειμαστε 10 corrado και 3-4 scirocco. Δεν εχουμε την αισθηση πως "ειμαστε πιο πολλοι" ουτε "εχουμε αυτοκινητα 30,000euro" ουτε "εχουμε τα 200-500 αλογα" και εχουμε απαιτησεις να κανετε σουζα οποτε πουμε. Ουτε κανουμε κρυφα meeting οπως κανουν καποιοι αλλοι επειδη εχουν αυτοκινητα των 30,000 ευρω.

Ειμαστε τοσο λιγοι που με ενα τηλ. ο ενας στον αλλον το καναμε το meeting χωρις να μαθει κανεις τιποτα. Δεν ειμαστε τετοιοι.

Δε καναμε τιποτα κρυφο.

Απεναντιας το ειπαμε δημοσια.

και εαν καποιοι ιδιοκτητες corrado απο την χαρα τους που "βρηκε ο γυφτος τη γεννια του και αγαλιασε η καρδια του" (παιδια για αστειο το λεω ετσι? :) ) ειπανε και κατι λιγο αγαρμπα..... ε δεν εγινε και τιποτα. Γιατι? γιατι πολυ απλα Το ολο κλιμα απο την πλευρα των παιδιων με τα corrado ποτε δεν εδωσε χαρακτηριστικα χουλιγκανισμου αλλα μιας φιεστας με ταπεραμεντο. Και αντι καποιος να εστειασει στο "γιορτινο" μερος, κολλαει σε μια λεξη και με στυλ "George Βush" ψαχνουμε να βρουμε τρομοκρατες.......και εμεσως μας ζητατε να απολογηθουμε για κατι που στο τελος δεν κανει κακο στο club.

Και εαν θελετε και τη γνωμη μου? Το Πρωτο meeting corrado ΠΡΕΠΕΙ να γινει. ΓΙΑΤΙ?

Γιατι πολυ απλα ειναι η πρωτη μεγαλη συγκεντωση μιας πολυ συγκεκριμενης κατηγοριας αυτοκινητων και ιδιοκτητων και επειδη τοσο καιρο δεν υπηρξε κατι αντιστοιχο ο κοσμος αυτος οταν βρεθει δε θα παει καν για καφε. Δε θα εχει ορεξη να κοιταξει ουτε το Touareg, ουτε το Golf των 40,000 euro ουτε το καινουριο polo ουτε καποιον που παει τα 1500 κιλα του απο το 0 ως τα 100 σε 5 η 6 δευτερολεπτα. Αντιθετα θα θελει να μιλησει μονο με αυτον που εχει corrado scirocco, Golf 2 , Jetta 1,2, γιατι πολυ απλα εχουν "κοινα" προβληματα συντηρησης και κοινα μηχανικα μερη.

Αρα για να προστατευτουμε και εμεις ως "κολλημενοι" και να μην εμφανιστουμε σε ενα προγραμματισμενο vwmeeting και φανουμε ως "αρια φυλη" και ως "κομπλεξικοι" που δε μιλανε σε κανεναν αλλο και νομιζουν οτι ειναι "αλητες" και "φλωροι" και και και.... και για να μην γινει καποια αναστατωση ΕΓΩ προσωπικα (και μιλαω μονο για μενα) πιστευω πως πρεπει να γινει μια ανεπισημη συναντηση μεταξυ μας, και φυσικα ετσι να δεθουμε περισσοτερο, να χαλαρωσουμε, να αποκτησουμε επικοινωνια μεσω MSN και ετσι να ερθουμε σε ενα meeting vw/εκδρομη πιο χαλαροι και πιο οργανομενοι.

Δε βλεπω ποθ ειναι το κακο.

Εαν καπου βλαπτουμε το vwclub να μας το πει ο προεδρος η καποιος απο τους admin που ακριβως κανουμε κακο στο club και εγω δε θα παω στο meeting! Δεν εχουμε προβλημα με το vw club Ουτε ψαχνουμε να κανουμε club.

Παιδια, ειναι ανοιχτο το party :D γιατι εγω το βλεπω σα μια μικρη γιορτη. Οποιοι θελουν να δουνε αυτα τα αυτοκινητα μαζεμενα, η να μαθουνε γιαυτα η και απο περιεργεια ας ερθουν!

Οι εξυπνακιδες μονο να μη πατησουν ποδι. Και ας εχουν και το καλυτερο corrado/scirocco Γκολφ.

Με καλυψες πλυρος....!

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Ρε θαναση εσυ δεν εισαι και στο Golf club?

τι σημα τρως λοιπον...?

και στην τελικη δεν αναφερθηκε κατι για Corrado club εσυ το ειπαις αυτο..

Και κατι αλλο , οπως τα λες εσυ με τον Πανω για το 3αρι γιατι να μην γνωρισω και να με γνωρισουν ατομα με το ιδιο car.....?

ΟΧΙ δεν ειμαι στο Golf club πηγα μονο μια φορα και εφοσον η παρεα ειναι η ιδια παραμενω εκει που ειμαι.!

Κωστα κανεις δεν ειπε να μην γνωριστεις ή να γνωριστουμε με τα παιδια αλλα ΟΧΙ να μας αποκλειουν απο το Corrado Meeting

το 8εμα ειναι ο τροπος που μιλησε ο/η VR6 ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ MEETING :)

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

σορρυ vr6 αλλα εδω τωρα γινεσαι εσυ προκλητικος και δινεις θεμα για να ξεκινησει νεος κυκλος καυγαδων!εγω και ο νικος σας υποστιριζουμε(οπως και αλλα μελοι πιστευω) αλλα ετσι οπως μιλας γινεσαι απολυτος και συμπεριφερεσαι λες και σου εχουμε κανει κακο!και ο παγουρης και ο νικος σας λεμε ελατε σε μια συναντηση του club!δεν δαγκωνουμε στο ξαναλεω!απλως δν μπορω να καταλαβω γιατι εισαι και τοσο αρνητικος σε αυτο το θεμα!δεν ειπαμε να μην κανετε συναντηση αλλα ελατε σε μια και μετα καντε οτι θελετε!απλως δν μπορω να καταλαβω γιατι τοσο επιθετικος!

να δω ποτε θα σταματησουν οι καυγαδες στο club μεσα....... :D

Ρε παιδια απλα να γνωριστουμε ειπαμε ...

Αλλα αν μετραει η γνωμη μου και οποιος αλος θελει , ας ερθει!!!!!!!

το ακους ΤοΤ tongue.gif

Παιδια δεν ειναι αναγκη να τσακωθουμε knife.gif .Ενταξει ειπαμε να κανουμε ενα μιτινγκ για να γνωριστουμε οι ιδιοκτητες μεταξυ μας :D .

Οπως βλεπετε ειναι unofficial :) γι αυτο και δεν ειναι στο τοπικ με τα μιτινγκ που κανει το κλαμπ.Αν ηταν επισημο τοτε θα επρεπε να

διαμαρτυρηθειτε protest.gif αλλα και παλι οσοι θελουν ειναι δεκτοι και ευπροσδεκτοι να ερθουν.Τωρα ρε φιλε ΧRΟΝΙS αφου εισαι απο Θεσσαλονικη τι

αγχωνεσαι (φιλικα το λεω παντα :D ) αφου ετσι κι αλλιως δεν θα ερθεις.Κι εσυ φιλε Bad Boy μη βγαζεις αμεσως συμπερασματα

δεν θα χαλασουμε το κλαμπ με μια ανεπισημη συναντηση αλλα και δικο μας κλαμπ να θελαμε να κανουμε δεν βλεπω κανενα προβλημα

και μη μου πεις οτι δεν εισαι μελος στο golf club :D .Ουτως η αλλος το κλαμπ τοσο καιρο αγνοουσε την υπαρξη μας δε νομιζω να του λειψουμε.

Kι απο μας παιδια λιγο ηρεμια ας γραφουμε με πιο ηπιο τροπο φιλε Sakis πανω απ ολα ανοικουμε στην ιδια ομαδα VW εχουν και τα παιδια,

VW εχουμε κι εμεις.Δεν ειναι αναγκη να σκαλωνουμε με ασημαντα θεματα ετσι Δημητρα απ οτι καταλαβα δεν τους εχει πειραξει η συναντηση

αλλα ο τροπος που γραφουμε.

Λοιπον το θεμα λιγει εδω.Θα σας παρακαλεσω να μην το συνεχισετε κι απο τις δυο πλευρες.

Ελα να βλεπω συμετοχες

Ημερομηνια: 08 Φεβρουαριου

Μερος συναντησης : Goody's Aγ. Στεφανου

Ειναι επι της Αθηνων Λαμιας στην εξοδο Αγ.Στεφανου στον παραδρομο.... ανετο παρκιγκ!

Που θα κατσουμε θα το δουμε, μπορει εκει γιατι εχει flocafe μπορει κ σε κοντινη καφετερια, οπου εννοειται εχει αρκετο παρκιγκ για τα καμαρια μας.

Ωρα: 2 το μεσημερι ξεκινημα με καφε, κι αν μας ερθει παμε μετα κ για φαι....

Κ παμε στις συμμετοχες:

1. VR6

3.sakis corrado

4.thunder-j (εκτος απροοπτου τελευταιας στιγμης)

5.Rocpet (μπορει και αλλος ενας φιλος με Corrado)

6.loupasmi

7.kmpRado

8.

9.

10.

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.